Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Pogledaj rezultate ankete: Jeste li probali trojac
Žensko sam, jesam 49 7.13%
Žensko sam, nisam ali bi htjela 67 9.75%
Žensko sam, nisam, neželim 59 8.59%
Muško sam, jesam 159 23.14%
Muško sam, nisam ali bi htio 284 41.34%
Muško sam, nisam, neželim 69 10.04%
Glasovatelji: 687. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.02.2017., 15:28   #1081
Quote:
venera_veritas kaže: Pogledaj post
Ma bas me briga.
Samo znam da su ljudi sebicna bica i ne vjerujem u altruizam u ovakvim slucajevima.

Jedino mi je bljak kad vidim koliko ljudi nisko mogu pasti da bi ostali s nekim.
Problem ponekad pocima već prije:
Bljak je koliko ljudi nisko mogu pasti da uopće krenu sa nekim.
__________________
I can't understand - What makes a man -Hate another man -Help me understand -People are people so why should it be -You and I should get along so awfully
MrsGahan is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2017., 15:58   #1082
Quote:
venera_veritas kaže: Pogledaj post
Ma bas me briga.
Samo znam da su ljudi sebicna bica i ne vjerujem u altruizam u ovakvim slucajevima.

Jedino mi je bljak kad vidim koliko ljudi nisko mogu pasti da bi ostali s nekim.
a nisi pomislila da je to nekaj kaj oboje zelimo al smo tek sad dosli do toga da jedno drugome mozemo rec i zajedno ostvarit?

zapravo je najveci stos u tome da nam sad ta druga i netreba da bi popravili brak, sex, to smo i bez nje uspjeli.

treba nam jer ju oboje zelimo.

a u pizdumaterinu, jesmo nastrani.
treba nas odmah bar u konclogor.
jer eto, dobro nam je.

meni je bljak, ma kaj bljak, gadi mi se, kad ljudi pizde jer je nekome napokon ljepo.

ono, da bog da susjedu crkla krava pa makar moja crkla...
bitno da njegova krepa.

znas me, znas kakav sam bio.
ksad kad sam se promjenio, vise nevaljam?

il je to ljubomora?
jer eto, djubre se popravilo.
__________________
kad nestanem, nisam nestao zato kaj to želim nego zato kaj je vrag došal po svoje.

i posveta, mojim bedacima, znali buju:https://www.youtube.com/watch?v=cg_hLDSW_Ok
hrgazgb is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2017., 16:29   #1083
Ma samo uživajte i živite svoj život i svoje snove koje kad god možete pretočite u stvarnost na obostranu sreću i zadovoljstvo hebe ti se kaj selo kaže ionako laže
Smille is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2017., 17:10   #1084
Hrga, ja te ne poznam osobno i ne znam kakav si bio. Naletim na tvoje postove i po tome formiram stav.
Ok ak to oboje stvarno zelite, svatko zbog sebe i eksperimenta, a ne jada i manipulacije.
Vrijeme je u tim stvarima najbolji pokazatelj.
__________________
nikad se ne prepiri s budalom jer netko sa strane neće primijetiti razliku
venera_veritas is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2017., 17:56   #1085
Quote:
venera_veritas kaže: Pogledaj post
Hrga, ja te ne poznam osobno i ne znam kakav si bio. Naletim na tvoje postove i po tome formiram stav.
Ok ak to oboje stvarno zelite, svatko zbog sebe i eksperimenta, a ne jada i manipulacije.
Vrijeme je u tim stvarima najbolji pokazatelj.
Tocno to , vreme ce pokazati . Imao sam jednu poznanicu koja je bila rastavljena dugo vremena sa dvoje djece . Imala je service baka (njena mama ) . Naletila je na nekog tipa i usla u vezu sa njim .
Poceli su izleti u raznovrsne klubove echangista . Na pocetku su putovali u susjedne zemlje da ih se ne bi skuzilo .
Susretao sam ju cesto posto su nam djeca isla u isti razred . Postajala je sve cudnije i zatvorenija . Na faci joj se vidjelo da nije sretna .
Spoznali smo kasnije da je obolila . Umrla je kratko vreme unazad ,jako mlada i ostavila iz sebe djete od 10 godina .
Moje misljenje je bilo da je on njoj to polako nametnuo i da to nije bio njen slobodni izbor .
lazan is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2017., 01:49   #1086
Quote:
venera_veritas kaže: Pogledaj post
Hrga, ja te ne poznam osobno i ne znam kakav si bio. Naletim na tvoje postove i po tome formiram stav.
Ok ak to oboje stvarno zelite, svatko zbog sebe i eksperimenta, a ne jada i manipulacije.
Vrijeme je u tim stvarima najbolji pokazatelj.
i mislil sam na forumsko poznavanje.
ne mislimo eksperimentirat nego to oboje zelimo.
radi se o ispunjavanju obostrane zelje.
da je rekla da zeli jos jednog muskarca, a, pristal bi makar nerado.
dosli smo do fdaze kad mozemo jedno drugome sve rec, ispricat.
ni ja nebi volil da se u tak nekaj upusta zbog mene, zbog straha jer to nije to.

jebes sex ak svi ne uzivamo.

Quote:
lazan kaže: Pogledaj post
Tocno to , vreme ce pokazati . Imao sam jednu poznanicu koja je bila rastavljena dugo vremena sa dvoje djece . Imala je service baka (njena mama ) . Naletila je na nekog tipa i usla u vezu sa njim .
Poceli su izleti u raznovrsne klubove echangista . Na pocetku su putovali u susjedne zemlje da ih se ne bi skuzilo .
Susretao sam ju cesto posto su nam djeca isla u isti razred . Postajala je sve cudnije i zatvorenija . Na faci joj se vidjelo da nije sretna .
Spoznali smo kasnije da je obolila . Umrla je kratko vreme unazad ,jako mlada i ostavila iz sebe djete od 10 godina .
Moje misljenje je bilo da je on njoj to polako nametnuo i da to nije bio njen slobodni izbor .
to kaj je obolila i umrla nema veze sa izletima.
mozda je bilaumorna i nesretna zato kaj je obolila.
sve je to tesko znat.

znam da ja zeni ne zelim ista nametat, tjerat ju na nista.
mislim, nisam bas cesto doma, jednu vecer se samo stisla i rekla da joj nije do sexa jer je umorna, da se samo zeli stisnut uz mene i tak zaspat...
i nije bed, tak je i bilo bez obzira kaj sam ja zelio.

jbg, oboje smo se promjenili i uzivamo u tome.
kolko god i na bilo koj nacin mozemo.
__________________
kad nestanem, nisam nestao zato kaj to želim nego zato kaj je vrag došal po svoje.

i posveta, mojim bedacima, znali buju:https://www.youtube.com/watch?v=cg_hLDSW_Ok
hrgazgb is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2017., 08:21   #1087
Quote:
hrgazgb kaže: Pogledaj post
a nisi pomislila da je to nekaj kaj oboje zelimo al smo tek sad dosli do toga da jedno drugome mozemo rec i zajedno ostvarit?

zapravo je najveci stos u tome da nam sad ta druga i netreba da bi popravili brak, sex, to smo i bez nje uspjeli.

treba nam jer ju oboje zelimo.

a u pizdumaterinu, jesmo nastrani.
treba nas odmah bar u konclogor.
jer eto, dobro nam je.

meni je bljak, ma kaj bljak, gadi mi se, kad ljudi pizde jer je nekome napokon ljepo.

ono, da bog da susjedu crkla krava pa makar moja crkla...
bitno da njegova krepa.

znas me, znas kakav sam bio.
ksad kad sam se promjenio, vise nevaljam?

il je to ljubomora?
jer eto, djubre se popravilo.
Hrga, ti si svoju ženu ovamo doveo ucjenama. Svaki put kad je tvojoj ženi fokus bio na bilo čemu drugome, osim na tvome kurcu, nagradio si ju šok terapijom umjesto da joj budeš malo bolji muž i podrška. Ona je bedača kaj te želi zadržat pod svaku cijenu i kaj radi sve ovo za tebe.

Sumnjam u to da se "djubre popravilo". Trenutno je ženi fokus na tvom kurcu i rukama i nogama se trga oko tebe, pa ti je zabavna. Čim stisnu neki drugi životni problemi i ona se počne baviti istima, opet ćeš ti preko plota lepršavo i neopterećeno kao leptirić. Nikome ne bih poželjela muža poput tebe.

Quote:
hrgazgb kaže: Pogledaj post
i
to kaj je obolila i umrla nema veze sa izletima.
mozda je bilaumorna i nesretna zato kaj je obolila.
sve je to tesko znat.
A možda je pobrala HPV. Što može i tvoja žena pobrati od tebe i tvojih malih izletića preko plota ili sad ovih novih akrobacija. Pokazuješ totalan nemar za njeno zdravlje. Ma uzalud pričati...
Lucid Mynx is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2017., 13:40   #1088
Quote:
hrgazgb kaže: Pogledaj post

to kaj je obolila i umrla nema veze sa izletima.
mozda je bilaumorna i nesretna zato kaj je obolila.
sve je to tesko znat.

znam da ja zeni ne zelim ista nametat, tjerat ju na nista.
mislim, nisam bas cesto doma, jednu vecer se samo stisla i rekla da joj nije do sexa jer je umorna, da se samo zeli stisnut uz mene i tak zaspat...
i nije bed, tak je i bilo bez obzira kaj sam ja zelio.

jbg, oboje smo se promjenili i uzivamo u tome.
kolko god i na bilo koj nacin mozemo.
Nameces joj sve . Trpila je tvoje prevare koje si tu opisivao na siroko .
Ne znam i necu supozirati od cega je umrla . Oprosti na mojem misljenju ,ali kao sta sam ti vec kazao tvoja zena nema od strane mene nikakvu simpatiju.
Za mene nije zena . Nema u njoj grama zenskog ponosa i zenske hraboristi .
Da je ona "normalna" ne bi tebe trpila dva dana doma .
Varao si ju prije ,sada si ju uvukao u nesta o cemu ona blage veze nema .
Ti si najveci egoist ovog svijeta koji misli samo na sebe . Umijesto sta trazis trokut u cetiri zida . Izvedi zenu u jedan echangist klub ? Dozvoli joj da vidi svojim ocima i da jednom odluci sama sta zeli ?
lazan is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2017., 22:35   #1089
Quote:
miki1988 kaže: Pogledaj post
Oho, uskoro bi ti mogao postati i tata? Pa čestitam!
Evo novosti
Rekli su da u bližoj budućnosti planiraju imati bebu. I da žele to podijeliti samnom.
Žele da seksamo kad bude trudna i da dalje svršavam u nju, punim spermom.

Poslano sa mog ASUS_T00J koristeći Tapatalk
Tekuzukato is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2017., 00:03   #1090
samo trpaj nema ništa ljepšeg nego kad iz napunjene "pice" curi van
Smille is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2017., 00:04   #1091
Ajd sad modovi konačno banirajte ovog trolerskog kreneta, budala još misli da je i duhovit. Hvala
Na @Tekuzukato mislim
I ne Tekuzukatako, ne možeš se sad pravdati da je to fetiš i da spada u ovu temu, nego si jebeno ....... i zapitaj se zapravo na kojoj si razini intelekta s obzirom koje si godine u životu uhvatio, i onda se vrati među ljude. Jadni roditelji.
VDCOTO is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 27.02.2017., 04:15   #1092
Ma nemoj. Ne mislim se spuštati na tvoju razinu.
Ovo je istina, ne lažem u životu.
Već sam napisao da su poseban par.


Poslano sa mog ASUS_T00J koristeći Tapatalk
Tekuzukato is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2017., 10:10   #1093
Zašto postoje ljudi/pojedinci koji daju sebi za pravo "isključivo vrijeđati" pojedince koji su "drugačiji od drugih".
Zbog takvih su i teme koje se inaće rado čitaju s obzirom na br. postova zatrolane ajmeee i nemoš pročitati jednu stranu da nenaiđeš na tako nešto.
Ako nekome neodgovara zašto smisleno neodgovoriti nego se na nekog "nabacivati i drvljem i kamenjem" ili jednostavno ignorirati napisano i pisati/čitati nešto drugo, drugu temu već samo vrijeđanje uffff baš smo mi ljudi kompliciran soj

Uredu nabacit neki šaljivi komentar kao odgovor ali...... vrijeđanje jok i to se nebi trebalo tolerirati.

Sve one koji nisu istog razmišljanja/ponašanja tzv. "normalnog" odmah pred zid i 9mm u vuglu
Smille is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2017., 12:44   #1094
Quote:
VDCOTO kaže: Pogledaj post
Ajd sad modovi konačno banirajte ovog trolerskog kreneta, budala još misli da je i duhovit. Hvala
Na @Tekuzukato mislim
I ne Tekuzukatako, ne možeš se sad pravdati da je to fetiš i da spada u ovu temu, nego si jebeno ....... i zapitaj se zapravo na kojoj si razini intelekta s obzirom koje si godine u životu uhvatio, i onda se vrati među ljude. Jadni roditelji.
Zasto mislis da su tvoje vrijednosti i tvoje misljenje mjerilo normalnosti? Ako ti se nesto ne svidja jednostavno to zaobidjes bez vrijedjanja...

Sent from my XT1072 using Tapatalk
__________________
negdje sam se izgubio...
brontosaur.69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2017., 13:32   #1095
Eto, uvjeren sam da izmišlja i da prelazi granice ukusa, ništa drugo. Ne trebam biti psiholog da to shvatim.
Nastavite piskarati
VDCOTO is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2017., 22:00   #1096
Prije nekoliko večeri sam imao priliku upoznati par koji ima nekih 40 godina.
Ispostavilo se da me žele da im budem treći kao mladi dečko i, kako kažu, za više od jednokratnog,...
Sad, na neki način to mi je "uvijek" bila fantazija
No, pošto sam bio na par koraka udaljen od te mogućnosti sada znam taj osjećaj koji mi se nije više sviđao kao što sam mislio
Zato "Nisam, i ne želim"
putnikbroj is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2017., 23:25   #1097
Pa onda reci da je to prešlo granice dobrog ukusa prema tebi i to je to ili da to nije normalno po tvome, nemam ništa protiv toga. Ali nemoj vrihjeđati i govoriti da lažem.
Ne tražim nikakvu podršku u tome što radim ovdje na forumu.
Velikoj većini ljudi je i seks u troje nešto što je van pameti.

Pa ovdje na forumu pišem zato što mogu anonimno o tome diskutirati. U privatnom životu nikome o tome ne govorim.
Malo su i mene iznenadili sa time što žele.
Tekuzukato is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2017., 09:36   #1098
Jesi ti u toj prići oštećen "nisi" jesu li oni u toj prići "oštećeni" isto nisu malo čudnahtjenja ali tko smo mi da sudimo drugima.
Treba uživati i da svi budu zadovoljni i sve OK, ono što je nekome normalno drugome nije i obrnuto pa o okusima i prohtjevima nije vrijedno raspravljati ali čovijek se svega i nagleda i nasluša u životu pa sigurno i to nije ništa novo glede "opcija koje žele" može se otići još i dalje u zahtjevima "želimo da nam napraviš dijete" sad jer oni nemogu ili su vidjeli veliki potencijal u "donoru" u odnosu na sebe jel...... ima slučajeva
Smille is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2017., 03:51   #1099
Iskreno, ne razumijem i ne mogu shvatiti ljude koji su u stanju gledati osobu koju vole i sa njom su u vezi/braku dok se jebe sa drugom tj. trećom osobom. Ma nema šanse...

Seks u troje - samo ako su svi slobodni.
Sve drugo će se zakomplicirati kad tad... na ovaj ili onaj način...
Jer, emocije su žešće zaj*bana stvar... zašto si komplicirati život?
__________________
...intelligence is the ability to understand...
project is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2017., 05:59   #1100
Quote:
project kaže: Pogledaj post
Iskreno, ne razumijem i ne mogu shvatiti ljude koji su u stanju gledati osobu koju vole i sa njom su u vezi/braku dok se jebe sa drugom tj. trećom osobom. Ma nema šanse...

Seks u troje - samo ako su svi slobodni.
Sve drugo će se zakomplicirati kad tad... na ovaj ili onaj način...
Jer, emocije su žešće zaj*bana stvar... zašto si komplicirati život?
Pa ne moraš razumjeti ali postoji.
Da li ti ponekad uradiš nešto u čemu tvoj partner uživa?

Ako iskreno i otvoreno možete pričati o seksu možda ponekad netko izjasni tu želju i ako drugi vidi da je partneru to dobro zašto se to ne bi radilo ponovno. Naravno samo ako osobno to nekome ne smeta. Ako nemozes uživati gledati partnera s nekim drugim jer evo si ljubomoran ili cilo vrijeme misliš da će te ostaviti jer drugi/a bolja u krevetu ili slično to nikada neće biti nešto za tebe. I nije važno, svi smo drugačiji i ako si sretan takvo koga briga da nikada nećeš imati MMF ili ffm ili mfmf. Nije to nikome potrebno za sretnu vezu. Neke veze će pomoć toga dobiti, neke izgubiti... Spasiti neće to sigurno nijednu vezu, upropastiti će ih prije par...
Ali evo imaš vegance, vegetarijance i mesodzere.. i dali je itko zbog toga općenito bolji ili sretniji čovjek, za sebe je ali za društvo nije.
I tako neki nemogu razumiti kako netko ne može da jede meso.
__________________
I can't understand - What makes a man -Hate another man -Help me understand -People are people so why should it be -You and I should get along so awfully
MrsGahan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:15.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger