Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija

Psihologija Vodič kroz um i ponašanje za entuzijaste. Podforum: Psihokauč

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.09.2004., 16:12   #61
Quote:
B-V kaže:
Ovdje ima toliko samoučenih psihologa sa tko zna kakvim visokim diplomama, a da nisu u stanju shvatiti da pedofilija NIJE isto što i silovanje, nego samo gutaju ono što im novinski natpisi serviraju bez razmišljanja.

Kao da je pedofilija nekakva stvar osobnog odabira, kao da netko postaje pedofil kada siluje neko dijete a do tada je on bio 'normalan' muškarčina i kao da se pedofili seksaju s djecom zato jer su djeca fizički slabija...... ma to su samo priče za velike feministice, a ne kakva stvarnost.
pa to sto si sad rekao je jedna od pametnijih na ovom topicu.
ja se takodjer slazem s tobom pogotovo u pogledu toga da svi dozvoljavaju da im vlastiti mozak bude ispran raznoraznim medijskim *fintama*. pedofil nije i silovatelj i mislim da psihologija jednog pedofila zadire puno dublje u neke definitivno jos uvijek ne potpuno razjasnjene razloge i povode etc.
ne znam zasto...jako sam osjetljiva na tu temu pedofilije i ne volim kada se olako stvari generaliziraju.
__________________
you're so pretty when you're unfaithful to me
dolores_haze is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2004., 16:20   #62
pokusaj razmisliti o procitanome , pa ces vidjeti da bas i nije generalizirano
samo je utrosen minimum rijeci na izrazaj

racunam da postam na forumu na kojemu su ljudi koji su u stanju shvatiti receno i bez crtanja
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2004., 19:32   #63
Djeca imaju SVIJEST, tko nije osjetljiv na djecu?
Bože.
Zato je pedofilija ona koja će se prva rušiti, nadgrađivati, razmatrati itd.

Nego npr. Mrtvac.

On definitivno nema svijest. Ima li tu silovanja. Zločina. Čovjeka prema čovjeku.
Zanemarimo li da je u svim kulturama nekrofilija izraz seksualne izopačenosti.
( valjda )

A jebanje napuhane lutke, ' jebiga ovaj mako, al' dobro jebe me se.'

Gdje je tu pravo. Ne moralnost.
Legalnost nekrofilije. To me izuzetno zanima.
__________________
'Ima li nešto smješnije od onoga što je istinski plemenito, i da li ima ičega tužnije od onoga što je uistinu smiješno'.
Akinetoh blues is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2004., 15:52   #64
Quote:
Tinchi kaže:
Dobro Mljacko, a što si ti završio da si u svemu tako pametan?
pravo pitanje je sto je pojeo da je tako pametan
__________________
Hvali more, drž' se Hvara
hvar is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2004., 16:11   #65
Quote:
VelmaX kaže:
Sjećam se odnekud da imaš nešto u škorpionu.
Nisi jedina.
niste jedine
ascedent, mars na njemu i neptun nedaleko
__________________
Hvali more, drž' se Hvara
hvar is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2004., 16:20   #66
Quote:
zg_sash kaže:
B-V
nije silovanje jedino uvjetovano fizickim nasiljem , postoje i kudikamo istancanije metode , koje pedofili itekako poznaju i koriste
nemojmo se raditi bedastim , molicu lijepo
u "vezi"odrasloga i djeteta , teeesko je pitanje tko je dominantna figura

i naravno , reci ces i da dijete od 8 ili 10 godina moze odluciti stupiti u sexualne odnose s nekim od 30 ili 40 ili 50 godina ??
sorry , po meni je to sve silovanje i takvi izgovori za ljude mogu jedino korisno posluziti kao mete za streljacki stroj
sa 14 godina nebi se ni najmanje bunija da me silovala neka zanosna zenska od 30.
a pedofilija je kanda do 18 (kako di).
__________________
Hvali more, drž' se Hvara
hvar is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2004., 16:29   #67
sa 14 nisi ni zreo/la dovoljno da shvatis da si samo sredstvo i iskoristen
po tom kriteriju ni oni od 8 se ne bune ako dobiju cokoladu poslije pusenja ili lizanja
po istom kriteriju je ok jebati i umno zaostale , ni oni se najvjerojatnije nece buniti

jednako tako bi sa sinom ( maloljetnim, hipoteticnim) billa gatesa mogao potpisati ugovor u kojem ti on prepusta svoje bogatstvo u zamjenu za mjesec dana placanja pizze i sokova
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2004., 16:39   #68
Quote:
zg_sash kaže:
sa 14 nisi ni zreo/la dovoljno da shvatis da si samo sredstvo i iskoristen
po tom kriteriju ni oni od 8 se ne bune ako dobiju cokoladu poslije pusenja ili lizanja
po istom kriteriju je ok jebati i umno zaostale , ni oni se najvjerojatnije nece buniti
dobro da si spomenija zaostale.
znaci li to da neko ko je debil nebi nikad u zivotu smija spolno opcit jer nije ni zreo/la dovoljno da shvati da je samo sredstvo i iskoristen.

ili jos bolje tip i tipka od 15 g opce
jesu li oboje pedofili
jesu li oboje dovoljno zreli da shvate da su samo sredstvo i iskoristeni

zakonski nisu pedofili i u nekim zemljama cak ne krse zakon.

zar to nije glupo:
kad su sa vrsnjakom onda su zreli da odluce,
a ako su sa starijim onda odjednom zabljesnuti njegovom/j zreloscu gube sposobnost racionalnog rasudivanja.

ili jos bolje tip i tipka 17 g su par
kad tad ce doc cas da jedno postane 18 i istovremeno postaje pedofil i krsi zakon

malo glupo, slazes se?
__________________
Hvali more, drž' se Hvara
hvar is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2004., 16:17   #69
sad cu ja kao da pishem zadacnicu u drugom osnovne. ....

Dragi strichek....da sam ja NETKO kao, chikica psiholog recimo...i da imam vlast...makar kakvu...sve bih u seksu istolerirala, pače - poticala bih ljude na razvoj mashte.

No, postoji kvaka 22, a ta je da bih tolerirala sve osim seksa s djecom iliti korihstenje djece u bilo kakve perverzne svrhe...

E, pedofilima i drkadžijama na djecu, bih odsjekla kuratz.

Nis vise, samo to.Bez onih pizdarija sa lijechenjem, seansama i tak.Gubitak novca i vremena.

Jelda sam dobra, strichek?
Vera Pavladoljska is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2004., 08:40   #70
Quote:
zg_sash kaže:
sa 14 nisi ni zreo/la dovoljno da shvatis da si samo sredstvo i iskoristen
po tom kriteriju ni oni od 8 se ne bune ako dobiju cokoladu poslije pusenja ili lizanja
po istom kriteriju je ok jebati i umno zaostale , ni oni se najvjerojatnije nece buniti

jednako tako bi sa sinom ( maloljetnim, hipoteticnim) billa gatesa mogao potpisati ugovor u kojem ti on prepusta svoje bogatstvo u zamjenu za mjesec dana placanja pizze i sokova
pa zar ste vi zaboravili sto je to imati 14 godina? U tim si godinama itekako dovoljno zreo da znas sto znaci biti iskoristen i prepoznati kada si u takvoj situaciji.podcjenjujes djecje sposobnosti.
__________________
you're so pretty when you're unfaithful to me
dolores_haze is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2004., 11:55   #71
Quote:
B-V kaže:
ma to su samo priče za velike feministice, a ne kakva stvarnost.
ajde, objasni nam, molim te

kakva je stvarnost?
kakvi su osjecaji?
__________________
Hormonella de Rum
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2004., 16:42   #72
Tek sad otkrih ovaj topic...
 
Odgovori s citatom
Old 26.09.2004., 20:48   #73
Quote:
hvar kaže:
ili jos bolje tip i tipka od 15 g opce
jesu li oboje pedofili
jesu li oboje dovoljno zreli da shvate da su samo sredstvo i iskoristeni

zakonski nisu pedofili i u nekim zemljama cak ne krse zakon.
U vecini država seks je dozvoljen od 14-te godine (www.ageofconsent.com). Tako je i kod nas. Dakle, mlađi partner ima 14 godina ili više, seks je potpuno legalan (meni je i sami apsurd reći da je seks legalan, kao da je potreban velebni državni legitimitet za prirodnu stvar).

Nema ograničenja na godine starijeg partnera jer seks je seks, ma šta god netko želio dodati tome.


Quote:
hvar kaže:
zar to nije glupo:
kad su sa vrsnjakom onda su zreli da odluce,
a ako su sa starijim onda odjednom zabljesnuti njegovom/j zreloscu gube sposobnost racionalnog rasudivanja.
A ma znaš, to se ne objašnjava, jer mamice i tatice smatraju da je to ok, a kada je stariji partner s njihovom kćerkicom ili sinčićem, onda je to prljavo, pa to treba nazvati pedofilijom.

A zaboravljaju da je najviše silovanja među vršnjacima, da je učestalost maloljetničke trudnoće najveća u odnosima vršanjaka i da najviše spolnih bolesti vršnjaci prenose jedni drugima (sve u postocima za svaku grupu odnosa odvojeno).

Kod nas postoji neko čudno nasljeđe da je seks dozvoljen od 18-te godine. To je valjda kriv onaj YU termin 'zavođenje maloljetnice', samo što je tada postojao maloljetnik, do 14 godina (i na njih se odnosilo to zavođenje), i stariji maloljetnik, 14-18 godina.

Da je seks dozvoljen tek od 18-te godine, jako je opasno za psihu svih koji su pogođeni takvom lažnom propagandom, a kod nas je u pitanju čak i lažno nasljeđivanje takve informacije. Takvo lažiranje seksualnosti je temelj za cijelo lažno društvo koje je trebalo biti programirano da se ponaša kako to država kaže. Iako je paradoksalno, seks je i u YU državi bio dozvoljen od 14-te godine. Ali ljudi jednostavno imaju stalno prisutnu klaustrofobiju slobode pa stalno sami sebi stežu remen ( pozdrav drugu Titu )
B-V is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2004., 21:34   #74
B-V pametno,pametno!!
__________________
you're so pretty when you're unfaithful to me
dolores_haze is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2004., 21:38   #75
Quote:
nataniel kaže:
sad cu ja kao da pishem zadacnicu u drugom osnovne. ....

Dragi strichek....da sam ja NETKO kao, chikica psiholog recimo...i da imam vlast...makar kakvu...sve bih u seksu istolerirala, pače - poticala bih ljude na razvoj mashte.

No, postoji kvaka 22, a ta je da bih tolerirala sve osim seksa s djecom iliti korihstenje djece u bilo kakve perverzne svrhe...

E, pedofilima i drkadžijama na djecu, bih odsjekla kuratz.

Nis vise, samo to.Bez onih pizdarija sa lijechenjem, seansama i tak.Gubitak novca i vremena.

Jelda sam dobra, strichek?
ma prava pionirka
__________________
Hvali more, drž' se Hvara
hvar is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2004., 23:08   #76
Quote:
nataniel kaže:
E, pedofilima i drkadžijama na djecu, bih odsjekla kuratz.
Ako su svi pedofili zaslužili da ih se tako kazni, onda tebe treba što prije poslati na liječenje (uspješno) jer očigledno u sebi potiskuješ veliki bijes, koji bi te mogao dovesti do počinjenja zločina.

Quote:
nataniel kaže:
Bez onih pizdarija sa lijechenjem, seansama i tak.Gubitak novca i vremena.
Što, dosadilo ti je da se pedofili stalno šalju na nekakva liječenja koja su potpuno neučinkovita. Ma gdje si pokupila to znanje i taj 'umor' od silnog liječenja pedofila? Možda u američkim filmovima? Ma živjelo hollywoodsko obrazovanje.
B-V is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2004., 16:57   #77
Quote:
B-V kaže:
Ako su svi pedofili zaslužili da ih se tako kazni, onda tebe treba što prije poslati na liječenje (uspješno) jer očigledno u sebi potiskuješ veliki bijes, koji bi te mogao dovesti do počinjenja zločina.



Što, dosadilo ti je da se pedofili stalno šalju na nekakva liječenja koja su potpuno neučinkovita. Ma gdje si pokupila to znanje i taj 'umor' od silnog liječenja pedofila? Možda u američkim filmovima? Ma živjelo hollywoodsko obrazovanje.
bas sam htjela nesto reci,ali ne treba.
sve kazes umjesto mene.
__________________
you're so pretty when you're unfaithful to me
dolores_haze is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2004., 14:34   #78
nazovite me kak hocete , ja ovo ne mogu vjerovati
iskoristavati djecu je ok ?
14 godisnjaci imaju stabilnu psihu i njima nikakva zastita ne treba ??
pedofili u stvari vole djecu ?
je , jebeno 14 godisnjakinje imaju svoj stav i misljenje i ne , nije moguce da ih neki odrasli seronja pokupi samo tako ???????????
svaka cast!

molim vas , nemojte da se ikad sretnemo, zavrsit cu u zatvoru
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2004., 14:56   #79
Quote:
zg_sash kaže:
nazovite me kak hocete , ja ovo ne mogu vjerovati
iskoristavati djecu je ok ?
14 godisnjaci imaju stabilnu psihu i njima nikakva zastita ne treba ??
pedofili u stvari vole djecu ?
je , jebeno 14 godisnjakinje imaju svoj stav i misljenje i ne , nije moguce da ih neki odrasli seronja pokupi samo tako ???????????
svaka cast!

molim vas , nemojte da se ikad sretnemo, zavrsit cu u zatvoru
odgovori mi jednostavno:

ako tipka od 17 ipo ima tipa od 18 i par dana,
jeli on pedofil i treba li u zatvor?

niko ovde ne brani pedofile.
kolko vidin vecina brani djecu.

jer ako je za djecu legalan sex od cetrnaeste onda trebaju imat i legalnu mogucnost da biraju nekog mladjeg ili starijeg od 18 ako to zele.

a ne znate vi jos najbolju foru o pedofiliji.
jedna siromasna curica od 14 godina je prodavala svoje slike.
optuzena je i osudena za pedofiliju.
logicno jer je zlostavljala djecu, naime sebe, mamu joj pedofilsku.

problem u svemu je sta se pri pisanju zakona malo previse pokusava zadovoljit suprotnosti.
logicno bi bilo da granica legalnog seksa bude granica pedofilije, jer ako je neko zreo za sex onda bi treba bit zreo i za procjenu dali je zloupotrebljen.
__________________
Hvali more, drž' se Hvara
hvar is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2004., 15:01   #80
Quote:
nataniel kaže:
E, pedofilima i drkadžijama na djecu, bih odsjekla kuratz.
a kad budes tipka od 17 ipo i kad budes imala tipa od 18 manje dan, u trenutku kad postane punoljetan odsjeci ces mu ga...


i to zubima, mamu mu pedofilsku.
__________________
Hvali more, drž' se Hvara
hvar is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:24.