Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.04.2014., 00:22   #1341
Quote:
Enlil kaže: Pogledaj post
P.S.
šta je njegovom izlasku iz kuće prethodila svađa/neki razgovor koji se i prije vodio(retro saturn vladar 3.kuće razgovora),a koji onda nije dobro završio(separacijski kvadrat sa negativnim recepcijama sa mjesecom kao općim signifikatorom razvoja situacije).Muž tog saturna prima u svoj pad,teško da mu je taj razgovor ako ga je bilo,a što karta sugerira,dobro sjeo.

Taj razgovor se mogao ticati bilo tebe(saturn u 1.kući) ili nekih stvari,
pretpostavljam vezanih za 9./10. kuću ili derivatne 3./9. kuću(mjesec s kojim je taj saturn bio u kvadratu,se nalazi u 9. kući,ali 10.znaku)-govorim o karti gdje se pita da li će večeras doći kući,da ne bi bilo zabune.
Kužim sve, ali zbog privatnosti nisam išla u detalje opisivati, a nisam znala ni da je potrebno.

ovo boldano što si napisala sve točno, a razgovor se tj.svađa ticala više stvari.
jelovnici is offline  
Old 14.04.2014., 00:45   #1342
Quote:
jelovnici kaže: Pogledaj post
Kužim sve, ali zbog privatnosti nisam išla u detalje opisivati, a nisam znala ni da je potrebno.

ovo boldano što si napisala sve točno, a razgovor se tj.svađa ticala više stvari.
OK,hvala ti lijepo na tim dodatnim informacijama!

P.S
da sebe odmah ispravim, potkrala mi se greška u prethodnom postu.Napisala sam da muž vladara razgovora, saturna prima u svoj pad.Prima ga u svoj izgon(mužev vladar je venera).Kako sam u istom tekstu pisala i o aspektu mjeseca i saturna između kojih postoji negativna recepcija,tako mi je to nekako ostalo u glavi, jer mjesec u škorponu ima svoj pad.Tako da eto, odmah ispravljam vlastitu nesvjesnu grešku koju sam napravila u prethodnom postu, da se ljudi ne bi pitali kako sad pad, kad je tamo venerin izgon.
Enlil is offline  
Old 14.04.2014., 01:13   #1343
Quote:
angelsrain kaže: Pogledaj post
Karta je radikalna sat je Sa.
Ti si JU u 8 k govori o tom da se ne snalazis u situaciji i nisi sigurna dali je to sto stvarno zelis, teske misli rekla bi da te more vezi ove situacije.
MO u lavu u 9 k potvrdjiva tu nesigurnost i nemoc u situaciji u kojoj si, nekako izgleda da je situacija beznadna.

Partner Me u ovnu u 4 kuci , mislim da on voli gdje je. Mislim da je njemu cilj bas da se vjencate. Me je peregrine pa mislim da bi to bila brza odluka koja nije dobro promisljena rekla bi.
Nema recepcije medju planetama JU/Me/Mo.

Izgleda da postoji jos netko u tvom zivotu Mo pravi apl aspekt ka Ma, sto mislim da to moze bit smetnja koja ti daje sumnju dali je ovo ispravno sto zelis napravit. Ma vlada 12 i 5 kucom, pa izgleda da je to neka tajna veza ljubavna?
Zadnji apl aspekt koji MO pravi je kvadrat sa saturnom za 6 jedinica vremena , sto mi govori gledajuci Sa, da je to neka smetnja o kojoj ti znas. Sa vlada 2 i 3 kucom pa bi rekla da se radi mozda o bliskim rodjacima ili nesto tako da mozda znaju za nesto , tu neku tvoju tajnu te se ne slazu sa njom.

JU i Me prave apl aspekt kvadrata za jedno 9 jedinica astroloskih. Posto je JU u fiksnoj kuci a Me u angularnoj pa mislim da je moguce da dodje do tog, al zbog Sa izgleda kao da ce doci do nekog odustajanja, jer ti nisi bas nacisto sama sa sobom sto zelis trenutno pa ko zna. Ono najvise sto mi govori da tjekom mozda 9 mjeseci znat ces doista dali je to to za udavanje ili ne, iako trenutno ne izgleda da si bas za tako nesto voljna.

Ev moj sud.
Hvala puno na odgovoru

Da, postoje neke prepreke po pitanju moje obitelji jer je u pitanju muskarac koji zivi na drugom kontinentu. Kontakt odrzavamo preko interneta, pa se bas zbog toga osjecam nesigurno, jer se ne mogu svojim ocima uvjeriti kako on zivi, niti da li cu napraviti ispravnu odluku ukoliko se udam za njega.
Svakako hvala na odgovoru jos jednom
__________________
Wherever you look, there's something to be seen.]
WolfWoman is offline  
Old 14.04.2014., 15:41   #1344
pozdrav zanima me hoćemo li se on i ja upoznati? 15:40 zg

da objasnim. to je dečko s kojim se često srećem, imamo dosta zajedničkih prijatelja i uvijek mi se nekako sviđao. ali do sada se nismo upoznali nego se znamo iz viđenja pa me zanima hoćemo li, hvala
__________________
Mogu.
razerica is offline  
Old 14.04.2014., 16:17   #1345
Quote:
razerica kaže: Pogledaj post
pozdrav zanima me hoćemo li se on i ja upoznati? 15:40 zg

da objasnim. to je dečko s kojim se često srećem, imamo dosta zajedničkih prijatelja i uvijek mi se nekako sviđao. ali do sada se nismo upoznali nego se znamo iz viđenja pa me zanima hoćemo li, hvala
Sat je Sa a karta je u Vi, znaci da je radikalna.

karta

Ti si Me u ovnu u 8k. Cini se da nisi sigurna sto da uradis vezi ove situacije.Od asca u 9 polju govori da su u nemogucoj poziciji da nesto napravis.

Mo u vagi u 2 kuci. Jer cini se da ti je ovo od velike vrijednosti. O asca u 3 govori da si u nemocnoj situaciji da nesto uradit.

On je JU u raku u 11 kuci sto govori da se doista nalazi u kuci prijatelja.
To je ocito netko koga ti bas ono zelis upoznat.

Al nema recepcije izmedju Me/JU.
Ve se nalazi u 7 k pa mozda ima curu ili se neka oko njega muva ja bi rekla.
Me i JU prave aspekt kvadrata pa je moguce da cete se stvarno upoznat.

Mo ce pravit za 1 astrolosko vrijeme 0 sa Ma, pa moguce da se radi o nekom drugom koji ce ti pric, koji nije tvoj tip muskarca. Moguce da se radi zbog R da je bivsi.

Mo je pravio sep aspekt prema JU prije 3 jedinice vremena , moguce prije 3 tjedna da je taj susret bio. ali da taj susret nije isao bas kako si zeljela. Jer nekako si sva u samoj sebi sumnji dali bi to izislo dobro pa mislim da se to nije pokazalo kao u najboljem susretu.

Uglavnom zbog aspekta Me i JU izgleda da cete se upoznat uskoro mozda i prije neg mislis.
Pa javi.
Beskraj is offline  
Old 14.04.2014., 19:30   #1346
angelsrain, puno ti hvala!

da, zbilja ga želim upoznati i to traje već dugo vremena (2-3 godine)
ne znam zašto, jednostavno je tako on mene definitivno zna i zna tko sam. čak ponekad i sjedimo jedno do drugog ako smo u istom busu. ovo o nemoućnosti toga da nešto napravim je istina jer koliko god zajedničkih prijatelja imali, nije to neka ekipa nego više par mojih prijatelja koji su poznanici s njime i moji poznanici koji su prijatelji s njime hehe. htjela bih da bude spontano. to što možda ima curu me uopće ne dira jer meni nije u glavi veza s njim (bar ne odmah ) nego mi je skroz fascinantan na neki čudan način. i dok sam bila u vezi s bivšim za kojeg si gledala, o ovome uopće nisam toliko razmišljala.

ne znam da smo se sreli prije tri tjedna, a možda i jesmo jer se krećemo istim mjestima, ali ja sam tada bila totalno u bivšem i prekidu pa možda i nisam primjetila. stvarno se nadam se da ćemo se upoznati i svakako ti javim razvoj događaja oko ovoga i onog prethodnog i još jednom zahvaljujem!
__________________
Mogu.
razerica is offline  
Old 14.04.2014., 19:43   #1347
Moze , bas me zanima hoce li sto bit od tog.
Beskraj is offline  
Old 15.04.2014., 02:50   #1348
Pozdrav!Zanima me dali ista pozitivno mogu ocekivati u odnosu s njim?
02:50
Ninči1 is offline  
Old 16.04.2014., 19:10   #1349
Pozdrav!!

Zanima me zasto se jedan decka kojem sam dala do znanja da mi je stalo do njega, nakon provtne zainteresiranosti, poceo izbjegavati?! Karlovac 19:10
lawyer nives is offline  
Old 17.04.2014., 08:42   #1350
Zanima me da li će mi se javiti osoba s kojom sam posvađana na mrtvo ime i ispričati se?
Opatija, 8:43
Fubuki is offline  
Old 17.04.2014., 13:31   #1351
Quote:
Ninči1 kaže: Pogledaj post
Pozdrav!Zanima me dali ista pozitivno mogu ocekivati u odnosu s njim?
02:50
Vinkovci
Ninči1 is offline  
Old 18.04.2014., 13:51   #1352
Angelsrain samo da javim da jos cekam rezultate, jedan ispit sam prošla, a druga dva jos cekam čim dođu javim ti!
belinda44 is offline  
Old 18.04.2014., 14:03   #1353
Super i kakva je ocijena?
Beskraj is offline  
Old 18.04.2014., 14:12   #1354
Quote:
angelsrain kaže: Pogledaj post
Super i kakva je ocijena?
Zlatna trojka
belinda44 is offline  
Old 18.04.2014., 14:26   #1355
Zanima me dali je doslo do nekog zadovoljstva vezano za ovaj ispit ako mozes reci? Jer me jako zanima kvadrat sto bi mogao znacit. Moguce da si mozda teze se mogla koncentrirat?
Beskraj is offline  
Old 18.04.2014., 21:26   #1356
Dubrovnik, 21:24

Što on misli o našem susretu, želi li ga uopće, jer imam osjećaj da se izvlači.
__________________
keep on keeping on.
happychoco is offline  
Old 18.04.2014., 21:32   #1357
Quote:
angelsrain kaže: Pogledaj post
Zanima me dali je doslo do nekog zadovoljstva vezano za ovaj ispit ako mozes reci? Jer me jako zanima kvadrat sto bi mogao znacit. Moguce da si mozda teze se mogla koncentrirat?
Vezani uz ovaj ispit ne, zadovoljna sam ocjenom, a gle, sad ce mi rezultati jos od ova dva, za jedan sam stvarno jako jako dugo učila, jos od 2.mjeseca kad ga nisam položila, pa sam došla na ispit opet i sad ga stvarno očekujem proći sa dobrom ocjenom, može biti da ce se tu odrazit taj kvadrat, da neću bit zadovoljna. A koncentracija mi je naravno slaba jako jako bila, bilo je dosta iscrpno imat dva ispita u istom danu i jedan ispit dva dana prije.
Bas me zanima kad dođu ovi rezultati pa ti javim.
belinda44 is offline  
Old 18.04.2014., 22:11   #1358
Da moze bas i mene zanima cemu vodi
Beskraj is offline  
Old 18.04.2014., 22:27   #1359
Quote:
happychoco kaže: Pogledaj post
Dubrovnik, 21:24

Što on misli o našem susretu, želi li ga uopće, jer imam osjećaj da se izvlači.
Izgleda da je karta radikalna. Jer je sat sunca a Asc je u sco.

karta

Asc u sco govori o necem skrivenom sto ti skrivas ili situacija u kojoj si nije cista.
Sa na Asc govori da se nece ostvarit to sto pitac zeli da se desi.

Ti si Ma u vagi Rx u 11 kuci pa mi izgleda je stvarno ovo sto zelis. Iako od asca gledano nekako nisi nacisto sa situacijom od prije nacisto jos uvijek kao da si sa nekim od prije u mislima.

Mo u sag u 2 kuci govori da ovo ti je jako bitno. Mo je u svom licu tako da situacija nije najteza ali i nije najsigurnija, jer znak mjeseca je takodjer znak promjenjiv pa je i situacija takva. Kao da pokusavas nesto promjenit kod sebe nesto, nesto novo drugacije.

On je Ve u PI u 4 kuci. Ve je egzaltirana i cini se prilicno siguran u sebe.

Ma je u triplicitetu Ve pa te to cini zainteresirano za njeg I znak u kojem je Ma. ON se cini zainteresiran za tebe, jer Ve voli gdje se Ma nalazi tj znak vage, pa bi tamo bila u sjedistu, bolje bi se osjecala cak neg gdje je sad, pa mislim da se on sa tobom dobro osjeca.

Al Ma je ovde Rx pa onda nekako kao da si u sumnji vezi sveg ovog. Plus Ma vlada znakom u kojem je Sa sto je dodatak da nemas povjerenja u cijelu situaciju, te nekako si pesimisticna vezi tog.

Sto i sam Sa potvrdjiva jer je vladar 3 kuce, pa onda tvoje misli mogu jednostavno dobit vecu dozu pezimizima.

Ma i Ve nemaju aspekta.

Mo pravi apl aspekt ka Ve za 2 jedinice vremena kvadratom, pa bi rekla da ce doci do susreta, ali kad bi uzela kuce u kojima su MO i Ve posebno Ve koja je na uglu moguce da ce on zeljet vise neg ti. Sad jer je kvadrat moguce da ocekivanja s tvoje strane nece se ispunit. Jer kvadrat vecinom govori o tom da ce situacija bit zategnuta, a i sam Sa u1 govori o tom da stvari nece ici lako niti se ispunit kako pitac zeli.

Moguce da tu ima neki problem zbog proslosti gdje si jos uvijek zastekala pa nemozes od tog dalje krenut. Ipak je Ma R pa mislim da je moguce da jos uvijek mislis na partnera skojim si prije ovog bila.
Jer pokaziva Ma da se odvaja od JU prije 2 jedinice vremena kvadratom, sto govori da nije bio sretan zavrsetak. Jer tu ima ta repceija sa JU/MO.
Beskraj is offline  
Old 18.04.2014., 23:11   #1360
Quote:
angelsrain kaže: Pogledaj post
Izgleda da je karta radikalna. Jer je sat sunca a Asc je u sco.

karta

Asc u sco govori o necem skrivenom sto ti skrivas ili situacija u kojoj si nije cista.
Sa na Asc govori da se nece ostvarit to sto pitac zeli da se desi.

Ti si Ma u vagi Rx u 11 kuci pa mi izgleda je stvarno ovo sto zelis. Iako od asca gledano nekako nisi nacisto sa situacijom od prije nacisto jos uvijek kao da si sa nekim od prije u mislima.

Mo u sag u 2 kuci govori da ovo ti je jako bitno. Mo je u svom licu tako da situacija nije najteza ali i nije najsigurnija, jer znak mjeseca je takodjer znak promjenjiv pa je i situacija takva. Kao da pokusavas nesto promjenit kod sebe nesto, nesto novo drugacije.

On je Ve u PI u 4 kuci. Ve je egzaltirana i cini se prilicno siguran u sebe.

Ma je u triplicitetu Ve pa te to cini zainteresirano za njeg I znak u kojem je Ma. ON se cini zainteresiran za tebe, jer Ve voli gdje se Ma nalazi tj znak vage, pa bi tamo bila u sjedistu, bolje bi se osjecala cak neg gdje je sad, pa mislim da se on sa tobom dobro osjeca.

Al Ma je ovde Rx pa onda nekako kao da si u sumnji vezi sveg ovog. Plus Ma vlada znakom u kojem je Sa sto je dodatak da nemas povjerenja u cijelu situaciju, te nekako si pesimisticna vezi tog.

Sto i sam Sa potvrdjiva jer je vladar 3 kuce, pa onda tvoje misli mogu jednostavno dobit vecu dozu pezimizima.

Ma i Ve nemaju aspekta.

Mo pravi apl aspekt ka Ve za 2 jedinice vremena kvadratom, pa bi rekla da ce doci do susreta, ali kad bi uzela kuce u kojima su MO i Ve posebno Ve koja je na uglu moguce da ce on zeljet vise neg ti. Sad jer je kvadrat moguce da ocekivanja s tvoje strane nece se ispunit. Jer kvadrat vecinom govori o tom da ce situacija bit zategnuta, a i sam Sa u1 govori o tom da stvari nece ici lako niti se ispunit kako pitac zeli.

Moguce da tu ima neki problem zbog proslosti gdje si jos uvijek zastekala pa nemozes od tog dalje krenut. Ipak je Ma R pa mislim da je moguce da jos uvijek mislis na partnera skojim si prije ovog bila.
Jer pokaziva Ma da se odvaja od JU prije 2 jedinice vremena kvadratom, sto govori da nije bio sretan zavrsetak. Jer tu ima ta repceija sa JU/MO.
Hvala na odgovoru.

Da, istina je da mi je bitna ta situacija s njim.

Znam ga jer je sin mamine prijateljice, vidjeli smo se dva puta u društvu obitelji, i zadnjih mjeseci se čujemo jako često (kao neki virtualni-cura dečko odnos). Pošto nismo u istom gradu, a sada kad se možemo vidjeti jer smo bliže, imam osjećaj da mu to i nije najbitnija stvar na svijetu i da to sve nije u potpunosti obostrano. Navodno nema nikoga drugoga ''u ovom fazonu''. Ne znam koliko mu mogu vjerovati.

Što se tiče mene, istina je da je prošla veza neslavno završila, ali ne mislim na tu osobu više, tako da me prošlost ne sputava.

A da ne znam to bih htjela i da imam kočnice i dileme, te da sam pesimistična u vezi ovog odnosa, (s obzirom na to da sam ja više angažirana, da ne zivimo u istom gradu, i razlici u godinama), da.

Zato me zanima taj susret, iz kojeg bi zaključila što dalje, prije no opet budem još dalje od njega.
Bi li bilo pametnije onda susret odgoditi za neko povoljnije razdoblje jer mi se čini kao 'presudan'? Čini mi se da je to nešto kao ostavljanje 'prvog dojma', a kako sad stvari stoje, teško da bi moglo ispasti dobro.

Možeš li mi reći što znači da bi on želio više nego ja? Prilikom eventualnog susreta ili?
__________________
keep on keeping on.
happychoco is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:22.