Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.04.2011., 00:14   #1
"Fuck friend" problem

Vidam se s jednim deckom svakih tjedan-dva samo radi sexa. Kad smo se upoznali prije par mjeseci "kliknuli" smo i odlucili smo biti fuck friends jer ja sam u vezi. Nikada nismo ni bili prijatelji. Oboje se drzimo pravila ove "samo sex" veze i nema osjecaja ni s moje ni s njegove strane (kolko ja znam). Problem je u tome sto mi se cini da se on pokusava distancirati od mene cak previse za fuck friend vezu. Redovito me zove me da dodem k njemu ali njegovo ponasanje prema meni nije konstantno. Prije je bilo dana kad smo malo porazgovarali, mazili se ili cak pogledali film ali u zadnje vrijeme me s vrata odvede u sobu i nakon sexa prakticki izbaci van... Zadnji put je izasao iz sobe cim smo se posexali i sjeo za komp.... Bez rijeci bez icega. Ja sam se naravno osjecala glupo i krenula doma a na izlasku me zagrlio i poceo ljubiti i govoriti da cu mu falit. Nije mi jasno sto se dogada.

Ja od njega ocekujem sex i sve ono sto ide uz sex. U suprotnom bi kupila dildo.

Da li mislite da ocekujem previse od njega?
Imate slicnih iskustava?
Poodle noodle is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2011., 00:16   #2
A što je to što ide uz seks?
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2011., 00:18   #3
Quote:
Poodle noodle kaže: Pogledaj post
Ja od njega ocekujem sex i sve ono sto ide uz sex. U suprotnom bi kupila dildo.
Kupi.
Jer nakon što se zaljubiš, ff zna biti prilično naporan, za oboje. Tako barem kažu.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2011., 00:18   #4
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
A što je to što ide uz seks?
vecera? kokteli?










pa... ne skodi kad se ljudi ponasaju kao ljudi... valjda
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2011., 00:19   #5
Quote:
Poodle noodle kaže: Pogledaj post
Vidam se s jednim deckom svakih tjedan-dva samo radi sexa. Kad smo se upoznali prije par mjeseci "kliknuli" smo i odlucili smo biti fuck friends jer ja sam u vezi. Nikada nismo ni bili prijatelji. Oboje se drzimo pravila ove "samo sex" veze i nema osjecaja ni s moje ni s njegove strane (kolko ja znam). Problem je u tome sto mi se cini da se on pokusava distancirati od mene cak previse za fuck friend vezu. Redovito me zove me da dodem k njemu ali njegovo ponasanje prema meni nije konstantno. Prije je bilo dana kad smo malo porazgovarali, mazili se ili cak pogledali film ali u zadnje vrijeme me s vrata odvede u sobu i nakon sexa prakticki izbaci van... Zadnji put je izasao iz sobe cim smo se posexali i sjeo za komp.... Bez rijeci bez icega. Ja sam se naravno osjecala glupo i krenula doma a na izlasku me zagrlio i poceo ljubiti i govoriti da cu mu falit. Nije mi jasno sto se dogada.

Ja od njega ocekujem sex i sve ono sto ide uz sex. U suprotnom bi kupila dildo.

Da li mislite da ocekujem previse od njega?
Imate slicnih iskustava?
Da, očekuješ previše od njega. Fuck friends znači samo jedno; fucking. To je znači stvar u kojoj oba dvoje uživate. Maženje i paženje ćeš trebati potražiti u svog dečka.
Roblok is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2011., 00:23   #6
Quote:
Poodle noodle kaže: Pogledaj post
Vidam se s jednim deckom svakih tjedan-dva samo radi sexa. Kad smo se upoznali prije par mjeseci "kliknuli" smo i odlucili smo biti fuck friends jer ja sam u vezi. Nikada nismo ni bili prijatelji. Oboje se drzimo pravila ove "samo sex" veze i nema osjecaja ni s moje ni s njegove strane (kolko ja znam). Problem je u tome sto mi se cini da se on pokusava distancirati od mene cak previse za fuck friend vezu. Redovito me zove me da dodem k njemu ali njegovo ponasanje prema meni nije konstantno. Prije je bilo dana kad smo malo porazgovarali, mazili se ili cak pogledali film ali u zadnje vrijeme me s vrata odvede u sobu i nakon sexa prakticki izbaci van... Zadnji put je izasao iz sobe cim smo se posexali i sjeo za komp.... Bez rijeci bez icega. Ja sam se naravno osjecala glupo i krenula doma a na izlasku me zagrlio i poceo ljubiti i govoriti da cu mu falit. Nije mi jasno sto se dogada.

Ja od njega ocekujem sex i sve ono sto ide uz sex. U suprotnom bi kupila dildo.

Da li mislite da ocekujem previse od njega?
Imate slicnih iskustava?

a što ti još hoćeš?izlaske,odlaske u kina,piknike u prirodi?!
sex,pa to i dobivaš!
__________________
tata sumo borca!
Sve što imam sam ukra,samo sam vozačku i diplomu kupia.
penzl is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2011., 00:23   #7
Quote:
Poodle noodle kaže: Pogledaj post
...i odlucili smo biti fuck friends jer ja sam u vezi.
A u vezi se zabranjeno jebat?
__________________
And there's another country, I've heard of long ago, Most dear to them that love her, most great to them that know;
We may not count her armies, we may not see her King; Her fortress is a faithful heart, her pride is suffering;
And soul by soul and silently her shining bounds increase, And her ways are ways of gentleness, and all her paths are peace.
GnothiSeauton is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2011., 00:24   #8
Quote:
Roblok kaže: Pogledaj post
Da, očekuješ previše od njega. Fuck friends znači samo jedno; fucking. To je znači stvar u kojoj oba dvoje uživate. Maženje i paženje ćeš trebati potražiti u svog dečka.
Lezati u zagrljaju partnera nakon sexa mi je jednako vazno kao i sam cin.

Zanima me zasto je njemu to prije bilo ok a sada ne...
Poodle noodle is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2011., 00:25   #9
to je za mene savršen odnos fuck frendova, samo sex i ništa više. Sve više bi moglo vodit nekakvim osjećajima, a ako to ni jedno ne želi onda je ovako najbolje. Pa ne očekuješ valjda od njega da će ti još dati i jesti nakon što te pojebe?
__________________
There's so many different worlds, so many different suns
and we have just one world, but we live in different ones..
Tijs is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2011., 00:25   #10
Quote:
Poodle noodle kaže: Pogledaj post
Ja od njega ocekujem sex i sve ono sto ide uz sex.
Izlasci, brak, djeca, svađe, pomirenja, posjeti roditeljima, ....
Brijem da će ti dečko biti malo zapostavljen?
OliverZG is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2011., 00:27   #11
Quote:
penzl kaže: Pogledaj post
a što ti još hoćeš?izlaske,odlaske u kina,piknike u prirodi?!
sex,pa to i dobivaš!
Upravo suprotno, bojim se da on nesto pokusava dokazat tim svojim ponasanjem jer sam odbila ici u kino s njim prije par tjedana.
Poodle noodle is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2011., 00:28   #12
Man' se ćerce ćorava posla na Uskrs dvijeijedanajste
__________________
And there's another country, I've heard of long ago, Most dear to them that love her, most great to them that know;
We may not count her armies, we may not see her King; Her fortress is a faithful heart, her pride is suffering;
And soul by soul and silently her shining bounds increase, And her ways are ways of gentleness, and all her paths are peace.
GnothiSeauton is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2011., 00:29   #13
Quote:
GnothiSeauton kaže: Pogledaj post
Man' se ćerce ćorava posla na Uskrs dvijeijedanajste
Ma imas pravo
Poodle noodle is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2011., 00:29   #14
Quote:
Poodle noodle kaže: Pogledaj post
Lezati u zagrljaju partnera nakon sexa mi je jednako vazno kao i sam cin.
mrvu offtopic.... ali zasto pobogu?


ajd kuzim ono izvaljivanje jedno pored drugog dok jos dolazite k sebi i fokusirate poglede, zmirkate jer su vam oci preosjetljive.... hvatate neku tekucinu i eventualno palite cigaretu....

ali cemu to grljakanje i ovo ono... mislim, ajd, nije da nekad ne pase... ali sto ti je to bitno u FF odnosu(ili u bilo kojem grliti se mozete uvijek, ne vidim zasto je nekima to obavezno nakon samog cina)
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2011., 00:29   #15
Gdje je tu friends part?
__________________
PIČKA!
Nica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2011., 00:34   #16
Quote:
Poodle noodle kaže: Pogledaj post

Ja od njega ocekujem sex i sve ono sto ide uz sex. U suprotnom bi kupila dildo.
Te stvari proizlaze iz intime u odnosu. Ti s jedne strane ne želiš razvijati s njim odnos a s druge želiš ono što se događa kao posljedica toga.

Nemere

(I koji vrag će ti FF i dečko istovremeno?)
Ariane is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2011., 00:36   #17
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
mrvu offtopic.... ali zasto pobogu?


ajd kuzim ono izvaljivanje jedno pored drugog dok jos dolazite k sebi i fokusirate poglede, zmirkate jer su vam oci preosjetljive.... hvatate neku tekucinu i eventualno palite cigaretu....

ali cemu to grljakanje i ovo ono... mislim, ajd, nije da nekad ne pase... ali sto ti je to bitno u FF odnosu(ili u bilo kojem grliti se mozete uvijek, ne vidim zasto je nekima to obavezno nakon samog cina)
Eto meni je to bitno.... stvar ukusa.
Poodle noodle is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2011., 00:37   #18
Počela si osjećati prema njemu više nego što želiš, jer te inače ne bi smetale te neke sitne tehničke stvari koje u takvom odnosu nisu potrebne.
Pikova dama is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2011., 00:37   #19
Quote:
Ariane kaže: Pogledaj post
Te stvari proizlaze iz intime u odnosu. Ti s jedne strane ne želiš razvijati s njim odnos a s druge želiš ono što se događa kao posljedica toga.

Nemere

(I koji vrag će ti FF i dečko istovremeno?)
Možda joj je ovo dečko: https://www.forum.hr/showthread.php?t=638335
OliverZG is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2011., 00:38   #20
Quote:
Poodle noodle kaže: Pogledaj post
Eto meni je to bitno.... stvar ukusa.
Stvar ukusa ali tehnički to ne spada u sex a vaš odnos se temelji na tom.
Roblok is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:48.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger