Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.08.2013., 13:10   #21
Meni je serija ODLICNA, dobar mracan ton, puno Meksika, dobar casting, di ces bolje!
__________________
Animals are more human than vice versa
Asin is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2013., 13:40   #22
Quote:
Asin kaže: Pogledaj post
Meni je serija ODLICNA, dobar mracan ton, puno Meksika, dobar casting, di ces bolje!


Meni je isto super! Odgledala prvih pet epizoda u jednoj večeri... Kruger kao frikuša mi je super

I definitvno mi je zanimljivija ova USA/Mex verzija od one oriđiđi
__________________
Izgleda da ljubav nije zaboraviti,već sjetiti se svaki put kada vidiš.Koliko god godina prošlo, kada se god pojavi ispred tebe osjetiš isto. -Čak i ako jedno zaboravi?-Čak i ako zaboravi. ❤
Vera Wang is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2013., 21:56   #23
Gledam i jednu i drugu verziju i svaka mi je zanimljiva na svoj način.
sandrsbify is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2013., 22:15   #24
I ja sam skinula original, baš me zanima kakav će bit.
__________________
"Da se Fažola uda ... e to je već za čestitati (ali i sramota)"
Afrika paprika is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2013., 21:04   #25
Cougar town tip i baba
__________________
This time next year, we'll be Millionaires
ellaria is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2013., 15:00   #26
Quote:
ellaria kaže: Pogledaj post
Cougar town tip i baba
Propustila sam taj početak,zašto ju je povalio ,onu babu ?
I koja dobra scena kad onaj ludi snajperist odvali pola glave policajcu.Odličan Demian Bichir.
Ona njegova žena bez pardona se ide poseksat sa onim kolegom ,nema veze šta je trudna sa drugim ,još uvijek oženjena,dobro kažu Tiha voda brijege dere.Bili bi mi dobar par Sonya i Marco.Šta Sonya ima neki poremećaj da je onakva čudna?
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2013., 02:00   #27
Quote:
Lola 27 kaže: Pogledaj post
Propustila sam taj početak,zašto ju je povalio ,onu babu ?
Baba se bavi prevođenjem ljudi iz Meksika u Ameriku kroz tunel na ranču, a on joj je predložio da se upuste u šverc oružjem koji bi išao u obrnutom smjeru. On bi nabavljao oružje, a ona bi ga prodavala. Rekla je da će pristati pod uvjetom da joj on priušti malo oralnog seksa, na što se on, poduzetan kakav jest, bacio na posao...

Quote:
Lola 27 kaže: Pogledaj post
I koja dobra scena kad onaj ludi snajperist odvali pola glave policajcu.Odličan Demian Bichir.
Ona njegova žena bez pardona se ide poseksat sa onim kolegom ,nema veze šta je trudna sa drugim ,još uvijek oženjena,dobro kažu Tiha voda brijege dere.Bili bi mi dobar par Sonya i Marco.Šta Sonya ima neki poremećaj da je onakva čudna?
Autistična je, što je solidan izvor komedijei. I da, scena s odvaljivanjem glave je bila prilično efektna... i neočekivana.
S o l y a r i s is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2013., 17:45   #28
Ja sam se malo pogubio sa svime u seriji. Tko stoji iza svega u seriji, tko je ubijeni i ubojica... Što će biti s onim trackerima u oružju, hoće li otkriti tunel FBI...
Serija u svakoj novoj epizodi postavlja sve više pitanja i zagonetki a na jako mali broj da i odgovor.
__________________
Moj blog (o kineskim mobitelima)
ag007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2013., 22:49   #29
Pa valjda je nakon ove zadnje epizode postalo jasno ko je ubica i koji mu je motiv Iako mi je iznenadjenje sto su ga otkrili ovako rano, na 5 epizoda do kraja.

S tim sto je ovaj prvi dio serije u originalu puno bolje i zanimljivije odradjen, bio je jasan kontinuitet u zrtvama i "motiv" ovdje je sve nekako zbrckano i zbunjeno, pogotovo jer ima previse sporednih likova.

Nije lose, ali je original neuporedivo bolji i konzistentniji.
__________________
Bye bye, bitches!
cobras is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2013., 23:13   #30
Užasno ih je teško razumjet bez titlova, mumljaju, frfljaju, govore spanglishom...

Ovaj Ruiz je djelovao kao pošten hrvat i katolik, a ono kurviš. Pih.
__________________
"Da se Fažola uda ... e to je već za čestitati (ali i sramota)"
Afrika paprika is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2013., 20:30   #31
Quote:
cobras kaže: Pogledaj post
Nije lose, ali je original neuporedivo bolji i konzistentniji.
Upravo to, plus interijeri su preekrasni u originalu
earthsea is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2013., 21:39   #32
Ovo je već drugi put da je Santago Sol spomenut u dva različita filma o otetim djevojkama iz Juareza.Već sam jednom čula za tog tip da ima veze sa tim ubojstvima.
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2013., 22:11   #33
Ja obozavam Meksiko tako da mi je tematika super, narocito scene iz Juareza. A Demian Bichir je HOT a lik bome ima 5 banki
__________________
Animals are more human than vice versa
Asin is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2013., 23:14   #34
Odlična serija, pravo iznenađenje. Malo me radnjom podsjeća na ranije sezone Dextera i kada uspoređujem trenutno stanje s ove dvije serije, zbilja nevjerojatno na kakve se niske grane Dex srozao.
Corvus is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2013., 14:06   #35
U jučerašnjoj epizodi je glumila Sandra Echevaria.Volim kad glumci iz Meksika koje inače možemo vidjeti samo u sapunicama dobe uloge čak i ovako male ,u nekoj američkoj dramskoj seriji.Baš da se vidi da nisu samo za sapunice.
Marco je kurviš samo tako,spava sa svakom dobro da još nije Sonyu povalio.
Gus se zaljubio u Sonyu ,kako slatko.
Evo o ovome filmu sam govorila ,radnja je u nekim stvarima ista ko u seriji.
http://www.imdb.com/title/tt0445935/
Zanimljivo je da u filmu novinarku glumi J.Lo,koja istražuje Ružičaste križeve,a jučer u seriji su doveli u vezu J.Lo i Santaga Sol,koji se i filmu spominje ali pod drugim imenom.
Uglavnom pogledajte film,odličan je.
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2013., 14:13   #36
pogledala sam orginal verziju do kraja i 8 ep američke. zasad mi orginal vodi,valjda mi se više sviđa hladna skandinavija.
jedva čekam pogledati do kraja da dam konačni sud.
sve u svemu dobre serije,vrijedi gledati.
sandrsbify is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2013., 14:20   #37
Quote:
S o l y a r i s kaže: Pogledaj post
Autistična je,
negdje sam pročitala da ima Aspregerov sindrom,to je kao podvrasta autizma valjda.
http://hr.wikipedia.org/wiki/Aspergerov_sindrom
sandrsbify is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2013., 15:04   #38
Quote:
sandrsbify kaže: Pogledaj post
pogledala sam orginal verziju do kraja i 8 ep američke. zasad mi orginal vodi,valjda mi se više sviđa hladna skandinavija.
jedva čekam pogledati do kraja da dam konačni sud.
sve u svemu dobre serije,vrijedi gledati.
Meni ovo vodi ,jer Ružičasti križevi su stvarna priča,te dijevojke su zbilja ubijene i postoji teorija ,zapravo nije teorija nego istina da se radi o serijskome ubojici koji dočekuje mlade djevojke koje idu na rad u Ameriku u tvornicu i onada na povratku ih hvata i ubija.Kažu da je ubojica neko sa višeg položaja kojeg znaju ali mu ne mogu ništa jer je groblje i leševi su pronađeni na meksičkoj strani a znamo kako tamo policajci funkcioniraju.Plata o plomo.
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2013., 23:04   #39
Quote:
Lola 27 kaže: Pogledaj post
Meni ovo vodi ,jer Ružičasti križevi su stvarna priča,te dijevojke su zbilja ubijene i postoji teorija ,zapravo nije teorija nego istina da se radi o serijskome ubojici koji dočekuje mlade djevojke koje idu na rad u Ameriku u tvornicu i onada na povratku ih hvata i ubija.Kažu da je ubojica neko sa višeg položaja kojeg znaju ali mu ne mogu ništa jer je groblje i leševi su pronađeni na meksičkoj strani a znamo kako tamo policajci funkcioniraju.Plata o plomo.
Ustvari, u Juarezu žene ubija doslovno tko stigne. Tvornice koje spominješ su uglavnom na meksičkoj strani, a otvaraju ih američke i europske firme zbog tamošnje jeftine radne snage. Grad je nepresušno vrelo mladih cura koje dolaze u potragu za poslom ili pokušavaju prijeći američku granicu. Često su same i laka meta za kartele, ali i sve vrste lokalnih manijaka. Ne radi se o jednom ubojici. Na tom području postoji nešto što bi se skoro moglo nazvati 'kulturom ubijanja žena'. Uz stotine i stotine neriješenih ubojstava postoje i ona koja su riješena, a ta su uglavnom izvršena iz 'prozaičnijih' razloga, tipa da nekom Joseu pukne film, pa u napadu bijesa siluje i ubije ženu ili curu, što je u tamošnjoj mačo tradiciji česta pojava... Takva se ubojstva ponekad i riješe jer počinitelji iza sebe nemaju nikakvu financijsku ili političku moć, a i žrtve je lako povezati s ubojicama. (Uglavnom Josea pronađu kako pijan hrče s krvavim nožem pod jastukom). Problem je što iza većine ubojstava stoje karteli koji drže policiju u šaci (što je u seriji fino prikazano), a uz to, tamo vjerojatno operira (ili je operiralo) i nekoliko serijskih ubojica koje policija ne može uhvatiti zbog čiste nesposobnosti. Čitao sam da su jednoga spremili iza rešetaka još devedesetih i proglasili slučaj ubojstava žena u Juarezu završenim. Naravno, ubojstva nisu prestala jer nikad i nije ubijao samo jedan čovjek. Ubojica je vjerojatno na desetke, možda i stotine...

Nego da ne oftopičarimo previše...

Prošla epizoda je bila najbolja dosad, prebacili su u brzinu više. Znači, ubojica je bivši agent koji se sveti Ruizu koji mu je zaveo ženu i, po njegovu mišljenju, skrivio njenu smrt. I to je, ni manje ni više, nego Almin ljubavnik koji izgleda kao da ne bi mogao čuvati ni nacrtane ovce. Aj didnt si det kaming... Alma će biti presretna kad vidi da je s kurvara prešla na ubojicu. Stvarno nema sreće.
S o l y a r i s is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2013., 23:24   #40
Quote:
S o l y a r i s kaže: Pogledaj post
I to je, ni manje ni više, nego Almin ljubavnik koji izgleda kao da ne bi mogao čuvati ni nacrtane ovce. Aj didnt si det kaming... Alma će biti presretna kad vidi da je s kurvara prešla na ubojicu. Stvarno nema sreće.

U originalnoj je mnogo ljepši
A Alma je povrijeđena a onda i lak plijen.
earthsea is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:31.