Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Alternativno liječenje

Alternativno liječenje Sve ono što ne spada u službenu medicinu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.04.2008., 01:26   #21
[QUOTE=Mr.Dogon;13774976]A evo zbog cega...
Znam za dosta slucajeva gdje su ljudi obpljeli na bubrege..ili im je izvadjen bubreg..i kao "slucajno" eto rak se pojavi kod tih ljudi...Trebalo bi napraviti
statistiku...u smislu da se vidi koliko je rak cesci u ljudi koji imaju probleme sa bubrezima.
Zasto...bubrezi..??Pa s toga sto bubrezi jesu prva crta obrane od teske vode
i njene infiltracije u tijelo te u bio kemijske spojeve u tijelu.
Koliko je stanica "pametna" ili ne dalo bi se raspravljati na dugo i na siroko..


Apsolutno podrzavam tezu da bi trebalo sto vise istraziti povezanosti raka s ostalim oboljenjima organa,pa tako i bubrega... I ne slazem se da ionsko zracenje i sl. su glavni uzrok pojave raka.Dakako da su i one jedan od uzroka,ali izvajati ih iz mora potencijalnih faktora rizika je besmisleno...

Treba prisupati-po mojem skromnom misljenju-sto sire tematici raka i upravo stoga i podrzavam tezu s bubrezima.Cinjenica je da koliko god se trudili odgonetnuti u srz nastanka raka-sve se svodi na nasumicne mutacije genoma koje su nadasve nepredvidljive i nezaobilazne.Kad bi prosjecan ljudski vijek bio recimo 100 godina svi bi umrli od karcinoma jer je do te dobi prakticki nemoguce da ne dode do navedene mutacije.I stoga mi je smijesno isticati samo pojedine slucajeve uzroka kad je posljedica neizbjezna.Jedino sto nas moze sprijeciti da ne umremo od karcinoma je da ne dozivimo 100,ili takoreci da umremo od hrca s 50-60 godina.
vixen27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2008., 02:01   #22
Ethan..morski pas..he..he..he..

Ma ne ljutim se ja prika sto pises gluposti...
samo prostacis ..pa ce te banirati...
Mene banirali na forumu vec jednom...iz toga razloga pa se takovim napuhancima kao ti ne dam izprovocirati..Vidim da ne znas Engleski..A vidis ja bio i u Americi te u Kanadi i Australiji pa spikam i citam ko Hrvatski...a ti meni ribica..somino jedna..hajd u mulj neznanja..pa uzivaj.
Vidim kako provociras ljude i na drugim topicima...kao na onome topicu u podfoumu znanost...gdje ponizavajuce tapses tipa jer je...mozda glupav?
Hajde ..pusi travu i uzivaj.Ako si slucajno diplomirao trebalo bi zatvorit profesora pred kojim si branio diplomski...zbog korupcije.
I upamti...moderatori te promatraju...watch out yelow fish.

Mr.Dogon
Mr.Dogon is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2008., 02:51   #23
Mrgi 124..tvoj clanak je ..mrtva riba..koja smrdi..

na neistinitost...
To ti je kao i sa onim..U jednoj zemlji prije tridesetak godina..bio jedan experiment..davali djeci tabletice sa vecom kolicinom klor spojeva iz kojih je organizam deponirao klor u zube...pa nitko iz te generacije..koja je bila zahvacena tim experimentom nika..nije dobio ni tockicu kariesa na zubima.
Osobno poznajem jednog takovog.Ali nitko nikad nije..pisao niti analizirao o tome experimentu.Zasto?Pa zakljuci sam..kome to ne odgovara.Ali potiha javnost o tome prica.
Tako i tvoj citat..pola prizanje o toksicnosti D2O..a druga polovica izvjesca...ma sto?Ljudi?Ma ljudima ne smeta teska voda ..mos je piti koliko hoces????
Dakle..to sto si citirao..je neistinit izvjestaj..kojim se prikriva pravo stanje stvari.
Bubrezi vjerojatno filtriraju tesku vodu..ili bi u drugom slucaju zivot bio na celularnom stupnju.No ja govorim o godinama..spontanog pijenja i izlozenosti Deuteriju..od kojega neka minimalna kolicina ipak udje u biokemiju organizma.
A kad udje onda su njeni efekti D2O..kao i u vinskih musica...Parcova ili kisnih gljista...sto je prigusenje kvalitete biokemijskih procesa.
Ako znanstvenik kaze da bio kemijske reakcije s obicnom vodom teku brze i bolje nego li sa D2O..onda je to s toga sto je taj znanstvenik vrsio experimente.Necu ga citirati jer..ne volim citirati druge..nije u redu kititi se tudjim perjem.A znanstvenici koji prikrivaju..otkriveno..mi idu na jetru...vise od teske vode...vjeruj mi.Samo s toga jer im je receno ..da sute.ò
Dakle zivi bili pa vidjeli...to o tima koji piju tesku vodu..u slast im bilo.

Mr.Dogon,
Mr.Dogon is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2008., 03:15   #24
Dobro je netko napisao da rak nastaje kod oslabljenog imunološkog sustava.
No oslabljeni imunološki sustav a da to pogoduje raku, osim zbog vanjskih utjecaja kao što su kancerogene tvari i ionizirajuće zračenje, slabi i zbog emocija.

Netko spomenu optimistične ljude: ne umiru samo pesimisti. Mnogi optimisti također pogrešno žive. Recimo žene lezbijke definitivno dobivaju rak ma kako bile vesele u životu. Zašto? Jer idu protiv svoje prirode i nemaju onu ljubav koju bi trebale.

Osim svega ovoga, treba još reći da su mnoge kancerogene tvari zapravo filteri koji blokiraju unutarnje svijetlo i time ometaju fotopopravak. O tome što je fotopopravak, vjerujem da će mnogi više napisati.
Batt_X is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2008., 03:32   #25
Ispravka vlastitog netocnog navoda...

dakle..lapsus lingue...
ne radi se o kloru u tableticama za zubuce..vec o Fluoru.

To sto Bat X pise u svome postu...pa ima nesto u tome.Fakat je ipak samo jedno..a to je da je ljudski ili zivotinjski ili bilo koji u opce visestanicni ili jednostanicni organizam svemir kompleksan..da ne moze biti kompleksniji.
Rak ima more nepoznanica..ali fakat je da ga imunoloski sustav ako je zdrav..moze pobijediti i onda kad se raspali.
Neki kazu da je neka od zljezda s unutrasnjim lucenjem presudno povezana s imuno sustavom kad je rijec o raku.
tip je mislio da je u pitanju timus..pa hipofiza..da bi na kraju ustanovio da je
presudna jedna nakupina stanica pri vrhu jednjaka.Naime po njemu...je pojavnost raka naj vjerojatnija u probavnom traktu...zelucu..te tip tvrdi da ta nakupina stanica vrlo brzo emitira u gastricne sokove anti tijela ili posebne limfocite koji guse svaku kancerogenu alternaciju..momentalno.
Rijec je o jednom Australskom lijecniku kome je otac polako umirao od raka..otac mu je bio lijecnik opce prakse i umirao je u vrijeme dok je ovaj...sin..studirao medicinu.
Dakle tip tvrdi da je nacin ishrane presudan..kad je rijec o nastanku raka..ali i kada je rijec o toj famoznoj nakupini stanica...nekoj pseudo zljezdi pri vrhu jednjaka.Tip drzi da zbog loseg nacina prehrane..jedenje i pijenje onoga sto nije dobro..ta nakupina stanica atrofira..prerano te tijelo ostaje bez stimulansa opcem imunoloskom sustavu.
Hajd ti sad znaj..tko moze biti pametan u svemu tome?Strucnjaci znaju u svakom slucaju puno vise nego li govore..a to nije posteno...jer na umirucima multinacionalke farmacije zaradjuju milijarde dolara a osoblje medicinsko dere u raznim drzavama..pogotovu razvijenim..veliku..lovu.
Dakle u svjetlu svega ni ta hipoteza o stetnosti D2O..i nije nesuvisla.

Mr.Dogon,
Mr.Dogon is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2008., 08:48   #26
Quote:
MeTheChaos kaže: Pogledaj post
@hepi-->mislila sam da je poremecaj u metabolizmu stanice uzokovan promijenjenom dna strukturom
Da, rak nastaje zbog promijenjene dna strukture. Ali stvar je u tome što neće doći do promjene u dna strukturi ako imunološki sustav radi ispravno.


Quote:
a da je rak/tumor stanica promijenjene dna( drugim rijecima. metabolizam moze biti poremecen a da nije prommijenjena dna ?? ha? )
Prvo dolazi do promjena u metabolizmu stanične membrane pa tek onda u dna. To je povezano jedno s drugim.
U membrani se stvaraju autokrini hormoni. Kad tu dođe do poremećaja to je prvi preduvjet za sve daljnje poremećaje.

A i obrnuto, ako se tu popravi stanje onda postoji velika šansa da će se i drugi poremećaji vratiti u normalu. Zato i ima slučajeva izlječenja vrlo teških i uznapredovalih rakova. U tim slučajevima se rak povukao bez obzira što su postojali veliki poremećaji u dna strukturi.
Hepi is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2008., 08:54   #27
Quote:
mandragora kaže: Pogledaj post
stres, događaj, patnja sigurno izazivaju fiziološku reakciju čitavog tijela.
Stres i razna druga psihička opterećenja uvećavaju šansu za dobiti rak jer oslabljuju imunološki sustav. Potiču stvaranje nekih štetnih hormona a istovremeno sprečavaju stvaranje nekih vrlo važnih neuroprijenosnika u mozgu.

Smijeh i dobro raspoloženje imaju suprotan učinak - ojačavaju imunološki sustav.
Utvrđeno je da u takvim veselim stanjima drastično poraste razina serotonina i dopamina u mozgu. Ti hormoni potiču čitav niz vrlo povoljnih reakcija u cijelom tijelu.
Hepi is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2008., 08:57   #28
Quote:
Mr.Dogon kaže: Pogledaj post
Dakle tip tvrdi da je nacin ishrane presudan..kad je rijec o nastanku raka..
Tip točno tvrdi. Za pravilan rad imunološkog sustava vrlo je važna pravilna ishrana.
Također vedrina duha i fizička aktivnost.
Hepi is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2008., 13:04   #29
Quote:
Mr.Dogon kaže: Pogledaj post
Ma ne ljutim se ja prika sto pises gluposti...
samo prostacis ..pa ce te banirati...
Mene banirali na forumu vec jednom...iz toga razloga pa se takovim napuhancima kao ti ne dam izprovocirati..Vidim da ne znas Engleski..A vidis ja bio i u Americi te u Kanadi i Australiji pa spikam i citam ko Hrvatski...a ti meni ribica..somino jedna..hajd u mulj neznanja..pa uzivaj.
Vidim kako provociras ljude i na drugim topicima...kao na onome topicu u podfoumu znanost...gdje ponizavajuce tapses tipa jer je...mozda glupav?
Hajde ..pusi travu i uzivaj.Ako si slucajno diplomirao trebalo bi zatvorit profesora pred kojim si branio diplomski...zbog korupcije.
I upamti...moderatori te promatraju...watch out yelow fish.

Mr.Dogon
omg na kojim si ti drogama
Ethan is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2008., 13:07   #30
Quote:
Batt_X kaže: Pogledaj post
Recimo žene lezbijke definitivno dobivaju rak ma kako bile vesele u životu. Zašto? Jer idu protiv svoje prirode i nemaju onu ljubav koju bi trebale.
a cuj ovog
za ovakve postove bi trebalo dijelit kartone
Ethan is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2008., 13:26   #31
Quote:
Ethan kaže: Pogledaj post
a cuj ovog
za ovakve postove bi trebalo dijelit kartone

Po kojem osnovu?
Batt_X is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2008., 22:55   #32
Nedavno sam čuo dvije teorije vrlo bliske raspravi na ovoj temi:

Prva govori o ∏ - vodi (pi - vodi ).To bi trebala biti voda sa određenom frekvencijom.Ako se dobro sjećam, oko 62,4 Hz je frekvencija vode koja najbolje čini ljudskom organizmu.Po toj teoriji čovjek se rađa sa oko 98 % ∏- vode od ukupne vode u organizmu, a umire onda kada razina te ∏ - vode padne na 49 %.Postoji i nekakva mogućnost da si svatko izmjeri količinu te vode u par navrata, uvrsti te podatke u grafikon, spoji točke i otkrije dan kada će umrijeti.Čovjek koji je tu vodu otkrio, napravio je i aparat koji običnu vodu pretvara u ∏ - vodu.Tvrdi da su rezultati koji se postižu tom vodom fantastični.Bit je u tome da se za ishranu koriste namirnice proizvedene ∏ - tehnologijom, koja se odnosi prema biljkama i životinjama tako da svakoj vrsti daje specifičnu ∏ - vodu.U konačnici, tvrdi se, da ako jednu godinu koristimo proizvode bazirane na toj tehnologiji, produžujemo si život za 17 godina.

Druga teorija je također vezana za našu ishranu.
Radi se o tome da je današnja intenzivna poljoprivredna proizvodnja vezana uz umjetna gnojiva i razne umjetne dodatke.To uzrokuje prijevaru u našem mozgu koji onda šalje krive naredbe stanicama koje bi se trebale dijeliti.Npr. zagrizli smo breskvu, papile na jeziku šalju podatke u mozak koji prepoznaje breskvu.Znajući da bi breskva trebala u organizam dati te i te tvari, mozak nalaže da se u organizmu počnu stvarati one stanice koje trebaju baš te i te tvari.No, breskva nema baš sve te tvari jer joj u intenzivnoj proizvodnji baziranoj na N P K gnojivima te tvari nisu date, zemlja je prilično istrošena, a niti jadna sama ne može ih sintetizirati.DNK počinje s duplikacijom, no mehanizmi za popravak imaju jako puno posla jer je puno grešaka.Ipak poneka pogreška prođe i to može biti začetak novog staničja kojeg nazivamo rak.

Ne tvrdim da je baš tako, ali sam siguran da je kvalitetna ishrana put u zdraviju starost.
monsignor is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2008., 00:11   #33
IMHO
jako zanimljiva tema, al naslov ne moze biti tezi.
kako ne bih usao u veliku raspravu, ipak smo na rubu, a ja sam ipak prije ruba, pa
bih rekao kako je nemoguce ista i reci,
generalno govoriti o mehanizmima oncogeneze je nemoguce, postoji toliko vrsta tumora
i ponavljam patogeneza svakog je drugacija cak i onih koji su kategorizirani u istu grupu,
s druge strane stavljanja sve u isti kos je greska kao i samo pocetno mjesanje terminologije
rak i tumor, gdje cancerogeneza opet je posve drugacije opisana i definirana.

no u svakom slucaju podrzavam ove rasprave , jer se nadam da ljudi nesto nauce,
no generalne odgovore je nemoguce ocekivati, ako zelimo pricati o neko patologiji konkretno
mnogo je lakse diskutirati kakav je molekularni mehanizam i sto je pocetno iako su to i dan danas
u modernoj znanosti velike debate, no naravno u text book postoji teorija i hipoteze koje su sigurno validne
nadam se da komentar ce biti pravilno procitan, NHF

neki jesu napisali nesto sto je moze jedino definirati ko svasta, zato bih vas pitao koja vam je to literatura referenca?
Cheers
__________________
life is contextual. gel in my hair. turn the other cheek. wild at heart.
aqualung is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2008., 10:48   #34
Quote:
monsignor kaže: Pogledaj post
Nedavno sam čuo dvije teorije vrlo bliske raspravi na ovoj temi:

Prva govori o ∏ - vodi (pi - vodi ).To bi trebala biti voda sa određenom frekvencijom.Ako se dobro sjećam, oko 62,4 Hz je frekvencija vode koja najbolje čini ljudskom organizmu.Po toj teoriji čovjek se rađa sa oko 98 % ∏- vode od ukupne vode u organizmu, a umire onda kada razina te ∏ - vode padne na 49 %.Postoji i nekakva mogućnost da si svatko izmjeri količinu te vode u par navrata, uvrsti te podatke u grafikon, spoji točke i otkrije dan kada će umrijeti.Čovjek koji je tu vodu otkrio, napravio je i aparat koji običnu vodu pretvara u ∏ - vodu.Tvrdi da su rezultati koji se postižu tom vodom fantastični.Bit je u tome da se za ishranu koriste namirnice proizvedene ∏ - tehnologijom, koja se odnosi prema biljkama i životinjama tako da svakoj vrsti daje specifičnu ∏ - vodu.U konačnici, tvrdi se, da ako jednu godinu koristimo proizvode bazirane na toj tehnologiji, produžujemo si život za 17 godina.
To nemože bit točno jer tekuća voda nema frekvenciju titranja. Ni približno. Dakle, sve ti ovo pada u vodu.

Quote:
Druga teorija je također vezana za našu ishranu.
Radi se o tome da je današnja intenzivna poljoprivredna proizvodnja vezana uz umjetna gnojiva i razne umjetne dodatke.To uzrokuje prijevaru u našem mozgu koji onda šalje krive naredbe stanicama koje bi se trebale dijeliti.Npr. zagrizli smo breskvu, papile na jeziku šalju podatke u mozak koji prepoznaje breskvu.Znajući da bi breskva trebala u organizam dati te i te tvari, mozak nalaže da se u organizmu počnu stvarati one stanice koje trebaju baš te i te tvari.No, breskva nema baš sve te tvari jer joj u intenzivnoj proizvodnji baziranoj na N P K gnojivima te tvari nisu date, zemlja je prilično istrošena, a niti jadna sama ne može ih sintetizirati.DNK počinje s duplikacijom, no mehanizmi za popravak imaju jako puno posla jer je puno grešaka.Ipak poneka pogreška prođe i to može biti začetak novog staničja kojeg nazivamo rak.

Ne tvrdim da je baš tako, ali sam siguran da je kvalitetna ishrana put u zdraviju starost.
Ni to nije točno. Umjetna gnojiva su samo čiste tvari koje ionako već postoje u tlu, koje biljka već traži. Spojevi dušika, fosfora, laki metalni ioni, ima tog... Zemlji se ne daje samo NPK, nego i gnojiva s mikronutrijentima. Odavna smo ostavili proizvodnju koja je bila prva liga za vrijeme Staljina.

A mozak ne daje naredbe za stvaranjem stanica "koje će trošiti ono kaj smo unijeli". To bi značilo da nikad ne bismo bili debeli. Jeli bi svinje kolko želimo, a mozak bi naređivao stvaranje mikrosustava koji bi tu mast izuzetno dobro koristili. E vidiš, nije tako. Mast skladištimo na dupetu.
__________________
And the thing that freaks me out
Is I'll always be in doubt
Talidomid is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2008., 13:28   #35
Quote:
Mr.Dogon kaže: Pogledaj post
na neistinitost...
To ti je kao i sa onim..U jednoj zemlji prije tridesetak godina..bio jedan experiment..davali djeci tabletice sa vecom kolicinom klor spojeva iz kojih je organizam deponirao klor u zube...pa nitko iz te generacije..koja je bila zahvacena tim experimentom nika..nije dobio ni tockicu kariesa na zubima.
Osobno poznajem jednog takovog.Ali nitko nikad nije..pisao niti analizirao o tome experimentu.Zasto?Pa zakljuci sam..kome to ne odgovara.Ali potiha javnost o tome prica.
Tako i tvoj citat..pola prizanje o toksicnosti D2O..a druga polovica izvjesca...ma sto?Ljudi?Ma ljudima ne smeta teska voda ..mos je piti koliko hoces????
Dakle..to sto si citirao..je neistinit izvjestaj..kojim se prikriva pravo stanje stvari.
Bubrezi vjerojatno filtriraju tesku vodu..ili bi u drugom slucaju zivot bio na celularnom stupnju.No ja govorim o godinama..spontanog pijenja i izlozenosti Deuteriju..od kojega neka minimalna kolicina ipak udje u biokemiju organizma.
A kad udje onda su njeni efekti D2O..kao i u vinskih musica...Parcova ili kisnih gljista...sto je prigusenje kvalitete biokemijskih procesa.
Ako znanstvenik kaze da bio kemijske reakcije s obicnom vodom teku brze i bolje nego li sa D2O..onda je to s toga sto je taj znanstvenik vrsio experimente.Necu ga citirati jer..ne volim citirati druge..nije u redu kititi se tudjim perjem.A znanstvenici koji prikrivaju..otkriveno..mi idu na jetru...vise od teske vode...vjeruj mi.Samo s toga jer im je receno ..da sute.ò
Dakle zivi bili pa vidjeli...to o tima koji piju tesku vodu..u slast im bilo.

Mr.Dogon,
ne krivo si skužio pročitaj bolje ne mogu ljudi piti tešku vodu koliko hoče ako piju običnu vodu sa normalnim postotkom H2O i D2O neče im štetiti ako popiju jednu čašu 100% teške vode na tjedan isto neče a ako piju tešku vodu non stop i ona im zamijeni 25% vode u tijelu počet če osječati efekte trovanja.

a teška voda u normalnoj vodi nema veze sa nastankom tumora jer je teška voda na zemlji od kad je života na zemlji pa su organizmi prilagođeni na taj pototak teške vode.možda bi baš bilo štetno piti 100%H2O
mrgi124 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2008., 00:46   #36
Gle cuda..???

Imamo vodu kioja je iznjedrila zivot..koja je presudna za zivot..
ali u njoj imamo i teske vode....koje ne podrzavaju zivot.Dakle teska voda spada u one faktore na Planeti zemlji koji ne favoriziraju nastanak zivota.
pa je i logicno da se je zivot prilagodio...Ali..ostaje pitanje...kakav efekat
teska voda..koja se s vremenom ipak i preko Bubrega infiltrira u organizam kro godine...cini na ukupno stanje organizma i kvalitetu stanoicnih procesa.
Prika.i zubari kad su poceli upotrebljavati Zivin amalgam govorili su kako je Ziva u amalgamu stabilna..Kad ono istarzivanja poslije pokazala da je tropa..da nisu imali pravo.
Dakle cijela prica je tu.
Ako cijeli zivot unosimo beskrajno male kolicine otrova u organizam moze nam se desiti da nas taj otrov ipak na kraju dodje glave prije vremena..Sva filozofija u tome.
Dakle mozes li dokazati da 9 litara teske vode koliko u zivotu covijek popije sa obicnom vodom zajedno...ne ostavlja kroz godine ..ama bas nikakove posljedice??
Ja mislim..da Ne mozes..dokazati nista slicno.

Mr.Dogon,
Mr.Dogon is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2008., 01:30   #37
Quote:
Mr.Dogon kaže: Pogledaj post
Imamo vodu kioja je iznjedrila zivot..koja je presudna za zivot..
ali u njoj imamo i teske vode....koje ne podrzavaju zivot.Dakle teska voda spada u one faktore na Planeti zemlji koji ne favoriziraju nastanak zivota.
pa je i logicno da se je zivot prilagodio...Ali..ostaje pitanje...kakav efekat
teska voda..koja se s vremenom ipak i preko Bubrega infiltrira u organizam kro godine...cini na ukupno stanje organizma i kvalitetu stanoicnih procesa.
Prika.i zubari kad su poceli upotrebljavati Zivin amalgam govorili su kako je Ziva u amalgamu stabilna..Kad ono istarzivanja poslije pokazala da je tropa..da nisu imali pravo.
Dakle cijela prica je tu.
Ako cijeli zivot unosimo beskrajno male kolicine otrova u organizam moze nam se desiti da nas taj otrov ipak na kraju dodje glave prije vremena..Sva filozofija u tome.
Dakle mozes li dokazati da 9 litara teske vode koliko u zivotu covijek popije sa obicnom vodom zajedno...ne ostavlja kroz godine ..ama bas nikakove posljedice??
Ja mislim..da Ne mozes..dokazati nista slicno.

Mr.Dogon,
ja mislim da teška voda ne može štetiti u normalnom postotku u vodi kao šta i normalna razina radijacje na zemlji ne šteti.kužiš prika nešto šta je tu na zemlji od kad je života na zemlji ne može štetiti možda je baš teška voda potrebna za život.nemožeš uspoređivati fluor u pasti za zube živin amalgam i ostale otrove koji se dodaju hranu paste za zube i plombe sa nečim šta je na zemlji od kad je života.

pogledaj ovo : http://www.youtube.com/watch?v=Xl-_SNfY6RU
mrgi124 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2008., 11:29   #38
u ostalom ima nas previše ljudi sve duže žive sve se više množe gradovi se šire uništavaju se šume . trebalo bi još i dodavavat otrova u hranu i vodu i špricati sa avionima chemtrails-e nad kinom.
od svih vrsta na zemlji jedina štetočina je čovjek a previše ga je potreban je odstrel
mrgi124 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2008., 14:10   #39
uh sto smo radikalni
to se lijepo rjesava uvodenjem neplodnosti i kontrolom radanja :yes:
Ethan is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2008., 15:23   #40
Danas je puno češći uzrok karcinoma toksikacija tijela s kupovnom hranom koju unosimo svaki dan i naravno genetska slika koju naslijeđujemo od 2 dede i 2 babe.
Recimo, netko je puno otporniji, a neko skroz neotporan na "aspartam" koji danas sve češće unosimo u tijelo.
Stvar je naravno i u količini i koncentraciji otrovne tvari u hrani koju unosimo.

Što se tiče EM zračenja; prije češ dobit rak od mobitela nego od kozmičkog zračenja, tako da čsto sumnjam u gore navedenu teoriu.
__________________
DRUGI DOLAZAK
UBERSOLDAT is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:30.