Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.04.2007., 21:44   #41
Quote:
blog kaže: Pogledaj post
Ja izgleda upadam pomalo u ekstazu, tu i je problem, samo trebam pomoć i znanje da se znam ponašat, to trebam, ne očekujem od nikoga da mi vjeruje, nego od onoga tko zna da mi pomogne
Možeš se konzultirati kod isusovaca, od katoličkih redova oni najviše znaju. Oni bi rekli da na tebe slijeće Duh Sveti.
Možeš otići do nekog indijskog učitelja, ovisno o tome u kojem si gradu.
U svakom slučaju moraš pronaći učitelja, ne možeš se sam u to upustiti. Naravno, ovo ti pišem u slučaju da se stvarno radi o Kundalini buđenju, a to je malo vjerojatno. Odi najprije na medicinski pregled, a potom ovima, ako ništa značajno ne nađu.
__________________
"This is the true joy in life, the being used for a purpose recognized by yourself as a mighty one; the being a force of Nature instead of a feverish selfish little clod of ailments and grievances complaining that the world will not devote itself to making you happy. - Shaw, G. B."
MoW is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2007., 23:58   #42
Ček, otkud ti to da je kundalini sexualna energija?...
Koliko ja vidim, jedina povezanost sa sexom je da može prouzrokovati neke nezgodacije vezane uz spolni život.
Aerial_51 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2007., 13:36   #43
Quote:
Aerial_51 kaže: Pogledaj post
Ček, otkud ti to da je kundalini sexualna energija?...
Koliko ja vidim, jedina povezanost sa sexom je da može prouzrokovati neke nezgodacije vezane uz spolni život.
Kundalini - hm. Ja ga tumačim kao kreativnost. Kreativnost se ostvaruje na više razina i u bezbroj aspekata.

Dakle, kreativnm činu pravljenja djece odgovaraju svi ostali kreativni činovi ljudskog roda. Sex je samo aspekt kundalinija, ali ta kreativna energija je sveobuhvatna. Stoga sudjeluje u svemu kreativnom - pronalascima, estetici, arhitekturi, textopisanjui textobrisanju... - u baš svemu što ima u sebi stvaralački aspekt. Živijo kundalini.
zelenbrijeg is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2007., 14:01   #44
Quote:
zelenbrijeg kaže: Pogledaj post
Kundalini - hm. Ja ga tumačim kao kreativnost. Kreativnost se ostvaruje na više razina i u bezbroj aspekata.

Dakle, kreativnm činu pravljenja djece odgovaraju svi ostali kreativni činovi ljudskog roda. Sex je samo aspekt kundalinija, ali ta kreativna energija je sveobuhvatna. Stoga sudjeluje u svemu kreativnom - pronalascima, estetici, arhitekturi, textopisanjui textobrisanju... - u baš svemu što ima u sebi stvaralački aspekt. Živijo kundalini.
hmm ...vidis dobro si to reko, znači to je u stvari stvaralačka energija
__________________
Sorry for being so fucking sexy.
plavushazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2007., 14:32   #45
kad si zadnje mjerio tlak? kod povisenog tlaka zna zujat u usima... ili od preglasne glazbe...

ja malo citao slijedece knjige...:
Dragulj u lotosu (sunyata saraswati i bodhi avinasha)
kundalini tantra (svami satjananda sarasvati)
a imas i na netu dost toga...
__________________
Svijet se NE vrti oko mene, ali JA odlucujem kako cu se ponasati prema svijetu.
Wang Xi (Sun Tzu izvorno): Nepobijedivost je stvar samoobrane; ranjivost je jednostavno stvar propusta
Prolupao s vihorom
ARS is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2007., 15:05   #46
ja bih čitao knjige o psihologiji čovjeka, a ne neke senzacionalističke, misteriozne nakupine papira.
sve je to lijepo opisano, samo treba naći.


no stvarno, zujanje u ušima je znak porasta tlaka, ili tinitusa.
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2007., 16:01   #47
Ja sam prekjučer u desnom uhu našao malo zgrušane krvi...

Čini se da je ono neki dan bila nekakva upala ili što već, pošto me bolilo uho.
Sad je sve ok, valjda će i ostati...
Aerial_51 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2007., 18:37   #48
Quote:
Aerial_51 kaže: Pogledaj post
Ja sam prekjučer u desnom uhu našao malo zgrušane krvi...

Čini se da je ono neki dan bila nekakva upala ili što već, pošto me bolilo uho.
Sad je sve ok, valjda će i ostati...
nadam se da te cura nije previse potezala za usi
__________________
Sorry for being so fucking sexy.
plavushazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2007., 20:57   #49
Quote:
plavushazg kaže: Pogledaj post
hmm ...vidis dobro si to reko, znači to je u stvari stvaralačka energija
Iako sexualnom energijom mozemo stvarati (dijete),ne mozemo je samo tako zvati stvaralackom energijom.
Ona to moze postati uz uvjetnu transformaciju.
To znaci da onda kada nas preplavi sexualna zelja imamo na izboru nekoliko puteva.Jedan od njih je i transformirati (zajebati) nagon, i poceti raditi nesto osim praznjenja kroz sex ili auto sex.
Ako to ne napravimo, zbog nagomilavanja osjecaja neispunjenosti vrlo su moguci poremecaji u organizmu.
Iako je nepopularno prizivati kao primjer neke poznate ljude(iz Smiljana npr.),samo cu reci da su to odavno neki shvatili, pa im je stvaralastvo bilo cak i nadomjestak (kvalitetan) za upraznjavanje sexa.
monsignor is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2007., 23:22   #50
Quote:
blog kaže: Pogledaj post
Jedna od životnih energija o kojoj malo znamo i ne razmišljamo baš previše.Pojavila se izgleda u mom slučaju, odnosno probudila i da ne velim "divlja" , il ne više ni sam ne znam.Pojavi se zujanje u ušima kao neki omotač oko mene i stalno je prisutno.
Trebam mišljenje i pomoć znalaca što i kako se ponašati i raditi s tom energijo.
Jer nije mi dovoljno čitati o tom, trebam konkretne i radne poteze da se uskladim.Pa molim o tome tko zna da me uputi, gdje i kako??
Nešto sam malo čitao ali praktično mi je hitno izgleda potrebno!?!
Nisam ništ zabrijao samo trebam, da ne velim adresu il nešt slično da mogu s nekim u živo popričat,ovak mogu čitat i čitat, al to nije to.To je ko čitanje recepta za dobru klopu i gotova stvar na pola!!

Valjda ima netko tko je imao s tim posla i tko zaluta ovdje na forum ili poznaje nekoga tko je s nekim ....Uglavnom sam neke doživljaje opisao u svom blogu, pod doživljaji, čine se nestvarni la su tu i bili su stvarni! Uz njih se i dalje događa nešto slično, bar meni kao buđenje te energije pa me zanima zato!!
__________________
Problem s nasim vremenima je taj da budućnost više nije što je nekad bila.
Paul Valery
blog is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2007., 00:50   #51
Quote:
plavushazg kaže: Pogledaj post
nadam se da te cura nije previse potezala za usi
i wish
Aerial_51 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2007., 18:13   #52
Quote:
blog kaže: Pogledaj post
Jedna od životnih energija o kojoj malo znamo i ne razmišljamo baš previše.Pojavila se izgleda u mom slučaju, odnosno probudila i da ne velim "divlja" , il ne više ni sam ne znam.Pojavi se zujanje u ušima kao neki omotač oko mene i stalno je prisutno.
Trebam mišljenje i pomoć znalaca što i kako se ponašati i raditi s tom energijo.
Jer nije mi dovoljno čitati o tom, trebam konkretne i radne poteze da se uskladim.Pa molim o tome tko zna da me uputi, gdje i kako??
Nešto sam malo čitao ali praktično mi je hitno izgleda potrebno!?!

Da li si probao s Reikijem? Vazno je, jer ja to prakticiram pa znam o cemu pricas
kundalini is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2007., 20:51   #53
ja sam samo za tecajeve ako samnom ide na njih neki decko inace mi je to bezveze ali ako cemo isprobat to u praksi onda sam za
__________________
Sorry for being so fucking sexy.
plavushazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2007., 11:23   #54
Quote:
monsignor kaže: Pogledaj post
Iako sexualnom energijom mozemo stvarati (dijete),ne mozemo je samo tako zvati stvaralackom energijom.
Ona to moze postati uz uvjetnu transformaciju.
To znaci da onda kada nas preplavi sexualna zelja imamo na izboru nekoliko puteva.Jedan od njih je i transformirati (zajebati) nagon, i poceti raditi nesto osim praznjenja kroz sex ili auto sex.
Ako to ne napravimo, zbog nagomilavanja osjecaja neispunjenosti vrlo su moguci poremecaji u organizmu.
Iako je nepopularno prizivati kao primjer neke poznate ljude(iz Smiljana npr.),samo cu reci da su to odavno neki shvatili, pa im je stvaralastvo bilo cak i nadomjestak (kvalitetan) za upraznjavanje sexa.
Drugim riječima, to su sve samo aspekti kundalinija koji se opredmećuju u različitim aspektima - od biološke prokreacije do svjesne kreacije. Ja sam za srednji put, dakle i za biološke aspekte.

No činjenica jest da kad se fiksiram na rješavanje problema ili na planiranje ili na nekakvo proučavanje, seksualna energija povlači se u takvim razdobljima u pozadinu bez umanjenja životne radosti. Tj. to je stalna igra kroz različite oblike jednoga.
zelenbrijeg is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2007., 11:05   #55
Quote:
kundalini kaže: Pogledaj post
Da li si probao s Reikijem? Vazno je, jer ja to prakticiram pa znam o cemu pricas
Nisam još ništa probao, sad se igram s jednim viskom i nevjerojatno je kak me sluša, nemogu vjerovati

Moram doč do odgovora i zaključka, al neka sam na sebi "ozdravljenja" napravio samo malo meditirajući o tome i zaželio sam to i dogodilo se, fantazija!!!!!!!
__________________
Problem s nasim vremenima je taj da budućnost više nije što je nekad bila.
Paul Valery
blog is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2007., 09:03   #56
Quote:
blog kaže: Pogledaj post
Jedna od životnih energija o kojoj malo znamo i ne razmišljamo baš previše.Pojavila se izgleda u mom slučaju, odnosno probudila i da ne velim "divlja" , il ne više ni sam ne znam.Pojavi se zujanje u ušima kao neki omotač oko mene i stalno je prisutno.
Trebam mišljenje i pomoć znalaca što i kako se ponašati i raditi s tom energijo.
Jer nije mi dovoljno čitati o tom, trebam konkretne i radne poteze da se uskladim.Pa molim o tome tko zna da me uputi, gdje i kako??
Nešto sam malo čitao ali praktično mi je hitno izgleda potrebno!?!
Kako mislis, pojavila. pa svatko je od nas oduvijek ima. Sve ovisi o tome kad ces pobuditi taj kanal. Da li se ista manifestira samo kroz zo zujanje? da li primjecujes i neke druge promjene?
kundalini is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2019., 02:18   #57
Puno godina kasnije, no možda još uvijek ne prekrasno...

Je li vama jasno da raspravljate o demonskim utjecajima na ljudsku svijest?
Kundalini nije ništa drugo nego samo jedan od ne čistih duhov.
Netko je spomenuto Duh Sveti u ovom kontekstu?! Totalna glupost!

Igrate se sa stvarima o kojima nemate pojma, kao djeca s kutijom šibica na sjeniku...
Samo zato što nešto mislite ili osjećate, ne znači da je to i istina.
TheBan is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2019., 07:14   #58
Kakvim demonskim utjecajima? Kundalini " efekt" je probijanje podsvjesnih sadržaja u svijest, naravno vrlo opasna stvar ako se nešto takvo namjerno izaziva ali ako je do toga došlo spontano onda je i bilo vrijeme da se osoba suoči sa svojim potisnutim sadržajima, prođe kroz njih i poput zmije odbaci staru kožu
__________________
"Forumaš ima pravo kad ga ima,
ako ga ima! (no obično ga nikad nema)"
RedSonia is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2019., 17:32   #59
Kakvi podsvjesni sadrzaji i demoni.

Kundalini je psihoticni poremecaj neurotransmitera, izazvan kombinacijom predispozicija i nezdravih praksi poput deprivacija sna, hrane, culnih podrazaja (bilo fizicki bilo meditacijom) i slicnim kontemplativno-asketskim glupostima.
__________________
SMISAO ZIVOTA !!!
Beljki is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2019., 15:19   #60
Quote:
RedSonia kaže: Pogledaj post
Kakvim demonskim utjecajima? Kundalini " efekt" je probijanje podsvjesnih sadržaja u svijest, naravno vrlo opasna stvar ako se nešto takvo namjerno izaziva ali ako je do toga došlo spontano onda je i bilo vrijeme da se osoba suoči sa svojim potisnutim sadržajima, prođe kroz njih i poput zmije odbaci staru kožu
Ako netko potisnute sadržaje i neželjene nagone poistovjećuje s demonskim... onda ga i dizanje one druge zmijice može temeljito isprepadati.

Ali glavno da je on upozorio forumsko pučanstvo o opasnostima... zujanja u ušima.
Leteća is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:23.