Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.06.2011., 19:26   #121
Quote:
supervox kaže: Pogledaj post
Ma da, ali nije to taj osjećaj kao na HD-u, to je kao da ti polako u prvoj puštaš kuplung, ali čim staneš na kočnicu DSG odvoji spojku i nema guranja, ...dok HD gura i dalje, cijeli se auto onako lagano propne, kužiš, ...jbga, ja sam tako navik'o...!!!
kod uljnog dsg-a se osjeti vrlo malo propinjanje
__________________
"I have come here to chew bubblegum and kick ass............and I'm all out of bubblegum."
Jaranko is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2011., 19:58   #122
imam jedno pitanje uz vezi DSG mijenjaca

jel se moze to vozilo s DSG mijenjacem slepati u slucaju kvara na motoru znaci nezeli paliti, npr. na 5km do servisa da neplacas slep sluzbu za tu kratku relaciju ?
__________________
Stara narodna mudrost koju zanemaruju svi koji glasaju na demokratskim izborima !

Uvijek sumnjajte u velika obećanja. Obećanje ludom radovanje.
SAS is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2011., 02:38   #123
Ko amater mogu slobodno reć ne, jer da ugasiš auto moraš biti u P modu a tamo nema micanja... E tu je manualac bolji
Micek100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2011., 03:41   #124
sa DSGom ti kotaci ne smiju biti na zemlji ako ga slepas.
sper is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2011., 06:28   #125
dsg je iznimno osjetljiv
njegova logika prebacivanja u više brzine (radi smanjenja potrošnje) meni je iritantna
na većim brzinama kod međuubrzanja ne zna šta bi
a kod jako žestokog tempa lokalnim putevima pregrijao se, ubacio u neutral u vožnji
dok se auto nije isključio -nije proradio, a onda mu je ventilator radio 10-ak minuta

mene je razočarao
i nemam povjerenja u njega (dobro da se ovo gore nije desilo prilikom pretjecanja)
liberty_pu is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2011., 06:32   #126
Quote:
Micek100 kaže: Pogledaj post
Ko amater mogu slobodno reć ne, jer da ugasiš auto moraš biti u P modu a tamo nema micanja... E tu je manualac bolji
ne moras biti u P modu, mozes u bilokojem.
ali ne mozes kljuc izvuc vanka.
.shorty. is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2011., 09:18   #127
Čekajte malo, ako nema micanja, kako onda uopće dignut auto na šlepu?
__________________
Tulio is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2011., 11:14   #128
Quote:
sper kaže: Pogledaj post
sa DSGom ti kotaci ne smiju biti na zemlji ako ga slepas.
prf jako zahvalno nema sta ista prica kao kod pravih automatika

mlad sam i nije mi tlaka baviti se rucnim mijenjacem ko sto pusacu nije tlaka zapaliti cigaretu, tak da mi je automatik gledajuci uobzir sve mane i prednosti napeta ko vinska musica



Quote:
Tulio kaže: Pogledaj post
Čekajte malo, ako nema micanja, kako onda uopće dignut auto na šlepu?
na silu se moze do tih par metara povuc da se popne na slep, ak sam dobro shvatio to mu nije toliko stetno no vec je problem ak se ide na dugu relaciju, al sve u svemu nikako nije zahvalno neznam zasto jos taj dio nisu rijesili da postoji opcija da izbacis posve iz brzine ???
__________________
Stara narodna mudrost koju zanemaruju svi koji glasaju na demokratskim izborima !

Uvijek sumnjajte u velika obećanja. Obećanje ludom radovanje.
SAS is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2011., 12:24   #129
Quote:
SAS kaže: Pogledaj post
prf jako zahvalno nema sta ista prica kao kod pravih automatika

mlad sam i nije mi tlaka baviti se rucnim mijenjacem ko sto pusacu nije tlaka zapaliti cigaretu, tak da mi je automatik gledajuci uobzir sve mane i prednosti napeta ko vinska musica





na silu se moze do tih par metara povuc da se popne na slep, ak sam dobro shvatio to mu nije toliko stetno no vec je problem ak se ide na dugu relaciju, al sve u svemu nikako nije zahvalno neznam zasto jos taj dio nisu rijesili da postoji opcija da izbacis posve iz brzine ???
Ubaciš u "N" i šlepaj koliko hoćeš, ako ne ide ( u slučaju kvara auta) ima jedna poluga unutar kučišta mjenjača, skineš onu zaštitu oko mjenjača (jednostavno je) i stisneš polugu i to je to. Piše u uputi od vozila i dobro je objašnjeno ja probao i radi bez problema.
mr.ivek is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2011., 12:42   #130
Quote:
mr.ivek kaže: Pogledaj post
Ubaciš u "N" i šlepaj koliko hoćeš, ako ne ide ( u slučaju kvara auta) ima jedna poluga unutar kučišta mjenjača, skineš onu zaštitu oko mjenjača (jednostavno je) i stisneš polugu i to je to. Piše u uputi od vozila i dobro je objašnjeno ja probao i radi bez problema.
thanks na informaciji !
__________________
Stara narodna mudrost koju zanemaruju svi koji glasaju na demokratskim izborima !

Uvijek sumnjajte u velika obećanja. Obećanje ludom radovanje.
SAS is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2011., 12:52   #131
Quote:
liberty_pu kaže: Pogledaj post
dsg je iznimno osjetljiv
njegova logika prebacivanja u više brzine (radi smanjenja potrošnje) meni je iritantna
na većim brzinama kod međuubrzanja ne zna šta bi
a kod jako žestokog tempa lokalnim putevima pregrijao se, ubacio u neutral u vožnji
dok se auto nije isključio -nije proradio, a onda mu je ventilator radio 10-ak minuta

mene je razočarao
i nemam povjerenja u njega (dobro da se ovo gore nije desilo prilikom pretjecanja)
Koji auto, koji motor?
__________________
OFF DUTY
STINGer is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2011., 13:36   #132
Quote:
liberty_pu kaže: Pogledaj post
dsg je iznimno osjetljiv
njegova logika prebacivanja u više brzine (radi smanjenja potrošnje) meni je iritantna
na većim brzinama kod međuubrzanja ne zna šta bi
a kod jako žestokog tempa lokalnim putevima pregrijao se, ubacio u neutral u vožnji
dok se auto nije isključio -nije proradio, a onda mu je ventilator radio 10-ak minuta

mene je razočarao
i nemam povjerenja u njega (dobro da se ovo gore nije desilo prilikom pretjecanja)
meni se nikad nije ni slicno dogodilo u 7 godina, vozio sam ga i divlje i radio nasilne J turnove, zakucavao u crveno (kolko ide jel ), agresivno rastezao brzine, nikad nikakvi znakovi umora, pregrijavanja ni nicega slicnog. uljni/6 brzina/2.0 tdi.
.shorty. is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2011., 14:32   #133
Quote:
STINGer kaže: Pogledaj post
Koji auto, koji motor?
passat 1.8 tsi star 2,5 godina, 29.000 km
dsg 7 stupnjeva
liberty_pu is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2011., 14:40   #134
Quote:
liberty_pu kaže: Pogledaj post
passat 1.8 tsi star 2,5 godina, 29.000 km
dsg 7 stupnjeva
Kolega CDRW ima isti mjenjač i motor u Golfu VI...
__________________
OFF DUTY
STINGer is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2011., 14:45   #135
Quote:
STINGer kaže: Pogledaj post
Kolega CDRW ima isti mjenjač i motor u Golfu VI...
ako gledamo s aspekta lagodnosti koju nosi aut. mjenjač
više me se dojmila klasična automatika s mogućnosti rućnog prebacivanja u starijem passatu (2003. godište=
pa čak i zastarjela automatika u nissan maximi 2001. godište (4 stupnja i overdrive)

dsg mi je sa svojim šaltanjem prenaporan
iznimno malo koči motorom kod prebacivanja u niži stupanj

kažem to je samo moje mišljenje bazirano na autima koje sam vozio
liberty_pu is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2011., 16:21   #136
Quote:
STINGer kaže: Pogledaj post
Kolega CDRW ima isti mjenjač i motor u Golfu VI...
cdrw ima drugi motor(1.4TSI) mjenjač je isti.
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2011., 18:09   #137
Quote:
STINGer kaže: Pogledaj post
Kolega CDRW ima isti mjenjač i motor u Golfu VI...
to sa prebacivanjem u neutral je "poznat" problem, imas na svim VW forumima, a sad koliko se cesto desava, nemam pojma.
sper is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2011., 13:37   #138
Quote:
mr.ivek kaže: Pogledaj post
Ubaciš u "N" i šlepaj koliko hoćeš, ako ne ide ( u slučaju kvara auta) ima jedna poluga unutar kučišta mjenjača, skineš onu zaštitu oko mjenjača (jednostavno je) i stisneš polugu i to je to. Piše u uputi od vozila i dobro je objašnjeno ja probao i radi bez problema.
Quote:
SAS kaže: Pogledaj post
thanks na informaciji !
E jebi ga kad ti daje krivu informaciju.

Tvornica kaže da se DSG NESMIJE šlepat sa pogonskim kotačima na cesti. Postoje dva dobra razloga za to.
Kod uljnog DSG-a postoji vjerojatnost da će zatibat jer pumpa koja tjera ulje i koja podmazuje sve skupa NE radi.
Kod suhog DSG-a tog problema nema ali postoji jedan drugi (nije jako vjerojatan ali postoji i zato tvronica zabranjuje dulje šlepanje auta) - budući da vilice koje biraju brzine pomiču hidraulički aktuatori ako nema tlaka ulja nema ni "osigurača" koji pojedine vilice drže na mjestu - pa ti se može dogodit da se "uzube" dvije brzine (koliko god izgledala mala ta vjerojatnost ona POSTOJI - pitaj vlasnike prve serije Freelendera koliko ih je doživilo ušaltavanje rikverca u desnim zavojma i posljedičnu dezintegraciju mjenjača).

Dakle šlepanje DSG-a - na kraće udaljenosti (desetak km rekao bih) - može. Bilo što dalje od toga - ili dignut pogonsku osovinu od tla ili naručit šlepu.
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2011., 14:22   #139
Hmmm, ...sad me zanima za klasik HD automat, ...naime ja svoj (Aisin 4 gang sa overdrajvom) kod kuće na parkingu pomićem po potrebi bez paljenja motora, ...stavim u N i gurnem ga naprijed natrag, dignem ručnu i vratim u P kad sam gotov, ...ista kara kao na ručnom mjenjaču...!!!

Eh sad, ...da li kod šlepanja može doći do nekih problema, naime ova spika da ako motor ne radi ne radi niti pumpa ulja i šta ja znam je bez veze, jer ako ne radi motor, ne radi ti ni servo volan, niti servo kočnice itd., ...dakle o čemu mi uopće ovdje diskutiramo...???
supervox is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2011., 16:39   #140
Pa ako imaš krutu rudu za šlepanje a ne štrik ili sajlu onda ovom iza mora jedino radit volan ....
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:26.