Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.01.2011., 16:29   #1
Pod sretnom zvijezdom (2011)

"Pod sretnom zvijezdom" naziv je telenovele koja će se prikazivati na Novoj TV. Snimanje počinje potkraj siječnja, a jednu od glavnih uloga tumačit će Osječanka Sandra Lončarić Tankosić.

Radnja sapunice bavit će se odnosom mlade majke i njezine kćeri koju nije vidjela godinama. U seriji od 240 nastavaka glumit će Mila Elegović, Linda Begonja, Mirna Medaković i drugi.

Izvor: Story.hr

Na ovo sam danas naletio.... za kad se ovo planira? Jesen 2011 ili kao zamjena Najboljim godinama? Pogotovo mi je čudno da ide na Novoj TV LOL.
Jay Bluebell is online now  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2011., 16:32   #2
Može biti da je zamjena Najboljim godinama.
__________________
Kerim & Fatmagul • "My life is an adventure still being written - and so is yours. Start writing the first chapter now! Fill it with adventure and love; happiness. Live the story as you write it!" - N. Vujičić •
Estrella Azul is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2011., 16:34   #3
Ali NG se još snimaju i imaju za emitirat cirka 80-ak epizoda A opet, sumnjam da bi krajem siječnja išli snimat seriju koju planiraju stavit nakon NG najesen.
Jay Bluebell is online now  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2011., 16:36   #4
Onda stvarno ne znam, možda bude još negdje nešto o ovome pa ćemo više znati.
__________________
Kerim & Fatmagul • "My life is an adventure still being written - and so is yours. Start writing the first chapter now! Fill it with adventure and love; happiness. Live the story as you write it!" - N. Vujičić •
Estrella Azul is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2011., 16:45   #5
Može biti za Domutv jer nova je najavila da će se početi snimati neka serija za Domu ali nije najavila sapunicu tako da ne znam.
zepina is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2011., 16:47   #6
Quote:
zepina kaže: Pogledaj post
Može biti za Domutv jer nova je najavila da će se početi snimati neka serija za Domu ali nije najavila sapunicu tako da ne znam.
Ma čisto sumnjam da troše novce za domaću seriju koja bi se emitirala na kanalu od kojeg Nova TV očekuje najviše 5% gledanosti, no way
Jay Bluebell is online now  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2011., 16:48   #7
Quote:
Jay&AmberFan kaže: Pogledaj post
Ma čisto sumnjam da troše novce za domaću seriju koja bi se emitirala na kanalu od kojeg Nova TV očekuje najviše 5% gledanosti, no way
Zašto misliš da će biti tako malo gledan?
Toni I. is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2011., 16:49   #8
Quote:
Jay&AmberFan kaže: Pogledaj post
Ma čisto sumnjam da troše novce za domaću seriju koja bi se emitirala na kanalu od kojeg Nova TV očekuje najviše 5% gledanosti, no way
Slažen se, možda žele u 18:30 staviti sapunicu tako da taj termin osvoje
zepina is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2011., 16:52   #9
Quote:
Toni I. kaže: Pogledaj post
Zašto misliš da će biti tako malo gledan?
Ne mislim ja, nego je to pisalo u novinama kad su dodjeljene koncesije, da je gol i RTL 2 i DOME TV da imaju gledanost do 5%, a ako budu imali više od toga, sjajno

Quote:
zepina kaže: Pogledaj post
Slažen se, možda žele u 18:30 staviti sapunicu tako da taj termin osvoje
Ne vjerujem.... Nekako mi se više čini da bi mogli to staviti u 21:00 s obzirom da je "Asi" izgubila skoro pola gledatelja "Lud, zbunjen, normalan"
Jay Bluebell is online now  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2011., 16:55   #10
Quote:
Jay&AmberFan kaže: Pogledaj post
Ne mislim ja, nego je to pisalo u novinama kad su dodjeljene koncesije, da je gol i RTL 2 i DOME TV da imaju gledanost do 5%, a ako budu imali više od toga, sjajno
Pa oba kanala su zanimljivija od matičnih, RTLa i Nove, tako da... sve je moguće.
Toni I. is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2011., 17:16   #11
Quote:
Jay&AmberFan kaže: Pogledaj post
Ne mislim ja, nego je to pisalo u novinama kad su dodjeljene koncesije, da je gol i RTL 2 i DOME TV da imaju gledanost do 5%, a ako budu imali više od toga, sjajno



Ne vjerujem.... Nekako mi se više čini da bi mogli to staviti u 21:00 s obzirom da je "Asi" izgubila skoro pola gledatelja "Lud, zbunjen, normalan"
Nikako u 21 zato jer se LZN vraća na ekrane sa novom sezonom koja se snima!
zepina is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2011., 01:30   #12
a neznam... ja mislim da je prije da će to emitirati u 18:30 ali opet 240 nastavaka! nadam se da ovo neće biti još jedna glupost kao ona Dolina sunca... Zašto u našim serijama nikad nema neki mladi par... Ono zgodni glumci i glumice i to... Jedine naše telenovele su bile dobre kad ih je Jelena Veljača pisala (možda i jesu bili plagirani ili što već) ali meni su bili super Ljubav u zaleđu, Obični ljudi, Ponos Ratkajevih i meni osobno najbolja ali ukinuta Zakon ljubavi!
vox is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2011., 23:16   #13
Kad bi to trebalo počet sa prikazivanjem?
Chrystl is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2011., 23:23   #14
Nekako mi je to previše epizoda za NOVU TV.
Zirenija 33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2011., 00:14   #15
Pa Nova prikazuje NAŠE NAJBOLJE DANE od 260 epki...i što ti ima ovdje biti čudno?
nicky2009 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2011., 01:15   #16
Najbolje godine se snimaju po sezonama. I emitiraju u primetime terminu.

A ako je ovo najavljeno kao telenovela to znači da će bit sličnije Zakonu ljubavi kojeg je NOVA TV ukinula jako brzo.

Tako da ja mislim da ovo neće biti duga vijeka osobito ako neće ići u prime time terminu.

A naše najbolje dane su otkupili. A ovome će NOVA financirati snimanje, pa će je to jako puno koštati, pa će stoga ova telenovela zahtjevati jako visoku gledanost.

Zadnje uređivanje Zirenija 33 : 11.01.2011. at 01:36.
Zirenija 33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2011., 15:16   #17
Započinje li danas snimanje serije?

Ima li itko nekakvu informaciju o ovoj seriji??
m_m is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2011., 15:51   #18
Quote:
m_m kaže: Pogledaj post
Započinje li danas snimanje serije?

Ima li itko nekakvu informaciju o ovoj seriji??
Ovo se više nigdje ne spominje, osim onog kratkog teksta u Storyu prije par tjedana. Ima tko kakvih novosti?
Jay Bluebell is online now  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2011., 16:21   #19
Na statisti.com već dugo stoji obavijest kako danas (24.1.2011.) počinje snimanje nove serije. Doduše piše kako će se emitirati na Domi, ali spustimo se na zemlju.
To mora bit ova telenovela. Dajte, neka infromacija mora postojati
m_m is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2011., 20:36   #20
POD SRETNOM ZVIJEZDOM: Počelo snimanje nove hrvatske telenovele!
Adriancija is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:51.