Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.11.2007., 17:57   #81
Quote:
Barca kaže: Pogledaj post
Nema onoga da nekome prirodno ide, a nekome ne.
Mislim da ipak ima ljudi koji prirodno imaju šarm, kao i onih koji ga nemaju. Naravno, na tome se da raditi, do neke granice, zato sam uostalom i pokrenuo ovaj topic.

Quote:
Barca kaže: Pogledaj post
Kako da te cura upozna ako joj ti ne das da te upozna. Ak stojis doma i treses se od straha da nekome pridjes, da, tesko da ces nekoga naci pa makar imao tijelo Brad Pitta i osobnost nekog vrlo privlacne osobnosti
Potpuno si u pravu, svjestan sam toga!

Quote:
Barca kaže: Pogledaj post
Za pocetak, ne budi ocajan.
Nisam očajan, trenutno mi je čak dobro samome. No više idem sebi na živce zbog te neke treme i nedostatka samopouzdanja i propuštenih prilika, prije svega želim riješiti to sam sa sobom, ako me shvaćaš, a prava kad dođe dođe.
robben is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2007., 17:58   #82
E jučer na Reži me je jedan kirurg reko drugom: Poslije četrdesete godine živote okrenut ću se onom iznutra, a ne vanjskom izgledu!
(mislio je na sebe)
printscreen is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2007., 17:59   #83
Quote:
daru kaže: Pogledaj post
Mogu malo - iz ženskog ugla?
Dakle - u mlađim godinama - a pod tim smatram ono teenagersko doba pa negdje do 22-23 ... curama više manje "pale" "zanimljivi" frajeri... (ajde sad ne hvatajte se za svaku riječ, jer malo sad generaliziram...) Tad je zanimljiv svatko tko je - komunikativan, društven, zeza se, melje svašta itd itd itd... Dakle ukratko - PALE SE NA FRAJERE (ilitiga na 1. skupinu iz uvodnog posta). Onda nakon nekog vremena shvate da ta prva skupina i - nije nešto zanimljiva, jer - ili izvise zbog toga što taj isti "šara" tako od jedne do druge (jer - može), ili krenu s nekim takvim u ozbiljnu vezu pa skuže da je njemu samo laprdanje i sprdnja na pameti a da nemaš s kim normalno popričat kad nastane neki problem, ili one doma čekaju da se taj isti napokon zasiti izlazaka s društvom (jer je - društven!) pa da napokon klekne i - zaprosi je, al - od toga ništa... i onda dolazi vrijeme - kad počnu gledati skupinu 2. jer se tamo ipak nađe neki - NORMALAN, kojeg onda znaju cijeniti, što prije nisu znale...
I onda ti se kroz slijedećih 10-15 godina slika izmjeni, pa su svi ti iz skupine 2. sretno oženjeni s dvoje klinaca, a oni iz skupine 1. još uvijek laprdaju, ili su - sretno rastavljeni pa - opet laprdaju.

Kako prići? Slažem se da ovo s cugom nije loša uvertira kod totalno nepoznatih cura, ali - recimo da ćeš teško u prepunoj kafani i u buci pronaći - ženu svojih snova! Mislim da izlasci subotom navečer rijetko rezultiraju sa "živjeli su sretno do kraja života". Prije će se to desiti - na faksu, u susjedstvu, preko poznanika, prijatelja... i onda je - lakše, jer već sama okolnost upoznavanja - probija led. Druga stvar - ne foliraj se nepotrebno. Ako je išta odbojno - to je frajer koji se ponaša ko Johnny Bravo - "ja! Ja! JA! I opet malo - JAAA!". Dakle - budi što jesi. Naravno da joj na prvom susretu nećeš pričati kako si trapav, kako znaš biti lijen, kako si staroj zapalio pol kuće s 8 godina... Ali ono - pokušaj biti što opušteniji, pričaj o temama koje te zaista i zanimaju. Što ti vrijedi da nađeš curu koja voli pričati o pomoru mrava u Mađarskoj - kad o tome TI ne želiš drviti narednih nekoliko mjeseci, a folirao si samo da je "pridobiješ". Samim time - radiš odmah u startu "selekciju" - tj. daješ šansu i sebi i njoj da se upoznate i da se "pogode frekvencije"... Pokušaj se riješiti - grča. NE MORAŠ ispast Superman.
Odličan post, puno hvala!
robben is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2007., 18:00   #84
Quote:
robben kaže: Pogledaj post
Šta se promijenilo kod tebe, kako si prevladao tremu?
Mora te bolit kurac. Ideš van s ciljem da se zabaviš, a ne da dobiš pičke. Ak se bojiš odbijanja nađi par poslova da radiš ankete na ulicama, brzo ćeš se naviknut.
__________________
Vaša žvrljotina je cinkana vlastima foruma. Vaš IP je trajno ubilježen. Vaš omiljeni bend je Culture Club. Vi ste kurac od zeca. Zec bez kurca ima veći kurac od vas. Čak i da imate kurac ne bi vam se mogao dić. A čak i da vam se može dić dizao bi vam se na krive stvari. Nema kurca, nema žena. I zato vi pišete ovaj post. U nadi da će vam narasti kurac. A kurac nemože narasti. Spletom okolnosti, možete dobit kurac. U guzicu.
The Uništavač Topika is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2007., 18:01   #85
Quote:
fukmondo kaže: Pogledaj post
Hm pa ne razbijaj glavu reci kaj bi ja tebe zjebal (to će upalit pogotovo u splitu), dalje sam koristio ti si žena mog života, a najsigurnije je za početak jesi li za komunikaciju, i to je to. Ovisno o tome što tražiš taj trenutak jedan od ova tri upita ne ostavlja nedoumica kod druge strane i što je najbitnije istinit je.
Ovo prvo jednostavno ne mogu, nisam ja takav!
robben is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2007., 18:33   #86
Quote:
betiboop kaže: Pogledaj post
ej, robben, bila sam nekoliko puta u st i upoznala nekoliko splicana, cak bila na dateu s jednim - disaster , i bas sam primjetila to da masu glumatate i da niste uopce prirodni, i svi pokusavate biti duhoviti i kao mi bi se tome trebale smijati a ustvari nije humor svima jaca strana i bolje da se ostave corava posla. uglavnom, ti mi djelujes ko super momak a sad i splicanke su malo cudne pa razumijem da situacija iziskuje dosta glumatanja ali mislim da ti je najbolji magnetizam da budes svoj, to sto jesi i da se osjecas ugodno u svojoj kozi + da to malo zacinis al ako si stvarno dobar glumac

a to kad uletis pa sta dalje bude ovisi ne toliko o tvom peformansu vec o tome da li si kompatibilan s tom zenskom, da li ona smatra da ti treba dati dalje sansu. nemoj svaki poraz (ako ga uopce bude ) shvacati preosobno
Da, stvarno u St svi malo previše glumataju, i muški i ženske. Mislim da su cure iz Zg i Slavonije puno prirodnije, jednostavnije i komunikativnije od cura iz Dalmacije.

I potpuno se slažem s tim šta si rekla, najvažnije je biti svoj!
robben is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2007., 18:36   #87
Quote:
ronnie7 kaže: Pogledaj post
robben, pa di ces u vanille,tamo je sve ukoceno. Preukoceno,aj dobro je otic jer ima tamo puno ljudi,ali oko neke ure se pakuj i idi dalje di je luda kuca,di se ljudi dolaze zajebavat a ne pokazivat i glumatat. Zabavnije je
aj kaži ti di, meni je sve to na isti kalup. jedino narodnjaci, no takvu muziku ne slušam.
robben is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2007., 18:38   #88
Quote:
The Uništavač Topika kaže: Pogledaj post
Mora te bolit kurac. Ideš van s ciljem da se zabaviš, a ne da dobiš pičke. Ak se bojiš odbijanja nađi par poslova da radiš ankete na ulicama, brzo ćeš se naviknut.
Nije ti loša ideja to za ankete! Zafrkanciju na stranu, nije lako postići to da se ne bojiš odbijanja!
robben is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2007., 19:21   #89
Quote:
robben kaže: Pogledaj post
aj kaži ti di, meni je sve to na isti kalup. jedino narodnjaci, no takvu muziku ne slušam.
ides tamo di nije ustogljeno sranje,tipa vanilla. Ali mozes i tamo,dapace ali nema kuci u 2 lakrdija mora trajat do kraja. Ako ides na fansy sranje tipa vanilla di zabave ima na kapaljku. Ide se vani na mista ka sta je O'hara di se mozes glupirat sa ekipon ko sta to radite svaki dan,samo je sad okolina druga,sank,zene,glazba obavezno after, paganini,singsing,kuka bilo di. Sta ima lipse nego izac iz diska a vani dan. Udes u kucu,mater cita novine i gleda te ovako

ni ja ne slusan cajku,ali neces umrit ako odes na takvo misto. I nemoj ic vani uvatit zenu svog zivota...ma nikakvu bolje rec. Ides se zabavit to je najbitnije. Kad se tako postavis i stvarno se zajebajes ni ne primjetis ali si opusteniji i ne pise ti na celu trazim curu,od cega svi biže. A onda i upadne kakvi curetak
ronnie7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2007., 05:38   #90
RE: Kako zavesti djevojku koja ti se svidi

A zasto bi je zavodio? Samo je dobro zavezi!

Nesme puno da se koprca! Ako se koprca onda nije dovoljno skuhana.
__________________
I will execute great vengeance on them with wrathful rebukes; and they will know that I am the LORD when I lay My vengeance on them!
-=0VCA=- is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2007., 17:41   #91
Quote:
ronnie7 kaže: Pogledaj post
Ides se zabavit to je najbitnije. Kad se tako postavis i stvarno se zajebajes ni ne primjetis ali si opusteniji i ne pise ti na celu trazim curu,od cega svi biže. A onda i upadne kakvi curetak
da, da, tako je mene isto nervira kad izlazim s frendicama koje si zacrtaju da im bas mora neko uletit i moraju naci decka bas tu vecer jer ga nemaju a sve druge imaju, di je tu zabava a stvarno je jadno za vidit najljepse stvari se dogode kad i di se najmanje nadas
betiboop is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2007., 17:44   #92
ja radim balončiće od sline... skoro svaka padne na to
Kennex is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2007., 17:44   #93
Quote:
robben kaže: Pogledaj post
Da, stvarno u St svi malo previše glumataju, i muški i ženske. Mislim da su cure iz Zg i Slavonije puno prirodnije, jednostavnije i komunikativnije od cura iz Dalmacije.

I potpuno se slažem s tim šta si rekla, najvažnije je biti svoj!
ja sam ti isto cura tj. zena iz dalmacije, samo ne iz splita (kojeg inace obozavam kakvi god da jeste). glumim i ja cesto ali samu sebe
betiboop is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2007., 19:59   #94
Quote:
betiboop kaže: Pogledaj post
da, da, tako je mene isto nervira kad izlazim s frendicama koje si zacrtaju da im bas mora neko uletit i moraju naci decka bas tu vecer jer ga nemaju a sve druge imaju, di je tu zabava a stvarno je jadno za vidit najljepse stvari se dogode kad i di se najmanje nadas
ja i ti se slazemo izgleda
eee,kad se najmanje nadas...tako i meni,prosa sve ovo sta on opisuje i dovea se u normalno stanje napokon...jednu subotu boli me glava,ne da mi se vani,zovu me,nagovore me. Ajde idemo,ne pije mi se,preglasna mi muzika,neman puno volje ni zajebavat se...puf eto plavuse ja kazen sam sebi,eto budalo to je valjda to "kad se najmanje nadas". I tako,eto me opet s vama na usamljenim srcima
ronnie7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2007., 18:06   #95
mislim da pod br 1 -najpotrebnije samopouzdanje,zato si unaprijed skombiniraj ulet sa dotičnom spikom kako se ne bi smotao.normalno ako je koka svjesna da spada pod br10 da će trebati mnogo više obrade,i skakanja oko nje,što dakako mnogima i imponira.,samim time i one postaju izbirljivije jer traže ono najadekvatnije za njih.
žacko is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2007., 11:18   #96
Ljudi... vi ste svi u kurcu.
__________________
Normalnofobija je stil života
Normalnofob II is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2007., 00:20   #97
Ima ovdje par stvari koje bih htio prokomentirati, a s obzirom da imam mrvicu vremena.. ajde onda Mozda nekom bude zanimljivije procitati neka promisljanja i stavove iz drukcijeg kuta.

Quote:
robben kaže:
neki uopće ne pokušavaju, kao uživaju u samačkom životu, a u biti je to bullshit, boje se odjeba.
Podijelio si muske na dvije kategorije da bi lakse docarao poantu. OK. Ali cemu takva rigoroznost? Ocito je da neki nece ulaziti u tvoju fiksne kategorije jer je zivot fluidan. Nije fer da uvijek ides iz svoje pozicije i pises kako se drugi osjecaju, naprosto zato jer iz tvoje pozicije "biti sam" je bezveze i 'mora tu biti neki razlog'.

Ja sam jedan od tih samaca koji uzivaju u samackom zivotu, i nije to zato jer sam ruzan, bojim se odjeba, glup itd. Priznajem da je bilo nekih strahova na pocetku tamo u osnovnoj, kad je svima sve novo. Ali recimo sada, zasto sam ja sam? Ne, nemam problem sa odjebima s obzirom da cure i same znaju nekad inicirat cijelu stvar na nenametljiv nacin, a ja bih samo trebao reci "ok". Dakle, ocito je situacija malo kompleksnija.

Slazem se sa nekim tvojim zapazanjima. Isto se tako slazem da vjerojatno ima samaca koji su sami zbog nekih svojih psiholoskih blokada. Ali ne uklapaju se svi u isti obrazac. Ja recimo soliram skoro cijelo vrijeme, i ne mogu reci da sam protiv "cura", ali kad sam sam najvise tog napravim i osvarujem ciljeve. Nekome ti ciljevi ukljucuju zenu nekome ne. Nekome ukljucuju djecu nekome ne. Podosta sam drukciji sto se tice stavova i razmisljanja, pa je sukladno tome i teze naci nekog tko bi me na taj nacin impresionirao i izasao iz standardno sablone. Dakle, nemam zabetonirano misljenje i prilicno sam fleksibilan, ali 'biti sam' je nesto sto meni odgovara. Ne osjecam samocu, ne osjecam usamljenost, po prirodi sam vedar i tako to.

E sad, to sto ja soliram ne znaci da bjezim od cura. Otprilike se podjednako druzim i sa curama i deckima, s tim da druzenja s curama mogu ukljucivati sve, ovisno o tome koliko mi je netko blizak. Dakle zagrljaj je ok, pusa je ok, sjedenje u krilu je ok, dodiri su ok... meni je dakle sve to simpaticno i nemam nista protiv toga. Isto tako bi mi i seks sa nekom frendicom bio ok, ali to ne radim (dobro, ili nisam jos heh) jer donosi sa sobom neke rizike, a emocionalni problem bi isto bio tu (vezanje uz osobu s kojom s kojom se ne vidim u braku). Cyber mi je s druge strane ok. Opet tu postoji emocionalno vezanje ali manje nego IRL, s time da i ostali rizici nestaju. To mi je recimo cisto simpaticno i izraz njeznosti sa nekim frendicama. Mozda je nekome zapela za oko neka od prethodnih recenica pa da to malo elaboriram - da, ja ne idem u veze ako vidim kraj. Ne interesiraju me prolazne pizdarije.

Quote:
Zanimalo bi me koji su glavni razlozi za tu situaciju, zbog čega neki imaju uspjeha, a neki nemaju? Dosta toga je već rečeno, faktora koji utječu na to je puno, od samopouzdanja, šarma, novca, izgleda itd.
To je sve tocno ali treba dotaknuti i nekonvencionalne razloge. Recimo, nekom je ok biti sam. Zasto bi trebao razlog za to? Meni recimo treba jako jako dobar razlog za ne biti sam.
Zatim, netko je vise izbirljiv? Svi znamo da 'tko bira masturbira' ali tako je to. Nekome vise cura odgovara jer ima veci presjek sa njima, a nekom se svidja neka slatka mala koja je nazalost zauzeta ili ne uzvraca, i onda ovaj pati za njom

Quote:
A također bih cijenio i mišljenje iskusnih forumaša po tom pitanju, ali stvarno iskusnih
Evo ja sam stvarno iskusan u soliranju pa sam dao svoj doprinos tvojim istrazivanjima

Quote:
Dakle cure, šta tražite od frajera?
Znam da je pitanje za cure ali what the heck.

Na kakav tip cura se odnosi tvoje pitanje? Ovo je jako vazno. Niti svi decki traze isti tip cure a niti sve cure isti tip deckiju. Cure, kao i decki, se jako razlikuju po profinjenosti i karakteru, afinitetu prema ovom ili onom. Raznim interestima.

Nije bitno sto cure traze od frajera. Bitno je kakva osoba ti zelis biti, i kakva jesi. E, kad to nacrtas, onda mozes vidjeti i kakve ce cure pasti na to. To ti je sve po principu kljuca i brave. Ne mozes ti biti bilo tko, a da se svidis bilo kojoj curi (ili da veza potraje dulje od pola godine).

Kad pogledam ovaj forum i slicne, najvise, ali stvarno najvise pitanja ce biti tipa "kako uletiti curi" "koju foru prodati" "kakav dojam ostavljati" "kako ju zavesti". Nisam vidio niti jedan jedini post na temu "kako biti teski maher i osoba puna vrlina, pa da privucem impresivnu curu".
A stranger is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2007., 00:35   #98
Quote:
A stranger kaže: Pogledaj post
Kad pogledam ovaj forum i slicne, najvise, ali stvarno najvise pitanja ce biti tipa "kako uletiti curi" "koju foru prodati" "kakav dojam ostavljati" "kako ju zavesti". Nisam vidio niti jedan jedini post na temu "kako biti teski maher i osoba puna vrlina, pa da privucem impresivnu curu".
Pa naravno da nisi.
To je zato kaj ne čitaš Muški kutak.

Eno baš je aktualna tema o kolinju.


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2007., 02:23   #99
Preletio muski kutak. Stvarno si u pravu, tamo se nadje ljudi koji zele biti impresivni. Evo, jedan otvorio thread sa pitanjem o rastu kurca, valjda da impresionira curu
A stranger is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2007., 02:33   #100
pa curama je najvažnije da je bogat(čelavi seljober s velikom drobinom,mafijaš,koji smrdi na kilometre),onda ih on tuče,ona plače ali opet trpe(bolje da je tuče,nego da ona mora šta radit u životu).Hoću reči situiran je o ho ho dvosjekli mač,kad bi žene imale mozga šta nemaju,a misle da ga imaju,kriteriji bi bili ovakvi
1.Karakter,osobnost
2 zabavan
3 FIZIČKI IZGLED
4Ambicioznost
5 Bogastvo(najmanje bitno jer je dvosjekli mač npr njegovo vlasništvo,čelavi mafijaški seljober je kupija tu sponzorušicu i može je tuč i radit od nje šta je volja)
morski vuk is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:29.