Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.03.2007., 17:46   #41
Quote:
misery- kaže: Pogledaj post
Ne pričajte gluposti, Mavrović je sam rekao da nije vegetarijanac niti je ikada bio. Odavno već apsolvirano.
..gledao sam intervjue s njim prije desetak godina, čitao njegova obrazlaganja o tome zašto je vegetarijanac i čak je jedno vrijeme bio makrobiotičar, dakle u vrijeme kada ti nisi ni znao za Mavrovića jer si sa 10 god. morao pišat pa u krevet, čitati si jedva znao, a TV zbog navedenoga nisi niti smio gledati.

..odavno već apsolvisano
__________________
Uploadanje turbofolk muzike je ZABRANJENO ! THR
normall is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2007., 20:10   #42
Quote:
Indonesia kaže: Pogledaj post
Ti si tako pametna diki možda je jedino shakti pametnija od tebe.
ti si tako pametna Out možda su od tebe pametnije samo diki ili shakti..
__________________
Uploadanje turbofolk muzike je ZABRANJENO ! THR
normall is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2007., 16:16   #43
ne dirajte risa
nick4ban is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2007., 11:04   #44
Quote:
Perceval kaže: Pogledaj post
Ovo je tipični primjer neskromnosti u Hrvata; pa dajte ljudi, čovjek je bio u 7. rundi na par sekundi udaljen od titule svjetskog prvaka i to protiv jednog od najkompletnijih i najboljih boksača u povijesti. Al ne, to nije dovoljno, mora se nać neko da pljucne po tome, svaka čast, zašto bi vidio bijelo kad možeš vidjeti crno.
A osobno mislim, baš dobro da ga je Jelena obradila, sad nam je puno korisniji, možemo papati fino pecivo i organski uzgojene delicije

osim toga, ak Mavrović izgleda loše, onda 99.999% Hrvata izgleda koma. Trebaš ipak pazit kaj pričaš jer ovime si kriterije dignul tak visoko da bu se prosječni hrvatski mužjak osećal ful iskompleksirano. Al dobro, ne znam koji je tvoj kriterij ljepote, možda škemba s tri podbratka
ne bum više, kak se ono veli, o ukusima se ne raspravlja.
Pa gle, Mavrovic je i dalje jak i velik u odnosu na prosjecnog covjeka, bez daljnjeg. Ali stvar je u tome da je on prelaskom na makrobioticke gluposti polako poceo gubiti na formi. Znaci nije da netko njega omalovazava ili prica kako je on neki slabic, nego samo svi komentiraju kako mu je zbog toga izmakla titula.

Inace, da, kolko sam ja skuzio u nekom njegovom intervjuu prije mjesec-dva, on generalno nije protiv jedenja mesa..mozda je Jelena malo omeksala stajalista?
enax is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2007., 11:25   #45
Quote:
enax kaže: Pogledaj post
Pa gle, Mavrovic je i dalje jak i velik u odnosu na prosjecnog covjeka, bez daljnjeg. Ali stvar je u tome da je on prelaskom na makrobioticke gluposti polako poceo gubiti na formi. Znaci nije da netko njega omalovazava ili prica kako je on neki slabic, nego samo svi komentiraju kako mu je zbog toga izmakla titula.
On sam je priznao to i preočito je da je prelazak na makrobiotiku i zeleno je bilo za njegovu karijeru. A i neka današnja propovijedanja su u najmanju ruku čudna recimo žvakanje svakog zalogaja 36 puta
__________________
Biti jednostavan je umjetnost (by Shipka)
Musatom is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2007., 11:39   #46
Da je Bog htio da ne jedemo meso ne bi ga napravio tako ukusnog..................

..e..ovo me nasmijalo

__________________
Uploadanje turbofolk muzike je ZABRANJENO ! THR
normall is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2007., 12:04   #47
Ajde, ajde ljudi, pa nije vegetarijanstvo tak strašno...
I sama sam se dosta dugo bavila boksom i raznim drugim sportovima i kao vegetarijanka, bila sam u boljoj formi!Zbilja!
Mada, mislim da je to vjerojatno do lakše probavljivosti zelenjave...
A kaj se Mavrovića tiće, on je vegetarijanac no, kak ni ja, nema moralno niš protiv klopanja mesa...Što uostalom povremeno i ja radim, mada sam pretežno na prehrani neživotinjskog podrijetla - čak i kada mi se sviđa okus mesa, ne sviđa mi se ideja o životinjskim lešinama koje, kako vele, danima ostaju u probavnom traktu, pa radilo se o morskom pesu ili piceku
__________________
Štenad vukodlaka, povoljno ili u dobre ruke!
Mist_Dragonlady is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2007., 12:23   #48
Quote:
Mist_Dragonlady kaže: Pogledaj post
Ajde, ajde ljudi, pa nije vegetarijanstvo tak strašno...
I sama sam se dosta dugo bavila boksom i raznim drugim sportovima i kao vegetarijanka, bila sam u boljoj formi!Zbilja!
Mada, mislim da je to vjerojatno do lakše probavljivosti zelenjave...
A kaj se Mavrovića tiće, on je vegetarijanac no, kak ni ja, nema moralno niš protiv klopanja mesa...Što uostalom povremeno i ja radim, mada sam pretežno na prehrani neživotinjskog podrijetla - čak i kada mi se sviđa okus mesa, ne sviđa mi se ideja o životinjskim lešinama koje, kako vele, danima ostaju u probavnom traktu, pa radilo se o morskom pesu ili piceku
e vidiš, fasciniraju me laži koje pišu na vege-letcima koje alternativna mladež dijeli po raznim skupovima i tako to...
ne bi da u najmanju ruku seremo jednom tjedno, pa se sve prekrije s plijesni u nama.
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2007., 12:48   #49
Quote:
Musatom kaže: Pogledaj post
On sam je priznao to i preočito je da je prelazak na makrobiotiku i zeleno je bilo za njegovu karijeru. A i neka današnja propovijedanja su u najmanju ruku čudna recimo žvakanje svakog zalogaja 36 puta
Tako je, u to nema niti sumnje. Bilo koja vegetarijanska prehrana podrazumijeva mirniji život i nesklonost nasilju. Dapače, ona to i jest. To uviđaju prije ili kasnije svi oni koji su to probali. To je samo svojstvo takve hrane - da se čovjek više približi preživačima po svojim akcijama. Jednako tako više mesa ga čini više "lavljim", a ima i suptilnijih razlika između tipova povrća i mesa. No neću ići preduboko.

Što se broja zalogaja tiče, on je ovisan o tome što jedeš. Bijeli kruh ili bijelo tijesto je dosta desetak puta prožvakati, dok integralnu rižu i ječam treba prožvakati minimalno 35 puta, a poželjno i preko pedeset. Inače se ne mogu iskoristiti tvari u njima i želudac i crijeva se preopterete. Možda je najbolje pravilo da hranu treba sažvakati dok se ne osjeti da je većinom kašasto, tj. dok je formiran zalogaj. Kao što rekoh, to je vrlo ovisno o tipu hrane.

Naravno, nije svaka hrana za svakoga, pa tako ni vegeterijanska. To je stvar osobne procjene pojedinca i njegovog iskustva, a u budućnosti će se moći točno na temelju gena zaključiti što pojedina osoba može jesti, a što ne. Dotada se trebamo osloniti na vlastiti instinkt.
__________________
"This is the true joy in life, the being used for a purpose recognized by yourself as a mighty one; the being a force of Nature instead of a feverish selfish little clod of ailments and grievances complaining that the world will not devote itself to making you happy. - Shaw, G. B."
MoW is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2007., 12:52   #50
coece pa jer ti imas slinu i zube kako mozes prozvakati rizu 35 -50 X i da jos uvijek imas zalogaj u ustima !
__________________
there is no satisfaction... whatever ..at any time ...there is only a queer divine ..dissatifaction a blessed
unrest that keeps us marching and makes us more alive than the others ...
Goachild is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2007., 12:54   #51
Quote:
Goachild kaže: Pogledaj post
coece pa jer ti imas slinu i zube kako mozes prozvakati rizu 35 -50 X i da jos uvijek imas zalogaj u ustima !
Imam. INTEGRALNU rižu, ne bijelu.
__________________
"This is the true joy in life, the being used for a purpose recognized by yourself as a mighty one; the being a force of Nature instead of a feverish selfish little clod of ailments and grievances complaining that the world will not devote itself to making you happy. - Shaw, G. B."
MoW is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2007., 13:02   #52
pa i napiso si integralnu i koda je ja ne jedem pa da ne znam da nije tolko mljackava i mekana ko bijela ...al opet coece tebi je negdje do jaja u kinu kupis male kokice film traje 3,5 sata i imas cijelo vrijeme kaj za grickat
__________________
there is no satisfaction... whatever ..at any time ...there is only a queer divine ..dissatifaction a blessed
unrest that keeps us marching and makes us more alive than the others ...
Goachild is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2007., 13:09   #53
Quote:
Goachild kaže: Pogledaj post
pa i napiso si integralnu i koda je ja ne jedem pa da ne znam da nije tolko mljackava i mekana ko bijela ...al opet coece tebi je negdje do jaja u kinu kupis male kokice film traje 3,5 sata i imas cijelo vrijeme kaj za grickat
Uvijek kupim male kokice. I da, potraju preko pola sata. Treba ŽVAKAT.
__________________
"This is the true joy in life, the being used for a purpose recognized by yourself as a mighty one; the being a force of Nature instead of a feverish selfish little clod of ailments and grievances complaining that the world will not devote itself to making you happy. - Shaw, G. B."
MoW is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2007., 13:14   #54
Quote:
MoW kaže: Pogledaj post
Uvijek kupim male kokice. I da, potraju preko pola sata. Treba ŽVAKAT.
Indonesia is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2007., 13:27   #55
Quote:
Indonesia kaže: Pogledaj post
sta je ovo jebe lud zbunjenog

mow pa kolko ti treba za vrecicu kikirikija ili kukuruza

e al i meni male kokice traju vise od pol sata a zvacem ih 7-9 puta ovisno o kolicini
__________________
there is no satisfaction... whatever ..at any time ...there is only a queer divine ..dissatifaction a blessed
unrest that keeps us marching and makes us more alive than the others ...
Goachild is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2007., 13:29   #56
Quote:
Goachild kaže: Pogledaj post
sta je ovo jebe lud zbunjenog

mow pa kolko ti treba za vrecicu kikirikija ili kukuruza

e al i meni male kokice traju vise od pol sata a zvacem ih 7-9 puta ovisno o kolicini
Kikiriki rijetko jedem, a kukuruz u klipu, kuhan - jedno 15 minuta.

Ali ja male kokice podijelim s još dvoje, troje. I to traje pola sata.
__________________
"This is the true joy in life, the being used for a purpose recognized by yourself as a mighty one; the being a force of Nature instead of a feverish selfish little clod of ailments and grievances complaining that the world will not devote itself to making you happy. - Shaw, G. B."
MoW is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2007., 13:33   #57
Quote:
MoW kaže: Pogledaj post
Kikiriki rijetko jedem, a kukuruz u klipu, kuhan - jedno 15 minuta.

Ali ja male kokice podijelim s još dvoje, troje. I to traje pola sata.
Ja ne jedem kukuruz.

edit: ne mogu se samo genijalci sexat
Indonesia is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2007., 15:08   #58
Quote:
Endimion17 kaže: Pogledaj post
e vidiš, fasciniraju me laži koje pišu na vege-letcima koje alternativna mladež dijeli po raznim skupovima i tako to...
ne bi da u najmanju ruku seremo jednom tjedno, pa se sve prekrije s plijesni u nama.



I to kaj veliš!Fakat znaju bit
__________________
Štenad vukodlaka, povoljno ili u dobre ruke!
Mist_Dragonlady is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2007., 15:11   #59
plus, ajde, ajde - pa kukuruz je zakon!Ja bi bez kokica i stvari koo npr.smokiji isl.od kukuruza već davno krepala
__________________
Štenad vukodlaka, povoljno ili u dobre ruke!
Mist_Dragonlady is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2007., 15:15   #60
Quote:
Mist_Dragonlady kaže: Pogledaj post
plus, ajde, ajde - pa kukuruz je zakon!Ja bi bez kokica i stvari koo npr.smokiji isl.od kukuruza već davno krepala
Nastoj ne jesti smokije. Ne zbog kukuruza, nego zbog ulja.
__________________
"This is the true joy in life, the being used for a purpose recognized by yourself as a mighty one; the being a force of Nature instead of a feverish selfish little clod of ailments and grievances complaining that the world will not devote itself to making you happy. - Shaw, G. B."
MoW is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:47.