Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.06.2008., 23:23   #101
Quote:
Suspirium kaže: Pogledaj post
baš me zanima zašto mi fish ovdje neće nešto napisati, žena me mrzi
A joj Suspiriume, al' si ga zabrijao.
Quote:
Suspirium kaže: Pogledaj post
nešto sam pobrkao.

stavite natalne u potpis da se mogu snaći. nitko mi ne pomaže fish samo čeka moj offtop.
Moš' mislit'.

Suspiriume, imali smo temu o Fizičkom izgledu, pače imamo je još u kojoj smo pisali o ljepoti i ostalom vezanom uz fizički izgled individua.

Ono što htjedoh napisati jest da se chat briše na svim topicima i nije ovaj topic nikakva iznimka budući da je cilj ovog podforuma kvaliteta, a ne da se utopi u moru chaterskih Astroloških foruma diljem neta.


P.S. Što se tiče natalnih karata otvoren je prigodan topic, te slobodno uputi forumaše da tamo ostave karte.
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2008., 12:11   #102
Halo,

Ovo sa Neptunom na AC:

Poznam dvije osobe (musko i zensko) sa Neptunom na AC (Skorpion): oboje su mi simpaticni, imaju neki posebni sarm, kao sto to AC Skorpion ima a nisu neka ljepota.

Lijep moze biti netko sa AC Vaga i Venerom u 1.kuci.
Inace zracni znakovi su jedni od najlepsih a Skorpionski tip je privlacan.

Kada bi gledala poznate osobe: Michelle Pfeiffer, Courtney Cox, Penelope Cruz, Linda Evangelista (tri Bikice) i jos neke, ne mogu se sjetiti.

Stella
stella77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2008., 12:50   #103
Quote:
Suspirium kaže: Pogledaj post
ali opet nezahvalno je ljude gradirati po izgledu, a i sam izgled je kvalitetan ovisno o percepciji društva.
Sva sreca da to onda ne radimo
Leela is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2008., 17:23   #104
Quote:
Suspirium kaže: Pogledaj post

venera u jarcu = najljepša žena žena na tronu, na mc moćna, kristalni ten, hladne svijetle oči itd bla bla bla.
vidi vraga - frendica mi ima veneru u jarcu, nema kristalni ten, nego debelu kožu, izrazito tamnoputa, tamna maslinasta koža, tamna kosa, tamne oči, a ne svijetle...
niš' nije kristalno na njoj, sve više tamno i mračno.

suspiriume, baš zabrijavaš.
__________________
grass don't grow on a busy street
adios_ayer is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2008., 11:23   #105
baš me zainteresirala ova tema
pa evo moje natalne da vidim što će netko reći o mojoj ljepoti.
baš mi je fora ovo
http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?r...&go.x=9&go.y=9
blanka m is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2008., 11:38   #106
Hahaha, pa ja bi trebala biti Miss Universe prema tvojim stajalištima

take a look...

http://www.astro.com/cgi/showgif.cgi...2j-u1085688576

Totto is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2008., 12:21   #107
pa totto ti bi mogla biti miss universe da ti sunce nije na algolu i da ovaj siroti mjesec nije kvadriran sa saturnom, ok izgledaš ali ništa sad ono pretjerano.

ljudi , masa od vas ne zna čitati ili ne želi čitati.
Suspirium is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2008., 12:29   #108
Znate šta moram reći da su me "strani agenti" ugodno iznenadili tako da je njihova rafalna paljba bila nešto manja na mene tijekom mojeg odustva. Imao sam poslovno putovanje vratio se danas u 2 ujutro....


Ja kao prvo i prvo zaista ne znam jel netko zaista ima poteškoća u čitanju, ili ga je netko poslao da tak piše ili je prirodno zbunjen.....

Kada napišem da znam "mnog žena sa venerom u jarcu da su zgodne" to naravno ne znači da su SVE . Što se Boga ti hvataš ti ko pijan plota ? Ovo je očiti primjer da te netko ovdje poslao i ja to znam.

Zar na svaku iz aviona vidljivu stvar ja moram reagirati?

Kakva je ono pak fora sa Hitlerom , kao ima i on Mars 0 Venera pa nije lijep ?

pa ja ne znam šta ja vama, jeste vi svi skupa normalni.

Adolf Hitler čiji horoskop imam u svim verzijama ima Mars 0 Venera ali također taj Mars i Venera ulaze aplikacijsom u kvadrat sa Saturnom koji je debilitiran. Saturn debilitiran Sunce i radi na njega i veneru kvadrat . Nema tu ljepote !

Molim vas ubuduće, pod pretpostavkom da vas nitko sa net.hr portala nije poslao, "pokušajte" pročitati cijeli tekst prije nego ga kritizirate.

Ja prihvaćam kritiku ali od astrologa, ne od padobranaca.
Suspirium is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2008., 12:43   #109
Quote:
Suspirium kaže: Pogledaj post
pa totto ti bi mogla biti miss universe da ti sunce nije na algolu i da ovaj siroti mjesec nije kvadriran sa saturnom, ok izgledaš ali ništa sad ono pretjerano.

ljudi , masa od vas ne zna čitati ili ne želi čitati.
khm, moj mjesec nije u kvardatu već u opoziciji sa saturnom

naj se tako srditi, provokativan si sa svojim tvrdim stajalištima, pa te malo zekamo
Totto is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2008., 12:45   #110
Evo ovo je horoskop jedne poznate osobe
Zanima me samo da kazeš da li je ta osoba lijepa ili nije.Čisto da baciš pogled, pa ću postavit sliku da vidimo kako izgleda i da li si bio u pravu(nemam nikakve veze s netom niti me zanima, ovo mi je zanimljivo pa se mozemo igrati)

http://i32.tinypic.com/2nakykp.jpg
lollatutu is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2008., 12:47   #111
Pitanje 2:
Ja imam hrpu konjunkcija u natalu, pa me što se fiz.izgleda zanima koliko je to dobro jer sam čitala da konjunkcije ne moraju nuzno biti dobre već i loše?
S druge strane što označava MErkurOVE?
Ne mogu naći na netu
lollatutu is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2008., 13:17   #112
Quote:
lollatutu kaže: Pogledaj post
Evo ovo je horoskop jedne poznate osobe
Zanima me samo da kazeš da li je ta osoba lijepa ili nije.Čisto da baciš pogled, pa ću postavit sliku da vidimo kako izgleda i da li si bio u pravu(nemam nikakve veze s netom niti me zanima, ovo mi je zanimljivo pa se mozemo igrati)

http://i32.tinypic.com/2nakykp.jpg
Meni se ovo čini kao jebozovna osoba nižeg rasta.
Više seksepil nego ljepota...

Anyway, kod ljepote je bitna uzrečica: non e bello chio che bello ma che piacebbe. nije lijepo ono što je lijepo, već što se sviđa.
meni je ona pjevačica sa konjukcijom u Ribama ružnjikava, puno je Hr. Zagorje takvih blijedunjavih djevojčica.

Venera 0 Mars definitivno zračenje sa senzualnošću.
Venera na Ascedentu debeljuškavost sklonost slatkišima.
Neptun na Ascedentu vanserijska privlačnost.
Najljepši su žene Blizanci i Vodenjaci (prozračnost), muški vatreni znakovi...
manzzini is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2008., 13:19   #113
Quote:
Totto kaže: Pogledaj post
khm, moj mjesec nije u kvardatu već u opoziciji sa saturnom

naj se tako srditi, provokativan si sa svojim tvrdim stajalištima, pa te malo zekamo
tipfeler, ista stvar, opozicija je jednako štetna kad govorimo o fizičkom izgledu.
Suspirium is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2008., 13:22   #114
evo vam pravoga primjera kako se nešto analizira, manzzini je to super naglasio.

e ne ono bog te pišeš dvije strane da mi ne se ne da čitati nakon 2 rečenice

p.s: vidim da se nekima simone baš ne sviđa, mislim da lošije ispada na slikama dajte pogledate molim vas ako možete, neku njenu pjsemu na youtube.

naime , što je mars jači više muškaraca je privučeno. kad renate sopek je to mars u ovnu dakle bukvalno "svi pravi muškarci" su njoj privučeni, dok su simonom privučeni simbolički izraženi marsevi u ribama. dakle muškarci vodenog elementa kao recimo ja
Suspirium is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2008., 13:29   #115

Aishwarayu ste opisali

A hoće li tko meni odgovoriti na pitanje o konjunkciji ili da sjednem i plačem?
Ja to ne znam čitati i trazila sam po netu, ali nema, pa sam vas pitala, a nitko mi neće odgovoriti
lollatutu is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2008., 13:29   #116
Što mislite o aspektu ascedent konjukcija jupiter kao utjecaju na ljepotu osobe?
__________________
miljenica
marla81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2008., 13:30   #117
Quote:
Suspirium kaže: Pogledaj post
evo vam pravoga primjera kako se nešto analizira, manzzini je to super naglasio.

e ne ono bog te pišeš dvije strane da mi ne se ne da čitati nakon 2 rečenice

p.s: vidim da se nekima simone baš ne sviđa, mislim da lošije ispada na slikama dajte pogledate molim vas ako možete, neku njenu pjsemu na youtube.

naime , što je mars jači više muškaraca je privučeno. kad renate sopek je to mars u ovnu dakle bukvalno "svi pravi muškarci" su njoj privučeni, dok su simonom privučeni simbolički izraženi marsevi u ribama. dakle muškarci vodenog elementa kao recimo ja
Meni je mars na kraju strijelca, šta to znači da su mnome privučeni strijelci i sl ili?
lollatutu is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2008., 13:38   #118
ako je na kraju strijelca to znači da su privučeni i muškarci koji SIMBOLIČNO izražavaju marsa u strijelcu ili u jarcu, jer djeluje i na sljedeći znak.

ali radi se o tome da ta osoba može i ne mora biti strijelac, može imati istaknut jupiter koji je analogan strijelcu ili jako 9 polje, ili mjesec u strijelcu sa mnogo aspekata kužiš
Suspirium is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2008., 13:40   #119
da se samo nadovežem na manzinnija.

kod oveže ženske što ju je loli-nešto opisala se vidi da je mars u ovnu, što bi značilo da će rijetko koji muškarac reći da mu se ta žena ne sviđa.

mars u ovnu naglašava uvijek eros.
Suspirium is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2008., 13:44   #120
Quote:
Suspirium kaže: Pogledaj post
ako je na kraju strijelca to znači da su privučeni i muškarci koji SIMBOLIČNO izražavaju marsa u strijelcu ili u jarcu, jer djeluje i na sljedeći znak.

ali radi se o tome da ta osoba može i ne mora biti strijelac, može imati istaknut jupiter koji je analogan strijelcu ili jako 9 polje, ili mjesec u strijelcu sa mnogo aspekata kužiš
Mjesec sa mnogo aspekata u svojoj natalnoj karti?

Ja recimo ma da sam Vodenjak i imam hrpu planeta u Jarcu, svi su maltene u 9.kući
Kad smo već kod Jarčeva i Brad Pitt mislim da ima gotovo sve planete u Jarcu



500 puta, merkur konjunkcija venera (koja je još uz to i u konjunkciji sa saturnom i još jednim) znači po fizičkom pitanju što?
Rekla bi da pošto je merkur upitanju više ima utjecaja na psiho nego fiz, ali čula sam i obrnuto pa sam?
lollatutu is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:47.