Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca

Roditelji i djeca Zato što ih volimo i oni vole nas.
Podforumi: Školarci i adolescenti, Dojenčad i predškolci, Trudnice, Medicinski potpomognuta oplodnja, Dječje zdravlje, Oprema

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.10.2010., 13:35   #301
Quote:
eberlin kaže: Pogledaj post
tu se vise uopce ne razvlaci zena koja je trazila molitve za svoju kcer, nego oni kojima je njena reakcija bila normalna i koji je i dalje u tome podrzavaju...
e da me j....s s oprostenjem, ali to mi nikada nece biti jasno!! normalnom covjeku to nije normalna reakcija, potpisujem sve sto je lord byorn napisao!
nitko nije ni rekao da ima nesto protiv "vibranja" koje po meni osobno nemaju nikakvog smisla,nego protiv te besmislene reakcije... i meni ce zauvijek ostati besmislena....
i jos mi nije jasno da zena u tom trenutku ne nazove mamu, tatu, babu, tetu, sestru, prijateljicu nego ovdje nepoznate ljude moli za vibrice....
a ti si mjerilo onoga što je normalno? ili lord byron?
__________________

moj mali mačić
anonymous_13 is offline  
Old 06.10.2010., 13:38   #302
Quote:
pink5 kaže: Pogledaj post
a jeste pomislili da joj je daleko prvi susjed?
Zšto uopće pisati tako nešto kad se nikad niste našli u takvoj situaciji i ne znate kako bi reagirali?
a jesi li ti pomislila da joj susjedi mozda nisu daleko? i kako znas da se netko od nas nije vec nasao u takvoj ili slicnoj situaciji?
__________________
svi cemo umrijeti.
nata_lie is offline  
Old 06.10.2010., 13:39   #303
Quote:
nata_lie kaže: Pogledaj post
a jesi mi se priljepila.

mozda bi doslo na isto a mozda bi je netko odvezao ranije. u svakom slucaju, djetetu bi time ucinila vise koristi nego stete. ne mozes znati dok ne isprobas sve opcije, jel tako?
nisam ti se prilijepila ništa više nego bilo kome drugome, ne laskaj si.. to što odgovaram na tvoje postove na ovoj temi nema veze s tobom osobno nego samo i jedino sa onim što si na ovoj temi napisala mislim, što si mislila, da ti nitko ne bude odgovorio? ili da ti bude odgovorio samo onaj koji se slaže s tobom?

naravno da ne možeš znati, ali žena je učinila ono što je mislila da je najbolje. isprobala je i opciju "moliti za molitvu", i što sad?
__________________

moj mali mačić
anonymous_13 is offline  
Old 06.10.2010., 13:41   #304
Quote:
anonymous 13 kaže:
a ti si mjerilo onoga što je normalno? ili lord byron?
pa da ja sebe smatram poprilicno normalnom...mislim nekako da to vecina ljudi misli o sebi...
__________________
19.10.2009 :)
eberlin is offline  
Old 06.10.2010., 13:44   #305
Quote:
eberlin kaže: Pogledaj post
tu se vise uopce ne razvlaci zena koja je trazila molitve za svoju kcer, nego oni kojima je njena reakcija bila normalna i koji je i dalje u tome podrzavaju...
e da me j....s s oprostenjem, ali to mi nikada nece biti jasno!! normalnom covjeku to nije normalna reakcija, potpisujem sve sto je lord byorn napisao!
nitko nije ni rekao da ima nesto protiv "vibranja" koje po meni osobno nemaju nikakvog smisla,nego protiv te besmislene reakcije... i meni ce zauvijek ostati besmislena....
i jos mi nije jasno da zena u tom trenutku ne nazove mamu, tatu, babu, tetu, sestru, prijateljicu nego ovdje nepoznate ljude moli za vibrice....
Ne mogu shvatit ovakvu ograničenost, netolerantnost, nespospbnost prihvaćanja različitog, da jebe rak raka sto puta!!!

Tebi nije jasno, tebi nije normalna reakcija, tebi vibre nemaju smisla...

Who the fuck are you????? Vrhovni gospodar Svemira??? S kojim pravom ti postavljaš opća pravila ponašanja? Ajde sjašite više....

Daj shvatite više da ljudi različito regairaju u stresnim situacijama i da je apsolutno bezpredmento lamentirati što je trebalo, kako je trebalo a kako bi mi bili super-truper hrabri, suvisli i pametni i sve bi to super odradili da se nama dogodi.
Bi moj kuki.

Možda je trebalo ovo, možda je trebalo ono a nemamo pojma šta se u stvari dogodilo. Možda su u šumi a možda su u bunaru.

Žena je otvorila temu, tražila molitvu za kćer i dobila ju.
Kćer joj je bolesna.

'ajte više dosta.
__________________
Čovjek ima ono što daje.
Samo jedan dio svemira možete promijeniti a to ste vi sami.
-lavica- is offline  
Old 06.10.2010., 13:46   #306
Quote:
-lavica- kaže: Pogledaj post
'ajte više dosta.
__________________
Kad lopovi počnu braniti ono što su stekli, neće biti ljućih boraca za poštenje.
nemam pojma is offline  
Old 06.10.2010., 13:46   #307
Quote:
anonymous_13 kaže: Pogledaj post
nisam ti se prilijepila ništa više nego bilo kome drugome, ne laskaj si.. to što odgovaram na tvoje postove na ovoj temi nema veze s tobom osobno nego samo i jedino sa onim što si na ovoj temi napisala mislim, što si mislila, da ti nitko ne bude odgovorio? ili da ti bude odgovorio samo onaj koji se slaže s tobom?

naravno da ne možeš znati, ali žena je učinila ono što je mislila da je najbolje. isprobala je i opciju "moliti za molitvu", i što sad?
a moram si malo napumpat ego, sta's

nemam ja nista protiv molitve, zato i nisam na toj temi nista kritizirala. ali onak, okreni se bogu tek onda kad ti sam ucinis zaista sve sto si mogao.

ako cemo ici linijom vjere, zasto je onda bog uopce dopustio da joj se dijete tako razboli?
mislim ono, ajmo svi samo sjest i cekati cudo da nas sve spasi. mos mislit.
__________________
svi cemo umrijeti.
nata_lie is offline  
Old 06.10.2010., 13:48   #308
Quote:
-lavica- kaže: Pogledaj post
Ne mogu shvatit ovakvu ograničenost, netolerantnost, nespospbnost prihvaćanja različitog, da jebe rak raka sto puta!!!

Tebi nije jasno, tebi nije normalna reakcija, tebi vibre nemaju smisla...

Who the fuck are you????? Vrhovni gospodar Svemira??? S kojim pravom ti postavljaš opća pravila ponašanja? Ajde sjašite više....





da pitamo one koji ne odobravaju njenu reakciju..
Vi koji imate djecu, a zgražavate se.
Jel mislite da ona svoje dijete manje negoli vi volite vašu djecu?
pink5 is offline  
Old 06.10.2010., 13:55   #309
Quote:
nata_lie kaže: Pogledaj post
a moram si malo napumpat ego, sta's

nemam ja nista protiv molitve, zato i nisam na toj temi nista kritizirala. ali onak, okreni se bogu tek onda kad ti sam ucinis zaista sve sto si mogao.

ako cemo ici linijom vjere, zasto je onda bog uopce dopustio da joj se dijete tako razboli?
mislim ono, ajmo svi samo sjest i cekati cudo da nas sve spasi. mos mislit.
E, daj fakat prestani, majke ti. Odi na Filozofiju ako ti se dalje o tome melje, jer je ovo tu jednostavno postalo neukusno.
__________________
Well, I'm not going to sit around moping. I'm going to do what every woman does when they hit rock bottom.
I'm going to go out and meet some boys. And crush their hearts one by one.
Smart_bitch is offline  
Old 06.10.2010., 14:00   #310
Quote:
lavica kaže:
Ne mogu shvatit ovakvu ograničenost, netolerantnost, nespospbnost prihvaćanja različitog, da jebe rak raka sto puta!!!

Tebi nije jasno, tebi nije normalna reakcija, tebi vibre nemaju smisla...

Who the fuck are you????? Vrhovni gospodar Svemira??? S kojim pravom ti postavljaš opća pravila ponašanja? Ajde sjašite više....

Daj shvatite više da ljudi različito regairaju u stresnim situacijama i da je apsolutno bezpredmento lamentirati što je trebalo, kako je trebalo a kako bi mi bili super-truper hrabri, suvisli i pametni i sve bi to super odradili da se nama dogodi.
Bi moj kuki.

Možda je trebalo ovo, možda je trebalo ono a nemamo pojma šta se u stvari dogodilo. Možda su u šumi a možda su u bunaru.

Žena je otvorila temu, tražila molitvu za kćer i dobila ju.
Kćer joj je bolesna.

'ajte više dosta.
and who the fuck are you da ti mene ubjedujes da je tvoje glupo i ograniceno razmisljanje ispravno?????
ja imam svoje misljenje i boli me klinac sta ti mislis, svoje sam misljenje iznijela 2 puta za razliku od tebe koja trkeljas tu satima i silom nameces svoj stav,raspravljas i raspredas i mislis da si najpametnija.......
jako mi je zao sto se nekolicina nas ne slaze s tobom i tebi slicnima....
isto tako nemam vremana,a ni interesa za daljnje rasprave sa takvima....pa cu sad zavrsit,a ti se i dalje "pravdaj"
__________________
19.10.2009 :)
eberlin is offline  
Old 06.10.2010., 14:00   #311
Quote:
eberlin kaže: Pogledaj post
pa da ja sebe smatram poprilicno normalnom...mislim nekako da to vecina ljudi misli o sebi...
a ako toliko puno a tako različitih ljudi svi za sebe misle da su normalni, što onda jest normalno? ono.. koja od svih tih osoba je objektivno mjerilo normalnosti? ti? ne možeš svijet svoditi na svoj mali kutak, ne možeš normalnost i ispravnost nečega svoditi na ono što je tebi okej.

Quote:
nata_lie kaže: Pogledaj post
a moram si malo napumpat ego, sta's

nemam ja nista protiv molitve, zato i nisam na toj temi nista kritizirala. ali onak, okreni se bogu tek onda kad ti sam ucinis zaista sve sto si mogao.

ako cemo ici linijom vjere, zasto je onda bog uopce dopustio da joj se dijete tako razboli?
mislim ono, ajmo svi samo sjest i cekati cudo da nas sve spasi. mos mislit.
a možda se žena okrenula bogu nakon što je napravila sve čega se sjetila? pokušala pomoći sama, pozvala pomoć? možda se jednostacvno u panici nije mogla sjetiti ništa više, možda se sjetila ali je zaključila da to nema smisla?

a kad idemo linijom vjere, ne pitaš pitanja zašto netko vjeruje da je bog dopustio da se to dogodi a opet vjeruje da molitva može pomoći. jednostavno, ljudi vjeruju u različite stvari. pa možda se tebi to čini bezveze jer ne vjeruješ u istu stvar ili na isti način, no to nije razlog da napadneš ženu kako može.

ono, to mi je u stilu, kako možeš vjerovati u kristovo uskrnuće? gubiti vrijeme nedjeljom na misi? ne možeš napadati ljude jer vjeruju ili ne vjeruju u nešto.
__________________

moj mali mačić
anonymous_13 is offline  
Old 06.10.2010., 14:00   #312
Quote:
Smart_bitch kaže: Pogledaj post
E, daj fakat prestani, majke ti. Odi na Filozofiju ako ti se dalje o tome melje, jer je ovo tu jednostavno postalo neukusno.
da, znam da je uvijek neukusno kada stvari nazovemo pravim imenima.
nema to veze sa filozofijom, to je surova stvarnost. no znamo i da je denial vecini draza opcija.

ali slazem se, ova rasprava vise nema smisla.
__________________
svi cemo umrijeti.
nata_lie is offline  
Old 06.10.2010., 14:02   #313
Dobro jel' tako teško izvući glavu iz vlastite guzice i shvatiti da je toj ženi možda taj banalni čin bio jedna sitnica koja ju je možda držala na površini? Nikada nitko nije čuo da se pod ekstremnim stresom rade neočekivane stvari, a sve kao neki obrambeni mehanizam organizma? Što vi sebi sve zamišljate, da je sve što vi napravite drugima savršeno razumno i prikladno?

"Normalno" je valjda najrazvučenija, najsilovanija i najzloupotrebljenija riječ na svijetu.

Ta žena je upravo saznala da joj djete boluje od bolesti koja nije tako teška, ali je od strane mnogih neshvaćena, stigmatizirana... Život joj se okrenuo naopačke, budućnost joj izglada kao crna rupa koja prijeti da je proguta, u strahu je za svoje djete na toliko raznih načina, a vi pametujete. Bravo. To je sigurno vrhunac normalnosti. :klap:

Ja ću vas pitati da li se uopće želite pokušati zamisliti u njenoj situaciji pa da laprdate kako bi vi ovo ili ono? Ja sigurno ne želim.
__________________
Hazen: "Kad vola stavis u palacu, ne postane on kralj nego palaca postane stala".
shtefy is online now  
Old 06.10.2010., 14:06   #314
Quote:
anonymous_13 kaže: Pogledaj post
a možda se žena okrenula bogu nakon što je napravila sve čega se sjetila? pokušala pomoći sama, pozvala pomoć? možda se jednostacvno u panici nije mogla sjetiti ništa više, možda se sjetila ali je zaključila da to nema smisla?
mozda jest. mozda nije.

Quote:
a kad idemo linijom vjere, ne pitaš pitanja zašto netko vjeruje da je bog dopustio da se to dogodi a opet vjeruje da molitva može pomoći. jednostavno, ljudi vjeruju u različite stvari. pa možda se tebi to čini bezveze jer ne vjeruješ u istu stvar ili na isti način, no to nije razlog da napadneš ženu kako može.
ne napadam ju radi njenog vjerovanja. ni nju ni ikoga. citaj sa razumijevanjem.

Quote:
ono, to mi je u stilu, kako možeš vjerovati u kristovo uskrnuće? gubiti vrijeme nedjeljom na misi? ne možeš napadati ljude jer vjeruju ili ne vjeruju u nešto.
opet ponavljam. ne napadam nikoga radi njihovog vjerovanja. ili citaj sa razumijevanjem ili sjasi.
__________________
svi cemo umrijeti.
nata_lie is offline  
Old 06.10.2010., 14:07   #315
Quote:
-lavica- kaže: Pogledaj post
Who the fuck are you????? Vrhovni gospodar Svemira??? S kojim pravom ti postavljaš opća pravila ponašanja?
Upravo obrnuto. Upravo naglasak da je "meni" nešto ovakvo ili onakvo naglašava se neuživljavanje u ulogu Gospodara Svemira - kad kažeš "ljudi koji slušaju **** su nezanimljivi", to je opće pravilo. Kad kažeš "meni su itditditd", to je osobna preferencija...

Quote:
Ajde sjašite više....
(...)
'ajte više dosta.
...za razliku od ovoga što definitivno jest ponašanje gospodara Svemira i Interneta.
Lord Byron is offline  
Old 06.10.2010., 14:07   #316
Mi ustvari sad ovdje pričamo isključivo o njoj, jel tako? Čisto da znam, da mogu zatvoriti topik, ako više nitko nema ništa za reći osim u tom slučaju.
__________________
Well, I'm not going to sit around moping. I'm going to do what every woman does when they hit rock bottom.
I'm going to go out and meet some boys. And crush their hearts one by one.
Smart_bitch is offline  
Old 06.10.2010., 14:10   #317
nekad zbilja pomislim čitajući sve ove postove koliko je RID postao zločest do jaja....

žena koja je otvorila tu temu sigurno čita i ovu...vjerovatno joj se život okrenuo zbog same bolesti djeteta...

ajmo realno...kada se vama dogodi neka grozna situacija , da li itko ikome javi recimo telefonski...koliko treba vremena da se obavi jedan teleonski poziv , sms...kaj ja znam...vjerovatno isto toliko vremena da se i natipka jedna jebena tema na forumu...


meni je recimo laptop stalno uključen i stalno sam on line...manje mi treba vremena za sad ovo tipkanje od pisanja poruke...


ajmo sad realno...koliko je dosad osvanula tema sa sličnim scenarijima...kada je druga forumašica javila da se nešto nekom dogodilo...pa ni ta forumašica nije to saznala nekim svojim predskazanjima...znači forumašica koja je prolazila neko sranje morala je nekom javit...koliko joj je trebalo vremena za to?


dakle...možda je cura ležala na kaču kraj curice , laptop s druge strane...u panici čeka muža...i koristi laptop na svega jebene 3 minute...

a vi tu spredate već jebena 3 dana kakva je to mater ????

možda bolja od većine nas....


pa ono rekli smo šta smo mislili....ili bi od sada trebali ukinut jeben vi9bre na forumu ili prvo odlučiti da li tema zaslužuje vibre ili ne
__________________
Gospodin mi je svjetlost i spasenje...koga da se bojim.
machkala is offline  
Old 06.10.2010., 14:11   #318
Quote:
eberlin kaže: Pogledaj post
and who the fuck are you da ti mene ubjedujes da je tvoje glupo i ograniceno razmisljanje ispravno?????
ja imam svoje misljenje i boli me klinac sta ti mislis, svoje sam misljenje iznijela 2 puta za razliku od tebe koja trkeljas tu satima i silom nameces svoj stav,raspravljas i raspredas i mislis da si najpametnija.......
jako mi je zao sto se nekolicina nas ne slaze s tobom i tebi slicnima....
isto tako nemam vremana,a ni interesa za daljnje rasprave sa takvima....pa cu sad zavrsit,a ti se i dalje "pravdaj"
Aloooo, kokoš, zbog ovakvih koji misle kao ti jesmo i ostat' ćemo primitivna vukojebina još milion godina, nažalost.I sram me je zbog toga. Uistinu.

Ti ne prihvaćaš različitosti i osuđuješ sve što je drugačije od tvog uskog vidokruga i poimanja svijeta a moje je razmišljanje ograničeno????

E pa, hvala na komplimentu.

I toliko od mene na ovu temu
__________________
Čovjek ima ono što daje.
Samo jedan dio svemira možete promijeniti a to ste vi sami.
-lavica- is offline  
Old 06.10.2010., 14:22   #319
Quote:
-lavica- kaže: Pogledaj post
Po kojoj definiciji pisanje posta znači da je ostala pribrana?
Na temelju čega to zaključuješ?

I jebeno ne razumijem da se na sto strana razvlači reakcija žene koja je tražila molitvu za dijete, ma bila ona i 100 puta nerazumna.
Slažem se sa tobom,molim te Mandy upozori forumašice sa kartonima,iskorištava se preko mjere tvoja korektnost i strpljenje prema svima,ne prestaju pričati o toj jadnoj i ženi danima i samo su sjebali ovu temu.Stvarno ovdje neke forumašice žalim koliko su jadne,koliko sebe uzdižu a sve ostale ismijavaju a sigurna sam da samo liječe svoje komplekse,nesavršenost.
__________________
Balašević "Voleš jednom u životu sad bogatu il sirotu,to ne bira pamet nego srce"
Mayalenna is offline  
Old 06.10.2010., 14:30   #320
Eh, ja ostavila temu misleći kako će te nakon iznošenja svojih stavova, mišljenja, te čitanja tuđih poboljšati malo komunikaciju/atmosferu RiD-a, unjeti više tolerancije...al niš od toga..
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:46.