Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.06.2010., 23:16   #21
skinula sam prve dvije sezone prije godinu dana, i potpuno zaboravila na to. sad skidam trecu sezonu, i onda pocinjem gledati.
pod dojmom sam 'other boleyn girl' koji sam po stoti put pogledala veceras. uglavnom, pridruzujem vam se

procitala sam negdje da je serija dosta brutalna, i da navodno nije za mladje od 18...? odmah se cini zanimljivo
justme19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2010., 11:41   #22
Quote:
Ken kaže: Pogledaj post
I, nitko nije gledao zadnju epizodu u nedelju ?
To je novo?
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2010., 20:16   #23
gotovo

napokon pogledala zadnje 4 epizode...scena sa smrti na konju

mozda zadnje 2 sezone nisu napete kao prve 2 , ali svakako jedna od boljih serija pov. tematike (ne bih ulazila u detalje koliko je
vjerodostojna
)
odlicni glumci i odlicna kostimografija i pejzazi

imaju moju vjecnu zahvalu (nimalo subjektivnu ) za castanje Jonathana Rhys Meyersa (i Cavilla isto)

malo slicica





__________________
“There is only one god, and his name is Death. And there is only one thing we can say to Death: ‘Not today.’”
NorthGirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2010., 00:43   #24
ovo mi je jedna od naj serija koje sam u zadnje vrijeme pogledala; Charles i Henry su bas ugodni oku za gledat tj buljit i def mi je najbolja faza s Anne Boylen - plakala sam ko kisna godina kad ju je dao smaknut -
ne znam jel netko od vas gledao onaj film Dvije sestre za kralja - al odudaraju cinjenice u seriji i filmu sta se tice price o Anne na kraju, prije nego ju smaknu
__________________
Growing old is mandatory. Growing up is optional.
lie is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2010., 17:00   #25
ja počinjem danas s prvom sezonom

javim vam dojmove
__________________
People who think they know everything are a great annoyance to those of us who do.
jongerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2010., 18:32   #26
meni je isto Anne B. najbolja, al dobro ipak smo nju gledali 2. sezone
jeste bila zlocesta , ali ne znam tko ne bi navijao za nju u odnosu na onu boring spanjolku

sinoc nisam mogla spavat, pa sam i ja isla gledat 1.nastavak...sad kad razmislim to i nije bila najbolja ideja
mislim da cu nastavit gledat

@lie ne sjecam se najbolje filma, samo da je henry bio odvratan prema njoj, a sa sestrom sav super
nisu li je ulovili kako se khm khm biiip biiip s bratom ili tako nesto
__________________
“There is only one god, and his name is Death. And there is only one thing we can say to Death: ‘Not today.’”

Zadnje uređivanje NorthGirl : 24.07.2010. at 18:41.
NorthGirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2010., 18:51   #27
Quote:
NorthGirl kaže: Pogledaj post
@lie ne sjecam se najbolje filma, samo da je henry bio odvratan prema njoj, a sa sestrom sav super
nisu li je ulovili kako se khm khm biiip biiip s bratom ili tako nesto
da, zato sam i rekla da je razlicito, u filmu kasniej opet hoce biti sa sestrom joj i svasta nesto, ne sjecam se ni ja najbolje vise, ima vremena da sam ga pogledala
__________________
Growing old is mandatory. Growing up is optional.
lie is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2010., 21:10   #28
Quote:
lie kaže: Pogledaj post
da, zato sam i rekla da je razlicito, u filmu kasniej opet hoce biti sa sestrom joj i svasta nesto, ne sjecam se ni ja najbolje vise, ima vremena da sam ga pogledala
a valjda pjesnicka sloboda
iako joj ja to ne bi uzela (previse) za zlo, jer je samo pokusala ostat ziva

isto kao sto henry nije izgledao kao JRM, al nema veze
__________________
“There is only one god, and his name is Death. And there is only one thing we can say to Death: ‘Not today.’”
NorthGirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2010., 22:01   #29
nisam trebala otvarati ovu temu, sad ću ići ponovo gledati seriju!
__________________
I´m disturbed, I´m depressed, I´m inadequate, I´ve got it all!
You'd be surprised what people will say to an interested stranger.
djevojka69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2010., 08:51   #30
pogledala prve tri epizode. dobra je serija, sviđa mi se
__________________
People who think they know everything are a great annoyance to those of us who do.
jongerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2010., 10:43   #31
Quote:
NorthGirl kaže: Pogledaj post
a valjda pjesnicka sloboda
iako joj ja to ne bi uzela (previse) za zlo, jer je samo pokusala ostat ziva

isto kao sto henry nije izgledao kao JRM, al nema veze
meni je Anne bila najdraza od svih njegovih zenski - mala se je znala borit za sebe dok se nije skroz zaljubila, a i imala je karakter - i na kraju je njezina kci vladala prijestoljem

a kad sam vidjela joss stone ulozi jedne od njegovih zena kidala sam se od smijeha
__________________
Growing old is mandatory. Growing up is optional.
lie is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2010., 14:51   #32
Quote:
jongerica kaže: Pogledaj post
pogledala prve tri epizode. dobra je serija, sviđa mi se
javljaj dojmove

Quote:
lie kaže: Pogledaj post
meni je Anne bila najdraza od svih njegovih zenski - mala se je znala borit za sebe dok se nije skroz zaljubila, a i imala je karakter - i na kraju je njezina kci vladala prijestoljem

a kad sam vidjela joss stone ulozi jedne od njegovih zena kidala sam se od smijeha
da Anne je def. najbolja i bila je odlicna kemija medju glumcima

ne kuzim po kojem principu je joss glumila "ruznu" zenu, a ona zadnja recimo nije
__________________
“There is only one god, and his name is Death. And there is only one thing we can say to Death: ‘Not today.’”
NorthGirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2010., 14:58   #33
Quote:
NorthGirl kaže: Pogledaj post
javljaj dojmove
prvi dojam je da je henry baš zgodan
__________________
People who think they know everything are a great annoyance to those of us who do.
jongerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2010., 15:01   #34
Quote:
jongerica kaže: Pogledaj post
prvi dojam je da je henry baš zgodan
blago receno

ostat ce jos dugo takav, ako ti ne smeta sto je malo krejziiiiiiii
__________________
“There is only one god, and his name is Death. And there is only one thing we can say to Death: ‘Not today.’”
NorthGirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2010., 15:32   #35
Quote:
NorthGirl kaže: Pogledaj post
ako ti ne smeta sto je malo krejziiiiiiii
ne smeta, što bi smetalo, dapače
__________________
People who think they know everything are a great annoyance to those of us who do.
jongerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2010., 16:54   #36
Quote:
NorthGirl kaže: Pogledaj post
javljaj dojmove



da Anne je def. najbolja i bila je odlicna kemija medju glumcima

ne kuzim po kojem principu je joss glumila "ruznu" zenu, a ona zadnja recimo nije
meni je ona mala kaj je bila mu zena nakon joss i prije one zadnje bila najgora, odvratna i primitivna seljača
__________________
Growing old is mandatory. Growing up is optional.
lie is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2010., 07:23   #37
nakon odgledanih prvih šest, moram konstatirat da se radnja presporo odvija. jedna epizoda jako dugo traje, a puna je suvišnih scena, mislim da bi serija bila još bolja da su je samo malo skratili.

eh, sa, i anne boleyn mi je antipatična. pretpostavljam da ću je morat gledat još cijelu drugu sezonu prije nego se pojavi treća žena
__________________
People who think they know everything are a great annoyance to those of us who do.
jongerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2010., 15:34   #38
Quote:
jongerica kaže: Pogledaj post
nakon odgledanih prvih šest, moram konstatirat da se radnja presporo odvija. jedna epizoda jako dugo traje, a puna je suvišnih scena, mislim da bi serija bila još bolja da su je samo malo skratili.

eh, sa, i anne boleyn mi je antipatična. pretpostavljam da ću je morat gledat još cijelu drugu sezonu prije nego se pojavi treća žena
moguce, ako ti bas ne pasu te politicke spike tj. svako svakog pokusava sje..

u 3. i 4. ima toga jos vise, pa kad krenu ratovi.. cak je i (u nekim tren.) meni bilo tu mač
__________________
“There is only one god, and his name is Death. And there is only one thing we can say to Death: ‘Not today.’”
NorthGirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2010., 08:38   #39
Meni je isto radnja bila dosta usporena, ali svakako dobra serija.
Preporuka za sve koji vole takve povijesne drame, krenula je jedna nova serija The Pillars of the Earth, imat će 8 nastavaka. Rađena je po knjizi, a nakon prikazane dvije epizode dosad, radnja se jako brzo odvija i moraš čak ponovit neke scene da pohvataš sve. Svakako peporučam, jer meni je zasad odlična, vidjet ćemo dalje.
Evo mali preview http://www.youtube.com/watch?v=GSa6AhEWebA
crazymary is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2010., 22:44   #40
ide na PinkBiH...Napokon nešto dobro na tom kanalu
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:31.