Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Softver

Softver O programima koje koristite ili namjeravate koristiti

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.10.2008., 02:29   #21
Quote:
Whitesnake kaže: Pogledaj post
Ovako, za početak, nisu mi jasni neki komentari tipa: koja tema?, i ima podršku samo za 64 bita,,. ja sam oduševljen, jedva čekam da izađe, betu sam već skinuo ali nisam još stigao probati. biti će puno brži od viste jer ide po politici MAC-a...mi smo napravili OS, na drugima je da nude podršku za hardware i software. tako je lako napravit letjelicu od OS-a, a dok vista prepoznaje 99% hardwarea, rade skoro svi programi...to znači da očitava puno previše .dll-ova u samom početku pa nije ni čudno da ljudi bljezgaju da je spora. osobno koristim vistu x64 već godinu dana, nebih se vratio na xp ni mrtav,,,not responding..lol.
Probajte vistu na 4gb rama, možda promijenite mišljenje, luzeri. drugi put pročitajte šta OS treba da bi radio. Šta fali 64 bitnom sustavu? nisi ograničen na 3.5gb ram, ima 90% manje virusa...ljudi su bedaci čovječe, ista stvar je bila kad je izašao XP..Uff, to ne valja, 98 je zakon...pametnjakovići...


ajme budaletine , ovu vrstu jos nisam susreo, nesto rijetko i ugrozeno.
Shifty Gypsy is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2008., 02:47   #22
Quote:
Shifty Gypsy kaže: Pogledaj post


ajme budaletine , ovu vrstu jos nisam susreo, nesto rijetko i ugrozeno.
I iskompleksirano,dodao bih!
božesačuvaj is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2008., 07:42   #23
Quote:
božesačuvaj kaže: Pogledaj post
I iskompleksirano,dodao bih!
o kompleksima nebih diskutirao jer ako čovjek nema para za 4 gb rama nek si kupi 2 metra konopa i nek se objesi za prvu šljivu. pa jasno je šta će bit ta sedmica, vista bez gluposti, kao što rekoh po principu maca i linuxa, samo šta je to microsoft pa opet neće valjat jer će se nać netko pametan i reć: kako mogu izdat takav software ako mi ne podržava ovo-ono... Meni osobno je također os-x bolji od windowsa, nažalost nemogu radit u njemu jer ne postoji jedna kvalitetna CAD aplikacija za njega. Činjenica je da ljudi seru bezveze i ne podnose Microsoft, iako svi na kraju koristimo windowse, pa ne treba bit toliko licemjeran...Vista nije ništa lošija od XP-a, naprotiv, XP baš jako voli izbaciti NOT RESPONDING šta me ubije u pojam jer mi nije jasno koji kurc onda radi ako NOT RESPONDING!! to mu je posao! Navedite mi konkretan primjer di je XP bolji od Viste, a ne samo..ma..vista je spora...jedina glupost neviđena kod viste je UAC i još par servisa, to pogasiš i imaš letjelicu. Zašto već izbacuju sedmicu? jer imaju mogućnost iskoristit kod 90%, onih 10% se odnosi na gluposti koje služe da bi vaše kante radile i toga više neće biti....buhahahah.
Whitesnake is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2008., 07:46   #24
btw. znam ja vrlo dobro kad je izašao XP i znam šta sam napisao. Ljudi su tada još uvijek favorizirali 98! windows 2000 je bio super sustav. Xp je super sustav koji se je jako dugo održao, ja samo kažem da nema razloga za prepucavanjima oko nečeg što će svi ionako prije ili kasnije stavit...neki odmah, neki za pola godine kad se stiša bura...onda kad nekog budeš pitao šta koristi će reć ...a..windows 7, kao da se srami malo...haha, uvijek je ista priča.
Whitesnake is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2008., 10:32   #25


Quote:
Whitesnake kaže: Pogledaj post
...os-x bolji od windowsa, nažalost nemogu radit u njemu jer ne postoji jedna kvalitetna CAD aplikacija za njega....
ArchiCAD
božesačuvaj is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2008., 15:02   #26
Quote:
Whitesnake kaže: Pogledaj post
o kompleksima nebih diskutirao jer ako čovjek nema para za 4 gb rama nek si kupi 2 metra konopa i nek se objesi za prvu šljivu. pa jasno je šta će bit ta sedmica, vista bez gluposti, kao što rekoh po principu maca i linuxa, samo šta je to microsoft pa opet neće valjat jer će se nać netko pametan i reć: kako mogu izdat takav software ako mi ne podržava ovo-ono... Meni osobno je također os-x bolji od windowsa, nažalost nemogu radit u njemu jer ne postoji jedna kvalitetna CAD aplikacija za njega. Činjenica je da ljudi seru bezveze i ne podnose Microsoft, iako svi na kraju koristimo windowse, pa ne treba bit toliko licemjeran...Vista nije ništa lošija od XP-a, naprotiv, XP baš jako voli izbaciti NOT RESPONDING šta me ubije u pojam jer mi nije jasno koji kurc onda radi ako NOT RESPONDING!! to mu je posao! Navedite mi konkretan primjer di je XP bolji od Viste, a ne samo..ma..vista je spora...jedina glupost neviđena kod viste je UAC i još par servisa, to pogasiš i imaš letjelicu. Zašto već izbacuju sedmicu? jer imaju mogućnost iskoristit kod 90%, onih 10% se odnosi na gluposti koje služe da bi vaše kante radile i toga više neće biti....buhahahah.
Isključi proces Not responding
To ti dolazi zato jer nemaš pojma radit na kompjuteru!
__________________
99.9% članova na Forumu je glupo. Ako pročitaš ovo i ti si!
Moby Master is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2008., 16:39   #27
Jos nikad nisam dozivio taj not responding na xp-u.

Shifty Gypsy is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2008., 20:13   #28
Quote:
Whitesnake kaže: Pogledaj post
Ovako, za početak, nisu mi jasni neki komentari tipa: koja tema?, i ima podršku samo za 64 bita,,. ja sam oduševljen, jedva čekam da izađe, betu sam već skinuo ali nisam još stigao probati. biti će puno brži od viste jer ide po politici MAC-a...mi smo napravili OS, na drugima je da nude podršku za hardware i software. tako je lako napravit letjelicu od OS-a, a dok vista prepoznaje 99% hardwarea, rade skoro svi programi...to znači da očitava puno previše .dll-ova u samom početku pa nije ni čudno da ljudi bljezgaju da je spora. osobno koristim vistu x64 već godinu dana, nebih se vratio na xp ni mrtav,,,not responding..lol.
Probajte vistu na 4gb rama, možda promijenite mišljenje, luzeri. drugi put pročitajte šta OS treba da bi radio. Šta fali 64 bitnom sustavu? nisi ograničen na 3.5gb ram, ima 90% manje virusa...ljudi su bedaci čovječe, ista stvar je bila kad je izašao XP..Uff, to ne valja, 98 je zakon...pametnjakovići...
slazem se s tobom ..oni koji su jos na xp to su noobovi za komp kojima sluzi za net i igranje jer na vistu se neznaju priviknuti jer je prekomplicirana za njih i nemoze se usporedivati vista s xp to je ko da usporedujes xp sa i 98 isto
kreso20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2008., 21:10   #29
Quote:
božesačuvaj kaže: Pogledaj post




ArchiCAD
nda, za arhitekte je zakon, međutim ja radim kao projektant elektroinstalacija stoga mi treba autocad ili nešto bazirano na intellicadu..., shifty..ostat ću suzdržan pa ti neću ništa odgovoriti.. , Moby...očito onda u potpunosti koristiš kompjuter, ako nikad nisi uspio dobiti tu poruku ili pak BSoD...

Ovo se pretvara u spamanje a svrha ovog foruma i pitanja je da ljudi izraze svoje mišljenje stoga, kako kaže moj ex. profesor: malo te jebene kulture!
naučite se da niste najpametniji i uvažavati i tuđe mišljenje....pozz!
Whitesnake is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2008., 21:31   #30
Quote:
Whitesnake kaže: Pogledaj post
Navedite mi konkretan primjer di je XP bolji od Viste
recimo... xp mi nema fičr da mi se cijeli komp smrzne na minutu i ne reagira na apsolutno ništa.
ali ima fičr da mi brzo otvori my computer kad dvokliknem na ikonu. i brzo otvori disk/particiju po mom izboru. a bome i puno brže ulazi u foldere. i još ponešto, ali ovo navedeno je definitivno najbitnije.
__________________
Build a man a fire, and he'll be warm for a day. Set a man on fire, and he'll be warm for the rest of his life.

- Terry Pratchet, Jingo
Equilibrium is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2008., 22:14   #31
Vista je ko 2-3-4 generacija mustanga. Prvi Mustang je bio zakon, drugi je bio teska katastrofa. Nekad su nasljednici puno losiji od predhodnika. To je jednostavno tako. Samo se nadam da win 7 nece bit kao 3 ili 4 generacija mustanga, koje su bile jos gore od 2. Da vista valja, nebi microsoft radio nove windowse, ne tako rano, vec bi iscijedio svaki cent za postojece, prije nego pocne nova, friska lovica kapat u kase.
Shifty Gypsy is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2008., 01:49   #32
Quote:
Whitesnake kaže: Pogledaj post
....
naučite se da niste najpametniji ...pozz!
Nismo,ali nisi ni ti!

Quote:
Whitesnake kaže: Pogledaj post
....
...uvažavati i tuđe mišljenje....pozz!
Da,tvoje je jedino ispravno,jel' to to?

Bok,pusa!
božesačuvaj is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2008., 22:00   #33
Jooj sam osto ovaj Milestone nema nikakve veze sa imenom samih Windowsa
Mlaen is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2008., 15:42   #34
svaki put kad se pokrene neka tema oko Windows Viste i kako valja ili ne valja netko potegne argument "sjetite se Windowsa XP kad su izašli". da, sjećam ih se i unatoč bugovima koje su imali i činjenici da neke stare igre nisu radile (a većina se žalila upravo na to) bili su vidno bolji OS od Win98 i ljudi su brzo prešli na XP bez puno vike. nekako sam dojma da to sa Vistom ni približno nije slučaj. zato dajte prestanite više lupetati gluposti tipa "sjetite se kad su izašli WinXp", podsjećate me na onu "remember remember the 5th of november"
__________________
"Water! Why does it always have to be water?!"
Ranma 1/2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2008., 16:20   #35
Quote:
božesačuvaj kaže: Pogledaj post
Nismo,ali nisi ni ti!



Da,tvoje je jedino ispravno,jel' to to?

Bok,pusa!
Ne budi gay!
__________________
99.9% članova na Forumu je glupo. Ako pročitaš ovo i ti si!
Moby Master is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2008., 16:23   #36
Quote:
sistemantivirus kaže: Pogledaj post
mene nitko nece maknut sa XPa dok god mi Microsoft da jeftinije Vistu ili taj Win 7 jer sam potrošio 800 KN na OEM XP Home.
Ja u životu nisam kupio Windowse!
__________________
99.9% članova na Forumu je glupo. Ako pročitaš ovo i ti si!
Moby Master is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2008., 16:41   #37
Quote:
Moby Master kaže: Pogledaj post
Ja u životu nisam kupio Windowse!
Da,14 godina je stvarno dug život!
božesačuvaj is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2008., 17:15   #38
nisam ni ja kupil windowse...

ajd da te sad čujem

__________________
Build a man a fire, and he'll be warm for a day. Set a man on fire, and he'll be warm for the rest of his life.

- Terry Pratchet, Jingo
Equilibrium is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2008., 19:43   #39
Quote:
božesačuvaj kaže: Pogledaj post
Da,14 godina je stvarno dug život!
Ti sa 14 godina nisi imao ni TV!
Quote:
Equilibrium kaže: Pogledaj post
nisam ni ja kupil windowse...

ajd da te sad čujem

Neću ih niti kupovat
Njemu je komp polupiratski jer nije plaćen porez za njega!
__________________
99.9% članova na Forumu je glupo. Ako pročitaš ovo i ti si!
Moby Master is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2008., 20:15   #40
Quote:
Moby Master kaže: Pogledaj post
Ti sa 14 godina nisi imao ni TV!

Neću ih niti kupovat
Njemu je komp polupiratski jer nije plaćen porez za njega!
Bas je bilo dosadno ovih dana bez tebe moby
sad je opet sve u redu
vratio si se da nas opet nasmijes
ne znam gdje samo pokupis ove sve fore:Ti sa 14 godina nisi imao ni TV!
ili Njemu je komp polupiratski jer nije plaćen porez za njega!
e svaka ti cast
nista protiv tebe bozesacuvaj,bas naprotiv
al morao sam da komentarisem malo
vjerujem da ste se i vi ostali nasmijali
moby samo udri brigu na veselje
pozz svima
__________________
Ja se tebi svidjam , a ti meni !? Uzmi ubi pa se pusku!! Samo za nju koja nije tu,a ona zna koja je ta!!
Mali Mrav is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:17.