Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Ostali oblici investiranja

Ostali oblici investiranja Ja ne radim za novac. Novac radi za mene.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.08.2016., 19:30   #1
p2p invest

Pozdrav,
Ima li tko iskustva sa navedenim, točnije sa Bondora .com stranicom ?
Hvala unaprijed.

lp
TazzCRO is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2016., 10:06   #2
Quote:
TazzCRO kaže: Pogledaj post
Pozdrav,
Ima li tko iskustva sa navedenim, točnije sa Bondora .com stranicom ?
Hvala unaprijed.

lp
Ne znam za doticni, ali sam bio jednom na najvecem njemackom p2p probao.

Odustao nakon 2 dana, jer ne mozes ulagati manje iznose a dobiti dobre (citaj= low risk) Kredite. Da bi dobio te "sigurnije" Kredite moras ulagati vece novce od jednom. Za sve ostale ostaju jedino manje sigurni krediti di je puno veca sansa gubitka.

I treba se dosta informirati oko tih projekata Koje kreditiras da bi procjenio dali ulaziti. To iziskuje dosta vremena.
__________________
Never underestimate the power of human stupidity.
Pile4444 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2016., 12:16   #3
Iako obećavaju brda i doline i povrate i 15%, kada malo zagrebeš i pročitaš po forumima vidiš da je to jedan veliki šipak.
Osim toga nema ni nikave garancije da sutra neće samo tako zatvoriti site i možeš se slikati sa svojim ulogom.
__________________
#ho ho ho
xfairguy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2016., 15:53   #4
U fazi testiranja sam 3 p2p platforme i nakon 2 godine (kratko, znam) mogu rec da je bondora daleko najlosija platforma medu nama dostupnim p2p. Masu mojih investicija oslo u "overdue" i to debelo pa onda cekas 4-6 mjeseci da njihov odvjetnicki team u suradnji sa bondorom pokupi proviziju kod vracanja 70-75% inicijalnog uloga. te su sad uveli neke bonuse za referale takod da to jos dodatno dolijeva na vatru.

Ako nemaju neku full zastitu uloga nemoj stavljat ni pod opciju.
kanalplus is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2016., 15:56   #5
Quote:
kanalplus kaže: Pogledaj post
U fazi testiranja sam 3 p2p platforme i nakon 2 godine (kratko, znam) mogu rec da je bondora daleko najlosija platforma medu nama dostupnim p2p. Masu mojih investicija oslo u "overdue" i to debelo pa onda cekas 4-6 mjeseci da njihov odvjetnicki team u suradnji sa bondorom pokupi proviziju kod vracanja 70-75% inicijalnog uloga. te su sad uveli neke bonuse za referale takod da to jos dodatno dolijeva na vatru.

Ako nemaju neku full zastitu uloga nemoj stavljat ni pod opciju.
Jesi sve skupa na bondori u minusu?
Koje još platforme koristiš?
__________________
#ho ho ho
xfairguy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:51.