Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.06.2007., 12:02   #101
Quote:
gunsmith kaže: Pogledaj post
Postova: 1

Bravo Canon


__________________
Press any key to continue, or any other key to cancel.
angelus88 is offline  
Old 30.06.2007., 14:42   #102
Quote:
angelus88 kaže: Pogledaj post
paaa, mozda samo cita postove, a nista ne pise. srami se
Electra8472 is offline  
Old 30.06.2007., 19:00   #103
uf...ja sam misla da mi se takva situacija nikad neće desiti ali stigla je..
bila sam dugo u vezi al uvijek sam smatrala da čovjek ne smije zanemarit prijatelje. i trudila sam se uvijek naći neku ravnotežu. išla sam s frendicama na ljetovanje, zimovanje, izlazila...na žalost nemaju svi ljudi takvo mišljenje... izašla iz veze i često se osjećam samo. sve frendice su sad u vezama i svima je to na prvom mjestu. nitko nema za ništa vremena niti volje. ni za razgovore ni za izlaske. baš grozan osjećaj . Dosta sam se družila i sa ekipom od dečka, ali oni naravno sad nakon prekida otpadaju..

Uvijek sam se družila s ljudima jel mi je do tog bilo stalo a ne zato da popunim prazno vrijeme kad mi dečka nema, pa sam sad poprilično razočarana. Stvarno počinjem mislit da moraš bit u vezi da bi mogao normalno funkcionirat u ovom svijetu...
5ivy is offline  
Old 30.06.2007., 19:27   #104
I ja sam sama, ja stvarno nemam prijatelja koje bi mogla nazvati tim imenom, a ako i imam, onda su jako daleko, pa ko da i nemam....jedina mi je utjeha da postoje.
BIla sam odsutna van zemlje dugo vremena, nemam stalnog posla, i kad sam se vratila pocela sam se muvat sa nekim ljudima ali to nije bilo to....i stara poznanstva ili prijateljstva se gase jer vremena su se promjenila i oni i ja....ne zelim odrzavati nesto na silu ili reda radi....ili da je netko tu kad sam ok a kad nisam da ne zele razgovarati sa mnom...to nisu prijatelji..
Vremena se mjenjaju. ljudi se mjenjaju i ja sam se pomirila sa tim. U pocetku je bio sok a sada vec prihvacam stvari.
I trazim srodnu dusu, ne trazim cak niti decka, vec trazim odnosno usmjerila sam svoju energiju na prijateljstva i istomisljenike....... a takvih uvijek ima svuda samo treba malo pronjuskati i biti stalozen i smiren, nista forsirati jer to nije dobro....das si vremena da upoznas ljude i popricas sa njima....nisu mi bitne ni godine , ni status, ni naobrazba.....svuda ima dobrih i pametnih ljudi sa kojima se da popricati i naci nesto sto tebi i njemu odgovara.Samo treba biti otvorenog uma i srca i promatrati oko sebe....ne ici zatvornih ociju kroz zivot....
tince is offline  
Old 30.06.2007., 20:00   #105
kako ste popljuvali onu curu na prošloj strani da je sama kriva jer nema prijatelja.. koja glupost.. to što na svijetu ima toliko ljudi ne znači da su na svakom koraku dobri ljudi, materijali za prijatelja.. teško je naći pravu prijateljicu kao i pravog dečka.. i ja sam ostala sama jer sam se razočarala u "frendice".. postale su druge osome, licemjerne i dvolične.. bolje je biti solo nego sa krivim ljudima.
ja sad imam puno poznanika s kojima se lijepo družim i tu kratim vrijeme, pa se više ne osjećam osamljeno.. dosta sam tu cura upoznala na forumu.
nažalost, teško je savjetovati da izađeš i uživaš kada nema sa kim.. ali naići će i ti ljudi.. u srednjoj mi je bilo kao i tebi.. a sada se više ne osjećam tako jer imam sve ostalo..
girly-girl is offline  
Old 30.06.2007., 20:05   #106
pa zapravo "prijatelje" mozes proizvesti relativno lagano, odaberes par stvari u tjednu koje bi zeljela raditi/vidjeti/otici napisi post na forumu tipa "ide mi se na npr. kazaliste/kino/koncert a nemam s kim, ne grizem, javite se na PM"

nakon par pokusaja vjerojatno ce ti se isfiltrirati par ljudi koje mozes nazavati za cugu ili izlazak, tak i tak vecina ljudi je gotovanskog tipa tj. isli bi svuda ali da netko drugi organizira

Naravno ak tema posta bude nes zanimljivo dobis PM i od mene.

ja sam se nasao u slicnoj situaciji, dugo vremena sam imao jedan mali zatvoreni krug ljudi s kojim sam izlazio i provodio dane, godine prosle, dio ljudi poludio, dio se ozenio, dio zabrijao na big business a ja nekak ostao jedini koji bi se jos socijalizirao i izlazio.

U zadnje vrijeme sam se poceo intezivnije druziti s nekim ljudima s kojima sam do prije par godina bio na Vi. I nekak sam prestao biti iskljuciv u odabiru poznanika/frendova, druzim se s ljudima od -20-40+ i iskreno polagano mi se povecava broj ljudi s kojima mogu otici na kavu.
Damian is offline  
Old 30.06.2007., 22:37   #107
da, slažem se.. preko foruma lako upoznaš ljude.. ja sam preko jedne slične teme upoznala jednu o curu i redoviti idem sa njom na kave.. također sam preko podforuma na kojem najviše pišem upoznala dosta simpa cura.. pa ako sam doma onda preko neta pričam sa njima a i nađemo se na kavi..
girly-girl is offline  
Old 01.07.2007., 00:26   #108
ma istina je to kaj velite, uvijek možeš nać poznanike, ljude koji su ti dragi...i na sreću ja takve ljude imam. al navikla sam imat ljude s kojima možeš podjelit sve. nekada sam imala prijateljicu koja mi je bila ko sestra i dugo smo se družile. ona je nestala iz mog života iz meni nepoznatih razloga i to me jako pogodilo . kasnije je dečko preuzeo njenu ulogu. sad kad nema njega izgubila sam u kompletu i najboljeg prijatelja. a to je teško opet naći...

ipak, forum dosta pomaže. lakše je kad shvatiš da nisi jedini...
5ivy is offline  
Old 01.07.2007., 00:39   #109
da, shvaćam te.. ja sam imala naj frendicu od osnovne.. kad smo krenule na faks, puklo je.. a sad je malo onih koje je briga za mene, a i imala sam jedan ružan slučaj u užoj obitelji i da nije bilo dečka i njegove obitelji tko zna što bi samnom bilo..
tebi je sigurno još teže jer sada nemaš ni podršku i nekog bliskog u obliku dečka
ne brini se, doći će sve na svoje.. ja sam se sad navukla na forum i upoznala super cure, pa je ipak malo drugačije.. nadam se da ćeš i ti tako
girly-girl is offline  
Old 01.07.2007., 01:20   #110
ja imam najbolju frendicu još iz srednje..znači već nekih 7 godina....2 prijateljstva sam prekinula jer sam uvidjela da se te osobe ne žele truditi,, da nisu tu za mene..i da se viđamo svake prijstupne..tako osobe ne mogu podnjeti a ni takve odnose..uvijek se trudim za svakog naći vremena.....imam negdje 6 osoba s kojima se manje više redovito viđam s nekima 2 puta tjedno s nekima jednom...imam i dečka.... sve moje frendice su na drugim faxevima naravno tu u zagrebu..i malo je teško viđati se svaki dan ili svaki drugi..možda čak i malo pretjerano po meni...ali viđamo se obvezatno jednom tjedno i normalno se čujemo..počela sam otkantavati ljude za koje sam vidjela da se uopće ne trude..ja sam uvijek zvala na kave, pa ovdje pa ondje dok mi nije dopizdilo

jest da sam od sebe odmakla 2 "frendice" ali nije mi žao...ne fale mi..najgore je od svega što primječujem kako su ljudi povučeni, ne žele pričati o sebi i nekako se drže rezervirano..i odmah na početku vidim da s takvim osobama neće doći do prijateljstva pa mi se neda truditi..ja sam otvorena i komunikativna i stalo mi je do prijatelja

dosta mi je poznanika i površnih odnosa
kraj... is offline  
Old 03.07.2007., 00:59   #111
Quote:
5ivy kaže: Pogledaj post
sve frendice su sad u vezama i svima je to na prvom mjestu. nitko nema za ništa vremena niti volje. ni za razgovore ni za izlaske. baš grozan osjećaj . Dosta sam se družila i sa ekipom od dečka, ali oni naravno sad nakon prekida otpadaju..
a kad uhvatimo neke godine, to tako uvijek bude. i na kraju nemas s kim izac, jer sve imaju nekih obaveza. a tako mi je cijeli zivot, u biti. nisam nikad niti izlazila vise od nekoliko puta godisnje..... a postajem i prestara za izlaske...
Electra8472 is offline  
Old 03.07.2007., 01:30   #112
Pitanje za autorku topica, da li je uvek tako bilo ili samo otkad imas decka?
Velvet girl is offline  
Old 03.07.2007., 13:13   #113
I'll be your friend
ako volis ajs kofi,dobru rock muziku i izlaske...hit me up
__________________
I guess I thought you had the flavour!
tallulagirl is offline  
Old 03.07.2007., 15:41   #114
meni je jedini prijatelj kenek
Serse is offline  
Old 03.07.2007., 15:45   #115
Ken is offline  
Old 03.07.2007., 15:47   #116
to je sve sta imas za reci
Serse is offline  
Old 03.07.2007., 15:48   #117
Quote:
Lya kaže: Pogledaj post
eto, kako i naslov kaze, ja nemam prijatelja. ni jednog. imam decka i to je to. poznanike s posla ili njegovo drustvo ne racunam jer su njegovi. kaj ak ce se dogodit prekid? a uvijek postoji sansa.. u zadnje vrijeme se dosta prepiremo.. uvijek se savjetuje ljudima da se okruze prijateljima, da izlaze, da se zabave, a ja necu imat ni gdje ni s kim... kako da nadjem neke frendove? mislim, u skoli sam imala frendove, (sad na faxu nemam jer sam izvanredan smjer i puno radim) i izgledalo mi je ko da me vole, pricali smo o svemu, bili nerazdvojni... al negdje je to sve nestalo... i sad nemam doslovce nikoga. nikoga za kavu poslije posla, za izlaske, za proslavu rodjendana, za plakanje na ramenu.... tesko mi je... s vremenom razmisljam da je neki veliki problem u meni kad nemam nikog, svi otidju... a s druge strane, dobra sam prema njima, slusam satima, dajem savjete, posvetim im se, zabavljam ih, ako treba postanem klaun... ali na kraju, nekako se sve to valjda zaboravi i postanem suvisna... neznam... is it really me???
Welcome to the club.
Vel80 is offline  
Old 03.07.2007., 15:49   #118
I ti si meni jedini prijatelj
Ken is offline  
Old 03.07.2007., 15:52   #119
Quote:
Electra8472 kaže: Pogledaj post
a kad uhvatimo neke godine, to tako uvijek bude. i na kraju nemas s kim izac, jer sve imaju nekih obaveza. a tako mi je cijeli zivot, u biti. nisam nikad niti izlazila vise od nekoliko puta godisnje..... a postajem i prestara za izlaske...
Meni se ne svidja ovakvo razmisljanje ....to je ko da kazes da sa odredjenim godinama prestajes zivjeti.....normalno da imas drukcije prioritete i da te vise nece toliko privlaciti partijanje u Haciendi ili na Zrcu ali ima masa drugih mjesta i nacina zabave i za one malo ""starije"".......ovdje u Dalmaciji su popularna mjesta konobe, gore mozda kleti i sl......u Slavoniji je bilo vinskih podruma i restorana sa domacom klopom i tamburicama gdje se skupljaju svi od 7 -77.....
tince is offline  
Old 03.07.2007., 15:57   #120
Quote:
Ken kaže: Pogledaj post
I ti si meni jedini prijatelj
to kazes samo tako
Serse is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:38.