Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija

Psihologija Vodič kroz um i ponašanje za entuzijaste. Podforum: Psihokauč

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.09.2004., 13:17   #21
Quote:
aola kaže:
(znas kak to rade na CNN-u, NBC-u)
A ja misliooo...


Quote:
aola kaže:
Krešo je moj favorit jer ga nitko i nist ne j*be ni pol posto. Volim ljude s karakterom. Ne mislim da je nervozni depresivac vec poprilicno priglup i nenacitan te je to pravi razlog za maskiranje šalama. Iskren je i jedini kojem trebaju ti novci jer su svi ostali bome dobro osigurani kaficima i sl. Sigurna sam da ce si od tog novca platiti frizera. (ako ne i plasticara, ups)

spike?
Jebe njega puno stvari, inače ne bi forsirao svoj "humor", nego šutio i ponekad upao sa smiješnom doskočicom. Točno prepoznajem ljude koji forsiraju humor. Gotta be one to know one? Možda, ali ipak, prepoznajem ga. Konstantno ubacivanje glupih šala nije neki odraz inteligencije već zatucanosti sredine u kojoj je osoba odrasla. Vjerujem da mu puno fale Sportske

I zakaj mu je nos stalno crven? Jebo me pas ak ga nisu zvali Rudolf dok je bio mali

I dalje stojim pri tome da je često u depri. Prikrivenoj, ali postojanoj
__________________
microstock
*_spike is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2004., 13:44   #22
ja bi rekla da se tip drogira.
mislim, nije mi jasno kak je ušvercao tablete i travu u kuću ali ak nije drogiran reži me ovdje
__________________
peku me oči.
chiquita is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2004., 14:11   #23
Quote:
*_spike kaže:
Jebe njega puno stvari, inače ne bi forsirao svoj "humor", nego šutio i ponekad upao sa smiješnom doskočicom. Točno prepoznajem ljude koji forsiraju humor. Gotta be one to know one? Možda, ali ipak, prepoznajem ga. Konstantno ubacivanje glupih šala nije neki odraz inteligencije već zatucanosti sredine u kojoj je osoba odrasla.

I dalje stojim pri tome da je često u depri. Prikrivenoj, ali postojanoj
Dovraga, slazem se s tobom...

Bas forsira svoje klaunovsko ponasanje, ne pusim da je takav "spaljen" po prirodi jer su prirodno "spaljeni" ljudi drugaciji, manje optereceni i vise spontani.. ne znam, imam feeling da glumi i da time prikriva svoju sjebanost.
__________________
Pearls before swine
Mrtva mrkva is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2004., 16:48   #24
Quote:
*_spike kaže:
A ja misliooo...



Quote:
*_spike kaže:
Jebe njega puno stvari, inače ne bi forsirao svoj "humor", nego šutio i ponekad upao sa smiješnom doskočicom. Točno prepoznajem ljude koji forsiraju humor. Gotta be one to know one? Možda, ali ipak, prepoznajem ga. Konstantno ubacivanje glupih šala nije neki odraz inteligencije već zatucanosti sredine u kojoj je osoba odrasla. Vjerujem da mu puno fale Sportske

I zakaj mu je nos stalno crven? Jebo me pas ak ga nisu zvali Rudolf dok je bio mali

I dalje stojim pri tome da je često u depri. Prikrivenoj, ali postojanoj
ja i dalje mislim da nije u depri. Nije. Nije on jos osvjestio taj stupanj spoznaje u svom umu.
aola is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2004., 17:03   #25
Quote:
aola kaže:
Dogovorit ćemo se

Quote:
aola kaže:
ja i dalje mislim da nije u depri. Nije. Nije on jos osvjestio taj stupanj spoznaje u svom umu.
Ne moraš biti svjestan da si u depri da budeš u depri, iako, ako si je svjestan, češće promišljaš o njoj i onda se stanje pogoršava. Nije on svjesno u depresiji, ali osjeća izvjesnu dozu nesigurnosti i anksioznosti, to sigurno. Pitat ću ga kad izađe
__________________
microstock
*_spike is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2004., 22:37   #26
slažem se sa spajkijem..... forsa krešo forsa.. i ne mislim kako aloa kaže da ga ne jebe niš ni pol posto.. jebe itekako jebe, ali on želi i bit favorit i gurat do kraja baš zbog takve maske.. misim, ko ne voli zajebante, samo što ja to vidim kao jednu maskicu... pogle rafu, ne zna pjevat, preforsa humor i pobijedi.. ista stvar, samo moram priznat krešo zna riječ više od "legenda".... eto tako...

opet marina naživcirala... kako se danas alenu bacala pod noge.. pa ona je prikrivena sponzoruša.... baca li se baca.........
__________________
Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
gottcha is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2004., 11:50   #27
Mislim da je ona psihologica fenomenalno opisala Filipa riječima da je rođeni vođa iz pozadine.

Što se i potvrdilo iz par primjera:

1). šetucka oko cura, ispituje i stvara klan istomišljenika kako bi kasnije osigurao čvrsti blok te sebe spasio prijevremene eliminacije,

2). iz istog razloga brije glavu s naglskom; spreman sam učiniti sve!!,

3). ono balavljenje sa Sanjom govori mu u prilog!!

Mislim da je tip najjača hulja od svih njih, ženske su mu pijuni.
A što se tiče same Sanje; Filip je nenadjebiv za njezin um, jer s onim balavljenjem Sanja nije postigla ništa. Od nje se to i očekivalo. Vjerujem da će se s vremenom i ona iznenaditi svoje prozirnosti vs Filipove lukavosti i promišljenosti
__________________
Pliva patka preko Save, nosi pismo na vrh glavu, u tom pismu piše da ja VOLIM TE najviše!
Paw is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2004., 12:39   #28
Kako na ovom podforumu prokomentirat Amerikance koji prate naš BB? Imate linkove na Televiziji...
 
Odgovori s citatom
Old 01.10.2004., 12:44   #29
Quote:
*_spike kaže:
Dogovorit ćemo se



Ne moraš biti svjestan da si u depri da budeš u depri, iako, ako si je svjestan, češće promišljaš o njoj i onda se stanje pogoršava. Nije on svjesno u depresiji, ali osjeća izvjesnu dozu nesigurnosti i anksioznosti, to sigurno. Pitat ću ga kad izađe
kazes da je u depri i da to prekriva a ja ti kazem da on nema taj mentalni slop da bi znao prekrivati derpu na suptilan nacin. Drugo svi osjecaju anksioznost jer su izlozeni kamerama 0-24. Kreso tupavo iskrena osoba koja nist ne prekriva nego je upravo takav je.
Ajme sto ga branim.
aola is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2004., 18:02   #30
Quote:
aola kaže:
kazes da je u depri i da to prekriva a ja ti kazem da on nema taj mentalni slop da bi znao prekrivati derpu na suptilan nacin. Drugo svi osjecaju anksioznost jer su izlozeni kamerama 0-24. Kreso tupavo iskrena osoba koja nist ne prekriva nego je upravo takav je.
Ajme sto ga branim.
Pa da, braniš ga, ali ne argumentima. Rabiš kružno dokazivanje

No dobro, ja i dalje ostajem pri svom, nadam se da će neki pravi dipl. psih. naići na ovo i komentirati ono o čemu laprdamo. To tada, možemo komentirati Anu
__________________
microstock
*_spike is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2004., 11:24   #31
Ana..
zagovara poligamiju. Jako joj se svidja Ozren i nesretna je sto za sada nema nekog grupnog sexa.
aola is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2004., 23:42   #32
Eh da, iznimno me živciraju Krešo i Egle, je li to zato što se bojim da sam im sličan ili zato jer jednostavno prezirem takve karakteristike kod drugih ljudi? Ili ima treća teorija?

Možda OM Projekcije?
__________________
microstock
*_spike is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2004., 00:07   #33
nu, dok ima ljudi ko vi, nema straha da će izumrijet vrsta seoskih baba tračarica
__________________
I rearrange myself to form your picture of surreality
fire nettle is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:19.