Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Hrvatski nogomet

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.04.2012., 00:06   #1
Thumbs up 1. HNL 2011/2012, 2. dio

1. dio

Bogdaj.
Chiro is offline  
Old 02.04.2012., 00:08   #2
Nimoy is offline  
Old 02.04.2012., 00:09   #3
kako si ubio raspravu
Serse is offline  
Old 02.04.2012., 00:09   #4
Quote:
Nimoy kaže: Pogledaj post


Quote:
Serse kaže: Pogledaj post
kako si ubio raspravu
Nadajmo se da će to potaknuti ljude da malo smire strasti. Palo je i previše teških riječi, a zbog čega? Na kraju ćete sisati kurac i jedni i drugi.
Chiro is offline  
Old 02.04.2012., 00:10   #5
la divina
mitch is offline  
Old 02.04.2012., 00:16   #6
Quote:
Lonsdale kaže: Pogledaj post
Gledam i ne vjerujem. Čuo sam info da je utakmica prekinuta, poslao prijatelja u qrac misleći da ima najgluplju šalu za prvi april i nastavio dalje o svom poslu. Maloprije sjednem za laptop i vidim da je stvarno utakmica prekinuta. Prije nego što sam išta pročitao krenem tražiti snimku na youtubu i vidim ove dvije baklje i kažem 'ne to nije to, to je neka neuspjela bakljada čiju su snimku Demoni dugo vremena vješto skrivali od očiju znatiželjnika da ih se ne bi zajebavalo'. Al na kraju nema druge, to je to.

Kakav show. Samo u crticama, bez nekog reda važnosti.

- U HNL-u se nikada ne zna koliko klubova ispada iz lige. Najprecizniji odgovor svim zabrinutima je 'budi iznad Lokomotive i siguran si'.
- U HNL-u klubovi nose dresove s vidljivo obrisanim sponzorskim reklamama na prsima
- U HNL-u umjesto sponzorskih reklama, okolo terena čitamo poruke velikog vođe kao da smo u Sjevernoj Koreji
- U HNL-u da budemo sigurni kako smo uz bok koosokima, imamo odrasle ljude koji pušu u vuvuzele na mig izvršnog dopredsjednika
- U HNL-u je južnjačka zastava simbol rasizma, iako je to isto službena zastava države s tisućama crnaca
- U HNL-u policija radi racije po klubovima navijača i piše prijavi zato što pored brojkom napisanih cijena ne piše oznaka 'kn'.
- U HNL-u suci i visoku dužnosnici odlaze u zatvor, a onda iz njega izlaze i dobivaju medijski prostor u kojem ističu kako ih cijela nacija podržava i vjeruje u njihovu nevinost, a riječi podrške dobivaju i na naplatnim kućicama dok plaćaju cestarinu. Ne samo to, zaustavljaju ih na ulici i pitaju mogu li se rukovati s njima.
- U HNL-u je najbolje biti klub bez navijača, jer to je jedini način da sezonu završiš u financijskom plusu. Što više ljudi kupi kartu, dobiješ veću kaznu.
- U HNL-u klubovi odustaju od natjecanja jer nisu u stanju podmiriti ugovorne obveze prema lošem igraču koji je kod njih igrao prije sedam godina. Isto bi se moglo dogoditi i sadašnjem klubu istog igrača kod kojeg je on upisao 19 nastupa u tri godine
- U HNL-u klub nije u stanju isprintati zapisnik s utakmice, jer je klubu isključena struja
- U HNL-u igrači umjesto da idu u karantenu uoči utakmice odlaze na cjelonoćnu molitvu i čitanje Biblije za spas kluba
- U HNL-u više ljudi gleda kadete i juniore, nego seniore
- U HNL-u klubovi moraju imati reflektore, ali ne moraju imati struju
- U HNL-u je dulja stanka između dvije polusezone nego između dvije sezone
- O HNL-u brine izvjesni HNS čiji funkcioner javnosti poručuje da ako joj da jednostavan odgovor, ona to neće razumjeti


Nastavit ću poslije. Sad idem pronaći vatrogasni aparat ako se ludilo paljenja baklji proširi na cijelu zemlju.
Najjača.

Ovaj post bi mogel stajati u opisu topica.
iako,dalo bi se napisati još toga u istom tonu.
lik_vž is offline  
Old 02.04.2012., 00:21   #7
da, sjajan post
Serse is offline  
Old 02.04.2012., 00:24   #8
Iz službenog zapisnika Istra - Rijeka:
NK Istra 1961 š.d.d.
U 71. minuti sudac utakmice prekinuo je utakmicu nakon trećeg javnog upozorenja i bacanja 4 baklje u teren za igru od strane domaće navijačke skupine Demoni.
NK Rijeka
U 60 min i 15 sec, od strane gostujuće navijačke skupine Armada ubačeno je 3 baklje u teren za igru, nakon čega je spiker putem razglasa prvi puta upozorio o eventualnom prekidu utakmice. U 61. minuti nakon što su od strane gostujuće navijačke skupine Armada ponovno ubačene 3 baklje u teren za igru, sudac utakmice prekinuo je utakmicu i poveo igrače u svlačionice sa upozorenjem da će se utakmica nastaviti nakon 5 minuta te da će ukoliko dođe do novog incidenta utakmicu prekinuti.
Nimoy is offline  
Old 02.04.2012., 00:28   #9
https://www.forum.hr/showpost.php?p=38756279&postcount=9980

Ovako je i najpravednije.
cantona007 is offline  
Old 02.04.2012., 00:30   #10
Kako šupak izmišlja jer zna da je zajebo
__________________
Samo Rijeka
~~~RI~~~ is offline  
Old 02.04.2012., 00:31   #11
Quote:
Nimoy kaže: Pogledaj post
Iz službenog zapisnika Istra - Rijeka:
NK Istra 1961 š.d.d.
U 71. minuti sudac utakmice prekinuo je utakmicu nakon trećeg javnog upozorenja i bacanja 4 baklje u teren za igru od strane domaće navijačke skupine Demoni.
NK Rijeka
U 60 min i 15 sec, od strane gostujuće navijačke skupine Armada ubačeno je 3 baklje u teren za igru, nakon čega je spiker putem razglasa prvi puta upozorio o eventualnom prekidu utakmice. U 61. minuti nakon što su od strane gostujuće navijačke skupine Armada ponovno ubačene 3 baklje u teren za igru, sudac utakmice prekinuo je utakmicu i poveo igrače u svlačionice sa upozorenjem da će se utakmica nastaviti nakon 5 minuta te da će ukoliko dođe do novog incidenta utakmicu prekinuti.
Od ovog birokratskog riječnika mi dođe muka. Ne znam koliko će nogomet u Hrvatskoj još dugo egzistirati no i ovakav kakav je, bolji je od onoga što imaju priliku gledati ljudi u razvijenim zemljama.

Istina, Barcelona igra lijepo i stvarno je to SF nogomet. Ali kad samo pomislim 11 pari rozih kopački, 50 tisuća ljudi na tribini koji svršavaju na te roze kopačke i još stotine zaposlenih koji brinu da te roze kopačke sjaje, mislim se d smo mi dobro i prošli.

Ako ništa, barem sada u 2012. godini pričamo o muškim stvarima - bakljama, 'ebanju majke, mafiji, lopovima.
O čemu u Barceloni danas pričaju? O rozim kopačkama i dijamantnim naušnicama.

Volim HNL i mrzim roze kopačke.
Lonsdale is offline  
Old 02.04.2012., 00:37   #12
Jedini spas za HNL je amaterizacija, pa privatizacija i zestoke kazne za apsolutno sve sudionike koji su doveli do ovga. Od nogometnih sefova, do novinara preko direktora travnjaka u svim klubovima.

Ne smije se nitko izvuci i ne smije nitko biti postedjen.
mark my words is offline  
Old 02.04.2012., 00:42   #13
Ti se zajebavaš, a ja bi direktore travnjaka fakat trpao u zatvor. Pa ni jedan naš stadion nema travu u 16m..
ThemB is offline  
Old 02.04.2012., 00:42   #14
Quote:
~~~RI~~~ kaže: Pogledaj post
Kako šupak izmišlja jer zna da je zajebo
a mislim čak da bi mu i moglo proći. između prvog i drugog bacanja baklji u teren je prošlo tridesetak sekundi, a između se valjda stiglo ugurati nekakvo upozorenje službenog spikera. iako je sve dio iste bakljade van pameti.
Serse is offline  
Old 02.04.2012., 00:49   #15
Quote:
Serse kaže: Pogledaj post
a mislim čak da bi mu i moglo proći. između prvog i drugog bacanja baklji u teren je prošlo tridesetak sekundi, a između se valjda stiglo ugurati nekakvo upozorenje službenog spikera. iako je sve dio iste bakljade van pameti.
Me nama šanse da mu prođe ta spika.To je jedna te ista bakljada.
Nije taj nikoga upozorio dvaput. Ne kužim čemu takva izmišljanja ,a kamere sve snimaju?
cave troll is offline  
Old 02.04.2012., 00:55   #16
Kako ih je samo u 45 sec poslao u svlačionicu, pa ih vratio, pa ih opet poslao?
__________________
JEDAN ČLAN - JEDAN GLAS
DSQ is offline  
Old 02.04.2012., 01:42   #17
Mislim kako bi trebalo preimenovati topic u 1. HNL 11/12 chapter 2 - ''NEMA NIKIH PROBLEMA''.
__________________
ĐURO TOMLJENOVIĆ HEROJ, a ne zločinac. NORTH STANDOV BOŽANSKI POST MICHAEL COLLINS = FORUM.HR
illusion__user is offline  
Old 02.04.2012., 02:26   #18
Quote:
mark my words kaže: Pogledaj post
Jedini spas za HNL je amaterizacija, pa privatizacija i zestoke kazne za apsolutno sve sudionike koji su doveli do ovga. Od nogometnih sefova, do novinara preko direktora travnjaka u svim klubovima.

Ne smije se nitko izvuci i ne smije nitko biti postedjen.
a huliganima se a, b, c, žnj kategorije ispričati i zahvaliti što su bili magla pred stvarnim problemima.

__________________
X88
lezerni88 is offline  
Old 02.04.2012., 07:34   #19
Da malo skrenemo stvari: novi trener Osijeka je....tataratatata- Stanko Mršić! Yawn.
Imran is offline  
Old 02.04.2012., 07:50   #20
Quote:
cantona007 kaže: Pogledaj post
Ne znam zajebavaš li se ili stvarno tako misliš, ali to ne bi bilo najpravednije.

Najpravednije bi bilo nova tekma i po bod minusa svakom klubu.

Bilo koji drugi ishod ne bi bio "odgojan", tj. davao bi mogućnost u pojedinim situacijama navijačima kojima se ne sviđa tijek događaja da bez (prave) kazne prekidaju tekmu. (Ili, u najmanju ruku, načine prvi korak prema prekidu.)

Mislim da si je HNS ovim tjeranjam maka na konac zadao jako težek zadatak i bilo bi bolje da nije ni kretao u to sve.

No, jedna korist od svega ipak: Začepljene su gubice simpatizerima "vječite najveće žrtve" među klubovima koji su tvrdili da je sve zavjera protiv njihovog kluba i bili su uvjereni da će upravo oni prvi popušiti tekmu 0:3 zbog baklji.
nvnk is offline  
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:04.