Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika

Politika Najstariji zanat na svijetu
Podforumi: Parlamentarni izbori 2024. Politička scena, Europska unija, Svijet, Blisko politici, Rat u Ukrajini

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.01.2004., 10:08   #1
Thumbs up Tonći Tadić na Nightmare stageu

jeste li gledali?

mislim da je Tonći Tadić jedan od rijetkih političara, ako ne i jedini, koji je u Malnarovom showu zasjenio čak i legende poput Jajana.. bez lažne poze, bilo je očito da se čovjek iskreno zabavlja, bacajući prije svega šale na svoj račun i s punim poštovanjem prema humoru Njegove Ekscelencije Malnara i njegovih uglednih novinara koji hvataju, napastvuju i džepare ljude po ulici

gledala sam puno političara na Malnarovom showu, a osobito se sjećam zlokobnog izraza lica Slavka Linića kad ga je Jajan zaustavio na Markovom trgu...što očekivati od čovjeka bez smisla za humor, izgledao je ko da bi Jajana na Goli otok bacio...

ali Tonći Tadić bio je jedina osoba koja je dovoljno školovana i inteligentna da joj važna poza "ozbiljnog političara" uopće ne treba.. prirodan, kao da je u dnevnom boravku nekog prijatelja, pun humora, a opet nikad preko granice dobrog ukusa.. cijelo vrijeme se očito dobro zabavljao, a umjesto kiselog smješka Slavena Letice, npr., umirao je od smijeha na Jajanov interview: "Znjate ji ko je Tonći Gabjić?"

za one koji nisu gledali - Jajan i ekipa nadmašili su sebe same.. ono, uhvati ženu i ne pušta dok ne da izjavu.. žena se istrgne i pobjegne, a on trk za njom s mikrofonom u ruci... žena bježi koliko je noge nose, a Jajan cik-cak za njom i viče "Štani!! Zgazit će nas tjamvaj! Zjašto mi ne odgovojiš na pitanje??"

A Tadić je prepričao događaj iz Japana kad mu je firma iznajmila bickl prilagođen veličini prosječnog Japanca, pa kad je sjeo na njega kaže da je prizor podsjećao na onaj ruski s medvjedom koji vozi bicikl ma čovjek je faca!
__________________
Some things in life are bad, they can really make you mad. Other things just make you swear and curse...
placebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2004., 10:32   #2
Sjecam se Toncija dok je jos bio u liberalima i pljuvao po desnici. Tada su oni jos bili u opoziciji i covjek naprosto nije vidio da ce tamo ikad uci u Sabor, pa okrenuo politiku.Bez obzira koliko je covjek pametan, duhovit i sl, ja znam da je karijerista i demagog.
Lavanda is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2004., 10:49   #3
Quote:
Lavanda kaže:
Sjecam se Toncija dok je jos bio u liberalima i pljuvao po desnici. Tada su oni jos bili u opoziciji i covjek naprosto nije vidio da ce tamo ikad uci u Sabor, pa okrenuo politiku.Bez obzira koliko je covjek pametan, duhovit i sl, ja znam da je karijerista i demagog.
ti kažeš karijerist i demagog - a ja kažem saborski zastupnik koji je vrlo ozbiljno i odgovorno shvatio taj svoj posao, za razliku od većine sabornika kojima je rad u Saboru bila zadnja rupa na svirali.. brojni prijedlozi zakona bili su sve samo ne demagogija.. a da je bio pravi karijerist, kakvim kažeš da si ga doživjela, onda bi valjda otišao u HDZ..
__________________
Some things in life are bad, they can really make you mad. Other things just make you swear and curse...
placebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2004., 10:49   #4
Shit, propstio sam ovo. Ponavlja li se?
Vuco is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2004., 11:36   #5
Quote:
Vuco kaže:
Shit, propstio sam ovo. Ponavlja li se?
imam ja snimljeno.. siromašnim ljevičarima kasetu poklanjam besplatno, a članovima Desnog krila dostavljam poštom nakon što uplate za njih mizernih 1000 eurića
__________________
Some things in life are bad, they can really make you mad. Other things just make you swear and curse...
placebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2004., 11:39   #6
Quote:
placebo kaže:
a onda opet, ta bi se moja ljubav manifestirala u nekim čestim.. jelte. aktivnostima..
Pa sudeći po obimu njegove pance, on je zanemario te aktivnosti To ti je razlog više da 2x razmisliš je li se mudro udavati Osim toga, on nije dobar izbor za tebe jer bi french kiss, s obzirom na njegovu pancu i tvoje "argumente", za vas bio mission impossible Btw, jel Tonći ili Tonči?
__________________
Neki ljudi ne zaslužuju da ih nazovete pičkama. Nemaju tu dubinu, a ni toplinu. IVO ANDRIĆ
baobab is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2004., 11:44   #7
Briljirao je i kod Ogreste .
Jednostavno covjek ima ciste ruke , zasluzenu a ne kupljenu diplomu i doktorat, pa se ponasa sasvim normalno i prirodno , uostalom kao i vecina HSP-ovaca .
Cak mi je i sam Djapic iz dana u dan sve simpaticniji .
Uglavnom ljudi iz Hsp su trenutno najkvalitetniji ljudi u Hrvatskom Saboru a izgleda da su u hrvatskoj zabokrecini i jedini koji nisu zaprljali ruke .
Od skrivenog pedera koji nema cak ni muda to priznati nisam ni drugo ocekivao , jedina je sreca kaj ce mu Vlada izgubiti povjerenje prije nego mu to u bulju i udje , a tada mozda uz nekakav novi raspored vidimo i Hsp u izvrsnoj vlasti .
HELIX14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2004., 11:59   #8
Quote:
placebo kaže:
imam ja snimljeno.. siromašnim ljevičarima kasetu poklanjam besplatno, a članovima Desnog krila dostavljam poštom nakon što uplate za njih mizernih 1000 eurića
Ma, kakva kaseta. Imam ja na DVD.
ŠaljemDVDIzLondona is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2004., 12:42   #9
Talking

bit ce gusto na hrvatskoj ljevici... gusto

bas me zanima hoce li pobjediti jugoudbasko ljevicu "na celu" sa vesnom pusic !
__________________
datum izmjene potpisa 10. Travanj
"Krist je, istina, bio Arijac"
neupitno: Perzijski vjerski pisac ZARATUSTRA (Zoroaster), Mahatma Gandhi, Jawaharlal Nehru...
WeM is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2004., 13:56   #10
Quote:
placebo kaže:
imam ja snimljeno.. siromašnim ljevičarima kasetu poklanjam besplatno, a članovima Desnog krila dostavljam poštom nakon što uplate za njih mizernih 1000 eurića
Preporučujem se kao siromašni ljevičar i rezerviram termin posudbe
__________________
Jacu na đubrište.
Whatever is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2004., 14:03   #11
Quote:
ŠaljemDVDIzLondona kaže:
Ma, kakva kaseta. Imam ja na DVD.
Tifoz41 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2004., 15:22   #12
Thumbs up

Quote:
HELIX14 kaže:
Briljirao je i kod Ogreste .
Jednostavno covjek ima ciste ruke , zasluzenu a ne kupljenu diplomu i doktorat, pa se ponasa sasvim normalno i prirodno , uostalom kao i vecina HSP-ovaca .
Cak mi je i sam Djapic iz dana u dan sve simpaticniji .
Uglavnom ljudi iz Hsp su trenutno najkvalitetniji ljudi u Hrvatskom Saboru a izgleda da su u hrvatskoj zabokrecini i jedini koji nisu zaprljali ruke .
Od skrivenog pedera koji nema cak ni muda to priznati nisam ni drugo ocekivao , jedina je sreca kaj ce mu Vlada izgubiti povjerenje prije nego mu to u bulju i udje , a tada mozda uz nekakav novi raspored vidimo i Hsp u izvrsnoj vlasti .





HSP jedini danas brani hrvatske nacionalne interese.
NostromoX is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2004., 16:30   #13
Re: Tonći Tadić na Nightmare stageu

Quote:
placebo kaže:

.. ali Tonći Tadić bio je jedina osoba koja je dovoljno školovana i inteligentna da joj važna poza "ozbiljnog političara" uopće ne treba.. prirodan, kao da je u dnevnom boravku nekog prijatelja, pun humora, a opet nikad preko granice dobrog ukusa..



otprilike isto tako su ga opisali momci koji su ga upoznali prije 2-3(?) godine u Varaždinskim toplicama
Spawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2004., 18:38   #14
A anketa mi je bila dobra, dođe tip i zaustavi jednu ženu i pita ju: jel znate vi za onog Tončija Tadića osivača stranke Hrvatskog seljačkog preporoda? A kaže žena- Da. A kaže tip nešto u stilu: što mislite hoće li poljoprivreda sada konačno procvjetat? a kaže žena- Da, a Tadić u studiju umire od smijeha.
A inače Tadić djeluje skroz OK, ovo je prvi put da sam ga vidjela u neformalnoj situaciji. A kada je otišao od liberala?
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=bMdeg-WKt1U
soks is online now  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2004., 18:48   #15
Đapić je nedavno rekao da će reorganizirati stranku na taj način da sve funkcije koje će u budućnosti HSP dobivati na lokalnim i državnim razinama davati svojim visokoobrazovanim (max) tridesetpetogodišnjacima. Vidjet' ćemo.

Inače, čuo sam da se u zadnje vrijeme u HSP učlanjuje sve više mladih visokoobrazovanih ljudi. Pitanje je samo da li to rade svojom voljom ili ih netko tamo "ubacuje"??
Sebastijan is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2004., 19:49   #16
kako mislis "netko ih ubacuje"?
BootBoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2004., 20:05   #17
Quote:
BootBoy kaže:
kako mislis "netko ih ubacuje"?
Pa eto tak lijepo .
Pa kaj nisi videl onaj velki kamion s natpisom HSP kaj skuplja 35-godisnjake s diplomom i istovariva ih u prostorije stranke gdje ih onda Djapic i Tadic " ubacuju " .
HELIX14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2004., 23:31   #18
Pa, kada smo već kod raznih zavjera:
Manolić kaže nekom svome šegrtu da se učlani u HSP i razbije stranku. Pa nije ovakav način djelovanja nepoznat. Ti ljudi su tzv. "rasturači", nešto slično kao i naš predsjednik Mesić, za kojega je Milošević na suđenju rekao da je "čuveni rasturač Jugoslavije".
Sebastijan is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2004., 23:38   #19
Quote:
NostromoX kaže:
HSP jedini danas brani hrvatske nacionalne interese.
Nije jedini, dok je tebe živa!
Feniks is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2004., 23:47   #20
Quote:
Sebastijan kaže:
Pa, kada smo već kod raznih zavjera:
Manolić kaže nekom svome šegrtu da se učlani u HSP i razbije stranku. Pa nije ovakav način djelovanja nepoznat. Ti ljudi su tzv. "rasturači", nešto slično kao i naš predsjednik Mesić, za kojega je Milošević na suđenju rekao da je "čuveni rasturač Jugoslavije".
nemoj tako.. sad bi ti rekao da je Mesić kao profesionalni rasturač htio rasturiti i HDZ, a svi znamo da je on to radio zbog politike u Bosni...

politika je prljav posao, nema ni teoretske šanse da napreduje netko o kome tajne službe nemaju dovoljno kompromitirajućeg materijala.. takvih je u HSP-u malo više nego u ostalim strankama, iz jednostavnog razloga što nikad nisu bili na vlasti... dakle, zaključak je sljedeći: HSP nećemo vidjeti na vlasti dok se u njegovom predsjedništvu ne pojavi ubačeni rasturač
__________________
Some things in life are bad, they can really make you mad. Other things just make you swear and curse...
placebo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:29.