Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.02.2013., 10:37   #2001
Quote:
GameDeveloper kaže: Pogledaj post
Još jedna zabluda na kojoj sam jako dugo
padao....a to je da je spiritualnost teško dostižna i da se treba puno
truditi i puno meditirati i čitati što zapravo nije istina....možda nekima
još uvik jest ali može i drugačije.
Zabluda da za izlječenje treba imati treći stupanj reikija i tako....da se
razumijemo imam samo prvi stupanj reikija i to je jedina tehnika koju sam "polagao", ostalih desetak koje znam mi nisu prenijeli ljudi ali jedna je posebna a ona se zove Namjera.
Kada sam prvi put preko transurfinga spoznao Namjeru desilo se čudo....ne jednom nego mnogo puta da osobu koju boli samo dotaknem i s Namjerom bez
suvišnih potencijala u trenutak riješim boli ili problema.
Name tu magičnih riječi i rituala, jednostavno položim ruku i Namjerom Boga naredim uzroku boli da se skloni s tijela i reakcija je u roku par sekundi.
Naravno, ako mislimo da je teško dostižno tada će nam i biti teško dostižno.

Ovaj opis tvog iskustva djelovanja Namjere je divan, lijepo je čuti tako nešto. Kad opisuješ s kakvom lakoćom si to izveo prilično me podsjeća na način na koji se to opisuje u "OTLA principu". I posebno se slažem s ovim što kažeš - "Mogućnosti su nam neslućene samo onda kada sami sebe ne kočimo." Sveta istina.

Kao i ovo
Quote:
GameDeveloper kaže: Pogledaj post
Klatna se lijepe na ego, kada nema ega nema niti reakcije...kada nema reakcije klatno propada.
Za razliku od većine transurfera ovdje koje sve iznimno cijenim, u tvojem pisanju se osjeti jedna malo drugačija ali vrlo pozitivna i osebujna vibra. Još je bio jedan koji je barem meni ostavljao slične dojmove, iako se izražavao na drugačiji način. Zato smatram da je dobro što "uskačeš" kad osjetiš potrebu i želju i kad misliš da bi uz tvoja iskustva mogao pomoći drugima ovdje. Samo nastavi, to s egom neće imati veze, niti ovaj moj komentar, kao ni tvoji budući.

Nego, zanima me nešto. Da te netko pita - koja literatura je po tvom mišljenju najkorisnije što si u životu pročitao, koje bi naslove izdvojio?

I koliko puta si pročitao Transurfing i koliko ti je vremena trebalo da osjetiš da ti je poruka u potpunosti i uspješno prenesena, da osjetiš da je sve sjelo u potpunosti i da si sve vrijeme gospodar stvarnosti?
__________________
Odluka je pala - cijepit ću se! Ali preko telefona. Kako nas liječe, tako neka nas i cijepe!
Ibrahim is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2013., 10:42   #2002
Quote:
bijelatama kaže: Pogledaj post
sklona sam odnosima dominantno-submisivnim, ili
blažeg sado-mazo ..
jer, tu ne znaš točno što će se dogoditi.
nema automatizma.
pojačana je pažnja .
iščekivanje. neke zabrane i dogovori, ne dozvoljavaju da tijelo reagira
prvo..već ga um vodi i sputava.
A koga uopće više i zanima "normalan" seks??
Valjda samo one s nedostatkom mašte
__________________
Odluka je pala - cijepit ću se! Ali preko telefona. Kako nas liječe, tako neka nas i cijepe!
Ibrahim is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2013., 10:46   #2003
Quote:
poisonous ivy kaže: Pogledaj post
slazem se.... ja sam bila jedna od onih koja se nije mogla sama izvuci, uz svo racionaliziranje i shvacanje da su to samo tamo nekakvi obrasci i da vrijedim... a danas jos uvijek nisam dovoljno mudra da znam sto se zapravo dogodilo jer se moje prosvjeljenje dogodilo posredstvom energetski snazne osobe stoga ne znam koliki utjecaj na moje strahove i obasce je imao on a koliki samo budjenje
Ovakva iskustva je zanimljivo čuti. Možeš li (ako želiš) malo pobliže opisati to iskustvo, podijeliti s nama...? Barem u nekim okvirnim crtama, kao Game Developer.
__________________
Odluka je pala - cijepit ću se! Ali preko telefona. Kako nas liječe, tako neka nas i cijepe!
Ibrahim is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2013., 12:12   #2004
Quote:
Ibrahim-Pr kaže: Pogledaj post
Ovakva iskustva je zanimljivo čuti. Možeš li (ako želiš) malo pobliže opisati to iskustvo, podijeliti s nama...? Barem u nekim okvirnim crtama, kao Game Developer.
bila sam ateist i voljela sam psihologiju koja u dosta segmenata nije oprecna duhovnosti, saznanja o funkcioniranju ljudi nametnula bi se sama a zatim bi dobila potvrdu kroz nekakvu knjigu koje bi se uhvatila...

prije nekoliko godina silno sam zeljela pomoci decku i kroz misli mi je prosao opis vizualizacije do detalja... nakon nekoliko dana u zivot mi je usla zena koja mi je predlozila da procitam super knjigu heh Kreativna vizualizacija, procitala sam ju al nisam znala sta bi s tim..falio mi je kotacic...

nedavno se od nikuda u pravom trenutku pojavio covjek kojeg sam s lakocom prihvatila u zivot, bio je vidovit i iako mi to nikad nije rekao osjetila sam da mi prenosi energiju...ponavljao je da moram naci sebe i tada se maknuo...

s njime je poceo moj razvoj, nasla bi se u nekakvoj situaciji i primjetila da sam drugacije odreagirala...jedno vece sam odjednom osjetila srecu u sebi, beskrajnu srecu, beskrajnu slobodu, beskrajnu zahvalnost i dusu............ u mojoj glavi nije bilo misli... priroda je postala nevjerojatna i prekrasna a svijet upravo onakav kakav treba biti, savrsen u svoj svojoj nesavrsenosti...

ego, ljubomora, strahovi...0 cista pozitiva

dugo dugo sam na laptopu imala jedan citat "People will love you, people will hate you, and none of it will have anything to do with you. Abraham-Hicks", izvukla sam ga i osjetila potrebu da vidim tko je to... poslusala sam njene snimke na Utubeu i sve sto je rekla bila je samo potvrda onog sto sam osjecala... odogovor na sve sto me zanimalo nametnuo bi se sam... i tako je pocela moja igra sa zakonom privlacnosti....
__________________
love is everything

Zadnje uređivanje poisonous ivy : 02.02.2013. at 12:27.
poisonous ivy is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2013., 12:56   #2005
Pozdrav evo ja pročitao prvi Transurfing,i čini mi se jako zanimljiv cijeli taj koncept,inače sam skeptik i ateist cijeli život,ali u zadnje vrijeme sam se nesto nabrijo na moć uma,i Transurfing me užasno privukao neznam zasto,ali daleko mi je bio privlačnij od svih tih tipova knjiga (Tajna,Ključ primjene zakona privlačnosti,itd...)Vjerojatno mi srce govorilo i um poslušao pa sam krenuo u čitanje.

Nemogu reć da sam još počeo živjet po principima tim,ali osjećam da mi je pomogo (možda jel sam našao barem neki duhovni put,jel prije sam bio dosta depresivan i bezciljno išo kroz život).I korak po korak je bolje,ali još uvijek imam taj problem kaj vjerojatno mnogi imaju,par dana je super i onda dodje par depresivnih dana,izmjenjuju se ko dan i noć to mi oduvijek bilo,samo evo zadnjih par mjeseci odkad sam na taj ajmo reć duhovnu shemu prešao (meditacija,čitanje knjiga,gledanje likova na youtubu tipa,Krishnamurti,Mcckenna,Allan Watts,Eckhart TOlle),postalo je podnošljivije,ali osjećam da je put još dug.Put ka čemu ? Pa nema nekog konačnog cilja samo želim više uživat u životu i biti sretnij.
No dobro iz prve knjige lijepo je rečeno kako se nesmije mijenjat sebe,negativne misli privlače negativno a pozitivne pozitivno,nije dobro jako željet nešto jel se remeti ravnoteža,ukratko ako sam razumio najbolje je biti opušten i ne pridavat važnosti ničem previše,i biti zadovoljan sa onim šta imaš,jel ako se zagriješ previše za nešto ideš na mlin klatnima,a i sile ravnoteže će dijelovat protiv tebe da umanje potencijal,samo jel mi možete objasnit sa putokazima i znakovima nisam baš razumio on je dao primjer kada crna mačka pretrči cestu,pa kao dal ima nešto u tome,al kaj nije onda pridavanje važnosti tom događaju,ako misliš(znaš)da dobivas odredjene znakove za neki događaj.

Inače iz svog iskustva,još davno prije nego što sam uopće zabrijo na takve stvari,imo sam jedan zanimljiv upraksani ritual ajmo tak reći.Često mi se dešavalo da kad imam loš predosječaj za neki događaj,da zapravo on ispadne jako dobar,i obrnuto,i to mi se tako često dešavalo da sam počeo,čak svijesno zamišljat kako će biti loše užas bolje da ne idem,jel bi onda ispalo dobro na kraju.I gle čuda fakat mi se tak dešavalo pa sam to dosta često radio i bilo je uspješno,al sam sa vremenom zaboravio na to.U Transurfingu Vadim je točno to napisao pri kraju prvog dijela,pa eto da kažem da djeluje,makar nije napisao da se isprobava,nego ja napomenuo kako je to čest slijed okolnosti.

Jeli iko isprobo ono kada se svađaš sa nekim,ili kada te neko gnjavi da vizualiziraš ga kako uživa ?Imo sam baš svađu nedavno i nisam uspio nikak vizualizirat tu osobu kako uživa,povukla me izgleda ta osoba u njezinu frekvenciju,pa sam se samo živciro,ali budem isprobo sigurno u narednim svađama (ako dodje do njih ).

Eto nemrem se sjetit šta više napisat,pozdrav svima odo čitat drugi dio.
Fichoslav is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2013., 13:49   #2006
Quote:
Ibrahim-Pr kaže: Pogledaj post
Naravno, ako mislimo da je teško dostižno tada će nam i biti teško dostižno.

Ovaj opis tvog iskustva djelovanja Namjere je divan, lijepo je čuti tako nešto. Kad opisuješ s kakvom lakoćom si to izveo prilično me podsjeća na način na koji se to opisuje u "OTLA principu". I posebno se slažem s ovim što kažeš - "Mogućnosti su nam neslućene samo onda kada sami sebe ne kočimo." Sveta istina.

Kao i ovo


Za razliku od većine transurfera ovdje koje sve iznimno cijenim, u tvojem pisanju se osjeti jedna malo drugačija ali vrlo pozitivna i osebujna vibra. Još je bio jedan koji je barem meni ostavljao slične dojmove, iako se izražavao na drugačiji način. Zato smatram da je dobro što "uskačeš" kad osjetiš potrebu i želju i kad misliš da bi uz tvoja iskustva mogao pomoći drugima ovdje. Samo nastavi, to s egom neće imati veze, niti ovaj moj komentar, kao ni tvoji budući.

Nego, zanima me nešto. Da te netko pita - koja literatura je po tvom mišljenju najkorisnije što si u životu pročitao, koje bi naslove izdvojio?

I koliko puta si pročitao Transurfing i koliko ti je vremena trebalo da osjetiš da ti je poruka u potpunosti i uspješno prenesena, da osjetiš da je sve sjelo u potpunosti i da si sve vrijeme gospodar stvarnosti?
Ne mogu se sada sjetiti svih naslova s interneta koje sam čitao, u prošlosti sam razmjenjivao e-knjige s ljudima i imao sam ih preko 800 raznih tema na polju metafizike,ezoterije, gnostike, teorija zavjera itd itd...i po svake sam uzeo nešto što na kraju i nije ispalo nešto bajno.
Definitivno za mene je prekretnica bila Transurfing a Nova Zemlja me oduševljava na svoj način kao i OTLA princip koji je minijaturna verzija obje knjige na neki način.
Zaista, te tri su dovoljne jednoj otvorenoj osobi da počne razmišljati i raditi na sebi.
Također tu su djelovale i četiri sporazuma sa samim sobom, majstorstvo u ljubavi ali iznenadio sam se da navedenih principa ima i u knjigama koje se bave uspješnošću i poslom kao što su sedam navika uspješnih ljudi i osma navika uspješnih ljudi.
Osim knjiga u mom životu su važne uloge odigrale neke osobe koji su mi bili učitelji, koji su znali više i imali više iskustva i moran im biti zahvalan što su izdržali sa mnom jer sam zaista nekada bio grozan...svojeglav i poprilično egoističan i u doticaju s "crnom magijom" pošto je to naslijeđe iz prošlog života pa sam jednostavno prirodno već znao kako baratati time.....samo što je karma napravila svoje pa sam lijepo od 22 do 25 godine gmizao po podu koliko sam energetski bio nisko i očajan, ali eto moja vrlo snažna želja da se dignem s poda me je dovela do jednog energoterapeuta s kojim sam radio godinu dana i gdje je počeo moj sadašnji put.
Čišćenja koja sam prolazio su bila toliko bolna tada da sam bio na rubu da puknem, moje indentifikacije i ego se odvajao od mene i ostavljao me golog sa mojom suštinskom prirodom s čim se nisam naučio živjeti a kada čovjek odjednom odstane bez identiteta je vrlo neugodno jer više niti nezna gdje mu je mjesto.
Još jedna stvar koja mi je uvelike pomogla jest theta healing, uz pomoć odličnog terapeuta skidam sve traume, programe, obrasce, vjerovanja, emocije koje me koče i opet me ostavlja na golo s mojom suštinskom prirodom i mogu reći da je stvar super ali treba biti spreman na tako nešto pošto te ostavi golog bez identiteta.
Bio sam triput na tome i još imam dvije ili tri da očistim sve što je još ostalo u meni....živo me zanima šta će bit sa mnom kad uklonim sve te programe iz sebe..... tada bi Namjera trebala biti zaista velika....

Što se tiče transurfinga, 6 knjiga svaku po tri puta, sedmu još nisam pošto sam na nekim drugim stvarima ali uskoro će i to doći na red.
Mogu reći da mi je trebalo godinu dana prakticiranja transurfinga da postanem gospodar stvarnosti....

Zadnje uređivanje GameDeveloper : 02.02.2013. at 14:11.
GameDeveloper is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2013., 14:09   #2007
Quote:
Fichoslav kaže: Pogledaj post
Pozdrav evo ja pročitao prvi Transurfing,i čini mi se jako zanimljiv cijeli taj koncept,inače sam skeptik i ateist cijeli život,ali u zadnje vrijeme sam se nesto nabrijo na moć uma,i Transurfing me užasno privukao neznam zasto,ali daleko mi je bio privlačnij od svih tih tipova knjiga (Tajna,Ključ primjene zakona privlačnosti,itd...)Vjerojatno mi srce govorilo i um poslušao pa sam krenuo u čitanje.

Nemogu reć da sam još počeo živjet po principima tim,ali osjećam da mi je pomogo (možda jel sam našao barem neki duhovni put,jel prije sam bio dosta depresivan i bezciljno išo kroz život).I korak po korak je bolje,ali još uvijek imam taj problem kaj vjerojatno mnogi imaju,par dana je super i onda dodje par depresivnih dana,izmjenjuju se ko dan i noć to mi oduvijek bilo,samo evo zadnjih par mjeseci odkad sam na taj ajmo reć duhovnu shemu prešao (meditacija,čitanje knjiga,gledanje likova na youtubu tipa,Krishnamurti,Mcckenna,Allan Watts,Eckhart TOlle),postalo je podnošljivije,ali osjećam da je put još dug.Put ka čemu ? Pa nema nekog konačnog cilja samo želim više uživat u životu i biti sretnij.
No dobro iz prve knjige lijepo je rečeno kako se nesmije mijenjat sebe,negativne misli privlače negativno a pozitivne pozitivno,nije dobro jako željet nešto jel se remeti ravnoteža,ukratko ako sam razumio najbolje je biti opušten i ne pridavat važnosti ničem previše,i biti zadovoljan sa onim šta imaš,jel ako se zagriješ previše za nešto ideš na mlin klatnima,a i sile ravnoteže će dijelovat protiv tebe da umanje potencijal,samo jel mi možete objasnit sa putokazima i znakovima nisam baš razumio on je dao primjer kada crna mačka pretrči cestu,pa kao dal ima nešto u tome,al kaj nije onda pridavanje važnosti tom događaju,ako misliš(znaš)da dobivas odredjene znakove za neki događaj.

Inače iz svog iskustva,još davno prije nego što sam uopće zabrijo na takve stvari,imo sam jedan zanimljiv upraksani ritual ajmo tak reći.Često mi se dešavalo da kad imam loš predosječaj za neki događaj,da zapravo on ispadne jako dobar,i obrnuto,i to mi se tako često dešavalo da sam počeo,čak svijesno zamišljat kako će biti loše užas bolje da ne idem,jel bi onda ispalo dobro na kraju.I gle čuda fakat mi se tak dešavalo pa sam to dosta često radio i bilo je uspješno,al sam sa vremenom zaboravio na to.U Transurfingu Vadim je točno to napisao pri kraju prvog dijela,pa eto da kažem da djeluje,makar nije napisao da se isprobava,nego ja napomenuo kako je to čest slijed okolnosti.

Jeli iko isprobo ono kada se svađaš sa nekim,ili kada te neko gnjavi da vizualiziraš ga kako uživa ?Imo sam baš svađu nedavno i nisam uspio nikak vizualizirat tu osobu kako uživa,povukla me izgleda ta osoba u njezinu frekvenciju,pa sam se samo živciro,ali budem isprobo sigurno u narednim svađama (ako dodje do njih ).

Eto nemrem se sjetit šta više napisat,pozdrav svima odo čitat drugi dio.
Depresija i besciljnost je znak odvojenosti od Sebe, ego naviše pridonese tome jer depresija nastaje kada se ne ispune uvjeti koje je ego postavio a to kasnije rezultira sve većim odvajanjem od svoje vlastite Prirode a ta jest da si Jedno sa Svim.
Što više budeš radio na sebi sve veći osjećaj Postojanja, Sebstva i Jednote će biti u tebi i sve više ćeš vidjeti kako razdvojenost ne postoji i da nikad nije postojala, samo pomalo bez žurbe.
GameDeveloper is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2013., 14:53   #2008
Quote:
GameDeveloper kaže: Pogledaj post
Ne mogu se sada sjetiti svih naslova s interneta koje sam čitao,
a jesi sretan?
__________________
love is everything
poisonous ivy is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2013., 15:01   #2009
Quote:
Ibrahim-Pr kaže: Pogledaj post

I koliko puta si pročitao Transurfing i koliko ti je vremena trebalo da osjetiš da ti je poruka u potpunosti i uspješno prenesena, da osjetiš da je sve sjelo u potpunosti i da si sve vrijeme gospodar stvarnosti?
Znam da me nisi pitao ali i mene zanima koliko vam je bilo potrebno da vam "legne"? Počeo sam čitati nekad u 5. mjesecu, sad je 2. znači malo manje od godine dana. Iako nisam u potpunosti skroz sve sabrao ali vidim koliko je sve jednostavno. I osjetnim tu kozmičku šalu, svaki dan me iznenadi sa nečim. Vidim koliko je sve oko mene divno, i koliko sam patio bez razloga, oko stvari o kojim nisam trebao, ni trošiti zrak na njih. Stvari imaju novu boju, novi pogled, kao da sam nešto promijenio, kao kad promijeniš raspored namještaja u sobi, tako nešto. Volio bi kad bi mogao jednostavno reći kako to uraditi, ali ne znam, ja sam ustao jedno jutro sa drugačijim osjećajem, kao da sam se probudio u paralelnom univerzumu.
Eto, samo sam imao potrebu da se izrazim.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk HD
Java Junkie is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2013., 15:21   #2010
Quote:
Java Junkie kaže: Pogledaj post
Znam da me nisi pitao ali i mene zanima koliko vam je bilo potrebno da vam "legne"?

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk HD
nemoj se opterecivat s drugima super ti ide
__________________
love is everything
poisonous ivy is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2013., 15:24   #2011
Quote:
poisonous ivy kaže: Pogledaj post
nemoj se opterecivat s drugima
Stvarno, da!

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk HD
Java Junkie is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2013., 16:18   #2012
da. ne se opterecivat s drugima. biti sam sebi najvažniji. ne se dat zayebavat od drugih. ne biti žrtva. otkantat dosadnjakoviće. bez krivnje. ili kako bi rekao Zeland: Moj cilj sam ja. a Ambrose Bierce bi rekao:
"Sebičnjak: oslobođen obzira prema sebičnosti drugih!"
antik is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2013., 18:15   #2013
Quote:
poisonous ivy kaže: Pogledaj post
a jesi sretan?
Što to znači biti sretan?
GameDeveloper is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2013., 19:29   #2014
Quote:
GameDeveloper kaže: Pogledaj post
Što to znači biti sretan?
ajde nije toliko tesko pitanje

onaj osjecaj koji osjecas kad hodas po cistom netaknutom snijegu... ili kisi... ili sumi dok si potpuno sam i oko tebe nema nicega osim prirode i prepustis se cistoj energiji prirode..
kad ti se kutovi usana sami spontano dignu u smijesak.....

to je sreca

googlaj mooji i pogledaj slike, on je cista sreca... tako zraci covjek koji je povezan sa sobom
__________________
love is everything

Zadnje uređivanje poisonous ivy : 02.02.2013. at 19:38.
poisonous ivy is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2013., 19:53   #2015
Quote:
poisonous ivy kaže: Pogledaj post
ajde nije toliko tesko pitanje

onaj osjecaj koji osjecas kad hodas po cistom netaknutom snijegu... ili kisi... ili sumi dok si potpuno sam i oko tebe nema nicega osim prirode i prepustis se cistoj energiji prirode..
kad ti se kutovi usana sami spontano dignu u smijesak.....

to je sreca

googlaj mooji i pogledaj slike, on je cista sreca... tako zraci covjek koji je povezan sa sobom
Svako taj osjećaj doživljava drugačije, zato i pitam što je to sreća a ti odgovaraš kao da je to generalni osjećaj i kao da ga svak proživljava na isti način.
To što ti opisuješ za mene znači radost življenja a ne sreća
GameDeveloper is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2013., 20:01   #2016
Quote:
GameDeveloper kaže: Pogledaj post
Svako taj osjećaj doživljava drugačije, zato i pitam što je to sreća a ti odgovaraš kao da je to generalni osjećaj i kao da ga svak proživljava na isti način.
To što ti opisuješ za mene znači radost življenja a ne sreća
ti si procitao 50 knjiga stoga pazis na izrazavanje iz ovog ili onog razloga, za mene je to sreca... ja to poznajem kao osjecaj srece i definiram kao srecu... i nemam potrebu pretjerano filozofirat jer je filozofirao netko tko je pisao knjigu iz svojeg kuta gledanja

vec se vidim zagrljena s ljubavi svog zivota govoreci mu, predivno mi je, osjecam radost zivljenja
__________________
love is everything

Zadnje uređivanje poisonous ivy : 02.02.2013. at 20:07.
poisonous ivy is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2013., 20:04   #2017
Quote:
poisonous ivy kaže: Pogledaj post
ti si procitao 50 knjiga stoga pazis na izrazavanje iz ovog ili onog razloga, za mene je to sreca... ja to poznajem kao osjecaj srece i definiram kao srecu... i nemam potrebu pretjerano filozofirat jer je filozofirao netko tko je pisao knjigu iz svojeg kuta gledanja
Ne, nije razlog u knjigama nego sam ono što ti doživljavaš srećom doživio na 50 različitih načina ovisno o visini svijesti i stupnju prisutnosti, a u radu s ljudima sam vidio da svak ima svoj kut gledanja također ovisno o visini svijesti i iskustvu kojeg su prošli kroz život.
Nema tu nikakvog filozofiranja
GameDeveloper is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2013., 20:22   #2018
Quote:
GameDeveloper kaže: Pogledaj post
Ne, nije razlog u knjigama nego sam ono što ti doživljavaš srećom doživio na 50 različitih načina ovisno o visini svijesti i stupnju prisutnosti, a u radu s ljudima sam vidio da svak ima svoj kut gledanja također ovisno o visini svijesti i iskustvu kojeg su prošli kroz život.
Nema tu nikakvog filozofiranja
dobro, ja to svejedno ne dozivljavam toliko ozbiljno osim toga dosta sam razigrana generalno, nemoj mi zamjerit
__________________
love is everything
poisonous ivy is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2013., 20:23   #2019
Quote:
poisonous ivy kaže: Pogledaj post
ti si procitao 50 knjiga stoga pazis na izrazavanje iz ovog ili onog razloga, za mene je to sreca... ja to poznajem kao osjecaj srece i definiram kao srecu... i nemam potrebu pretjerano filozofirat jer je filozofirao netko tko je pisao knjigu iz svojeg kuta gledanja

vec se vidim zagrljena s ljubavi svog zivota govoreci mu, predivno mi je, osjecam radost zivljenja
Nadogradila si post, ja sebe vidim u novom mercedesu i govorim mu predivan si, osjećam radost življenja
Šalam se malo, dobro dođe
GameDeveloper is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2013., 20:25   #2020
Quote:
poisonous ivy kaže: Pogledaj post
dobro, ja to svejedno ne dozivljavam toliko ozbiljno osim toga dosta sam razigrana generalno, nemoj mi zamjerit
Ma kakvo zamjeranje, jučer sam se čistio od zamjeranja sa svih razina i prošlih života.... ali ozbiljno , volim ja razigrane cure.
GameDeveloper is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:37.