Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.03.2007., 17:22   #1
Pastor s tetovažom 666 tvrdi da je Bog

MIAMI - Jose Luis de Jesus Miranda, vođa sve brojnijeg religijskog kulta iz američke savezne države Florida, tvrdi da je bog, a svoje sljedbenike uči da ne postoje đavo i grijeh te da ne mogu učiniti ništa što bi bilo loše.

De Jesus tvrdi da u njemu “živi duh koji je svojedobno živio u Isusu iz Nazareta”. Vođa kulta ispričao je novinarima CNN-a da je svoje “božanske” prirode postao svjestan nakon što su ga u snovima posjetili anđeli.

- Proroci su govorili o meni. Trebalo mi je malo vremena da to shvatim, ali ja sam ono što su oni očekivali i najavljivali 2000 godina - rekao je de Jesus Miranda (61), koji je odrastao u Puerto Ricu i koji je za sebe ispričao da je bivši ovisnik o heroinu koji je neko vrijeme proveo u zatvoru zbog sitnih krađa. Članovi crkve, koja se naziva i “Vlast boga na zemlji” te ima nekoliko tisuća sljedbenika u više od 30 država, kažu da imaju dokaz da je njihov “pastor” bog.

De Jesus, koji na ruci ima tetoviran broj 666, koji se povezuje s nečastivim, tvrdi da je koncept Antikrista pogrešno shvaćen, te da je riječ o “najboljoj osobi na svjetu” koja nije đavao, nego netko tko će “zamijeniti Isusa na zemlji”, misleći pri tome na sebe.

Međutim, vođu religijskog kulta koji se inače vozi u blindiranim automobilima, prima plaću od 136 tisuća dolara, te se razmeće Rolex satovima koji su pokloni njegovih sljedbenika, stručnjaci i sociolozi religije smatraju opasnom osobom.

Tako profesor Daniel Alvarez sa Sveučilišta u Floridi tvrdi da ga de Jesus retorikom “podsjeća na Davida Koresha ili Jima Jonesa”, vođe religijskih kultova koji su živote okončali zajedno sa svojim sljedbenicima u masovnim samobojstvima.
hereticST is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2007., 18:08   #2
Ako kaže da je onda je jebemu mater!
outoftheblue is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2007., 18:45   #3
mislim gle. florida, stereotip latinoamerikanca, novac, blindirani auto.

recept za atentat. bez brige, samo će se srediti. ako već ne od strane metka, onda od strane kolektivnog samoubojstva.
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2007., 18:49   #4
Bog prima plaću??? Hm... Od svega navedenog, jedino mi ovo ne štima
Sopor is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2007., 20:04   #5
Ja mislim da tip samo želi privući ili pati od nekog psihičkog poremećaja.
him-girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2007., 20:08   #6
only in amerika !
__________________
there is no satisfaction... whatever ..at any time ...there is only a queer divine ..dissatifaction a blessed
unrest that keeps us marching and makes us more alive than the others ...
Goachild is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2007., 22:49   #7
the american dream
__________________
The bird of Hermes is my name eating my wings to make me tame.
ritualist is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2007., 22:53   #8
eto, pa se vi drogirajte
__________________
Uploadanje turbofolk muzike je ZABRANJENO ! THR
normall is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2007., 23:02   #9
Quote:
normall kaže: Pogledaj post
eto, pa se vi drogirajte
kako bi rekla baba mog prijatelja, sve je to dobro, samo nemojte na ledenom betonu siditi
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2007., 23:32   #10
Quote:
hereticST kaže: Pogledaj post
MIAMI - Jose Luis de Jesus Miranda, vođa sve brojnijeg religijskog kulta iz američke savezne države Florida, tvrdi da je bog, a ....
Hm, sto sve u Americi za pare rade ....
Koki007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2007., 04:53   #11
Quote:
hereticST kaže: Pogledaj post
MIAMI - Jose Luis de Jesus Miranda, vođa sve brojnijeg religijskog kulta iz američke savezne države Florida, tvrdi da je bog, a svoje sljedbenike uči da ne postoje đavo i grijeh te da ne mogu učiniti ništa što bi bilo loše.

De Jesus tvrdi da u njemu “živi duh koji je svojedobno živio u Isusu iz Nazareta”. Vođa kulta ispričao je novinarima CNN-a da je svoje “božanske” prirode postao svjestan nakon što su ga u snovima posjetili anđeli.

- Proroci su govorili o meni. Trebalo mi je malo vremena da to shvatim, ali ja sam ono što su oni očekivali i najavljivali 2000 godina - rekao je de Jesus Miranda (61), koji je odrastao u Puerto Ricu i koji je za sebe ispričao da je bivši ovisnik o heroinu koji je neko vrijeme proveo u zatvoru zbog sitnih krađa. Članovi crkve, koja se naziva i “Vlast boga na zemlji” te ima nekoliko tisuća sljedbenika u više od 30 država, kažu da imaju dokaz da je njihov “pastor” bog.

De Jesus, koji na ruci ima tetoviran broj 666, koji se povezuje s nečastivim, tvrdi da je koncept Antikrista pogrešno shvaćen, te da je riječ o “najboljoj osobi na svjetu” koja nije đavao, nego netko tko će “zamijeniti Isusa na zemlji”, misleći pri tome na sebe.

Međutim, vođu religijskog kulta koji se inače vozi u blindiranim automobilima, prima plaću od 136 tisuća dolara, te se razmeće Rolex satovima koji su pokloni njegovih sljedbenika, stručnjaci i sociolozi religije smatraju opasnom osobom.

Tako profesor Daniel Alvarez sa Sveučilišta u Floridi tvrdi da ga de Jesus retorikom “podsjeća na Davida Koresha ili Jima Jonesa”, vođe religijskih kultova koji su živote okončali zajedno sa svojim sljedbenicima u masovnim samobojstvima.
luđak,gledao sam nešt na youtubu o njemu.još su luđi možda oni koji misle da je antikrist
Apsolut is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2007., 18:42   #12
Ma sigurno je on,nema šta
__________________
SE VINCERE IPSUM LONGE EST DIFFICILLIMUM.
cloud-xz is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2007., 21:37   #13
Uvijek se začudim koliko ima budala da slijede takve budale. I što žešća budaletina to ima više i žešćih sljedbenika.
zelenbrijeg is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2007., 23:49   #14
Jackrabbit is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2007., 23:58   #15
Pogledao sam kratki dokumentarac o tom liku .Svaka mu cast,zajebat tolke ljude i nabrat se para...To nemoze svatko.
__________________
All that evil needs to triumph is to good man do nothing.
Anti-NWO 2-blog
enemy combantant is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2007., 19:31   #16
ako kaže da je, onda je, vala!
sanity assasin is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2007., 16:38   #17
JEJ PASTOR , JE ONDA!!!!!!!!!
outoftheblue is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2007., 16:39   #18
Quote:
Endimion17 kaže: Pogledaj post
kako bi rekla baba mog prijatelja, sve je to dobro, samo nemojte na ledenom betonu siditi
to je živa istina ovaj globalno sjelo
outoftheblue is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2007., 00:30   #19
do 30. se pucaš heroinom, život ti je euforija flasheva, završiš u zatvoru do 40i karaš se u bulju za koji šut, poučen i naučen životom izađeš van i smisliš kako zajebat glupe sugrađane i uzet im lovu jer ako su oni tebe prcali u zatvoru sada ćeš ti prcat njih..baš se vidi kolko su ameri glupi..osim ovog tkz antikrista boga il svoje mame šta je već, jer i ja bi svaki dan propovjedo da sam bog ako bi dobivao mjesečno 130 iljada dolara
fiki21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2007., 11:16   #20
macon is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:57.