Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.02.2009., 23:40   #141
Quote:
partyannna kaže: Pogledaj post
ne napravis?ahh,da,znam... fck that,go for it! hahahaha
I btw,kolko su ti rekli da bi te to u gandalfu otprilike doslo?? kak velik??
napravila, zadovoljna, sve ok, obje, jednu na zapescu jednu na vratu.. sve skupa 600 kn, s tim da na ruci imam doslovno 2 crte 2cm x 2cm, a skorpion na vratu mi je isto ok, samo nije na mjestu gdje sam htjela..rekla sam da bude vislje napravljen, i sad ce mi izgleda malo kose rasti preko toga.. al eto..
on je nekih 8x3cm cca..:P
$iva$ is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2009., 12:38   #142
Thumbs up

Quote:
$iva$ kaže: Pogledaj post
napravila, zadovoljna, sve ok, obje, jednu na zapescu jednu na vratu.. sve skupa 600 kn, s tim da na ruci imam doslovno 2 crte 2cm x 2cm, a skorpion na vratu mi je isto ok, samo nije na mjestu gdje sam htjela..rekla sam da bude vislje napravljen, i sad ce mi izgleda malo kose rasti preko toga.. al eto..
on je nekih 8x3cm cca..:P
haha,ja mislila ti planiraš a ti otišla i vec istetoivirala! hehe,da,pa tko mi kriv kaj tak dugo ne gledam nove postove..

ajd super,dobrodosla medju tetovirane sad samo pazi i mazi tetovažice,da skorpioncek ostane lijep... wooohoooouuu
__________________
You see things; and you say, 'Why?'
But I dream things that never were; and I say, "Why not?"
partyannna is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2009., 16:38   #143
hvala hvala
pazim i mazem, pa ce valjda sve biti ok..nadam se

ako budem imala kakvih pitanja dodjem na forum opet
$iva$ is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2009., 17:57   #144
Quote:
vatreni_zmaj312 kaže: Pogledaj post
ZABORAVITE TETOVIRANJE, JER VAŠU TETOVAŽU NETKO MOŽE ISKORISTITI ZA NEKE DRUGE STVARI!
pa al ti sama nisi tila tetovirat to oko?
mislim, došla si u salon s namjerom da tetoviraš to, zatražila si, a oni su ti sliku napravili - nisu ti tetovirali oko iako si ti zapravo tražila medvjeda brundu, kužiš
mislim da si sama kriva jer nisi provjerila šta to znači, a oni su krivi jedino jer su obavili svoj dio posla i klijentu ispunili želju pa tetovirali željenu tetovažu. damn, kako se samo usuđuju
 
Odgovori s citatom
Old 15.02.2009., 10:24   #145
Quote:
vatreni_zmaj312 kaže: Pogledaj post
Ni ja nisam mogla vjerovati da postoji okultna crna magija...dok nisam to osjetila to vlastitoj koži...simptomi su stvarno bili stravični.....i ne škvadro nije smiješno...samo želim upozoriti da budete oprezni kod tetoviranja i da dobro razmislite, ja baš i ne vjerujem toj škvadri u TATOO SHOPU, jer baš nisam sigurna čime se ti ljudi još bave, a vjerujte mi danas svašta svakome pada na pamet....ja sam imala STRAVIČNE FIZIČKE SIMPTOME.....ali stravične....i da kao što sam već navela...išla sam i kod psihologa i psihijatra, CT, EEG glave ništa nije ustanovljeno, nikakva psihička bolest, čak sam bila i kod Drage Plečka koji je potvrdio da nisam ni blizu nikakve psihičke bolesti, da on schizofreničare namiriše na daljinu.....vadila sam krv itd....nema koje pretrage nisam sve napravila......
ti si bolesna osoba.
tebi ne pomaže ni jedan doktor.
 
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 17.02.2009., 09:52   #146
Ma misli si kaj hoćeš "Nacrtani" e pa vidiš ja sam iz pouzdanih izvora saznala da je škvadra u Tatoo shopu zaradila 210.000 kn da mi se uništi život crnim magijanjem i vračanjem preko tog okeca.....skupo oni naplaćuju svoje usluge, jer se očigledno netko tamo bavi glupostima kojima ne bi trebao.....Ja samo jedno znam da hitno to moram skinuti......pa se vi tetovirajte........Osim toga vjerujem u Boga, ali znam da je netko htio razoriti moju glavu s tim glupostima........Nažalost danas ima svega i ljudi se svačim bave....Bolesna nisam, nego samo upozoravam ovim putem za one koji se odluče tetovirati......nek paze što će i kod koga će se tetovirati......
vatreni_zmaj312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2009., 09:58   #147
Wink

Quote:
mala nevaljala kaže: Pogledaj post
pa al ti sama nisi tila tetovirat to oko?
mislim, došla si u salon s namjerom da tetoviraš to, zatražila si, a oni su ti sliku napravili - nisu ti tetovirali oko iako si ti zapravo tražila medvjeda brundu, kužiš
mislim da si sama kriva jer nisi provjerila šta to znači, a oni su krivi jedino jer su obavili svoj dio posla i klijentu ispunili želju pa tetovirali željenu tetovažu. damn, kako se samo usuđuju
Babe nikog ja ne osuđujem. Evo iz pozdanih izvora sam saznala da je škvadra u Tatoo shopu zaradila 210.000 kn da mi se uništi život vračarijama.......tamo se jedna curka bavi crnom magijom i vračarijama. Eto kakvu su mi uslugu napravili, odnosno nekom drugom.....210.000 kn da me se ubije, pa se vi tetovirajte.......Osim toga nisam baš sigurna kakve komponente i boje koriste prilikom tetoviranja. Sve ko fol izgleda sterilno, ali ja nakon svog slučaja u ništa ne vjerujem......Ponavljam 210.000,00 kunića su strpali u džep na mojoj muci......eto kakvih ljudi ima.....E pa vi se smijte i dalje na moja "upozorenja". Kako se kaže tko voli nek izvoli......
vatreni_zmaj312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2009., 10:05   #148
Red face

Quote:
LazyFox kaže: Pogledaj post
Nitko nije rekao da radis reklamu tetoviranju, nego svom blogu! I nije mi jasno di su moderatori da te maknu, sto zbog reklamiranja, a sto zbog trolanja!
Zašto bi me maknuli moderatori?????Eto saznala sam da je škvadrica na mojoj muci zaradila 210.000,00 kn, škvadra u Tatoo shopu....da me se uništi život, tj.da me se ubije bolje rečeno.......pa se vi tetovirajte. Netko je debelu lovu strpao u džep da se moj život uništi........i ne to nisu laži...ja samo upozoravam da ljudi paze kod koga će i što tetovirati.....a još pored toga znam da je u ta sva sranja upetljano 20 ljudi....valjda ljudi koji nemaju u životu što raditi, već se bave glupostima....Žao mi je što se ljudi ismijavaju, ali ja samo želim upozoriti da postoji i ta vrsta prikrivenog krimila.....za koji nažalost nitko ne odgovara......a ti ljudi bi trebali biti iza rešetaka kao i oni koji siluju, ubijaju ili kradu......
vatreni_zmaj312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2009., 12:26   #149
isuse bože
već u trećem postu za redom spominješ 210.000,00 kn
jel tebe netko nagovorio na to oko da tetoviraš? kaj bi ljudi koji tetoviraju trebali znati baš svako značenje svega?
došla si sa slikom,napravili su ti tetovažu i sad se sama bakčaj s tim
__________________
...Ništa nije pogrešno ako te čini sretnim...
Una1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2009., 12:57   #150
Quote:
vatreni_zmaj312 kaže: Pogledaj post
radim antireklamu za tetoviranje[/COLOR].....jer nisam baš sigurna čime se sve bave ti ljudi u TATOO SHOPU.......

kad budeš sigurna, onda argumentirano objasni...ovako ti nema previše smisla...
naravno da postoji okultizam,magija i simboli koji privlače negativu...ali zato se raspitaš o njima, o njihovom značenju i funkciji....

neka ti tattoo majstor prekrije tetovažu...
majica_2008 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2009., 13:38   #151
Quote:
majica_2008 kaže: Pogledaj post
kad budeš sigurna, onda argumentirano objasni...ovako ti nema previše smisla...
naravno da postoji okultizam,magija i simboli koji privlače negativu...ali zato se raspitaš o njima, o njihovom značenju i funkciji....

neka ti tattoo majstor prekrije tetovažu...
nemoj molim te pa da napise jos 30 postova i onda okrivi nas da smo ju nagovorili na novu tetovazu
__________________
Girls just wanna have fun :)
Ofca02 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2009., 13:48   #152
Quote:
vatreni_zmaj312 kaže: Pogledaj post
Zašto bi me maknuli moderatori?????Eto saznala sam da je škvadrica na mojoj muci zaradila 210.000,00 kn, škvadra u Tatoo shopu....da me se uništi život, tj.da me se ubije bolje rečeno.......pa se vi tetovirajte. Netko je debelu lovu strpao u džep da se moj život uništi........i ne to nisu laži...
Maknuli su te vec na par dana zbog reklamiranja svog bloga, a moguce i poradi trolanja.
Je, kako da ne, svi se urotili protiv tebe jedne jedine da te uniste. Samo tako, iz ciste dosade! Ma daj ajde...Ovom temom ces vise interesa skupiti na alternativi, jer ovdje ce te ionako svi samo ismijati. Radije odi na podforum ciji sam ti link stavila dolje i trkeljaj do mile volje.
magija i mistika
__________________
The only difference between tattooed and untattooed people is that tattooed people are way cooler and can kick your ass.
LazyFox is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2009., 16:21   #153
vatreni zmaj ja banirana, i blog joj je maknut. čini se da ti zlikovci kontroliraju puno toga, i nedaju joj da nam ispriča svoju istinu
__________________
U Hrvatskoj komunistička partija još uvijek djeluje, samo pod drugim imenom - socijaldemokratska partija.
j.a. is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2009., 17:10   #154
Quote:
j.a. kaže: Pogledaj post
vatreni zmaj ja banirana, i blog joj je maknut. čini se da ti zlikovci kontroliraju puno toga, i nedaju joj da nam ispriča svoju istinu
__________________
01.02
07.09
pivka is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2009., 20:36   #155
ja imam tattoo u dnu leđa..i dosta je velika...ali nie niti malo bolilo...iak sam se ja užasavala boli. no big deal, jedva čekam slijedeću
andrea86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2009., 21:57   #156
Ja imam tetovažu na tom dijelu, donji dio trbuha, viri iz hipsterica (ili nekih drugih gaćica niskog struka), boljelo je, ali puno manje od one na zadnjem dijelu vrata

Općenito mislim da su žene tolerantnije na bol i da to lakše podnose, to mi je i tip rekao... Al dobro, možda nisam mjerilo, ja si bikini područje sredjujem epilatorom, tak da...
__________________
Tko trenutno nije zbunjen, zaista ne razumije situaciju.
waitapu is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2009., 01:39   #157
Ja imam tetovažu na donjem dijelu leđa, iznad dupeta. Onako, srednje veliku. I nije me previše bolila. Mislim je, ali ništa neizdrživo, no jednostavno ne bih još jednu. Ne volim kad ljudi pretjeraju s tim. Jedna-dvije sasvim dosta.
__________________
...zavoli me il' me upropasti...
Blondy-ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2009., 06:05   #158
Quote:
blondy-ri kaže: Pogledaj post
Ja imam tetovažu na donjem dijelu leđa, iznad dupeta.
Quote:
andrea86 kaže: Pogledaj post
ja imam tattoo u dnu leđa..i dosta je velika...
Tramp stamp!
Sto imate, neki tribal ili...?
__________________
The only difference between tattooed and untattooed people is that tattooed people are way cooler and can kick your ass.
LazyFox is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2009., 15:05   #159
Quote:
LazyFox kaže: Pogledaj post
Tramp stamp!
Sto imate, neki tribal ili...?
heheeheh ma neee.....ja imam KONJA
andrea86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2009., 16:39   #160
Quote:
andrea86 kaže: Pogledaj post
heheeheh ma neee.....ja imam KONJA
Daj fotku!!
__________________
The only difference between tattooed and untattooed people is that tattooed people are way cooler and can kick your ass.
LazyFox is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:35.