Natrag   Forum.hr > Sport > Tenis

Tenis Uh, ah, uf, joj!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.02.2009., 17:30   #41
Quote:
Fallacy kaže: Pogledaj post
Kakav će Nadal biti za 5 godina to nitko ne zna.
Sjetite se Hewitta, Safina, Riosa ili Ferrera (samo da napomenem one koji su bili broj 1 kao teenageri) i "nestali" sa scene.
Jesu,nestali su sa scene.Ali,da li je ijedan od njih četvorice(osim Hewitta),imao rezultate koji su imalo blizu Nadalovima?Nije.Zato ova usporedba ne drži vodu.

Otkad se Nadal probio do samog vrha,svi govore kako dečko neće izdržati taj tempo,koljena će mu se raspasti,bla bla bla.Ja sam bio jedan od onih koji je bio pristalica te teze,međutim,vidim da ništa od toga.Dapače.

Nisam Nadalov navijač,puno draži mi je Roger,ali respektiram rezultate koje je dečko postigao.
Chiro is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2009., 11:29   #42
Do prije nekog vremena sam mrzila nadala...ne zato što je on loš ili nzm šta..neg zato što sam bila ljuta, bijesna što svaki put federer na isti način izgubi od nadala... i umjesto da to popavi, shvati gdje je pogriješio, on je tvrdoglav i jednostvno ne miče se s te svoje idealne liinije(koja i nije više takva)...ustvari ne znam ni sama zašto ga nisam voljela...dobar je dečko, pristojan, odličan natjecatelj,ali opet... al federer ima sve to i još nešto...nzm što, al zato federer uvijek ima više pristalica njegovog tenisa...poštujem nadalove rezultate ali za mene postoji samo jedna osoba...
iwanna15 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2009., 19:18   #43
Evo, malo za osmjeh u ovoj priči, jedan vic u svezi sa Federerom i Nadalom, mada bi se isti mogao naći i na topiku o vicevima, ali ipak je zanimljivo postaviti ga baš ovdje:

Dođe čovjek kod komšinice i u dvorištu vidi Nadala i Federera kako igraju tenis.
- Šta je ovo komšinice? -pita je.
- Ma uhvatila sam zlatnu ribicu, ali je malo nagluva.
- Ajde molim te daj mi je na par sati!!
- Ali nagluva je.
- Ma nema veze!
Uzme on ribicu i ode kući. Vraća se kroz pola sata.
- Hebem ti ovu ribicu! Ja joj tražim lovu ona mi da sovu, ja joj tražim pare ona mi da jare!
- Pa jel' sam ti rekla da je nagluva. Šta mislis da sam ja stvarno tražila vrhunski tenis!?
__________________
Solon: NEMO PVTANDVS BEATVS ANTE MORTEM
To_all_my_friends is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2009., 05:32   #44
Meni je osobno Federer draži, iako ne volim te like/dislike topice.
Moran priznat da obojica imaju "ono nešto" što čovika stvarno impresionira. Obojica su veliki sportaši, svakako velika imena svjetskog tenisa. Iako je Nadal veći atleta, a Federer veći teniski umjetnik, iako je Nadal trenutno u uzletu, a Roger u nekakvoj psihološkoj blokadi, mišljenja sam da Nadal nije ni sluga Federeru u nekoj listi "svih vremena".
To što je ka mlađi osvojia više turnira, naročito Grand Slamova (6:1 čini mi se kad se pogleda ista dob) to mu je samo nekakav biljeg da je perspektivan i da, pored sadašnjosti, ima i veliku budućnost. Ipak triba veći kontinuitet na broju 1 da bi ja moga reći da je uopće prismrdija Federeru. To što je bolji u međusobnim ogledima ne znači da je bolji tenisač. Ima skroz drugačiju igračku filozofiju od Rogera i ne leži mu ka igrač, naročito jer su podloge sve sporije. Ali gleda se i skor s drugim tenisačima, broj osvojenih ATP-a, Grand Slamova, Mastersa u ciloj karijeri... a ni jedan ni drugi još nisu okončali karijeru tako da tu ko zna što će bit do kraja
__________________
Iader victor!
Iader is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2009., 10:29   #45
Quote:
Iader kaže: Pogledaj post
To što je bolji u međusobnim ogledima ne znači da je bolji tenisač. Ima skroz drugačiju igračku filozofiju od Rogera i ne leži mu ka igrač, naročito jer su podloge sve sporije. Ali gleda se i skor s drugim tenisačima, broj osvojenih ATP-a, Grand Slamova, Mastersa
potpis
Lišće is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2009., 10:58   #46
Malo smijeha od Federera i Nadalovog engleskog .

http://www.youtube.com/watch?v=Bp0G8nDUgRM
http://www.youtube.com/watch?v=E_193htKp6s
yay is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2009., 17:30   #47
Federer ne priča engleski

Ono is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2009., 17:13   #48
federer super priča engleski, njemački i francuski... dok nadal "šepa" s tim engleskim...jer engleksi tako težak? hehe...ugl..crkavam kad kaže "veri importante"...mješavina engleskog i španjolskog...xD
iwanna15 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2009., 19:38   #49
Quote:
Iader kaže: Pogledaj post
iako je Nadal trenutno u uzletu,
mislim da se to bas nebi moglo nazvati "trenutno"..on je vec prilicno dugo prvi ili drugi tenisac svijeta i to se sigurno ne moze nazvati "trenutni uzlet".

Quote:
Iader kaže: Pogledaj post
a Roger u nekakvoj psihološkoj blokadi,
duga je to nesto blokada onda...

Quote:
Iader kaže: Pogledaj post
mišljenja sam da Nadal nije ni sluga Federeru u nekoj listi "svih vremena".
otkud to..federer u nadalovim godinama nije imao ni pola osvojenog kolko sad ima nadal

Quote:
Iader kaže: Pogledaj post
Ipak triba veći kontinuitet na broju 1 da bi ja moga reći da je uopće prismrdija Federeru. To što je bolji u međusobnim ogledima ne znači da je bolji tenisač.
a sta uopce znaci po tebi onda "bolji tenisac"?
u medjusobnim susretima je nadal duplo bolji i to mu je nanio sve poraze jako bolne i jako vazne sta je naravno jako utjecalo na rogerovu glavu u buducim mecevima..
plus, jos je nadal broj 1 sta znaci da je debelo ispred svih drugih. nemozes biti broj 1 ako nisi sa velikom vecinom igraca u plusu..
znaci broj 1 i jos puno bolji od rogera i tebi je on jos uvjek nije bolji tenisac od rogera?
zanimljivo stajaliste...

Quote:
Iader kaže: Pogledaj post
. a ni jedan ni drugi još nisu okončali karijeru tako da tu ko zna što će bit do kraja
ja samo mogu ponovit...roger najvjerovatnije nece biti najbolji igrac niti u svojoj eri jer je nadal na jako dobrom putu da ga stigne a kako bi onda bio bolji i od njega a kamoli najbolji ikad..
to je drugo sta je federer idealan pobjednik vecine iz nekih razloga koji su vise za predmet istrage sociologa..
mislim da su fakti na nadalovoj strani...
Utah is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2009., 16:01   #50
mislim ne možete se svađati ovdje o tome tko ima bolje rezltate...jer niti jedan niti drugi još nije u mirovini..pričekajte za završe karijere, a onda sudite o tome..jer ovo sada je besmisleno...
iwanna15 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2009., 17:53   #51
Nadal ima igru koja ne odgovara Federeru,što ne znači da je bolji tenisač.

Nadal ima 13-6 rotiv Federer ali tih 7 pobjeda više stekao je samo na zemlji,na tvrdoj podlozi 2-2,a na travi Fedex ima 2-1.

A mislim da nijedan tenisač(osim možda Riosa i Safina) nije ni upola talentiran kao
Federer.I to ti je to.
Travis Bickle is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2009., 20:06   #52
Nadal ima igru koja skoro nikome ne leži
Ono is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2009., 21:37   #53
Quote:
Travis Bickle kaže: Pogledaj post
Nadal ima igru koja ne odgovara Federeru,što ne znači da je bolji tenisač.
moram se malo nasmijat...
hoces reci da federeru ne odgovara a ostalima da?
nemozes biti prvi igrac na svijetu ako ne odgovaras samo jednom igracu. ne mozes biti cak ni u prvih 50.
nadal ne odgovara NIKOM pa ni federeru..a to pokazuje i zbroj bodova na atp listi i broj osvojenih turnira..


Quote:
Travis Bickle kaže: Pogledaj post
A mislim da nijedan tenisač(osim možda Riosa i Safina) nije ni upola talentiran kao
Federer.I to ti je to.
pa evo. sve si reko i sam sebi skocio u usta..po ovoj drugoj dvojci vidis da talent nije dovoljan za neke stvari..
mislim, glupo je sad pricat jer federer je dodirnuo zvjezde i sa svojim tenisom i samim rezultatima..al jebiga, pojavio se jos jedan frajer koji ima i neke druge komponente u tenisu koje su jednako vazne...
Utah is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2009., 12:17   #54
@ Travis Bickle nije li ATP lista tu da se vidi tko je trenutno najbolji?
CLS_Rocket is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2009., 21:59   #55
Da, trenutno...
Ono is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2009., 08:55   #56
Quote:
Iader kaže: Pogledaj post
Meni je osobno Federer draži, iako ne volim te like/dislike topice.
Moran priznat da obojica imaju "ono nešto" što čovika stvarno impresionira. Obojica su veliki sportaši, svakako velika imena svjetskog tenisa. Iako je Nadal veći atleta, a Federer veći teniski umjetnik, iako je Nadal trenutno u uzletu, a Roger u nekakvoj psihološkoj blokadi, mišljenja sam da Nadal nije ni sluga Federeru u nekoj listi "svih vremena".
To što je ka mlađi osvojia više turnira, naročito Grand Slamova (6:1 čini mi se kad se pogleda ista dob) to mu je samo nekakav biljeg da je perspektivan i da, pored sadašnjosti, ima i veliku budućnost. Ipak triba veći kontinuitet na broju 1 da bi ja moga reći da je uopće prismrdija Federeru. To što je bolji u međusobnim ogledima ne znači da je bolji tenisač. Ima skroz drugačiju igračku filozofiju od Rogera i ne leži mu ka igrač, naročito jer su podloge sve sporije. Ali gleda se i skor s drugim tenisačima, broj osvojenih ATP-a, Grand Slamova, Mastersa u ciloj karijeri... a ni jedan ni drugi još nisu okončali karijeru tako da tu ko zna što će bit do kraja
Hej, hajde sad procitaj kakve si gluposti nabrojao. Znaci da sumiramo sto si napisao:
1. ako poredimo Nadala i Federera u istoj dobi (znaci 22. godine), onda Nadal vodi sa 6-1.
2. medjusobni skor Nadal-Federer 13-6.
3. kako stvari stoje (psiholoski), Nadal je u prednosti.

zakljucak: Nadal nije ni sluga Federeru u nekoj listi "svih vremena".

Ma jesam li ja jedini koji ne vidi logiku u tvom zakljucivanju.
matematicar is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2009., 10:38   #57
Lista svih vremena...

Kakva lista svih vremena kad su oboje još itekako aktivni tenisači..
Ono is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2009., 15:29   #58
Ako nebude ozljeda jakih uvjeren sam da Nadal osvaja barem 15 GS titula. Sad ih vec ima 6 u sljedecih 6,7 godina neka uhvati jednu, nekad dvije i to je to a moglo bi lako biti i više od 15!

Federeru predvidjam 17!
krox is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2009., 12:26   #59
Ljudi vi neznam nisam sve citao ali niste predvidjeli da je nadal ljevak i on svojim forhandom na Federerov beckhand nadmocniji zato sta igra veliki spin ja znam isto sam ljevak i malo sam kopirao Nadala i stvarno to smeta desnjaku na njegov beckhand. a uz to i Federer igra jednorucni beckhand i tesko je to vracati. Meni se osobno vise svidja Federer jer tenis koji on igra puno je ljpsi od Nadalovog samo nadal je puno mladji od Federera i tu dolazi snaga do izrazaja. Sorite nisam stavljo kvacice jer pisem s moba.
nike3011 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2009., 12:54   #60
Neka si ti nama došao priopćiti tako bitnu stavku koju mi nismo "predvidjeli" i kojoj nije bilo priče dosad, eto, ne, nikako... (iako nisi sve čitao, lijepo da nam obznaniš važnost tog elementa)

Btw, što je dosadna više ova priča oko ljepši-ne ljepši tenis *boring* Sad kao da se to poteže više nego ikad valjda kao jedini preostali argument-element štogod...a to je toliko preuveličano, pretjerano, prenaglašivano da mi se ne da ni pisat...ali dobro ajde, kad je to u pitanju onda de gustibus....
cola3 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:08.