Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.06.2011., 07:25   #81
Quote:
repl kaže: Pogledaj post
teško da će Varaždinci nasjesti na ovu spačku.

U sjeverozapadnoj Hrvatskoj HDZ je najomraženija stranka a ni na izborima se često nisu dobro proveli.

tamo ne prolazi Hadezeova isprazna demagogija ni mlačenje prazne slame.
Što se Čehoka tiće počeo je kao neka zdrava alternativa no pod zadnje vrijeme se pogubio.

No daleko od toga da je takav kakvim ga se sad prikazuje po medijima.

Barem je to dojam kod mene.

Na žalost, kriv ti je dojam.
Imam osjećaj, da mu Varaždinci gotovo najviše od svega zamjeraju što se slizao sa hdz-om, i na državnoj i na lokalnoj razini.
Pa mnogi su za njega glasali upravo zato jer je trebao biti zdrava alternativa vladajućima...

http://www.index.hr/vijesti/clanak/u...i-/555985.aspx

Prvi puta se spominje i sudski vještask i procjenitelj zemljišta Možanić - da li je to onaj koji je procijenio zemljište Aquacityja?
Da podsjetim, to zemljište je vrijedilo nekoliko puta više kad ga je Grad kupovao od trenutka kad ga je trebao prodati...
Smotani2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2011., 08:36   #82
Malo to pratim,i jedna stvar je indikativna.
Uvijek kada se nešto isčekuje iz EU naši hapse,kažnjavaju i izigravaju pravnu državu.
Gledaj nije mi ni na kraj pameti branit nikoga od njih ,jer svi oni provuku određenu lovu koju stave u džep.
Ali čim imaš dokaze i indicije o kaznenom djelu,hapsi,ispituj i to je onda
pravna država koja funkcionita.Pa zvao se ti Čehok,Čačić ili Ante iz neke pripizdine donje.

Samo to sam tio napisati,po meni sva ta pompa oko bilo koje istrage mi liči na pisanje romana,
uzmimo Sanadera,Polančeca i sad Čehoka,Čačića ili Linića.

Daj ti njima to dokaži,i u zatvor,pa će onda svak vidjeti šta ga čeka ako zabrlja.
Ovako puno priče,malo dokaza i dug dug bezkoristan proces,gdje većina bude oslobođena.Nažalost...............

Živi bili pa vidjeli i u ovom slučaju.....
realist is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2011., 08:56   #83
Quote:
Smotani2 kaže: Pogledaj post
Imam osjećaj, da mu Varaždinci gotovo najviše od svega zamjeraju što se slizao sa hdz-om, i na državnoj i na lokalnoj razini.
Pa mnogi su za njega glasali upravo zato jer je trebao biti zdrava alternativa vladajućima...
istina.
stekao sam dojam kako će čehok biti dobar sa bilo kim tko je na vlasti, jer to znači kako ih tada može najbolje iskoristiti za svoju regiju. kod njega nema ljevica desnica, već interes, i to je dobro po meni.
Glavni frajer kaže: is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2011., 09:10   #84
Quote:
Glavni frajer kaže: kaže: Pogledaj post
istina.
stekao sam dojam kako će čehok biti dobar sa bilo kim tko je na vlasti, jer to znači kako ih tada može najbolje iskoristiti za svoju regiju. kod njega nema ljevica desnica, već interes, i to je dobro po meni.
Ili, slizao se sa hdz-om zato da što lakše prikrije svoje mućke...
Varaždinci nisu htjeli glasati za hdz kad su glasali za njega.
Smotani2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2011., 09:49   #85
Quote:
PilotInstruktor kaže: Pogledaj post
Čehok je teški krimos, frend varaždinac pričao da je u zadnje 2,3 godine postao svojevrsni Bandić.
Jbga, sve dođe na naplatu, prije ili kasnije. Ako je Čehok umješan u kriminal ond aza to treba odgovarati baš kao i svatko drugi. Nemu te za mene razlike u stranačkoj boji, dresu ili odijelu.
__________________
SVE ZA HRVATSKU, A NAŠU JEDINU I VJEČNU HRVATSKU NI ZA ŠTO (prvi hrvatski predsjednik dr.Franjo Tuđman).
Sve one koji na bilo koji način vrijeđaju hrvatske branitelje ili Domovinski rat, kao i one koji im dopuštaju da to nekažnjeno čine nabijem na *urac.
casio is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2011., 10:07   #86
čudo jedno kako se bandić uspjeva izvlačiti iz svega toga... očito je on stalno na rubu zakona, a nikak da pređe
Glavni frajer kaže: is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2011., 10:16   #87
Quote:
casio kaže: Pogledaj post
Jbga, sve dođe na naplatu, prije ili kasnije. Ako je Čehok umješan u kriminal ond aza to treba odgovarati baš kao i svatko drugi. Nemu te za mene razlike u stranačkoj boji, dresu ili odijelu.


Naravno, bez obzira na stranku, lopov je lopov - naravno, ako mu se dokaže.

Malo novih detalja:

http://www.jutarnji.hr/ivan-cehok-uh...tragom/952320/
Smotani2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2011., 10:19   #88
Quote:
Smotani2 kaže: Pogledaj post


Naravno, bez obzira na stranku, lopov je lopov - naravno, ako mu se dokaže.

Malo novih detalja:

http://www.jutarnji.hr/ivan-cehok-uh...tragom/952320/
Jbt ti si u transu....baš si jučer dok sam gladala Vijesti mislim kako smotani gleda sve redom i još čita portale.
__________________
Pomozimo Teu...i jedna kuna je bitna.
https://www.facebook.com/pomoczatea/
KatarinaRi is online now  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2011., 10:21   #89
Quote:
KatarinaRi kaže: Pogledaj post
Jbt ti si u transu....baš si jučer dok sam gladala Vijesti mislim kako smotani gleda sve redom i još čita portale.
Pa svako voli svoj Bozic,, pa tako i on,...nek gusta,

ja se doista nadam da ce svi u RH imat svoj dana gustanja!

jebes boje i stranke, treba to sve pohvatat i odjebat sto dalje od normalnog svijeta...
Apple cut is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2011., 10:24   #90
Quote:
Apple cut kaže: Pogledaj post
Pa svako voli svoj Bozic,, pa tako i on,...nek gusta,

ja se doista nadam da ce svi u RH imat svoj dana gustanja!

jebes boje i stranke, treba to sve pohvatat i odjebat sto dalje od normalnog svijeta...
Pa nadam se da ću osjetiti i neke značajnije gušte od toga što je netko u zatvoru...npr. taj da počnu raditi kako treba i da nitko ne ide u zatvor.
__________________
Pomozimo Teu...i jedna kuna je bitna.
https://www.facebook.com/pomoczatea/
KatarinaRi is online now  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2011., 10:43   #91
Quote:
repl kaže: Pogledaj post
teško da će Varaždinci nasjesti na ovu spačku.

U sjeverozapadnoj Hrvatskoj HDZ je najomraženija stranka a ni na izborima se često nisu dobro proveli.

tamo ne prolazi Hadezeova isprazna demagogija ni mlačenje prazne slame.
Što se Čehoka tiće počeo je kao neka zdrava alternativa no pod zadnje vrijeme se pogubio.

No daleko od toga da je takav kakvim ga se sad prikazuje po medijima.

Barem je to dojam kod mene.
Na koju spačku? O ovome se bruji u gradu več mjesecima, ako ne i godinama. I gospodi iz HDZ-a je tek sad "palo na pamet" da to izvade iz ladice, iz samo njima znanog razloga. Gdje su bili do sada?

Čehokov najveći greh je bio što se slizal sa tom HDZ-ovom bandom, naravno, poslije ovoga "grijeha" ako mu se "dokaže" da je "kriv". Pola njih, uključujući i mene, ne bi glasalo za njega da smo znali da smjera biti koalicijski partner.

Počet ću guštat kad svi budu iza rešetaka osuđeni, i kad se počne vraćati pokradena imovina. Do tada to su sve priče i igre za malu decu.
__________________
Molim lijepo, sve one koji tvrde da je Varaždin Zagorje, nek mi to potkrijepe nekim linkom ili daju ime knjige gdje to piše. Hvala.
jasmina1969 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2011., 10:56   #92
Quote:
KatarinaRi kaže: Pogledaj post
Jbt ti si u transu....baš si jučer dok sam gladala Vijesti mislim kako smotani gleda sve redom i još čita portale.
Nisam - ja se guštam ujutro...

Quote:
KatarinaRi kaže: Pogledaj post
Pa nadam se da ću osjetiti i neke značajnije gušte od toga što je netko u zatvoru...npr. taj da počnu raditi kako treba i da nitko ne ide u zatvor.
Ja se iskreno nadam danu kad će se u Varaždinu moći zaposliti a da nisi član niti jedne stranke ili da te niti jedna stranka ne mora preporučiti za isto...

Quote:
jasmina1969 kaže: Pogledaj post
Na koju spačku? O ovome se bruji u gradu več mjesecima, ako ne i godinama. I gospodi iz HDZ-a je tek sad "palo na pamet" da to izvade iz ladice, iz samo njima znanog razloga. Gdje su bili do sada?

Čehokov najveći greh je bio što se slizal sa tom HDZ-ovom bandom, naravno, poslije ovoga "grijeha" ako mu se "dokaže" da je "kriv". Pola njih, uključujući i mene, ne bi glasalo za njega da smo znali da smjera biti koalicijski partner. Počet ću guštat kad svi budu iza rešetaka osuđeni, i kad se počne vraćati pokradena imovina. Do tada to su sve priče i igre za malu decu.
Potpis svega.
Boldano, moji siroti roditelji ne mogu si oprostiti kaj su za njega glasali nakon onog slizavanja sa hdz-om...

EDIT: kad se sjetim kako nam je Grad mogao biti razvijen, uređen i uljuđen da ga banda nije krala godinama, dođe mi da tulim na mjesec...

Zadnje uređivanje Smotani2 : 10.06.2011. at 11:01.
Smotani2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2011., 13:07   #93
Je, nemre sve! Prvo sebi i svojima pa ak nekaj ostane onda za raju!
leo4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2011., 16:44   #94
Quote:
Smotani2 kaže: Pogledaj post
Naravno, bez obzira na stranku, lopov je lopov - naravno, ako mu se dokaže.
Zato sam bezbroj puta rekao da me se sranačka boja, dresi i odijelo ne tiču. Svatko tko ima prste u pekmezu neka zbog toga odgovara. No i dalje treba voditi računa da presumpcija nevinosti ne vrijedi samo za Čačića, Linića, Obersnela, Piculu, Mršića, Sanadera, Mravka, Polančeca..... već ona treba vrijediti za sve pa tako i za Čehoka.
__________________
SVE ZA HRVATSKU, A NAŠU JEDINU I VJEČNU HRVATSKU NI ZA ŠTO (prvi hrvatski predsjednik dr.Franjo Tuđman).
Sve one koji na bilo koji način vrijeđaju hrvatske branitelje ili Domovinski rat, kao i one koji im dopuštaju da to nekažnjeno čine nabijem na *urac.
casio is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2011., 17:24   #95
Presumpcija nevinosti u narodu vrijedi samo za SDP jer im se ona jedina kasnije i potvrdi
__________________
Pomozimo Teu...i jedna kuna je bitna.
https://www.facebook.com/pomoczatea/
KatarinaRi is online now  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2011., 17:50   #96
Možda će vam zvučati čudno ali mene baš veseli jedna stvar a to je da je upravo Varaždin grad slučaj. Znate zbog čega? Jer ćemo prvi očistiti grad od "smeća" i krenuti dalje s čistim računima dok će se drugi tek morati suočiti s svojim Čehokima. A do onda će Varaždin biti u Europi a ostali i dalje na brdovitom Balkanu ako razumijete što hoću reći.

I ono što me isto veseli, Čehok odlazi u pritvor na mjesec dana ali ostavlja sređen grad koji uredno servisira svoje financijske obveze, koji je grad primjer po uređenosti i razvoju i po mnogo čemu drugom. Velike zasluge za to ima upravo pritvoreni gradonačelnik. I nemojte mi sad tu lamentirati da bi svatko znao to isto napraviti. Činjenica je da je grad Varaždin pod vodstvom ove ekipe postao mjesto ugodno za život, da se možda moglo više napraviti moglo se ali pogledajte druge gradove u Hrvatskoj pa onda sudite.

Ako je Čehok kriv nek ga sude i nek ga osude ali ako me nešto smeta to je političko prepucavanje bez argumenata.

Političke pamflete ostavite za neke druge teme.
Markoni is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2011., 22:22   #97
Car je go

Quote:
Markoni kaže: Pogledaj post
sređen grad koji uredno servisira svoje financijske obveze, koji je grad primjer po uređenosti i razvoju i po mnogo čemu drugom. Velike zasluge za to ima upravo pritvoreni gradonačelnik. I nemojte mi sad tu lamentirati da bi svatko znao to isto napraviti. Činjenica je da je grad Varaždin pod vodstvom ove ekipe postao mjesto ugodno za život,
Varaždin je uvijek bio ugodno mjesto za život.....
Janos is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2011., 08:48   #98
Quote:
KatarinaRi kaže: Pogledaj post
Presumpcija nevinosti u narodu vrijedi samo za SDP jer im se ona jedina kasnije i potvrdi
Da moš mislit, rekli bi u narodu "tko o čemu a kurva a poštenju i vojnik o skraćenju".
__________________
SVE ZA HRVATSKU, A NAŠU JEDINU I VJEČNU HRVATSKU NI ZA ŠTO (prvi hrvatski predsjednik dr.Franjo Tuđman).
Sve one koji na bilo koji način vrijeđaju hrvatske branitelje ili Domovinski rat, kao i one koji im dopuštaju da to nekažnjeno čine nabijem na *urac.
casio is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2011., 10:16   #99
Quote:
Markoni kaže: Pogledaj post
Možda će vam zvučati čudno ali mene baš veseli jedna stvar a to je da je upravo Varaždin grad slučaj. Znate zbog čega? Jer ćemo prvi očistiti grad od "smeća" i krenuti dalje s čistim računima dok će se drugi tek morati suočiti s svojim Čehokima. A do onda će Varaždin biti u Europi a ostali i dalje na brdovitom Balkanu ako razumijete što hoću reći.

I ono što me isto veseli, Čehok odlazi u pritvor na mjesec dana ali ostavlja sređen grad koji uredno servisira svoje financijske obveze, koji je grad primjer po uređenosti i razvoju i po mnogo čemu drugom. Velike zasluge za to ima upravo pritvoreni gradonačelnik. I nemojte mi sad tu lamentirati da bi svatko znao to isto napraviti. Činjenica je da je grad Varaždin pod vodstvom ove ekipe postao mjesto ugodno za život, da se možda moglo više napraviti moglo se ali pogledajte druge gradove u Hrvatskoj pa onda sudite.

Ako je Čehok kriv nek ga sude i nek ga osude ali ako me nešto smeta to je političko prepucavanje bez argumenata.

Političke pamflete ostavite za neke druge teme.
Pričajući s ljudima mislim da je po nekoj gradskoj atmosferi, načinu razmišljanja, projektima, izostanku nekih velikih riječi bez sadržaja iza njih Varaždin vrlo sličan Rijeci.
__________________
Pomozimo Teu...i jedna kuna je bitna.
https://www.facebook.com/pomoczatea/
KatarinaRi is online now  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2011., 12:50   #100
Quote:
KatarinaRi kaže: Pogledaj post
Pričajući s ljudima mislim da je po nekoj gradskoj atmosferi, načinu razmišljanja, projektima, izostanku nekih velikih riječi bez sadržaja iza njih Varaždin vrlo sličan Rijeci.
A ne, nikako se ne bi sa time složila. Ja sam Varaždinka, koja je godinama radila i živjela u Rijeci i nitko sretniji nije bio od mene kad sam se vratila u Vž. Još dan danas znam reči da ste vi druga država nasuprot našeg grada. Mislim na birokraciju, poštivanje zakona, atmosferu, promet, način razmišljanja ......

Ali, ako moram napustiti ovaj grad, moj prvi izbor bi bio ipak opet Rijeka, odnosno ne rijeka nego Opatija, ona je puno sličnija Varaždinu.
__________________
Molim lijepo, sve one koji tvrde da je Varaždin Zagorje, nek mi to potkrijepe nekim linkom ili daju ime knjige gdje to piše. Hvala.
jasmina1969 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:57.