Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.03.2013., 13:49   #361
Quote:
lampion kaže: Pogledaj post
ništa---radijacija i dalje djeluje...
nažalost
ivanx is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2013., 19:25   #362
Danas sam gledala ovaj filmić pa mi baš i nebi bilo svejedno da odem tamo, hehe...
__________________
I'll make your heart smile...
0merta is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2013., 20:07   #363
Quote:
0merta kaže: Pogledaj post
Danas sam gledala ovaj filmić pa mi baš i nebi bilo svejedno da odem tamo, hehe...
Film je jako negativno ocjenjen zbog nedostatka iščekivanja i trenutaka kao što je kada su u kombiju i čuje se vrisak,ima mnogo loših kritika ni sam neznam zašto. Ja bih ga ocjenio(1-10) sa prristojnom 6! Dali znaš gdje je film sniman? samo zog lokacija snimanja je 6ocjena,puno su se potrudili da se doživi čar Pripyata iako nije tamo sniman!
ivanx is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2013., 23:32   #364
Krajnje je sramotno se ovakvo smece uopce spominje u ovoj temi - tamo su izginuli ljudi i unistene obitelji, a onda neki pametnjakovic u taj kontekst ubaci trash zaplet s cudovistima.

Snimljeno je u Beogradu i Madarskoj.

Zadnje uređivanje AndrejX : 02.04.2013. at 23:37.
AndrejX is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2013., 00:07   #365
Jel netko išao u zadnje vrijeme za Ukrajinu/Pripyat, ili zna nekoga? Spremam se...
P.s. film mi je koma bio.
neuspješan is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2013., 06:35   #366
Evo prije otprilike 5 sati je 27 godišnjica nesreće,a radijacija je još prevelika,da bi se moglo živjeti u Pripyatu i okol
Dali ima netko tko je danas išao posjetiti Černobil? Mislim netko nije išao sada u pola sedam…
ivanx is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2013., 10:45   #367
Zaista tužna godišnjica
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2013., 11:58   #368
Pogledao ponovno friške slike. Bizarno, ali intrigantno.
Ima netko iz Zagreba da je bio nedavno?? Čuo sam da je neka ekipica sa suda bila??
neuspješan is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2013., 12:09   #369
Quote:
neuspješan kaže: Pogledaj post
Pogledao ponovno friške slike. Bizarno, ali intrigantno.
Ima netko iz Zagreba da je bio nedavno?? Čuo sam da je neka ekipica sa suda bila??
Ja im abrdo fotki skinuto, pregledavam svako toliko....voljela bi otići i ako se želja nastavi onim intenzitetom možda i ostvarim.
KatarinaRi is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2013., 18:04   #370
jedna od zadnjih epizoda river monstersa je snimljena na kanalu černobilske elektrane, tip je rusima hvatao soma za analizu zagađenosti.

Većina radijacije je sad završila u dubljim slojevima zemlje, tj. nije na samoj površini, tako da valjda više nije valjda tako opasno što se tiče radionuklida u prašini u zraku, tj. za nekog ko se došao malo prošetati; osim ak baš nema sreće, ako puše jači vjetar koji bi mogao podignut veću prašinu i sl...
__________________
Never believe anything until it has been officially denied.

Zadnje uređivanje sirovina : 17.05.2013. at 18:17.
sirovina is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2013., 23:32   #371
Quote:
0merta kaže: Pogledaj post
Danas sam gledala ovaj filmić pa mi baš i nebi bilo svejedno da odem tamo, hehe...
Cool!
Astrobobo is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2013., 19:14   #372
Quote:
AndrejX kaže: Pogledaj post
Krajnje je sramotno se ovakvo smece uopce spominje u ovoj temi - tamo su izginuli ljudi i unistene obitelji, a onda neki pametnjakovic u taj kontekst ubaci trash zaplet s cudovistima.

Snimljeno je u Beogradu i Madarskoj.


eto sad vidim tvoj komentar koji ti nije na mjestu - a šta sa svima ratovima koji su kudikamo gori od tog "kinder-jaja"???
svako ima pravo interpretirati nešto na ovaj ili onaj način, dok je got zarada u pitanju.

shvaćaš li poantu lokacije snimanja tog filma????
__________________
američka serija "Ancient aliens" prikazuje ljudsku civilizaciju u povijesti na puno realniji način od sekte zvana Crkva - preporuka za pogledati!!!
lampion is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2014., 01:00   #373
Quote:
neuspješan kaže: Pogledaj post
Jel netko išao u zadnje vrijeme za Ukrajinu/Pripyat, ili zna nekoga? Spremam se...
P.s. film mi je koma bio.
Jesi li bio?
__________________
Zlatko Vujović

We leave our legacy like dust in the sands of time
Fantasma is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2014., 18:53   #374
Nisam, sad su ovi nemiri pa ne bih iskušavao sreću. Ali možda na proljeće, svibanj recimo na par dana.
Ako je netko bio nedavno neka javi.
neuspješan is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2014., 21:08   #375
Ako se neki turist nađe u Pripyatu i stvarno ga potjera na WC, gdje to može/smije obavit?

Očito je da se u zgrade ne smije ulaziti, odnosno ideš na vlastitu odgovornost, a i sve što je metalno tamo bude zagađeno radijacijom.
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2014., 10:03   #376
Bliži se godišnjica. Slike grada su mi često u glavi.
Sjetim se onih dana kada su i nas obavijestili o nesqeći i neizlaženju iz kuće.
__________________
Zlatko Vujović

We leave our legacy like dust in the sands of time
Fantasma is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2014., 10:06   #377
Quote:
Fantasma kaže: Pogledaj post
Bliži se godišnjica. Slike grada su mi često u glavi.
Sjetim se onih dana kada su i nas obavijestili o nesqeći i neizlaženju iz kuće.
A ja se pitam postoje li (para)militantne skupine koje koriste političku nestabilnost u Ukrajini pa su se sakrili negdje na rubu Zone Isključenja i vježbaju kako bi što bolje mogli ubijat ljude.
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2014., 10:46   #378
Černobil nije bila nesreća (nego sabotaža)
Eksperiment s radijacijom


Quote:
piskavac kaže: Pogledaj post
A ja se pitam postoje li (para)militantne skupine koje koriste političku nestabilnost u Ukrajini pa su se sakrili negdje na rubu Zone Isključenja i vježbaju kako bi što bolje mogli ubijat ljude.
Evo, dobio sam odgovor na svoje pitanje:

Ozračeni tenkovi uskladišteni u Zoni Isključenja upotrebljavani su u ratu u Ukrajini
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2014., 12:26   #379
Piskavac: i ja sam pisala o ovom na temi o Ukrajini na pdf-u politika, ali tamo bilo koja informacija izgubi se u masovnom napadu trolova.
Begemotica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2014., 12:43   #380
Quote:
Begemotica kaže: Pogledaj post
Piskavac: i ja sam pisala o ovom na temi o Ukrajini na pdf-u politika, ali tamo bilo koja informacija izgubi se u masovnom napadu trolova.
Ne znam na što točno misliš? Na Černobil kao sabotažu, ili ovo s tenkovima?
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:52.