Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Kriptovalute

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.11.2017., 15:02   #1681
Quote:
anunaki1 kaže: Pogledaj post
Dobar dan,

evo da se predstavim, ja sam naime još jedan "alt"ernativni luzer...
Čitam već neko vrijeme i moram reći da sam u početku bio ugodno iznenađen sa količinom ljudi i postova na ovoj temi, ali kao i sve u ovoj državi što je dobro kratko traje...stvarno mi je žao što je malo umrla tema, ali pretpostavljam da kad i ako altovi živnu da će i tema.
Krenuo sam sa Btc-om prije nepuna dva mjeseca, u početku misleći uzet Btc i ne radit ništa, ali naravno povuklo me na altove u nadi da ću brzo poduplat Btc i ostavit dio za trejd...očigledno sam ušao u najgorem trenutku za altove u povijesti ovog sporta, i na brzinu postao jedan veliki bagholder za većinu svog portfolia, svako jutro gubici su sve veći, doduše u fiatu sam tu negdje na nuli.
Sanjam da se probudim i vidim 3/4 svoja coina kako udaraju ATH,ali kao i svi čekam famozni 15. i fork.
Par puta ovih dana probudim se ujutro i gledam u nevjerici kako sve ide dolje i kažem sebi, super sad je odlično vrijeme za popravak pozicije, te ubacim nešto fiata da popravim poziciju za one projekte u koje najviše vjerujem i kadgod to napravim na kraju ispadne da je opet bilo skupo.
Naravno kitovi uzmu još niže i više i onog trenutka kad dođe do granice da ja ulazim u profit sljedi dump i opet ćorak...

Na kraju ću predstavit i svoj portfolio, tako da me možete kritizirat;
BCH- nešto sitno, možda me danas malo izvuće
NEO- u ovo vjerujem i želio bi pojačat poziciju i to danas
OMG- u ovo sam vjerovao, rješio se većeg dijela u solidnom trenutku, još imam 100 kom koje sam kupio jako skupo
ARK- što reći, a da ovdje nije napisano, rješio se trećine sa malim profitom
XVG- ušao na 140 satošija sa malo više komada, isto bi želio popravit poziciju
WTC- nešto gubitka, ali mislim da će se brzo oporavit
ETP- nemam ga previše, ne znam ni što ću sa njim, još razmišljam
DBIX- žao mi je što nisam uzeo više
Te POT, CVC i ADA kojih se želim rješit čim prije sa bilo kakvim profitom.
Gledam intezivno GRS, VTC i NEBL, ako se rješim pola portfolia i ne bude kasno.
Jedno pitanjce.... Ako ti ne pada na pamet mesetariti na forexu sa valutama Ugande, Zimbabwea, Eritreje i Isticnog timora, zasto ti je sasvim normalno ulagati u altocoinove i onda se cuditi kada ispusis?
__________________
Bilo kuda Kiki svuda!
Rijecanin is offline  
Old 02.11.2017., 16:04   #1682
Quote:
Rijecanin kaže: Pogledaj post
Jedno pitanjce.... Ako ti ne pada na pamet mesetariti na forexu sa valutama Ugande, Zimbabwea, Eritreje i Isticnog timora, zasto ti je sasvim normalno ulagati u altocoinove i onda se cuditi kada ispusis?
Može odgovorćić;
Ja sam u fiatu u plusu tako da nisam ispušio ništa, a sigurno da je većina koja je altovima u minusu naspram btca...nadalje ako uspoređuješ Neo, Bch, Wtc, Dbix, Ark, Etp, XVG sa navedenim valutama jedino što mogu je stavit te na ignore. E sad da ima par coina koji su viška ima, ali čudna su vremena u kripto svijetu...strpljen spašen.
anunaki1 is offline  
Old 02.11.2017., 17:05   #1683
Quote:
anunaki1 kaže: Pogledaj post
Može odgovorćić;
Ja sam u fiatu u plusu tako da nisam ispušio ništa, a sigurno da je većina koja je altovima u minusu naspram btca...nadalje ako uspoređuješ Neo, Bch, Wtc, Dbix, Ark, Etp, XVG sa navedenim valutama jedino što mogu je stavit te na ignore. E sad da ima par coina koji su viška ima, ali čudna su vremena u kripto svijetu...strpljen spašen.
Pa stavi me na ignore ako te veseli, nemam ama bas nista protiv...

BTW. sto se tice usporedbe Zimbabvejskog dolara i recimo Arka... Sa arkom ne mozes nista kupiti, mozes samo spekulirati i pretakati iz jedne kripto valute u drugu. S druge strane, sa Zimbabve dolarom takodjer mozes spekulirati, ali isto tako ce ti 1000 ZWD-a kupiti barem jednu pivu u Zimbabweu, vjerojatno i dvije... ARK se s time ne moze pohvaliti.
__________________
Bilo kuda Kiki svuda!
Rijecanin is offline  
Old 02.11.2017., 22:02   #1684
Quote:
Xiaomi kaže: Pogledaj post
mudro zboris

nego, jesi se obogatio na majnanju ili jos uvijek moras raditi..?
Dignem 20$ svakih 15tak dana. Struju uopce ne racunam.
__________________
bok
markotros is offline  
Old 03.11.2017., 00:48   #1685
Quote:
markotros kaže: Pogledaj post
Dignem 20$ svakih 15tak dana. Struju uopce ne racunam.
taman za deset godina dignes ono sto si popusio na dionicama.... a nakon tih deset godina mozda i nesto ustedis pa da ono sto ces u trecem mirovinskom spusiti vratis na nulu.... dobar si... tj super si... citam te vec neko vrijeme, starino, ja sam glup da bi savjetovao ljudima kud s nekim novcima koji su ljudi odlucili da bi mogli investirati al decko... vidim da ima i boljih od mene... i ne predajes se...

ovo od neki dan kad je decko dosel kulturno pitat tu na forum kud da proba neki visak novaca koje zaradi u nesto uloziti jer je tek poceo raditi i jer je mlad pa bi neki dio novca ulozio u nesto (citaj, decko cca 20 godina bi krenuo s investiranjem, al si eto ti tu pametan koji si u tome godina pa da ga popljujes odmah u startu jer ti sve znas i ti si naravno najpametniji markotros na planetu) i onda ulazis ti.. tata mata od zanata .. treci stup... daj starino prestani uzimati to sto uzimas... primi se world of warcraft il tak nesto... mozda world of tanks...

zahvaljuci tebi i slicnima(narocito tebi) ekipa koja je jako puno znala se vise tu nit ne javlja...

eto ja te kulturno molim, budi dobar i jednostavno se ne javljaj vise jer od tvojeg prvog pljuvanja ovdje je proslo 50 % cistog profita... pusa

eh i da za gospona varufakisa.. thread o tome kolko je je ko digo na kladi je na tom forumu zabranjeno.. pusa i njemu

Zadnje uređivanje SuperKruno : 03.11.2017. at 00:58.
SuperKruno is offline  
Old 03.11.2017., 03:14   #1686
Quote:
SuperKruno kaže: Pogledaj post
taman za deset godina dignes ono sto si popusio na dionicama.... a nakon tih deset godina mozda i nesto ustedis pa da ono sto ces u trecem mirovinskom spusiti vratis na nulu.... dobar si... tj super si... citam te vec neko vrijeme, starino, ja sam glup da bi savjetovao ljudima kud s nekim novcima koji su ljudi odlucili da bi mogli investirati al decko... vidim da ima i boljih od mene... i ne predajes se...

ovo od neki dan kad je decko dosel kulturno pitat tu na forum kud da proba neki visak novaca koje zaradi u nesto uloziti jer je tek poceo raditi i jer je mlad pa bi neki dio novca ulozio u nesto (citaj, decko cca 20 godina bi krenuo s investiranjem, al si eto ti tu pametan koji si u tome godina pa da ga popljujes odmah u startu jer ti sve znas i ti si naravno najpametniji markotros na planetu) i onda ulazis ti.. tata mata od zanata .. treci stup... daj starino prestani uzimati to sto uzimas... primi se world of warcraft il tak nesto... mozda world of tanks...

zahvaljuci tebi i slicnima(narocito tebi) ekipa koja je jako puno znala se vise tu nit ne javlja...

eto ja te kulturno molim, budi dobar i jednostavno se ne javljaj vise jer od tvojeg prvog pljuvanja ovdje je proslo 50 % cistog profita... pusa

eh i da za gospona varufakisa.. thread o tome kolko je je ko digo na kladi je na tom forumu zabranjeno.. pusa i njemu
Tebe za moda tu treba staviti.
Quorgyle is offline  
Old 03.11.2017., 04:24   #1687
Bitpetite napravio exit scam

btw. evo počinje Ethconnect, po uzoru na bitconnect. Po roadmapu početna cijena tokena 0.50$ , a target za 2018. im je 200 $ po tokenu
__________________
Napuši se kurca!
JesusReborn is offline  
Old 03.11.2017., 07:24   #1688
Quote:
markotros kaže: Pogledaj post
Dignem 20$ svakih 15tak dana. Struju uopce ne racunam.
20??? Ili si zaboravio koju nulu???
Uletio si na forum kao neki veliki majner, da ti se ljudi jave ako ih nesto zanima... A izgleda da majnas na jednoj grafulji

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
MoschuS is offline  
Old 03.11.2017., 07:56   #1689
Quote:
SuperKruno kaže: Pogledaj post
taman za deset godina dignes ono sto si popusio na dionicama.... a nakon tih deset godina mozda i nesto ustedis pa da ono sto ces u trecem mirovinskom spusiti vratis na nulu.... dobar si... tj super si... citam te vec neko vrijeme, starino, ja sam glup da bi savjetovao ljudima kud s nekim novcima koji su ljudi odlucili da bi mogli investirati al decko... vidim da ima i boljih od mene... i ne predajes se...

ovo od neki dan kad je decko dosel kulturno pitat tu na forum kud da proba neki visak novaca koje zaradi u nesto uloziti jer je tek poceo raditi i jer je mlad pa bi neki dio novca ulozio u nesto (citaj, decko cca 20 godina bi krenuo s investiranjem, al si eto ti tu pametan koji si u tome godina pa da ga popljujes odmah u startu jer ti sve znas i ti si naravno najpametniji markotros na planetu) i onda ulazis ti.. tata mata od zanata .. treci stup... daj starino prestani uzimati to sto uzimas... primi se world of warcraft il tak nesto... mozda world of tanks...

zahvaljuci tebi i slicnima(narocito tebi) ekipa koja je jako puno znala se vise tu nit ne javlja...

eto ja te kulturno molim, budi dobar i jednostavno se ne javljaj vise jer od tvojeg prvog pljuvanja ovdje je proslo 50 % cistog profita... pusa

eh i da za gospona varufakisa.. thread o tome kolko je je ko digo na kladi je na tom forumu zabranjeno.. pusa i njemu
Hehe a ti ces mi zabranit pisat?
Momku sam dao najbolji i najjednostavniji savjet koji je mogao dobiti, i ako ga poslusa s 50 godina ce biti sretan i miran covjek. Osiguran od svega.
Tvoj savjet? Ne vrijedi puno
Sad sam trenutno jako sretan jer ovi altovi se tope kao led u kolovozu ovo je komedija gledat. Po nekad sjedim pred monitorom satima i trgam se od smijeha.
Ali to je zato sto sam u pravu. I da si me poslusao na vrijeme i ti bi sad bio sretan.
Tako da, nastavi me citati i pratiti. Veselim se danu kad ces nesto i nauciti.
__________________
bok
markotros is offline  
Old 03.11.2017., 08:01   #1690
Quote:
MoschuS kaže: Pogledaj post
20??? Ili si zaboravio koju nulu???
Uletio si na forum kao neki veliki majner, da ti se ljudi jave ako ih nesto zanima... A izgleda da majnas na jednoj grafulji

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
Srezao resurse. Ovo mi je za kruh i mlijeko.
__________________
bok
markotros is offline  
Old 03.11.2017., 08:18   #1691
Quote:
Quorgyle kaže: Pogledaj post
Tebe za moda tu treba staviti.
Mislis da ce sve porast ako meni zabranis pisat?
Mogu citirat nekog tko je ovdje navlacio dosta ljudi, lud si ako mislis da jedna osoba moze utjecati na cijenu bilo koje kriptovalute.
__________________
bok
markotros is offline  
Old 03.11.2017., 08:23   #1692
Johnny Quid is offline  
Old 03.11.2017., 08:47   #1693
Ako je istina, a ne vidim zašto ne bi bilo bit' će veselo.
__________________
Pojest',popit' crew
ajme33 is offline  
Old 03.11.2017., 09:02   #1694
BCH sve jaci i jaci
geronimo666 is offline  
Old 03.11.2017., 09:10   #1695
Quote:
geronimo666 kaže: Pogledaj post
BCH sve jaci i jaci
Koji bi bio uzrok tome? Jesu nesto najavili ili sto vec?

Sent from my SM-A320FL using Tapatalk
NewOrder is offline  
Old 03.11.2017., 09:13   #1696
ha. ja neznam za nikakvu vjest osim nadolazeceg forka.

u igri je mozda (sad karikiram no) jedan od ona 3 scenarija. da BTC/B2x odu vrit i BCH preuzima krunu
geronimo666 is offline  
Old 03.11.2017., 09:15   #1697
Quote:
geronimo666 kaže: Pogledaj post
ha. ja neznam za nikakvu vjest osim nadolazeceg forka.

u igri je mozda (sad karikiram no) jedan od ona 3 scenarija. da BTC/B2x odu vrit i BCH preuzima krunu
A pa kako bi se to moglo desiti? Zašto bi sad majneri odjednom htjeli prijeći i rudariti BCH po znatno nižoj cijeni?
Daisy28 is offline  
Old 03.11.2017., 09:18   #1698
nemam pojma. ko sto rekoh karikiram. mozda nije to neg jednostavno se ljudi osiguravaju da imaju i BTC i BCH jer imaju paranoju ko ja sta ce bit kod ovog prokletog forka.
nebu to IMO dobro na duge staze. stalno ce nas prcat sa tim forkovima sad. btc silver je vec najavljen kolko sam skuzio...
geronimo666 is offline  
Old 03.11.2017., 09:43   #1699
Quote:
Daisy28 kaže: Pogledaj post
A pa kako bi se to moglo desiti? Zašto bi sad majneri odjednom htjeli prijeći i rudariti BCH po znatno nižoj cijeni?
BTC mozes "pokvarit" samo ako mu napadnes blockchain. Snaga btca je sto svi koji ga koriste imaju isti blockchain. Gubi vrijednost ako grupe ljudi imaju razlicite blockchainove. Jednom pokvareni blockchain mozes popraviti samo backupom, gdje gubis sve nedavne transakcije, cime gubis grupu korisnika. Nitko se nece vratiti na stariji blockchain ako na njemu ima manje bitcoina.
A koliko sam shvatio ovaj novi fork radi upravo to. Dira u blockchain i ne zeli prihvatiti da nije "originalni" bitcoin.
Biti ce zanimljivo gledati kako ce se razvijati.
__________________
bok
markotros is offline  
Old 03.11.2017., 09:57   #1700
ne brinu me ni najmanje gold, silver, bronce i ostali btc-shitkojnići, al b2x bome da.
geronimo666 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:19.