Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.05.2007., 10:40   #21
Quote:
zlatna kaže: Pogledaj post
uglavnom..odjednom kao da me je neko povukao za noge i pocela sam kliziti po trosjedu..skroz polako .. dok mi noge nisu udarile u naslon .. inace, do onda mi je glava bila na jastuku..kojih pola metra gore
Ej, uzeli si mi riječi iz usta
Još je dobro tebi, meni se ovo dešava po noći! Užas!!!!
Al sve sto si rekla, identično!!!!
Jos se meni neka prikaza (sjena) priblizava , a ne mogu se ni pomaknut.
Mislim da su to čiste more.
Mozak nam je valjda pola budan, pola spava.
Samo ona pomicanje mene po krevetu, i klizanja...
Mislim da je to ipak sve san koji je jednostavno toliko stvaran (java)...
Mrtaljez is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2007., 11:00   #22
Quote:
Mrtaljez kaže: Pogledaj post
Ej, uzeli si mi riječi iz usta
Još je dobro tebi, meni se ovo dešava po noći! Užas!!!!
Al sve sto si rekla, identično!!!!
Jos se meni neka prikaza (sjena) priblizava , a ne mogu se ni pomaknut.
Mislim da su to čiste more.
Mozak nam je valjda pola budan, pola spava.
Samo ona pomicanje mene po krevetu, i klizanja...
Mislim da je to ipak sve san koji je jednostavno toliko stvaran (java)...
e neznam poštujem tvoje mišljenje možda je tebi tako to izgledalo, ali jasam u potpunosti siguran da sam bio budan jel nakon toga sto sam se uspio opet pomaknuti bio sam budan 100 posto dok nisam doso k sebi! moji su se događali po noći i jedanput mislim po danu, mogu vam reči da je ponoći puno strasnije...
ljud is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2007., 11:20   #23
Quote:
Mrtaljez kaže: Pogledaj post
.......
Jos se meni neka prikaza (sjena) priblizava , a ne mogu se ni pomaknut.
Mislim da su to čiste more.
Mozak nam je valjda pola budan, pola spava.
Samo ona pomicanje mene po krevetu, i klizanja...
Mislim da je to ipak sve san koji je jednostavno toliko stvaran (java)...
A da nemas ti neke nocne uljeze po kuci ?
ili ti je kuca ukleta ?
Alen@l5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2007., 11:04   #24
To što ti se dogodilo je posve objašnjiva pojava. Nije ti se probudio cijeli mozak već samo dio, tj. centar za pokrete je i dalje spavao. To zapravo nije ništa šta bi te trebalo zabrinjavati.
Meni se jednom dogodilo kad sam bio mali (možda 5 godina) da sam se probudio noću ali mi se nije probudio centar za govor. Uhvatila me užasna panika ali nakon par minuta je sve bilo uredu.
WishFish is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2007., 11:44   #25
Isto mi se zna dogodit i za sluh, kad se probudim prvih 5 sekundi ne čujem ništa.
Neki lijeni mozak;-)
Mrtaljez is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2007., 12:32   #26
Quote:
WishFish kaže: Pogledaj post
To što ti se dogodilo je posve objašnjiva pojava. Nije ti se probudio cijeli mozak već samo dio, tj. centar za pokrete je i dalje spavao.


a sta bi bilo da je obrnuto, da se centar za pokrete probudio a onaj koji ih registrira nije... pa da sam pocela besciljno lutati okolo .. rekli bi mi da sam mjesecarka a zapravo mi se desavalo to dok sam djete bila
zlatna is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2007., 12:38   #27
ajde nisam jedini...
zaspao ja u dnevnoj sobi...probudim se,a nemrem se pomaknuti,svjestan sam svega,kao da vidim sve oko sebe,a nemrem se pomaknuti ni mm,niti ništa....pokušavam se derati i sve živo i samo čujem sebe kak kao da kašljucam...niš nisam mogao,a bio sam budan- u glavi bar i onda me panika uhvatila,znoj,ne znam,koma...skroz nemoć...onda sam se nekak nakon 30sekundi ni sam ne znam kak digao...ugl. nije lijepo iskustvo...
Flo is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2007., 13:01   #28
Ja mislim da većina stvari koje se događaju ljudima na ovom podforumu je stvar neke vrste(bubnut ću),ali podsvjesne aktivnosti.Fokusirate se na nešto, uvjeravate se da je istinito i što se dogodi?
To nešto se stvarno obistini..
Nešto vrlo slično hipnozi,zapravo,ako mene pitate..
Emo§ion:D is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2007., 13:01   #29
Quote:
zlatna kaže: Pogledaj post
upravo mi se desio jedan od njih, citala sam tu vec o tome ali moje je bio malo drukciji a i ne mogu sada naci gdje sam citala

dakle..spavala popodne malo i probudi me neko jezenje koze, u pravilnim razmacima, ali skroz grozan osjecaj..dlake najezene od glave do pete, skoro da me je bolilo..i praceno snaznim lupanjem srca

e sad, lezim i svjesna sam gdje sam, cujem sve oko sebe i klasika nemrem se ni pomaknut... a imam jaki osjecaj nekog uzasa..kao da ce se nesto lose desiti..kao da cujem necije disanje u sobi..osjecam da ce mi se nesto lose desiti ak se ne pomaknem

da se nista nije desavalo ne bi se ni uznemirila..cekala bi da se pomaknem..ali ti zmarci su se nastavljali a kad bi poceli sva bi se zgrozila .. kao da je neko zlo u sobi

razmisljala sam usput da mi uskoro brat treba stici doma pa mi mozda on pomogne
sjetila sam se nekih prica tu s foruma i nekako mi je izgledalo da je lose kad se to desi pa me to jos vise uznemirilo

pokusala sam se moliti ali se nisam mogla skoncentrirati na to..nije islo dalje od dvije tri rijeci i tak stalno ispocetka (to sam valjda isto tu procitala)

uglavnom..odjednom kao da me je neko povukao za noge i pocela sam kliziti po trosjedu..skroz polako .. dok mi noge nisu udarile u naslon .. inace, do onda mi je glava bila na jastuku..kojih pola metra gore

mislim da sam tada skoro popusila srcani udar .. tad sam stisnula sve snage u sebi i pokusala vrisnuti ili zvati u pomoc..kaj ja znam .. a iz mene su izlazila samo tihi uzdasi .. kao kad imas nocnu moru ili nekaj .. i to je onda jos trajalo ko zna koliko .. uglavnom nekako sam okrenula glavu i otvorila oci .. uzas

uglavnom zmarci su trajali jos sat vremena .. a i osjecaj straha i uzasa
isla sam i stan pretrazivat od muke .. mislila da je neko umro .. svasta

i jos mi nije jasno wtf... mi se upravo desilo
Jao, astralno tijelo ti je malo počelo izlaziti iz fizičkog tijela, a ti odmah digla paniku...
Tragač is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2007., 13:07   #30
Inače,kad smo već kod tih stvari..Meni se prije par godina dosta često znalo dogoditi da mi se u snu javi, pretpostavljam nekakav pritisak, te da odjednom osjetim kao da padam s nekakve visine..Neugodan osjećaj..Također, jednom fakat i jesam pala, a budući da sam tada još spavala u krevetu na kat..
Malo je jače boljelo par dana
Emo§ion:D is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2007., 17:21   #31
Quote:
zlatna kaže: Pogledaj post
sad ste me jos vise uplasili .. jel to znaci da ce se ponavljat?

inace,to se desilo nakon nekih 2 sata popodnevnog sna..dakle prije u vrijeme budjenja neg pokusaja sna

i ne vjerujem da moze biti fora, jer kuzila sam i ja sad otprilike sta mi se desava, nista me nije stiskalo, mogla sam tako lezati jos 3 sata da nije bilo groznog osjecaja da cu prestat disat ili umrijet ak ne dodjem sebi
Meni je ovo neobično. Meni se to zna dogodit - ali u snu. Tj. ne u svjesnom stanju. Nije uopće ugodno. Sad - nakon što mi se to par puta ponovilo, sad već nekako "znam" u snu da je to mora. Pa je lakše. Sve se nešto trudim pomaknut jer znam da će me to probudit, i da je time priča gotova. Uf. S obzirom da veliš da ti se to dogodi u svjesnom stanju - možda to ima veze s gorespomenutom REM-fazom uz istovremenu uključenost svijesti.
zelenbrijeg is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2007., 17:24   #32
Quote:
zlatna kaže: Pogledaj post
oni su zakljucili da je to cesta pojava i da ce se ponoviti

a ja sam zakljucila da necu vise spavati popodne, a ne znam ni kako cu nocas
Ajoj - popodnevno spavanje. Meni je to nešto najodvratnije. Nikad to nisam volio - jedino kad sam totalno iscrpljen. Popodnevno spavanje me uvijek bacalo u komu, pa se ne oporavim sve do ponoći. A onda, budući da sam spavao, uhvati me bistrina, pa ne spavam pola noći.

Mene to sasvim smrda i poremeti ritam spavanja. I - ono što bi moglo imati veze - vrlo često je povezano s kaotičnim snovima i čudima - totalno me smlavi. Fuj!
zelenbrijeg is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2007., 17:30   #33
Quote:
Emo§ion:D kaže: Pogledaj post
Ja mislim da većina stvari koje se događaju ljudima na ovom podforumu je stvar neke vrste(bubnut ću),ali podsvjesne aktivnosti.Fokusirate se na nešto, uvjeravate se da je istinito i što se dogodi?
To nešto se stvarno obistini..
Nešto vrlo slično hipnozi,zapravo,ako mene pitate..
Nema to nikakve veze. Koje crne sugestije...?! Legneš, zaspiš - i to je to. Netko sanja oblake, netko vragove, a netko se "paralizira".

Problem je ako se to često događa - jer muči čovjeka. Meni se ovo dogodilo jedno 15-20 puta u životu, pa nije frka. Relativno je ravnomjerno raspoređeno kroz godine.
zelenbrijeg is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2007., 18:51   #34
Quote:
zelenbrijeg kaže: Pogledaj post
Ajoj - popodnevno spavanje. Meni je to nešto najodvratnije. Nikad to nisam volio - jedino kad sam totalno iscrpljen. Popodnevno spavanje me uvijek bacalo u komu, pa se ne oporavim sve do ponoći. A onda, budući da sam spavao, uhvati me bistrina, pa ne spavam pola noći.

Mene to sasvim smrda i poremeti ritam spavanja. I - ono što bi moglo imati veze - vrlo često je povezano s kaotičnim snovima i čudima - totalno me smlavi. Fuj!
evo upravo završih popodnevnu siestu, svladao me umor i zaspao sam. sad sam zbunjen i hladno mi je. smlavljen sam.
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2007., 21:11   #35
svako malo netko dodje sa istim simptomima jedini problem je sta otvori sasvim nov topic pa da se to vise ne desava dragi moji imate .. cudna nona iskustva
lucidno sanjanjae isti taj i na duhovnosti i astralna projekcija i jos brdo brdo istih takvih postova i odgovora ..
__________________
sunch4ny 8)
S4sh4nn is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2007., 22:45   #36
Quote:
Endimion17 kaže: Pogledaj post
prilično si u pravu, samo bih dodao da je riječ o povećanoj podložnosti autosugestiji. općenito, na ovom podforumu je ogroman broj emocionalno labilnih osoba. to zvuči kao "recept za ludaru", ali nije. to je samo stručnije rečeno da je netko vrlo osjećajan i osjećaji njime lakše upravljaju. korisno je izdrilati se tako da osjećaje makneš na stranu u nekim situacijama.
naravno, tu imamo i pojavu da je mnoštvo osoba izuzetno neupućeno u osnove prirode u kojoj živimo, te je neke stvari čak sklono mistificirati. zabava, uživanje u strahu, tko zna?

ja uopce nisam sa ovog podforuma, pa nema rijeci o autosugestiji, projekciji necega sto sam citala ili mojoj nesvjesnoj zelji da mi se bas to dogodi ... jer ko bi to normalan zelio

Zadnje uređivanje zlatna : 16.05.2007. at 23:41.
zlatna is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2007., 22:47   #37
Quote:
Tragač kaže: Pogledaj post
Jao, astralno tijelo ti je malo počelo izlaziti iz fizičkog tijela, a ti odmah digla paniku...

zato sam se i usrala...da mi ne pukne nit izmedju fizickog i astralnog pa da ne umrem zauvijek
zlatna is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2007., 23:25   #38
Quote:
zlatna kaže: Pogledaj post
ja uopce nisam sa ovog podforuma, pa nema rijeci o autosugestiji, projekciji necega sto sam citala ili mojoj nesvjesnoj zelji da mi se bas to dogodi ... jer ko bi to normala zelio
može biti i na čisto organskoj bazi. možda si jela nešto pokvareno

što se tiče astrala i tih stvari, to je filozofija nekih religija. sa stvarnošću ima veze koliko i tvrdoća perja Gabrijelovih krila.
ozbiljno, sve te stvari su jednake težine. nedokazani mitovi.
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2007., 23:27   #39
Quote:
zlatna kaže: Pogledaj post
jer ko bi to normala zelio
Normall, jel čitaš ti ovo?
freudrick is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2007., 23:35   #40
Quote:
freudrick kaže: Pogledaj post
Normall, jel čitaš ti ovo?
aaaaaa..sad` sam tek vidio, sigurno je podsjećam na nekoga, a to boli
__________________
Uploadanje turbofolk muzike je ZABRANJENO ! THR
normall is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:54.