Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.05.2007., 22:35   #1
Stopala i dodatna oprema...

Ja imam stopala. Dva, čak. Pristojnog su izgleda, nije me sram izvesti ih bose na plažu ili prošetati u japankama po gradu, ali imaju težak karakter i jako mi je teško kupiti im odgovarajuće cipele. Ako i pređem preko toga što me doslovce 97,6% kupljene obuće obavezno nažulja, nejveći problem mi stvara to što mi je većina cipela/sandala preuska.
Nisam baš upoznala neku ženu sa sličnim problemom (pri tome ne mislim na obuću koja žulja, nego jel'te na sindrom "Pepeljugine polusestre" izražen širinom umjesto duljinom stopala), pa me zanima ima li uopće takvih?
__________________
KURAC!
Foto natječaj 586 - Livada
Sabaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2007., 03:50   #2
osobno ja nikad nisam imala problema s tim..nit znam osobu koja je imala...ali najbolje bi ti bilo da odeš ortopedu.....on će sigurno znati što trebaš napraviti....tu nećeš očito baš previše nać odgovora i savjeta...
sretno !
ady- is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2007., 10:23   #3
Quote:
ady- kaže: Pogledaj post
osobno ja nikad nisam imala problema s tim..nit znam osobu koja je imala...ali najbolje bi ti bilo da odeš ortopedu.....on će sigurno znati što trebaš napraviti....tu nećeš očito baš previše nać odgovora i savjeta...
sretno !
Šta će ti ortoped za takve pizdarije? Oni imaju previše ozbiljnog posla, operirat koljena, kukove, kralježnicu, proteze... Neće njoj davat savjete za cipele
hereticST is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2007., 13:21   #4
Quote:
ady- kaže: Pogledaj post
osobno ja nikad nisam imala problema s tim..nit znam osobu koja je imala...ali najbolje bi ti bilo da odeš ortopedu.....on će sigurno znati što trebaš napraviti....tu nećeš očito baš previše nać odgovora i savjeta...
sretno !
Mislim da si me malo krivo shvatila i da nemam kaj tražit kod ortopeda, pa nemam deformirana stopala, jednostavno su mi uske većina sandala (pretežno ovi no name, jeftiniji modeli, neke kvalitetnije obučem bez problema), a tenisice, čizme i zatvorene cipele su mi većinom o.k.
__________________
KURAC!
Foto natječaj 586 - Livada
Sabaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2007., 13:22   #5
imas postolare koji rade cipele po mjeri istina je da malo vise platis al ako su udobne isplati se
bobo23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2007., 13:55   #6
Evo nisi jedina, i ja sam valjda neka pepeljugina polusestra...
Odjebala sam cipele, ako one ignoriraju moje stopalo, ignorirat cu i ja njih
Uglavnom sam u tenisicama, njih falabogu mozes naci sa sirim kalupom, a cipele imam od dr.martensa, odlicne su, lijepe a malo sire ipak dovoljno da ne zgledaju kao peraje.
Sva sreća pa se ne furam na štiklice, pa nemam problema sa preuskim cipelicama.
editirana is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2007., 15:59   #7
Quote:
Sabaa kaže: Pogledaj post
Ako i pređem preko toga što me doslovce 97,6% kupljene obuće obavezno nažulja, nejveći problem mi stvara to što mi je većina cipela/sandala preuska.
Nisam baš upoznala neku ženu sa sličnim problemom (pri tome ne mislim na obuću koja žulja, nego jel'te na sindrom "Pepeljugine polusestre" izražen širinom umjesto duljinom stopala), pa me zanima ima li uopće takvih?
Nisi jedina! Pogledaj mi nik!!! Ja imam jako debela i kratka stopala. Moj brat bi rekao "hobitska". Po zimi nije problem jer ih uspijem ugurat u nešto, ali po ljetu... Sve sandalice su mi preuske, a ako uzmem broj veće onda naprijed imam previše prostora pa izgleda kao da sam obukla mamine.
littlefoot78 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2007., 16:07   #8
ja imam suprotan problem, uglavnom su mi cipele preširoke

koliko mi je poznato ara ima cipele u više širina, ali čini mi se da su malo demode. u svakom slučaju, pogledaj tamo
matinee is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2007., 16:45   #9
ženska stopala

A što bi bila dodatna oprema...
Marakana is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2007., 17:29   #10
Quote:
matinee kaže: Pogledaj post
ja imam suprotan problem, uglavnom su mi cipele preširoke

koliko mi je poznato ara ima cipele u više širina, ali čini mi se da su malo demode. u svakom slučaju, pogledaj tamo
Vidjela sam...ali najviše volim otići u Pitarello, među dječje cipelice!
littlefoot78 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2007., 17:31   #11
Quote:
matinee kaže: Pogledaj post
ja imam suprotan problem, uglavnom su mi cipele preširoke

koliko mi je poznato ara ima cipele u više širina, ali čini mi se da su malo demode. u svakom slučaju, pogledaj tamo
Napuni cipele papirom
hereticST is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2007., 17:44   #12
a ne znam... ja recimo uvijek moram sandale uzeti broj veći nego što nosim čizme, cipele, balerinke, salonke, štikle... sve to je broj manje nego sandale.
jednostavno ne primjeti se, a meni udobnije i lakše.
__________________
Sunce, hvala ti što si izašlo za mene!
Sunce, obećajem misli su mi pozitivne!

"Tko još sluša gradske priče? Jaka stvar. Da, da, da... to sam ja."
*shiney* is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2007., 19:13   #13
nije to nista. ja nosim broj 41

i to isto vise radi sirine nego duljine stopala

uzasno mi je tesko naci cipele. al brijem da smrsavim i stopalo bi mi se sasusilo bar malo
moses is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2007., 21:39   #14
Quote:
moses kaže: Pogledaj post
al brijem da smrsavim i stopalo bi mi se sasusilo bar malo
Samo se ti nadaj. Ja imam jedva 47 kg, a stopala ko buhtle! Nema mi spasa!
littlefoot78 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2007., 01:27   #15
ja imam tak' siroka stopala da mi kazu da sam k'o patkica (plus sto su mi prsti jako razmaknuti jer 6 mjeseci u godini furam japanke), al' nije mi bed jer mrzim stiklice & co., a sportske obuce u izobilju, jedino sto treba malo masnije platit' (a i da nemam siroko stopalo kupovala bih tako, nije to majica pa da mozes kupiti krpicu, ipak te obuca treba nosit' cijelu.). kod cipelica volim da malo vuku na casual, nisam bas za 100% upicanjeni look, cak i kada idem u kazaliste i na slicna mjesta nabacim cipelice u svom stilu i bas me briga!
*jezebel* is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2007., 09:00   #16
Quote:
Sabaa kaže: Pogledaj post
Mislim da si me malo krivo shvatila i da nemam kaj tražit kod ortopeda, pa nemam deformirana stopala, jednostavno su mi uske većina sandala (pretežno ovi no name, jeftiniji modeli, neke kvalitetnije obučem bez problema), a tenisice, čizme i zatvorene cipele su mi većinom o.k.
pa u čemu je problem??? kupuj samo one koje ti odgovaraju kad već znaš da su ti ok
__________________
Don`t spend time with someone who doesn`t care spending it with you.
k-a-t-y is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2007., 19:01   #17
Quote:
Sabaa kaže: Pogledaj post
Ja imam stopala. Dva, čak. Pristojnog su izgleda, nije me sram izvesti ih bose na plažu ili prošetati u japankama po gradu, ali imaju težak karakter i jako mi je teško kupiti im odgovarajuće cipele. Ako i pređem preko toga što me doslovce 97,6% kupljene obuće obavezno nažulja, nejveći problem mi stvara to što mi je većina cipela/sandala preuska.
Nisam baš upoznala neku ženu sa sličnim problemom (pri tome ne mislim na obuću koja žulja, nego jel'te na sindrom "Pepeljugine polusestre" izražen širinom umjesto duljinom stopala), pa me zanima ima li uopće takvih?
ima takvih. ja nisam pretjerano zadovoljna svojim stopalima, presiroka su, prsti cudni i kad je toplo stopala mi oteknu. a kad imam neke sandalice to izgleda grozno. meni moj brat kaze da mi je mali prst ko palac( naravno sali se, al nije daleko od istine)
cula sam da postoje estetski popravci stopala- eto nam spasa
mirabelle is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2007., 21:42   #18
Quote:
mirabelle kaže: Pogledaj post
cula sam da postoje estetski popravci stopala- eto nam spasa
Ne znam baš...stopala su mi postala zaštitni znak, ne mogu ih sad pola odrezat!
littlefoot78 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2007., 22:59   #19
Ja imam gadna stopala! A kaj....niš....odem pedikeru da svoj posao odradi maksimalno dobro, to mi malo pomogne...samopouzdanju, mislim. Bar ljeti.....a zimi, kaj me briga! Sama ih sređujem ....tak da mi nokti ipak ne probiju čizmice!
__________________
Tko uvijek govori istinu, taj sebi može priuštiti loše pamćenje. (Theodor Heuss)
Smrt fašizmu! (by McOzy)
Kladi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:24.