Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.06.2010., 12:50   #341
Quote:
Cafe Mlle kaže: Pogledaj post
Probaj sa suknjom i majicom.
Imala sam sličan problem, jer mi je bila neophodna svečanija haljina za večeru i sve što bih probala je gore bilo ok, a dolje preveliko ili obrnuto pa sam na kraju kupila majicu sa tilom i dolje suknju i ispalo je super.
Doduše, ja sam imala prohtjev i da ne potrošim više od 300kn
Ako ti novac nije bitan probaj u Marina Rinaldi, grupacija Max Mare, mislim da su im cijene oko 1500kn.
Rado bih kupila suknju i majicu, ali kako sam kuma na vjencanju, haljina mi se cini prikladnija. Nije da mi novac nije bitan, ali vec sam poprilicno ocajna i samo hocu zakopcati nesto. Pogledat cu u toj trgovini koju si navela, hvala ti.

Quote:
Ruralna kaže: Pogledaj post
U x nationu imaju 44 i zna se naći lijepih haljina.
Gledala sam vec tamo i nasla sam samo jednu malo svecaniju haljinu, ali osim sto mi se nije cinila dovoljno svecana, bila je i crna, a cula sam da se crno ne nosi na vjencanje. Mada, ne idem cesto po vjencanjima pa ne znam koliko je to tocno. Ako netko raspolaze drugacijom informacijom, nek kaze, pomoglo bi.
Pogledat cu opet iduci tjedan, mozda dobiju nesto novo. Hvala ti.

Quote:
Rossa kaže: Pogledaj post
Ako ti što znači, ja nosim 40/42 i mene su isto tako u dosta butika u Maksimirskoj i Vlaškoj još s vrata dočekale pitanjem: "Tražite nešto za sebe?A neee, ne držimo Vaš broj!"
Jedna prodavacica neki dan je pretpostavila da grudi nisu moje i doslovno rekla "Kad ste vec imali novca za plasticnu operaciju grudi, imat cete i za sivanje haljine". Nije mi bilo smijesno u tom trenutku.


Dakle, Xnation jos jednom i Marina Rinaldi. Idem iduci tjedan u potragu pa ako se dotad jos netko neceg sjeti, bilo bi super.
zivcani_slon is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2010., 13:00   #342
Quote:
zivcani_slon kaže: Pogledaj post

Jedna prodavacica neki dan je pretpostavila da grudi nisu moje i doslovno rekla "Kad ste vec imali novca za plasticnu operaciju grudi, imat cete i za sivanje haljine". Nije mi bilo smijesno u tom trenutku.
Pa nije nešto smiješno ni sad. Tuka neodgojena. Ja bi joj odgovorila: "Oprostite što sam vas pokušala opteretiti poslom traženja prikladne haljine. Nisam bila svjesna da ste toliko glupi da bi vam to bio pretežak zadatak." Knjigu pritužbi da ne spominjem.
blenta is online now  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2010., 19:42   #343
O Bože, kakav komentar Ja sam u Maksimirskoj jedino kupovala u Kontesi Neri, doduše, šivala dva puta, al cura koja je vlasnica je super i divna i uvijek mi je sugerirala kak da napravi da bi mi boje stajalo i da mi figura ljepše izgleda i na kraju napravila odličan posao
Freakette is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2010., 12:10   #344
Quote:
blenta kaže: Pogledaj post
Pa nije nešto smiješno ni sad. Tuka neodgojena. Ja bi joj odgovorila: "Oprostite što sam vas pokušala opteretiti poslom traženja prikladne haljine. Nisam bila svjesna da ste toliko glupi da bi vam to bio pretežak zadatak." Knjigu pritužbi da ne spominjem.
Sad mi je poprilicno smijesno, zapravo.
Da, cak i da je bila u pravu, nije smjela reci takvo nesto, ali s obzirom na to da njena kolegica nije ni trepnula na taj komentar, pretpostavila sam da to nije bila usamljena nepristojnost i da svadjanje ne bi nista rijesilo.

Quote:
Freakette kaže: Pogledaj post
O Bože, kakav komentar Ja sam u Maksimirskoj jedino kupovala u Kontesi Neri, doduše, šivala dva puta, al cura koja je vlasnica je super i divna i uvijek mi je sugerirala kak da napravi da bi mi boje stajalo i da mi figura ljepše izgleda i na kraju napravila odličan posao
Sad se ne sjecam koji ducan je tocno Kontesa Nera, usla sam u svakog i svi su mi se izmijesali, ali mogu u tom pogledati opet. Kakve su im otprilike cijene, ako se sjecas?
zivcani_slon is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2010., 12:34   #345
To ti je jedan od onih blizu Zagrebačke banke, preko puta Dublin Puba, ak znaš možda di je to Ja sam šivanje svoje platila oko 1500 kuna jer je materijal bio njihov (svila, a trebalo je puno materijala) a i malo nabiju cijenu jer su salon vjenčanica. Mislim da su im cijene otprilike tak iako nisam baš obraćala pažnju na ostale haljine.
Freakette is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2010., 20:46   #346
jelm zna tko gdje se u OS može kupiti malo svečanija odjeća većih veličina?

moram u svatove i pooojma nemam šta bi obukla? Imate vi kakvih ideja? samo mi ne spominjite haljine i suknje...jer ne dolaze u obzir

Zadnje uređivanje legica21 : 20.06.2010. at 20:57.
legica21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2010., 21:00   #347
Ja sam za svadbu prije dvije godine dala sivat bluzu, od crno bijele svile. Uz to sam obukla fine crne hlace i sandale na visoku petu. Bila sam zadovoljna, a izgledala sam primjereno svecano.
Doria is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2010., 21:14   #348
Quote:
legica21 kaže: Pogledaj post
jelm zna tko gdje se u OS može kupiti malo svečanija odjeća većih veličina?

moram u svatova i pooojma nemam šta bi obukla? Imate vi kakvih ideja? samo mi ne spominjite haljine i suknje...jer ne dolaze u obzir
uf, ne znam, ali ja cu vjerojatno trebati isto, ali za zg, jer mi prijete jedni svatovi ovog ljeta. tol'ko sam natukla na sebe da se nisam snasla, i ne stanem ni u sta fino sto imam od prijasnjih nekoliko sezona. a inace sam stalno u sportskom i casual pa nemam neke rezerve za posebne prilike. majice i topici mi nisu neki problem, al' neke normalne svecane hlace su mi nemoguca misija. masa stvari mi se nije svidjala ni kad sam bila mrsavija, a da ne spominjem ovo sada kad imam ogranicen broj ducana u kojima mogu naci svoj broj.

a mrzim nosit' sivat'. ne da mi se za*ebavat' sa trazenjem idealne krojacice i materijala. 'bemti, nisam bila u svatovima milijardu godina, stvarno ne znam sta da obucem, a da bude svecano i da se istovremeno osjecam ugodno. iznimno mi je vazno da mi je udobno, nisam od onih koji se idu utegnut' u nesto sto nikad ne nose pa se jedva krecu ili moraju pazit' kak' ce sjest'. ili nabadaju u neudobnoj obuci. mislila sam neku tuniku ili top kombinirati s uzim 3/4 ili 5/6 hlacama, ali lako je zamislit', a tesko nac'. mozda na kraju kupim neku maxi haljinu kakve se sad furaju, moze bit' i da bi mi bolje stajala jer ne nosim visoke pete, ali mislim da bih se ugodnije osjecala u hlacama.

sto je najgluplje, ja se volim upakirat' u bijelo, a to je ipak malo nezgodno napravit' u svatovima. uvijek se nadje debila koji upiru prstom u tebe, a mladu ne poznajem dovoljno dobro da bih znala smeta li joj nesto takvo ili ne.

i sandale su mi problem. imam problema s nogama, idem fizioterapeutu, a onda da kupim nekaj ravno k'o sperploca pa da crknem u tome od bolova. grozno je neudobna masa danasnje obuce, cak i one sandale koje su po 200-300 eura.

mislim da cu se upucat' ako me slucajno pitaju da budem djeverusa. ok, to vec vise nije za ovu temu...

koje iz*rkavanje ovaj moj post. ja sam zapravo samo htjela pitat':

jel' budu kad snizenja u toj vrazjoj marini rinaldi?
__________________
you're so vain - i bet you think this song is about you
sympathy for the devil
*jezebel* is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2010., 21:49   #349
jezebel... mene ta tvoja mačka na avataru totalno podsjeća na tebe, tj. tvoje postove

ja sam si planirala obući smeđe svečane 3/4 hlače...onak, materijal je neki svilenkasti.. crne sandale na petu... to imam doma

e sad...što obući gore?! to mi je problem...
legica21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2010., 23:55   #350
ej cure.. nije me vec dugo bilo na ovoj temi..ali da vam kazem.. neki dan bila u c&a i malo se razocarala?!?! meni su sve majice tamo kratke... a nije da sam bas visoka... ali volim da mi majica predje preko guzice.. na to sam stvarno slaba!! tak da si nisam nis bas pametno nasla.. jednu jedinu majicu upiknula koja je malo duza...

nego kada vec pricate o svadbama... ja se nemrem zamisliti u haljinama i nekim santug svilama il tak necemu.. a sada su mi se bome zaredala svadbe tako da sam si u lady xxl (vec sam pisala o njemu prije i stvarno sam mu vjerna) kupila fine pamucne onako ravne hlace i gore tuniku (napokon dovoljno dugaaaaa) isto tak pamucnu koja je ocrtana..kao komplet je to vlasnica crta na obleku sa bojama za tkakninu i sve se najnormalnije pere.. fora stvar!!! i jakoooo efektno izgleda vjerujte mi!!!

kada mi je pokazala to..malo sam blenula i pomislila da prodavacica nije bas sva svoja jer kak cu u tome na svadbu...i prva reakcija mi je bila..neeee....ali kada sam obukla na sebe...vauuu..ostala sam u cudu kako me to lijepo oblaci i izduzuje me!!
jako je lijepe smedje boje sa nacrtanim cvijetom koji ima onak nijanse bakrene i smedje..ma super je stvar!! i ful ugodna.. a kaj je najbolje hlace sam nosila i ovak za svaki dan na posao sada kada su bile vrucine i preeudobne su..onak siroke ravne..ma osjecala sam se koda nemam nis!!!
planiram si za iducu svadbu sad u 7mj. kupiti samo neku drugu tuniku tak nacrtanu ali bez rukava jer ce biti vec pakleno vruce ziher!!

eto ja vam toliko mogu pomoci kaj se tice svadbi jer nisam tip za haljine i suknje...ili neke kosulje i tak to..

nadam se da cete sve uspijeti naci ono kaj si trazite!!!

oprostite zbog predugoga posta ali morala sam s vama podijeliti ovo jer i ja sam prosla muku hodanja i trazenja prikladne obleke za svadbu!!
punaška is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2010., 00:17   #351
e da toliko napisala i na kraju zaboravila pitati.. a dosla vijdeti na temu jeste li kaj pisale o tome da znam di da trazim... zanima me di vi kupujete onak kratke hlace za ljeto sada?? onak za na more?? za po doma i to?? pamucne ili tak nekaj??
punaška is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2010., 12:13   #352
Quote:
punaška kaže: Pogledaj post
e da toliko napisala i na kraju zaboravila pitati.. a dosla vijdeti na temu jeste li kaj pisale o tome da znam di da trazim... zanima me di vi kupujete onak kratke hlace za ljeto sada?? onak za na more?? za po doma i to?? pamucne ili tak nekaj??

u kineskoj!!

prekrasnih hlača sam našla... za na plažu..po doma... a samo 35kn koštaju... a veličine su od S do XXXL

evo slikala sam dvoje hlače... ove sive su materijal kao trenirka...mekani.. kad se obuku gore fino stoji uz tijelo..a nogavice su široke..ravne..


a ove maslinaste su 80% pamuk...i 20% poliester

legica21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2010., 13:01   #353
Legice, prve hlače gdje točno? I jel ima drugih boja?
chmichak is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2010., 14:06   #354
Quote:
chmichak kaže: Pogledaj post
Legice, prve hlače gdje točno? I jel ima drugih boja?

u osijeku, u kapucinskoj... ja sam si kupila te sive, ljubičaste, crne, tamno zelene, a ima još i žute, narančaste
legica21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2010., 10:36   #355
Gdje se nalazi taj lady xxldućan ? Hvala
paprenjak is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2010., 18:33   #356
lady xxl je u tratinskoj 65..u zagrebu... to ti je na potezu izmedju cibone i tresnjevakog placa... odmah blizu je zagrebacka banka ...nemres fulati jer se vidi i iz tramvaja a i s autom se moze doci odmah do njega... ako ti treba tocnije objasnjenje javi se na pm.. da ne pisem sad sve tu..
sorry kaj tek sada odgovaram..nije me bilo dugo tu na forumu.
punaška is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2010., 16:45   #357
Quote:
punaška kaže: Pogledaj post
lady xxl je u tratinskoj 65..u zagrebu... to ti je na potezu izmedju cibone i tresnjevakog placa... odmah blizu je zagrebacka banka ...nemres fulati jer se vidi i iz tramvaja a i s autom se moze doci odmah do njega... ako ti treba tocnije objasnjenje javi se na pm.. da ne pisem sad sve tu..
sorry kaj tek sada odgovaram..nije me bilo dugo tu na forumu.
Hvala!
paprenjak is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2010., 17:41   #358
Gdje kupiti dvodjelni kupači veličinu 50 a da nije "babski" ?
kavon is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2010., 22:49   #359
Legice, hlače su stigle, odlične su

kavon - pogledaj na asosu, imaju liniju za punije već neko vrijeme, uzela sam njihov tankini i jako sam zadovoljna
chmichak is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2010., 07:23   #360
Bok curke, 9-om mj. sam vjencana kuma. Zanima me da li ste u Zgb negdje vidjele svecane haljine da ima velicine 46-48 a da nisu bapskog izgleda? Htjela bi naci nesto gotovo da se ne moram zezati sa kupnjom materijala i sivanjem.
ren21 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:40.