Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.11.2012., 23:53   #21
Quote:
obelix90 kaže: Pogledaj post
ti i autor posta kojemu si stavila amen mozete si nabaviti zivot, onakvu glupost moze napisati samo iskomplexirani decko kojeg je cura ostavila iz slicnog razloga, svatko ima pravo na odabir , svi smo mi voljeli nekoga i slomili mu srce kao sto su ga nama slomili. Zar bi se sada trebao osjecati kao govno jer nisam sa curom koju sam volio sa 18godina?? Gluposti
sorry, ali mišljenja sam da je bio djelomično u pravu sa tom izjavom.

zašto djelomično? zato što lik nije baš neka dušica, ali definitivno postoje ženske koje upropaste normalnog dečka.
GoGs is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2012., 23:56   #22
Quote:
GoGs kaže: Pogledaj post
sorry, ali mišljenja sam da je bio djelomično u pravu sa tom izjavom.

zašto djelomično? zato što lik nije baš neka dušica, ali definitivno postoje ženske koje upropaste normalnog dečka.
Kakve su ovo gluposti? Ne moze ga upropastiti nikako, ako mu ne odgovara cura neka si nadje novu, a ako misli papucariti onda mi ga nije zao.
obelix90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2012., 00:09   #23
Quote:
GoGs kaže: Pogledaj post
kako će teći razgovor, ja to ne mogu predvidjeti, to ovisi o njima. no ako krene u tom smjeru kao što si navela, to je samo pokazatelj da je vrijeme da se raziđu.
upravo tako.
__________________
Vivir con miedo es como vivir a medias!
Ewanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2012., 00:26   #24
Autorice, normalno je, SASVIM normalno to kroz što prolaziš.
Samo si imala 17 godina kad si se upustila u to. 17!! Djevojčica, beba.
Naravno da želiš svoja iskustva, naravno da želiš istražit život.
I jasno je da u tako mladim godinicama ne želiš zapet u praktički bračnom životu, koji traje već godinama.
Rijetko kad prva ozbiljna veza, posebno začeta u tinejdžerstvu potraje zauvijek.

Da je topik napisao tip, svi bi mu rekli da prolazi kroz normalne stvari.
Nema razloga da to ne važi i za djevojku.

I nema veze koliko ste oboje ok ljudi i koliko je divan prema tebi. Ti se iz curetka transformiraš u ženu i za tu transformaciju su ti potrebna nova iskustva, novi ljudi, novi poljupci.

Možda prekinete za stalno, možda skupite iskustva, pa se mudriji vratite jedno drugom. Mozda tek ceka velika ljubav.To zasad ne znas. Ali znaj daje ovo sto osjecas prirodno.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2012., 01:01   #25
Raširi krila i poleti. Opraši koliko god možeš cvjetova, jaši divlje pastuhe, istraži sva bitna područja, riješi se strašnih okova, i budi svoja. Ne daj da te sputavaju društvene norme, zli jezici, dečko koji te prevario, ma bilo tko. Uživaj u životu i u svemu što ti pruža, pruži i primi, budi nesputana i prirodna. Jer ti si Žena.
Gorštak is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2012., 01:05   #26
Quote:
obelix90 kaže: Pogledaj post
Nema univerzalnog pravila niti savjeta. Ljudi koji su ostali cijeli zivot samo sa jednim partnerom (sexualnim) ce se uvijek pitati sta bi bilo da sam tamo i tamo , tada i tada bla bla. Bitno je koliko ti njega volis, koliko ti je stalo do toga da on bude tvoj zauvijek. Normalno da nakon 6 godina veze, a imas 22 ti se ovo javlja. Samo budi iskrena prema sebi, mozda mozes predloziti decku da uzmete kracu pauzu ili sex u troje, ne bi vjerovala , ali mnogo dugih mladih veza bas to radi i samo im se veza ucvrstila, a ako mislis da je ovo previse za tebe posevi se sa nekime i vidjeti ces odmah jel ti to odgovara ili ne. Nece svijet propasti zbog sexa na jednu noc.

I preskaci ove moraliste koji kazu da ostavis decka , bla bla bla.
Jedan od najrazumnijih i najpametnijih savjeta ovdje.
ogranicena is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2012., 01:09   #27
Quote:
Gorstak79 kaže: Pogledaj post
Raširi krila i poleti. Opraši koliko god možeš cvjetova, jaši divlje pastuhe, istraži sva bitna područja, riješi se strašnih okova, i budi svoja. Ne daj da te sputavaju društvene norme, zli jezici, dečko koji te prevario, ma bilo tko. Uživaj u životu i u svemu što ti pruža, pruži i primi, budi nesputana i prirodna. Jer ti si Žena.
Jako lijepo napisano. Ali ova zadnja recenca mi bode oci.

Kakve veze ima to je li ili nije Žena (uzimam u obzir i znacaj velikog slova)? Sloboda misli i djela je nesto sto malo tko sebi moze pruziti, ako nije emotivno i fizcki sam.
ogranicena is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2012., 01:29   #28
Mi trenutno zivimo u drustvu koje formira stabilne i cesto dozivotne zajednice, koje su sve samo ne povrsno mijenjanje partnera. I cini mi se, sto duze proucavam ljude, da je taj princip zastario, ma koliko ga ja zagovarao. Ljudi jednostavno nisu toliko kvalitetni, da bi se isplatilo uloziti vrijeme u njih. Sam koncept spajanja dvoje ljudi je totalno promasen, i ako se mene iskreno pita, radije bih svaki dan drugu plejboj zecicu u krevetu.
Gorštak is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2012., 01:37   #29
Quote:
Gorstak79 kaže: Pogledaj post
Mi trenutno zivimo u drustvu koje formira stabilne i cesto dozivotne zajednice, koje su sve samo ne povrsno mijenjanje partnera. I cini mi se, sto duze proucavam ljude, da je taj princip zastario, ma koliko ga ja zagovarao. Ljudi jednostavno nisu toliko kvalitetni, da bi se isplatilo uloziti vrijeme u njih. Sam koncept spajanja dvoje ljudi je totalno promasen, i ako se mene iskreno pita, radije bih svaki dan drugu plejboj zecicu u krevetu.
Krivo. Ljudi su shvatili da poligamija nije tako losa. Sve vise je otvorenih brakova , veza jer su ljudi shvatili da sex nije nista lose.
obelix90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2012., 01:37   #30
Quote:
Mi trenutno zivimo u drustvu koje formira stabilne i cesto dozivotne zajednice, koje su sve samo ne povrsno mijenjanje partnera.
Ocito ne zivimo u istom drustvu. Danas je drustvo puno liberalnije nego prije par desetaka godina. Samostalnost, liberalnost, truc muc, i danas ima neuporedivo vise razvoda (ili je i to samo u mom drustvu?).


Quote:
I cini mi se, sto duze proucavam ljude, da je taj princip zastario, ma koliko ga ja zagovarao. Ljudi jednostavno nisu toliko kvalitetni, da bi se isplatilo uloziti vrijeme u njih. Sam koncept spajanja dvoje ljudi je totalno promasen, i ako se mene iskreno pita, radije bih svaki dan drugu plejboj zecicu u krevetu.
Prvo kazes da zivimo u takvom drustvu, a onda da je taj princip zastario?

Ne mislim da je stvar u kvaliteti ljudi nego u raznim mogucnostima koje im se nude. Prije 50 god. malo tko je imao priliku upoznati nekoga tko zivi 300 km dalje, a danas nema granica.....

Ne znam o kom to konceptu pricas, jedino mi na pamet pada Crkva kao zagovaratelj necega sto bi se moglo nazvati konceptom udvoje i to sa trajanjem "until death do us part".
ogranicena is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2012., 01:47   #31
evo c/p moje note sa fejsa:

Mi trenutno zivimo u drustvu koje formira stabilne i cesto dozivotne zajednice, koje su sve samo ne povrsno mijenjanje partnera. No cini mi se, sto duze proucavam ljude, da je taj princip zastario, ma koliko ga ja zagovarao. Ljudi jednostavno nisu toliko kvalitetni, da bi se isplatilo uloziti vrijeme u njih. Ljudi, koliko god bili dobrih namjera i koliko god ne bili zli po prirodi, su samo skup svojih strahova. I samim tim, znaju nepredvidjeno reagirati. Znaju prevariti dugogodisnjeg partnera i raskinuti vezu u koju su godinama ulagali. A za to nisu uopce krivi. Znaju i trpiti mane svog partnera zbog djece ili nekih drugih pozitivnosti. Sam koncept spajanja dvoje ljudi je totalno promasen, i ako se mene iskreno pita, radije bih svaki dan drugu plejboj zecicu u krevetu. Zivot je brz i dinamican, pogotovo danas u informatickom dobu. Nitko vise nema vremena. Za bilo sto opcenito, a kamoli za gradnju cvrstih temelja. A nemaju ni predispozicije, a poneki ni kvalitete za nesto dugotrajno. Mislim da u situaciji kad ste svjesni da vas iza ugla ceka netko novi, ljubomora vise ne postoji, prevara vise ne postoji, posesivnosti nema, seks je prirodan, sa bilo kim tko vam se svidi, i nema zaljenja. U mojoj utopiji, ljudi se jebu na svakom cosku, a djecu odgajaju svi, a ne njihovi bioloski otac i majka.
Gorštak is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2012., 01:54   #32
Quote:
Gorstak79 kaže: Pogledaj post
evo c/p moje note sa fejsa:

Mi trenutno zivimo u drustvu koje formira stabilne i cesto dozivotne zajednice, koje su sve samo ne povrsno mijenjanje partnera. No cini mi se, sto duze proucavam ljude, da je taj princip zastario, ma koliko ga ja zagovarao. Ljudi jednostavno nisu toliko kvalitetni, da bi se isplatilo uloziti vrijeme u njih. Ljudi, koliko god bili dobrih namjera i koliko god ne bili zli po prirodi, su samo skup svojih strahova. I samim tim, znaju nepredvidjeno reagirati. Znaju prevariti dugogodisnjeg partnera i raskinuti vezu u koju su godinama ulagali. A za to nisu uopce krivi. Znaju i trpiti mane svog partnera zbog djece ili nekih drugih pozitivnosti. Sam koncept spajanja dvoje ljudi je totalno promasen, i ako se mene iskreno pita, radije bih svaki dan drugu plejboj zecicu u krevetu. Zivot je brz i dinamican, pogotovo danas u informatickom dobu. Nitko vise nema vremena. Za bilo sto opcenito, a kamoli za gradnju cvrstih temelja. A nemaju ni predispozicije, a poneki ni kvalitete za nesto dugotrajno. Mislim da u situaciji kad ste svjesni da vas iza ugla ceka netko novi, ljubomora vise ne postoji, prevara vise ne postoji, posesivnosti nema, seks je prirodan, sa bilo kim tko vam se svidi, i nema zaljenja. U mojoj utopiji, ljudi se jebu na svakom cosku, a djecu odgajaju svi, a ne njihovi bioloski otac i majka.
Da, ti i ja zivimo u razlicitim svjetovima.
ogranicena is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2012., 02:22   #33
Quote:
Gorstak79 kaže: Pogledaj post
evo c/p moje note sa fejsa:

Mi trenutno zivimo u drustvu koje formira stabilne i cesto dozivotne zajednice, koje su sve samo ne povrsno mijenjanje partnera. No cini mi se, sto duze proucavam ljude, da je taj princip zastario, ma koliko ga ja zagovarao. Ljudi jednostavno nisu toliko kvalitetni, da bi se isplatilo uloziti vrijeme u njih. Ljudi, koliko god bili dobrih namjera i koliko god ne bili zli po prirodi, su samo skup svojih strahova. I samim tim, znaju nepredvidjeno reagirati. Znaju prevariti dugogodisnjeg partnera i raskinuti vezu u koju su godinama ulagali. A za to nisu uopce krivi. Znaju i trpiti mane svog partnera zbog djece ili nekih drugih pozitivnosti. Sam koncept spajanja dvoje ljudi je totalno promasen, i ako se mene iskreno pita, radije bih svaki dan drugu plejboj zecicu u krevetu. Zivot je brz i dinamican, pogotovo danas u informatickom dobu. Nitko vise nema vremena. Za bilo sto opcenito, a kamoli za gradnju cvrstih temelja. A nemaju ni predispozicije, a poneki ni kvalitete za nesto dugotrajno. Mislim da u situaciji kad ste svjesni da vas iza ugla ceka netko novi, ljubomora vise ne postoji, prevara vise ne postoji, posesivnosti nema, seks je prirodan, sa bilo kim tko vam se svidi, i nema zaljenja. U mojoj utopiji, ljudi se jebu na svakom cosku, a djecu odgajaju svi, a ne njihovi bioloski otac i majka.
Fora ti ova utopija, na prvu
A onda krene hrpa pitanja: kako se zaštitit od silnih boleština u tom brzom svijetu? Nema vremena za doktore, zaštitu, jer iza ugla čeka novi jebač. Od tolikog sexa, dogode se i djeca. Ko to hrani, plaća račune? Biološkog oca ne možeš ni detektirat u tom ludom ritmu sexa sa zečicama i zečevima. Kako odgojit djecu ako dobijaju toliko raznih informacija od toliko mama i tata?
Posesivnost je urođena u svakom čovjeku, javlja se kao strah da ne izgubi ono do čega mu je stalo. Dakle, u tom brzom utopijskom svijetu nema vremena za ljubav
Može to tako neko vrijeme, ali umori se čovjek od te brzine. Pa poželi utočište od svakidašnjice. Zatreba dom..gdje mu je? Iza ugla.... sumnjam
tonkica051 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2012., 02:33   #34
na svu srecu Utopija ostaje uvijek Utopija bez obzira na vrijeme i prostor....
milionas is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2012., 02:41   #35
Quote:
tonkica051 kaže: Pogledaj post
Fora ti ova utopija, na prvu
A onda krene hrpa pitanja: kako se zaštitit od silnih boleština u tom brzom svijetu? Nema vremena za doktore, zaštitu, jer iza ugla čeka novi jebač. Od tolikog sexa, dogode se i djeca. Ko to hrani, plaća račune? Biološkog oca ne možeš ni detektirat u tom ludom ritmu sexa sa zečicama i zečevima. Kako odgojit djecu ako dobijaju toliko raznih informacija od toliko mama i tata?
Posesivnost je urođena u svakom čovjeku, javlja se kao strah da ne izgubi ono do čega mu je stalo. Dakle, u tom brzom utopijskom svijetu nema vremena za ljubav
Može to tako neko vrijeme, ali umori se čovjek od te brzine. Pa poželi utočište od svakidašnjice. Zatreba dom..gdje mu je? Iza ugla.... sumnjam
Kako si se dosad štitila od boleština? Ne znam ja sve odgovore niti govorim da je pod današnjim sistemom i načinom djelovanja ovo moguće, ali vjerujem da će tako biti u budućnosti, možda kroz 100-200god ili više. Ne vjerujem da bi bila posesivna jer bi svi bili jednako super. A dom ti pod jedan ne bi bio potreban, a pod dva sto ce ti dom ako ti je obitelj disfunkcionalna, kao što ih većina danas jest? ALi odosmo mi u off topic...
Gorštak is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2012., 02:47   #36
Teško mi se uživjet u ovo jer svaki put kad sam bila u definiranoj vezi, htjela sam, jasno i glasno, da mi je to zadnja veza. Naravno da sam prihvaćala mogućnost da možda i nije, ali sam htjela da bude. I ne mogu se uživjeti u to da želim vidjeti kakvi su drugi frajeri u krevetu jer sam s prvim frajerom htjela da mi bude i zadnji.

Kad sam bila u polu-vezama, otvorenim vezama i brijanjima, nije me to ispunjavalo, to ti jedino mogu reći.

Ali to sam ja.

Isto tako, znam puno ljudi koji su prekidali veze poput tvoje iz razloga poput tvojih i isto tako, znam ih puno koje je usrećio taj postupak i puno onih koje nije.
Istini za volju - mislim da su čak i ovi koje nije usrećio zapravo napravili dobar potez jer ih ni ta veza iz koje su izlazili nije usrećivala. Svaki put kad ti osjećaj u želucu govori da moraš otići iz nečega, učini to. I svaki puta kad ti osjećaj u želucu govori da ne moraš, nemoj.

E, sad, problem je kad imaš oba osjećaja i nisi siguran koji je jači...a to ti ne može, nažalost, reći nitko drugi osim, opet, tvog vlastitog želuca.

Tako da, na forumu zapravo nemaš što tražiti

Sretno!
morcego is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2012., 03:12   #37
Kod mene je bila slična situacija. Bila sam u vezi s momkom koji je prema meni bio divan, sve super, pun podrske, u vecini stvari smo se slagali, sličan smisao za humor, kad god smo izlazili veselila bi se kao i prvi put, prva ozbiljnija veza, s njim je bia prvi seks, prvi kojeg sam upoznala s obitelji, prvi koji mi je poklonio ružu, sve... medutim, nakon nekog vremena, dosla sam do točke da da se zapitam kako bi bilo to sve prolazit s nekim drugim.. kakav bi neko drugi bio u krevetu ili kako bi bilo s nekim drugim posjetit neka mjesta..
i dogodilo se jedan put kad sam izasla vanka, upoznala sam tipa koji mi se svidia, malo sam popila ali bez obzira na to dala sam mu broj iako sam znala da ne bi trebala.. i poceli su pozivi da izadjemo jednu vecer i tako to. i otisla sam, eto odlucila sam udovoljit znatizelji. i drago mi je da jesam. izasla sam, ai cijelo vrijeme mi je bia grč u želucu i čim mi se on mrvicu priblizia, shvatila sam da to nista nema smisla. proslo mi je kroz glavu "pa sta ja ovo radim", poslala sam prijateljici poruku da me nazove kao da ja moram hitno do nje i tako sam utekla.. jednostavno sam shvatila da volim momka, sto god me muči zelim pricat s njim, seksat se zelim s njim, slobodno vrijeme zelim provodit s njim i sve sto radim, zelim radit s njim.
i to je to, nema tu neke filozofije. ako nekoga volis, onda je to to. ne slazem se s onim "ako nekoga volis, neces ga prevariti". u pravilu ne odobravam, ali svak ima svoje razloge, poanta je u onome sto bude nakon te jedne prevare. ako ti je pruzila neki gušt ili ako razmisljas o ponavljanju, očito ti u vezi nesto nedostaje i u tom slucaju je treba prekinit. s druge strane, ako nakon prevare skuzis da je to bila pogreska, onda muči i pritrpi griznju savjesti. sebicno je rjesavat se je tako da ces partneru sve reci, samo ces poljuljati ako ne i unistiti odnos koji zapravo zelis sacuvati..
iivana909 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2012., 03:35   #38
zapela si u ljubavi na koju po mom misljenju nisi spremna ... bar ne u smislu ljubaavi koja se da naslutiti (dozivotna - iskrena - ispunjavajuca)

steta je sto se ljudima od rodjenja namece krivnja za najprirodnije pojave odnosno procese .. ja cu biti toliko slobodan pa te pokusati savjetovati da se takvog/takvih osjecaja rjesis sto prije na bilo koji nacin .. realno-razumno imas pravo zadovoljiti sebe .. to kaj si dio drustva u kojem se svima ispire mozak licemjerjem i retardiranim moralnim nacelima nisi kriva .. ne zelim reci da je ok varati i blabla .. ali nekidan cuo na radiju zanimljiv dijalog ali me presjekla izjava da bi svijet bio okrutno mjesto kad bi svi bili iskreni pa je kakti ok da ljudi ne govore istinu uvijek .. da kakti zbog suosjecanja ublazavaju istinu .. ja se iskreno sam sebi gadim dok to radim .. nadam se da cu imati toliko dostojanstva i volje da to ponistim iz svog odnosa prema okolini p atako i prem a sebi blablabla :P

previse je sablona .. cak i u takozvanom liberalnom drustvu stA god to bilo ja tu slobodu nisam dozivio (ne kazem da je nema .. smo da je nism osobno dozivio-osjetio)..
svaka cast ogranicena ali brate mili gdje ti vidis slobodu .. ma sve ti dam da udjem u taj svijet ali bojim se da bi ga svojim traumama razarao tako da povlacim svoju ponudu na vrijeme (a bas sam se ponadao da imam sansu )

Zadnje uređivanje F.A.Q : 13.11.2012. at 03:43.
F.A.Q is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2012., 04:10   #39
Quote:
DeLuxy kaže: Pogledaj post
Ne, ne zelim zbog 4,5 minuta, ma i da bude pola sata, izgubiti nesto na cemu sam radila 6 godina i zbog cega sam postala bolja osoba.

to sudis po decku ili si prirodno pesimisticna?



Quote:
DeLuxy kaže: Pogledaj post
Htjela sam napisati da cu se tako rijesiti griznje savjesti... ali opet, to bi bilo uzasno sebicno, zar ne? Ja bih se rijesila griznje savjesti, mozda bi se osjecala bolje neko vrijeme ili dok mi ne kaze da prekida sa mnom... a on? on bi se osjecao gore, osjecao bi se izdano... i nista ne bih dobila... izgubila bih vise nego da trpim i zivim sa svojom greskom... ovako cu patiti ja, on ne...

i sto sad? zapela sam! opet! i opet cu donijeti krivu odluku... upropastit cu sve. da, kao da vec nisam! isuse, koja sam ja glupaca! pa zar mi je trebalo da se dovedem ovdje...? da se zvaljekam sa likom kojem se ni imena ne sjecam, a doma me ceka netko koga volim... radi cega?

ne mogu nazad... nazalost, ne mogu... ali ima li nacina da krenem naprijed? da ispravim sto sam zajebala?

ckomi.

ako mislis ostajati u vezi.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2012., 11:12   #40
Quote:
DeLuxy kaže: Pogledaj post
U vezi sam 6 godina, vec dvije godine zivimo skupa. Ja imam 22, on 23. Volim ga, necu poreci. Znate ono kad se s nekim vidite da s tom osobom mozete ostarjeti, imati djecu. Podrska mi je u svemu, kada su mi ljudi govorili da od pjevanja nemam nista, on je bio taj koji mi je dogovarao gaze i bio uz mene, bodrio me. Kada su mi govorili da sam "ruzno pace", on je cekao da izronim iz depresije i pokazao mi da sam lijepa.

Prije njega sam bila s kim sam htjela, ljubakala se s okolo, imala neke krace vezice, sve bezveze. Zaljubljivala se u kretene, vecinom tipove iz bendova koji su mi obecavali da cu bas ja biti njihov glavni vokal. Srednja skola i srednjoskolske "tragedije". A onda sam upoznala njega koji je totalno bio nesto novo - divlji, strastven, faca prema svima, brani svoje, a ipak je tu za mene, uz mene, dao mi je svijet na dlanu. I dopustila sam mu da mi bude prvi u mnogocemu: prvi u sexu, prva duza veza, prvi koga je moj otac upoznao i odobrio, prvi kojem sam rekla da ga stvarno volim... I prvi kojeg sam prevarila (istina jer je on prevario mene, ali nije opravdanje!). Prekinuli smo... Pa se pomirili. Kao sto rekoh, zivimo skupa i to u njegovom stanu u Zagrebu, daleko od rodnog grada. Lijepo nam je. Studiramo oboje danju, navecer setamo svoga psa kvartom ili izlazimo ili ja pjevam s bendom, a on cuga na sanku na moj racun XD. Volim ga... Ali zapela sam! Osjecam da u meni raste neki nemir. Onaj nemir koji mi govori da sam mlada, da imam jos toga za probati, da je toliko toga neistrazeno. Ono pitanje kakav bi bio drugi decko u krevetu?

Ovaj vikend otisla sam sa prijateljicama vani. I ljubakala se s nekim likom u wc-u, likom kojem se ne sjecam ni imena. Samo sam se ljubakala, ni na trenutak nisam htjela nesto vise! Poljubila sam ga i nakon par minuta mu rekla da mi ide na zivce i izbacila ga iz wc-a. Okrivila bih alkohol, ali necu se spustati tako nisko, jadno je. Htjela sam to, napravila sam to i sad me ubija griznja savjesti. Rekla sam mu, ali sam presutjela dio da sam ja prva poljubila njega. Ne mogu mu pogledati u oci i reci mu: "Da, ljubavi, ja sam kriva!" To je kao da mu kazem: "Da, ljubavi, zelim da me ostavis!" A ne zelim...
Istu vecer sam upoznala decka koji je na prevaru dobio moj broj (pala sam na prastari trik: imas li za poziv? bravo ja!) i slao mi laskave poruke cilu vecer. Odgovarala sam, glupa sam, pijana. Ipak rekla sam mu da imam decka i da od mene nece dobiti nista. Danas mi opet salje poruke, pita je li mi decko doma, hocu na kavu s njim, a ja ne odgovaram. Ipak tako me zanima kakav je, sto bi bilo kad bi bilo, otici na kavu na koju me poziva ili ne? Ne, ne smijem! Moja veza mi je vaznija... Ponavljam si cijeli dan! Izbrisala sam poruke, samo da nemam njegov broj u mobu da ne dodem u napast!

Otisla sam predaleko, znam... Ipak ne znam sto da radim... Ne znam na koju stranu da krenem? Jer s jedne strane mi stoji predivan muskarac koji me voli, koji je bio uz mene u najgorim trenucima i najboljim, kojeg ja volim i s kojim zivim... A s druge strane mi stoje svi drugi, dobri decki, kreteni na kakve sam nalijetala prije, drugi kreveti i druga iskustva... Sto mi je? Nikad nisam bila ovakva? Jer ja ne zelim novu vezu, zelim ovu vezu! Ali zelim i probati jos nesto ili nekoga! Ajme, ponasam se ko neka drolja... I trazim savjete od ljudi koje ni ne poznajem... Ali zaista ne znam koji mi je vrag i sto je to u meni da me tjera da probam nesto izvan ovoga sto imam...? Glupa sam. Onda kada nisam imala nista, cmoljila sam da me niko ne voli. Sada kada bi trebala biti iskusnija, kada imam ono sto sam oduvijek zeljela, gle me... Trudim se to unistiti... Glupa sam. A zbog cega??? Ne znam... i zato trebam vas, ako je neko imao imalo slican problem ili film koji se meni odigrava u glavi......................
Mlada si ali ovo što si napravila je vrlo loše .... ili ga pusti pa se ljubkaj sa wc dečkima ili nemoj to raditi dok si s njime .... Hvala ! :P
Dark Wolf is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:54.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger