Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.10.2013., 12:06   #3041
Quote:
Timbalandica kaže: Pogledaj post
bitchy, a Hathor tattoo i Aleksandra Ognjena?
ona je bila tu na forumu neko vrijeme..

moja slijedeća je definitivno kod Kid Krosa i nikoga drugoga
btw. hathor je zapravo ognjena
__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2013., 12:10   #3042
Quote:
bitchy-as-usual kaže: Pogledaj post
btw. hathor je zapravo ognjena
čula sam priču da je sprdala curu koju je tetovirala pred drugim ljudima, a meni je to totalno neprofesionalno
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2013., 12:20   #3043
mene jebe sto mi sanja sad ne odgovara na poruku o kojoj je to zenski pricala.
uglavnom, netko je isao nekoj tattoo majstorici u zg. Valjda joj nivo higijene nije na razini pa se tetovaza sva inficirala i na kraju je isla drugom tattoo majstoru koji joj je rekao da je to lose napravljeno i da se takva reakcija moze jedino desiti ako nije skroz sterilno bla bla.

zelim znat koja je to zenska da tamo ne odem
__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2013., 12:27   #3044
kakve veze ima kako izgleda stan ako znaju što rade i ako to dobro rade?

.. ima i filip
http://www.index.hr/rouge/clanak/the...ic/564966.aspx
http://www.mojzagreb.hr/Zagreb/Sigec...OVIRANJE-81838
Gzena is online now  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2013., 12:38   #3045
Pa jbg, meni je bitno da mi sve izgleda sterilno i da uloze u prostor ako se vec bave time jer mi nije svejedno prepustit se samo tako nekom u ruke
__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2013., 12:44   #3046
Bitno je da je sterilno ono čime te pika, a ne da stan izgleda kao ordinacija.
Al dobro, svkome njegovo...

Ja znam za Filipa i za ekipu iz Imaginariuma da su odlični tattoisti.
I jeftiniji su od Bunceka i Zeleta.
Ti vidi što ti odgovara.
Gzena is online now  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2013., 12:47   #3047
Ja sam bila kod Ognjene i definitivno ću se tamo vratiti. Meni je samo tetoviranje bilo tako bolno da sam mislila da ću krepati na stolcu, međutim, imala je razumijevanja i napravila sto pauza, skretala pozornost razgovorom i sprdala se.

Pred tobom još sve dodatno dezinficira, otvara iglu i tintu.
U svakom slučaju ja bih ti nju preporučila.

Na stranu sto je bila među jeftinijim ponudama tetovaža je ispala genijalno.
__________________
There are no wrong choices; there are only different choices.
catarsis is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2013., 12:50   #3048
Quote:
Gzena kaže: Pogledaj post
Bitno je da je sterilno ono čime te pika, a ne da stan izgleda kao ordinacija.
Al dobro, svkome njegovo...

Ja znam za Filipa i za ekipu iz Imaginariuma da su odlični tattoisti.
I jeftiniji su od Bunceka i Zeleta.
Ti vidi što ti odgovara.
Pa da, bitno je ali velim, takav prostor mi ne odaje dojam da je sve sterilno.
Pretpostavljam da svi oni znaju crtat i tetovirat jer im je to posao i da to ne znaju ne bi se time mogli baviti.
Ono sto ja zelim opet nije tesko za nacrtat pa mi nije bitan vrhunski tattooist jer to moze bilo koji nacrtat.

Bitna mi je higijena, sterilnost jer mi nije u interesu pokupit bolestinu.

Zele, gandalf.. oni su poznati i provjereni ali opet nezainteresirani.

Zvala sam Robija malo prije. On je bio simpatican i rekao da mu posaljem na mail sto zelim pa ce on nacrtati i poslati mi mailom natrag no malo mi je to debilno jer kako da ja njemu u mailu objasnim sto hocu, a sto ne

Bilo bi mi lakse da mogu doci tamo i pokazat mu na slici sto bi dodavala, sto micala i slicno. Takoder, kad sam mu rekla sto bi stavila u sklopu slova koje zelim tetovirat reagirao je tipa "oh nooo" jer mu navodno svaki dan stizu pozivi za taj motiv

Poslat cu mu cisto da vidim sto ce napravit. Stavila sam cak i oglas da trazim nekog tko crta.

U biti, meni je najveci problem sto se njima neda zajebavat crtanjem, a meni je to najbitnije.

Da sad nadem nekog tko zna crtat i da mi napravi ono sto zelim, otisla bi zeletu, gandalfu s tom slikom i nek to naprave.

edit: cijena mi nije problem jer 1. dragi placa
2. zelim kvalitetnu tetovazu i trud oko nje
3. zadovoljstvo tetovazom mi je bitnije od razlike u stanji 200 kn vise manje
__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2013., 13:05   #3049
hoce netko probat?

http://www.ponudadana.hr/Tetovaza-po...FU3LtAod6CEA5w
__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2013., 14:32   #3050
Erm, ne da mi se sad kopat, to je tu negdje na topiku bilo, mislim. Uglavnom, došla je cura tu žalit se da joj je tetovaža sva nabubrila i ružna i svašta i Ognjena joj napisala da ju je očito netko tetovirao tupom iglom i popljuvala majstora i kak se njoj to nikad ne bi dogodilo i tak. Na što je cura rekla da ju je ona tetovirala. Čist da znate.
I frendica se tetovirala kod nje pred tri godine, posvijetlila joj tetovaža nenormalno. Sivo-zelena je.
__________________
Sluts just heal quicker.
Grubi ti trolovi bili.
Tejsi is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2013., 14:35   #3051
tejsi, e to je to. to mi je sanja enola rekla
javila je da se radi o ognjenoj
__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2013., 14:36   #3052
Quote:
bitchy-as-usual kaže: Pogledaj post
btw. hathor je zapravo ognjena
pa znam e to znam


dobro eto onda skupite pare i pravac Split Kid Krosu. i nema niti brige niti pameti, lik je fantazija.

i čula sam da je tattoo studio u Zadru super, Tiamat se zove.frendica mi se tamo tetovirala.
Timbalandica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2013., 14:37   #3053
Quote:
bitchy-as-usual kaže: Pogledaj post
Pa da, bitno je ali velim, takav prostor mi ne odaje dojam da je sve sterilno.
Pretpostavljam da svi oni znaju crtat i tetovirat jer im je to posao i da to ne znaju ne bi se time mogli baviti.
Ono sto ja zelim opet nije tesko za nacrtat pa mi nije bitan vrhunski tattooist jer to moze bilo koji nacrtat.

Bitna mi je higijena, sterilnost jer mi nije u interesu pokupit bolestinu.

Zele, gandalf.. oni su poznati i provjereni ali opet nezainteresirani.

Zvala sam Robija malo prije. On je bio simpatican i rekao da mu posaljem na mail sto zelim pa ce on nacrtati i poslati mi mailom natrag no malo mi je to debilno jer kako da ja njemu u mailu objasnim sto hocu, a sto ne

Bilo bi mi lakse da mogu doci tamo i pokazat mu na slici sto bi dodavala, sto micala i slicno. Takoder, kad sam mu rekla sto bi stavila u sklopu slova koje zelim tetovirat reagirao je tipa "oh nooo" jer mu navodno svaki dan stizu pozivi za taj motiv

Poslat cu mu cisto da vidim sto ce napravit. Stavila sam cak i oglas da trazim nekog tko crta.

U biti, meni je najveci problem sto se njima neda zajebavat crtanjem, a meni je to najbitnije.

Da sad nadem nekog tko zna crtat i da mi napravi ono sto zelim, otisla bi zeletu, gandalfu s tom slikom i nek to naprave.

edit: cijena mi nije problem jer 1. dragi placa
2. zelim kvalitetnu tetovazu i trud oko nje
3. zadovoljstvo tetovazom mi je bitnije od razlike u stanji 200 kn vise manje
mislim da se nikom ne da zajebavat za sitne pare kako bi dobili ono što ti točno želiš. barem se tako čini jer ne znaš kako objasniti preko maila a kažeš da je jako jednostavno. mislim da im se zato ne da jer sigurno imaju dosta ljudi koji traže nešto jednostavno a na kraju ispadne da se mora skicirat deset puta.
JohnnieWalker is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2013., 14:45   #3054
a jbt njima se ne da tetovirati inicijale i slova jer im je to glupo.
ali nekome znači i želi to imati i točka. oni su tu da rade.
nek onda stave na studio da hoće tetovirati samo faking zmajeve i lubanje sa cvijetovima i neke fantasy likove. jbg, meni to ne znači jer nisam usko povezana sa zmajem i fantasy stripom
Timbalandica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2013., 14:46   #3055
pa gle, ja sam spremna platiti dodatno samo crtanje. jebote, pa njima je to posao. mislim, na sto bi licilo kad bi svi skidale slike s neta i to tetovirali na sebe. onda bi svi imali apsolutno istog leptira, zmaja, brojeve, slova, ptice.....

njemu je posao skicirati ali je problem sto im se ni to ocito neda. Ja sam odabrala slovo koje je najblize onom sto zelim. Ocekujem da to netko od njih doradi dok to ne bude "to".

Kao sto vidis, pokusavam naci nekog tko zna crtati da mi napravit sliku te tetovaze pa da onda dodem u salon s time. Naravno da bih to i platila.
Da ima smisla za crtanje, odavno bih to vec sama napravila.
Jbg, razumijem ja da njima nije drago sto ne zelim istetovirat citavo tijelo i pljunuti 20000 kn za to.. i vise
__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2013., 14:47   #3056
i ja se sjecam ovog slucaja s ognjenom, pratim temu pa sam zapamtila.
fairy wings is online now  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2013., 14:48   #3057
Quote:
Timbalandica kaže: Pogledaj post
a jbt njima se ne da tetovirati inicijale i slova jer im je to glupo.
ali nekome znači i želi to imati i točka. oni su tu da rade.
nek onda stave na studio da hoće tetovirati samo faking zmajeve i lubanje sa cvijetovima i neke fantasy likove. jbg, meni to ne znači jer nisam usko povezana sa zmajem i fantasy stripom
bas to. eto, usudit cu se rec da mi je to debilno..
ono, zelim nesto sto mi predstavlja neki kurac u zivotu. zmajevi i fantasy sranja to definitivno nisu.

nekom je to ocito napeto pa si to tetovira. meni nije.
no, ako im se zaista neda raditi male tetovazice na kojima su brojevi, slova i mali znakovi, nek to javno kazu.

ovako ispadaju neprofesionalni.

Idem danas do Gandalfa pa cu vidjeti sto oni kazu, a Robiju cu poslati sliku sa nekakvim uputstvima (koliko se to uopce preko maila moze objasnit)

I nadam se da ce mi se netko javit na oglas za crtanje
__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2013., 14:49   #3058
i ne kužim koji im je problem skicirati 3 slova na brzaka i zaraditi 500kn za 15min posla.
ako znaju crtati, to im nije problem.

istina, ima mušterija koje su toliko dosadne i zamaraju ali tako je to kada radiš s ljudima.
ako ti se to ne da tetovirati, imaju pravo odbiti. njihov posao, njihov studio.

i radije bi da me odbije jer mu je glupo nego što mi je naplatio i ostavio mrlju preko cijele lopatice koju moram sada prekrivati novom.
Timbalandica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2013., 14:51   #3059
Jade baš javi kako je prošlo kod Gandalfa. Ja isto želim jednu manju koja je prilično šablonska i "naivna" i čisto mi je crnjak ići jer znam da se to njima ne da, i da nema šanse da se netko bavi time da meni crta neke varijacije na temu koja je njima glupa. ali eto, to je to što ja želim i gotovo, i nikako se ne želim osjećati glupo zbog svog odabira
digiridan is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2013., 15:00   #3060
slažem se sa vama, no očito im taj mali posao nije potreban pa im se ne da sa time zamarati. no bilo bi sigurno bolje da to izravno kažu a ne "evo odaberi si nešto iz knjižice". te već "pripremljene" tetovaže su mi bezvezne i ne bi si ništa takvog nikad tetovirao, il bi tražio doradu il bi sam doradio, nacrtao.

nije problem skicirati tri slova ili bilo što jednostavno.. problem je to stalno dorađivati jer ima slućaja kad osobe ne znaju ni same što bi zapravo. nekima za 500 kn ili 100e to jednostavno nije vrijedno, kako je netko rekao njihov studio, njihov izbor, ali bilo bi fer i korektno to reći.
JohnnieWalker is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:34.