Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Svijet

Svijet Zbivanja u svijetu

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.03.2015., 15:50   #10241
Quote:
AndrejX kaže: Pogledaj post
Dakle u Putinovoj strogo kontroloranoj Rusiji FSB ulovi Cecene koji se cak i gluglanjem po Putinovim medijima mogu povezati s Putinovim malim Kadirovim ?

I jos ih amatercine ulove zive umjesto da ih demokratski izresetali s tisucu metaka.

A jes taj Putin amatercina.....
Vjerojatno su povezani s Putinom - i to po onoj da svi na svijetu sve poznaju preko lanca od 6-8 poznanika.
__________________
Not every internet quote is true.
-- Oscar Wilde
Rooibos is offline  
Old 08.03.2015., 15:54   #10242
Quote:
Ivan Grozny kaže: Pogledaj post
Za nevjerovati je, jedna se osoba otvoreno raduje politickom atentatu i poziva na heroizaciju ubojaca, a ti to potpisujes od prve do zadnje rijeci?
Neka moderatori odlucuju koliko vase poruke odgovaraju pravilima foruma i vazecem zakonodavstvu HR, jer ono sto vas dvojica pisete je dosta skandalozno i neprihvatljivo.
Ajde da se i s tobom jednom složim.

Neki bi ovdje stvarno trebali razmisliti o svojem pisanju, moralu itd.
__________________
Not every internet quote is true.
-- Oscar Wilde
Rooibos is offline  
Old 08.03.2015., 15:58   #10243
Quote:
buzzin kaže: Pogledaj post
Kako se ne može dovesti u pitanje njegova stručnost, kad je na više primjera dokazao kako vrlo često gleda sugovornika u oči i laže. I to laže tako da pobija povijesne činjenice. Da ti stavim link o samo jednom primjeru kako zna lagati?
To što je lažljivac znači da nije stručnjak za (dio) vojne tehnologije i strategije?
__________________
Not every internet quote is true.
-- Oscar Wilde
Rooibos is offline  
Old 08.03.2015., 16:05   #10244
Quote:
buzzin kaže: Pogledaj post
.... vrlo često gleda sugovornika u oči i laže..........
Pa to radi svaki politicar na svijetu ...a tek zapadni, americki "stooges" su strucnjaci.
Russophile is offline  
Old 08.03.2015., 16:08   #10245
Quote:
Ivan Grozny kaže: Pogledaj post
U Rusiji je uhapsen vjerni putinovac i funkcioner putinove stranke "Jedinstvena Rusija" gubernator Sahalinske Oblasti Aleksandr Horosavin zbog sumnje da je izvrsio krivicno djelo primanje mita. Tijekom pretresa kod njego je pronadjen kes u ekvivalentu jedne milijarde Rbl. te oko 800 komada nakita.
Vjerujte mi da ce se doticni osloboditi odgovornosti po amnistiji kroz pola godine dana ili oko toga Druga je opcija, da ce drzavno odvjetnistvo prihvatiti njegovu verziju kako je sakupljao taj novac tijekom citavog njegovog zivota, a nakit je naslijedio od djeda i bake, koji su sav zivot posteno zaradjivali novac uzgojom i prodajom krumpira i mrkve.
Čitao sam to negdje, RT ili Sputnik ... ja se samo time trujem i indoktriniram.

Nego, da li će Putin ubiti one koji su ga uhapsili?
__________________
Not every internet quote is true.
-- Oscar Wilde
Rooibos is offline  
Old 08.03.2015., 16:08   #10246
Stovani gospodo forumasi, zasto ne otvorite temu "Jugoslavensko novinasrtvo" te se ne preselite tamo? Tamo cete moci non stop raspravljatu i o Lazanskom i njemu slicnim.
__________________
My love is stronger than your
Hate will ever be
Ivan Grozny is offline  
Old 08.03.2015., 16:15   #10247
Quote:
Rooibos kaže: Pogledaj post
Čitao sam to negdje, RT ili Sputnik ... ja se samo time trujem i indoktriniram.

Nego, da li će Putin ubiti one koji su ga uhapsili?
Jedva. Ali oni FSB-ovci, koji su u Moskvi uhapsili desetak do zuba naoruzanik Cecenaca iz osobne garde Kadyrova, koji su oteli i mucili neku osobu trazeci otkupinu, oni FSB-ovci su bili ubrzo izbaceni sa posla Stavio sam link jutros.
__________________
My love is stronger than your
Hate will ever be
Ivan Grozny is offline  
Old 08.03.2015., 16:36   #10248
Prošli smo tehički limit od 10000 postova i ovo ide pod ključ. Nova tem će se otvorit ubrzo. Hvala.
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:56.