Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.12.2023., 08:43   #1241
Vjerojatno nisu znali da li će i ove godine izmisliti coronu pa se nisu opskrbili.
kamaza is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2023., 12:10   #1242
Ma jebeno suludo. Ali da ih nigdje nema... Neka kvaka mora bit.
medicamed is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2023., 12:15   #1243
Imali su hrpu neprodane robe one godine kad je počelo sa karantenama pa su valjda smanjili zalihe jer nisu znali što će biti ove zime. Bar pretpostavljam.
kamaza is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2023., 11:14   #1244
Jel netko nosio smedje uggsice na kemijsko ciscenje? Rekli su mi u Lemii da postoji rizik da posvijetle.
Ako ima netko iskustvo sa ciscenjem tamnih uggsica molim da podijeli.
Princez Krafna is online now  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2024., 20:49   #1245
Zar je moguce da necu pronaci uggsice do zime sljedece nigdje za kupit? Kakva su vasa iskustva kupovanja uggsica nakon sezone? Restocka li jebeno itko?
medicamed is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2024., 08:33   #1246
Quote:
medicamed kaže: Pogledaj post
Zar je moguce da necu pronaci uggsice do zime sljedece nigdje za kupit? Kakva su vasa iskustva kupovanja uggsica nakon sezone? Restocka li jebeno itko?
Uggsice uvijek, odnosno godinama, kupujem na ljetnim sniženjima. Najčešće na Best secretu i E cipelama. Nosim 38, dakle prilično čest broj cipela, i nađem i neke popularnije modele bez problema. I po povoljnijim cijenama nego na zimskim sniženjima. Ljeti ih valjda ljudi najmanje kupuju pa su i cijene povoljnije.
Fashion Barbie is online now  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2024., 13:41   #1247
Ajde, to me onda malko tjesi, ali samo ne znam odakle ce to biti, jer zaliha, kolko vidim, nitko nema...
medicamed is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2024., 02:19   #1248
Upravo je dio asortimana na Best secret na dodatnom 20%, znači Ugg može se naći na 50-60%
Kontonjata is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2024., 19:15   #1249
Thanks, al to su sve ostaci, i to malo netipičnijih modela.
Ja bih standardni mini, zeleni. Niiiiiđe.
medicamed is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2024., 08:57   #1250
Cure, ako netko traži.. imam svoje classic mini II crne i classic mini sive snake. Broj 39, obje nove u kutiji i ne nošene. Prodajem ih po cijeni kako sam ih i ja ulovila, na Shoeaholicsu (sive za 70€) i MyTheressi (crne za 85€). Ako je tko zainteresiran, inboxirajte pa sibnem i slike.
mimimozica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2024., 14:09   #1251
Quote:
lockme kaže: Pogledaj post
Vi koje imate platform mini ili ultra mini, kakvi su vam dojmovi?
Meni su stigle prije nekoliko dana i gledam ja njih gledaju one mene. Inace su glomazne ugg, al platforma na mom broju 40 ne izgleda bas kao sretna kombinacija 😅
Djeluju udobne, ali mi se cini da cu ih tesko kombinirati.
Kako ih vi planirate nositi?
Taz model ima po meni odlicnu visinu platforme, ali mi ideja otvorene pete nije nikad sjela.
Imam ja. Zeno, na bilo sta. Trenerku, tajice, traperice, pogotovo sirokih nogavica, uske haljine... meni su fora za na sve. Najdraze mi je nabacit kaput preko, i sta god nosim ispod, uopce nije bitno. Bit je da ih "znas nosit".
__________________
Put do pakla popločan je dobrim namjerama!
lilylil is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:45.