Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.03.2009., 19:11   #81
oke,koji cm (al fakat cm,ne 10) vamo tamo,al ugrubo to je to

Meni je osobno "nesklad" od npr. 10-ak ekstra centimetara u bokovima super , i sigurno draži od istog u cicama.
Al općenito je ljepotu nemoguće izraziti u nečemu tako krutom kao što su mjere,i iste mjere na svakome drugačije stoje,tako da....
dropdead_gorgeous is offline  
Old 31.03.2009., 19:15   #82
Quote:
Ringa Raja kaže: Pogledaj post
Nisam rekla da bi sve žene na forumu trebale biti ružne. Sigurna sam da ima i lijepih i ružnih, kao i u prirodi...

Nisam iskompleksirana, nemam razloga biti. Cijeli se život bavim sportom, tako da sam dobro građena...

Ne hvalim se visinom ni štiklama. Visoka sam 182 cm, a štikle nosim zato jer mi se sviđaju. I ne shvaćam po čemu zaključuješ da se hvalim... A to što sam visoka nije nikakav problem.
pa posprdno si nazvala ženu srednje visine malom. a i da je mala šta joj se imaš rugat??
eeennniii is offline  
Old 31.03.2009., 19:15   #83
Quote:
dropdead_gorgeous kaže: Pogledaj post
oke,koji cm (al fakat cm,ne 10) vamo tamo,al ugrubo to je to

Meni je osobno "nesklad" od npr. 10-ak ekstra centimetara u bokovima super , i sigurno draži od istog u cicama.
Al općenito je ljepotu nemoguće izraziti u nečemu tako krutom kao što su mjere,i iste mjere na svakome drugačije stoje,tako da....
da, al meni je velika razlika između struka i bokova nešto predivno
eeennniii is offline  
Old 31.03.2009., 19:18   #84
Quote:
eeennniii kaže: Pogledaj post
pa posprdno si nazvala ženu srednje visine malom. a i da je mala šta joj se imaš rugat??
Mislim da se ona može i sama braniti, bez tvoje pomoći...

P.s. Nisam se ja nikome rugala.
Ringa Raja is offline  
Old 31.03.2009., 19:22   #85
Quote:
Ringa Raja kaže: Pogledaj post
Mislim da se ona može i sama braniti, bez tvoje pomoći...

P.s. Nisam se ja nikome rugala.
o jesi jesi. ne branim ja nikog nego mi se gadi dok netko bez razloga nekoga napada. cura je bila pristojna, a ti si ju napala i zvučala si pa..frustrirano.
a argumenti su ti smiješni, pa normalno da ima cura sa tankim strukom i velikim sisama, prirodnim, jel. ima svakakvih ljudi pa i takvih. a ti zvučiš kao da ti smeta što netko tako izgleda, pa je kao nemoguće i ima silikone

eto.
samo moje mišljenje
eeennniii is offline  
Old 31.03.2009., 19:30   #86
Quote:
eeennniii kaže: Pogledaj post
o jesi jesi. ne branim ja nikog nego mi se gadi dok netko bez razloga nekoga napada. cura je bila pristojna, a ti si ju napala i zvučala si pa..frustrirano.
a argumenti su ti smiješni, pa normalno da ima cura sa tankim strukom i velikim sisama, prirodnim, jel. ima svakakvih ljudi pa i takvih. a ti zvučiš kao da ti smeta što netko tako izgleda, pa je kao nemoguće i ima silikone

eto.
samo moje mišljenje


Nisam frustrirana. Ja sam zadovoljna svojim izgledom, ali se nemam potrebu hvalisat po forumu sa svojim dimenzijama....

Ne, meni uopće ne smeta ako je netko lijep, divan, prekrasan. Ono što mi ide na živce je kad netko ima potrebu hvalisat se, jer to ostavlja dojam da takva cura/žena drži do svog izgleda zbog drugih, a ne zbog sebe... Osoba koja piše po forumu "ja imam savršene proporcije" ili "ja imam velike sise i zgodna sam i imam 90-60-90" zvuči kao da ostavlja oglas u sex oglasniku..
Ringa Raja is offline  
Old 31.03.2009., 19:34   #87
Quote:
Ringa Raja kaže: Pogledaj post


Nisam frustrirana. Ja sam zadovoljna svojim izgledom, ali se nemam potrebu hvalisat po forumu sa svojim dimenzijama....

Ne, meni uopće ne smeta ako je netko lijep, divan, prekrasan. Ono što mi ide na živce je kad netko ima potrebu hvalisat se, jer to ostavlja dojam da takva cura/žena drži do svog izgleda zbog drugih, a ne zbog sebe... Osoba koja piše po forumu "ja imam savršene proporcije" ili "ja imam velike sise i zgodna sam i imam 90-60-90" zvuči kao da ostavlja oglas u sex oglasniku..
al cura to nije napisala, samo je rekla da je to moguće jer si ti izjavila da nije.
pa tema je o mjerama i normalno je napisat svoje kao primjer nečega.
a hvalisala si se jedino ti, sa svojom visinom, te si još i vrijeđala tuđu visinu.
meni je tvoj kom zvučao samodopadno, drago mi je da nisi to tako mislila
eeennniii is offline  
Old 31.03.2009., 19:41   #88
Quote:
eeennniii kaže: Pogledaj post
al cura to nije napisala, samo je rekla da je to moguće jer si ti izjavila da nije.
pa tema je o mjerama i normalno je napisat svoje kao primjer nečega.
a hvalisala si se jedino ti, sa svojom visinom, te si još i vrijeđala tuđu visinu.
meni je tvoj kom zvučao samodopadno, drago mi je da nisi to tako mislila
Krivo ti je zvučalo!
Ringa Raja is offline  
Old 31.03.2009., 20:11   #89
Quote:
violently_happy kaže: Pogledaj post
Da.

Meni doduše malčice fali u onoj prvoj kategoriji, ali sam to nadoknadila svojom iskričavom osobnošću
oh fali tebi i Moriciji još dosta da bi došle u tu kategoriju - gore i dole, niste ni blizu 90....

ja na to ne gledam, meni paše i ako je 80, 70 100, ili 70, 70, 100...bitno da je guza dobra!!!
k-kekec is offline  
Old 01.04.2009., 00:25   #90
sve to stoji, čak se i slažem, recimo moji su bokovi točno 90 a u prsima 89, i meni to izgleda skroz skladno (na meni)... ali pobogu, struk 60?? to mi nikad nije bilo jasno...moj je 67-68 i nemrem ni zamislit da može bit manji od toga...bila bi kostur živi...to mi nikak nemre bit idealno
Leontina.. is offline  
Old 01.04.2009., 00:38   #91
ja imam bokove 90 i to mi se ne mijenja vec godinama,a grudi su mi 93 cm,a trbuh mi je 65 i nieide dalje do toga, i to mi je cudno nemogu se zamisliti sa 60,kaoi ti Leonita,a fakat imam ravan trbuh,i ne kuzim kak bi to izgledalo sa jos 5 cm manje??..ma meni ovak taman
Hiperaktivna is offline  
Old 01.04.2009., 00:40   #92
MERLIN MONRO 90-60-90

sa mnom se majka priroda poigrala.
ukrala mi cice min. 6cm a dala mi na guzu to isto.
struk 60cm ostao.

jbš tu manu, najgore od svega nisam plava. teško meni
__________________
panta rei
tridesete is offline  
Old 01.04.2009., 00:43   #93
moja cura izgleda ko zarulja.

ima neka totalno small kopita dole,

a gore neku cudnu bubuljicavu glavu veliku. globus.

i neke vodenaste plave oci smrdljive
vrag_u_snijegu is offline  
Old 01.04.2009., 20:50   #94
Quote:
tridesete kaže: Pogledaj post
MERLIN MONRO 90-60-90

sa mnom se majka priroda poigrala.
ukrala mi cice min. 6cm a dala mi na guzu to isto.
struk 60cm ostao.

jbš tu manu, najgore od svega nisam plava. teško meni
lako je bit plava...

ne znam zašto dečki uopće traže mjere 90-60-90...ko da žene traže ku**e 20cm...

PS: moja cura ima mjere 95 73-100 pa šta?
lampion is offline  
Old 01.04.2009., 23:13   #95
meni to izgleda ko da kupujem gume za auto... ono, dimenzije...

samo mi fali da još sa krojačkim metrom moram hodat okolo...
__________________

čovik je jedina beštija koja piše
div is offline  
Old 01.04.2009., 23:40   #96
Quote:
@DAADAA@ kaže: Pogledaj post
u sta se pretvara ovaj ljes
Ovaj ljes se pretvara u LIJES.
Nybelung is offline  
Old 12.04.2009., 00:42   #97
82-57-93 , al na visinu od ni 160 i 46 kg.... , imam male ciceke , ful uzak struk ( sa mišićavim trbuhom ) i podignutu-utreniranu guzu , pa prolazim...

Eto , zakaj nebi i ja mogla imat najboljeg dečka ( po mom izboru ) ako nisam "idealna"...

Daklem , zaborafi i voli se takva kakva jesi...

Protiv sam totalnog zapuštanja i pretvaranja u nepokretnu bačvu , ali sam isto tako protiv da Glumičić&CO propagiraju sebe na račun kontra-prirode postavljajući standarde koje "oni mogu izraditi"

Vježbaj - tako ćeš biti sretna , zdrava i izvući najbolje od onog što ti je Majka Priroda podarila
minnie158 is offline  
Old 12.04.2009., 00:56   #98
Quote:
mala vatra kaže: Pogledaj post
Nedavno sam u Sarajevu naletila na plakate o tome da li su "90-60-90" idealne "mjere" za ženu, pa me zanima šta vi mislite o tome ( pogotovo muški dio forumaša ). Da li su te "mjere" odraz neke ljepote i zgodnosti, a njihova odstupanja odraz debljine ili premršavosti?
Mislim da primjerice Renata Sopek bježi tim mjerama, a velika većina muške i ženske populacije će se složiti da ima super tijelo. To su gluposti svatko je različito građen, nemaju svi jednake kosti, sise, dupe itd...

Bolja mjera ti je koliko se ljudi zagleda u tebe dok prolaziš gradom
monostabil is offline  
Old 12.04.2009., 01:01   #99
Quote:
Ringa Raja kaže: Pogledaj post
Mršavica s tankim strukom ne može prirodno imat velike sise....
odakle ti to, znaš neke cure imaju sise... ne moraš odmah biti ljubomorna
monostabil is offline  
Old 12.04.2009., 06:22   #100
Nisam citao predhodno.
Idealna mjera zene je ona mjera zene koja mi se svidi
Marcheloo is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:09.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger