Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.08.2009., 16:18   #61
Seksualni poremećaji

Dakle ovdje ćemo nabrojat i pojasnit najvažnije seksualne poremećaje ili seksualne smetnje te kako im se oduprijeti.. Razlika između seksualnog poremećaja i seksusalne smetnje je u tome što poremećaj izaziva promjene u odnosima između partnera.

Averzivni seksualni poremećaj je poremećaj u kojemu se partneru ''gadi'' bilo kakav kontakt s genitalijama partnera.
Neke osobe doživljavaju odbojnost prema svim seksualnim podražajima uključujući ljubljenje i dodirivanje , dok neki došivljavaju odbojnost samo na izlučevine.

Osobe suočene s ASP-om mogu doživjeti panične napade sa osjećajem užasa, nesvjesticama, mučninom, vrtoglavicama, i teškoćama pri disanju.
ASP može dovesti i do asocijalnosti posebno one seksusalne ukoliko se osobana nije sposobna nositi sa svojom smetnjom.

ASP se može javiti i nestati xy puta u životu , dok u nekih nikada i ne prestaje. Osobe mogu seksualne situacije i moguće seksualne partnere odbiti ranim odlaženje na spavanje, preopterećivanje s poslom, društvene ili obiteljske aktivnosti...

Nailazimo još i na pojam smanjene seksualne želje , ili nedostatak seksualnih maštanja i želje za seksualnom aktivnošću. Ovakve osobe gotovo nikada ne započinju spolni odnos. Najčešći uzroci su emotivni poremećaji ili depresija.

Poremećaj spolnog uzbuđivanja kod žena se manifestira time da žena ne može ''izdržati'' do kraja sekusalnog odnosa, Poremećaj može dovesti do bolnog snošaja, izbjegavanje snošaja i teškoćama u bračnim i spolnim odnosima.

Poremećaj erekcije kod muškaraca dakle vaša kita nije dovoljno ponosita da izrži do kraja , ukoliko prolblem nije psihički pročitati post o tome kako vašu erekciju održati divnom i krasnom. Ukoliko je zanemarite strah od

- preranog svršavanja
- nemogućnosti usjeha
- ne razbijajte glavu time ''jesam li dobar'' nego se posvetite tome da budete još bolji


Poremećaj orgazma

Žene : trajno ili ponavljajuće odlaganje ili nedostatak orgazma koji bi se normalno trebao javiti u fazi spolnog uzbuđenja. najčešće emocionalni problemi.

Muškarci: osoba ne može postići orgazam za vrijeme snošaja, iako može ejakulirati u slučaju partnerovog manualnog ili oralnog podraživanja. Može se riješiti na razne načine ali svi uključuju korištenje ruku. Penetracija postaje dosadna.


Prijevremena ejakulacija


započinjanje orgazma i ejakulacije nakon neznatnog seksualnog podraživanja illi vrlo brzo nakon uvlačenja penisa ili čak i prije same penetracije, riješava se izbjegavanjem psihoaktivnih tvari , vježbom i vježbom...
Prestanak pijenja alkohola može dovesti do pojave prijevremene ejakulacije ukoliko je osoba odgađanje orgazma postizala uz pomoć alkohola, a ne putem vlastitog iskustva.


Bolovi pri i nakom seksa
Poremećaj se može razviti i u žena i u muškaraca. U žena bol se opisuje kao površinska za vrijeme prodiranja ili kao duboka za vrijeme penilnog guranja, dok se u muškaraca javlja najčešće nakon orgazma. Posjet liječniku ukoliko ne želite postat aseksualni.

Do nekih žena može doći i do vaginalzima, a radi se o tome da stezanja mišića i vanjskog dijela rodnice prouzrokuju manju ili veću fizičku bol. Može se riješiti kod ginekologa

Važno: Ukoliko pijete antidepresive normalno je da ćete se osjećati asekualno, ukoliko pijete druge lijekove pogledajte uputstva jer se možda u njima krije ključ vaše ili partnerove aseksualnosti.

Piramida is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2009., 16:26   #62
Ajmo s pitanjima

Dosta pisanja za sada :klap: :klap:

Zadnje uređivanje Piramida : 22.08.2009. at 16:57.
Piramida is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2009., 17:39   #63
Quote:
Piramida_Sunca kaže: Pogledaj post
Ajmo s pitanjima

Dosta pisanja za sada :klap: :klap:
1. biserne papule(ili tako nešto)?

2. problem otežanog svršavanja... da me jebeš, ne mogu prije 10 minuta sexa(samom mi treba znatno manje).. opisao si samo prijevremeno svršavanje...

3. što utječe na oblik kurca, samo genetika, ili mogu biti "vanjski utjecaji"?
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2009., 17:55   #64
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
1. biserne papule(ili tako nešto)?
Ništa više nego biserni prištiči na obrubu glavića. O njihovim uzrocima se doslovno nezana ništa, nisu prenosive , nemaju veze s higijenom... Ne zajtjevaju liječenje iako bi bilo dobro zbog sličnosti s kondilomima posjetiti liječnika za testiranje (ako si imao odnos ) Jedino čoše što ti mogu učiniti je srušiti samopouzdanje..

Quote:
2. problem otežanog svršavanja... da me jebeš, ne mogu prije 10 minuta sexa(samom mi treba znatno manje).. opisao si samo prijevremeno svršavanje...
Ti bi to što prije ha, e neće moći , o vremenu svršavanja ne odlučuješ ti nego hormoni.Jesi i gotovo Posebnim tehnikama isto se može oduljiti ali i odgoditi. A to bi trebala poznavati i druga strana a ne samo ti. O tehnikama odgode ću napisat post

Quote:
3. što utječe na oblik kurca, samo genetika, ili mogu biti "vanjski utjecaji"?
I genetika i vanjski utjecaji. Ukoliko me pitaš kako ćeš promjeniti oblik svoga penisa na to ti pitanje neću odgovorit jer zahtjeva dosta fizike i boli


Zadnje uređivanje Piramida : 22.08.2009. at 18:00.
Piramida is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2009., 18:21   #65
Piramida_Sunca veliko hvala!
Svaka čast na trudu i strpljenju što si mi pojasnio sve moje nejasnoče i odgovorio na svako pitanje preko pm-a.
Neke stvari je teže izreći u javnosti...
lidija84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2009., 18:24   #66
Aj' molim te da ti ja budem lektor.
Nešto malo znam, nešto ću se potruditi......

...i naravno da imam pitanje. Da li mi mogu neke vježbe pomoć da mi cice ako već nemreju narasti bar da izgledaju veće?

Zadnje uređivanje Amy Mc23 : 22.08.2009. at 18:42. Reason: da izbjegnem ban zbog svog prokletog chatanja
Amy Mc23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2009., 18:33   #67
Quote:
lidija84 kaže: Pogledaj post
Piramida_Sunca veliko hvala!
Svaka čast na trudu i strpljenju što si mi pojasnio sve moje nejasnoče i odgovorio na svako pitanje preko pm-a.
Neke stvari je teže izreći u javnosti...
Nema na čemu
Piramida is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2009., 18:38   #68
Napokon nešto gdje mlađi mogu postavljati pitanja koja ih zanimaju i dobiti dobre i opširne odgovore prije nego što se upuste u bilo što
Depeche E. is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2009., 19:05   #69
Quote:
Amy Mc23 kaže: Pogledaj post

...i naravno da imam pitanje. Da li mi mogu neke vježbe pomoć da mi cice ako već nemreju narasti bar da izgledaju veće?
Možda da se ipak orijentiraš na to da budu čvršće, vježba, osim što štiti od raka dojke lijepo ih i oblikuje. Sve vježbe za oblikovanje mišića prsa su dobre u te svrhe.

Quote:

Vježba 1

Kleknite na koljena i ruke, koje ćete razmaknuti nešto više od širine ramena, a dlanove usmjerite prema unutra. Leđa moraju biti ravna. Uvucite trbuh. Savijajte ruke u laktovima spuštajući grudi Žlijezde koje luče mlijeko.prema podu, a zatim se vratite u početni položaj.

Vježba 2

Lezite na leđa, savijajte noge i uzmite u svaku ruku mali uteg. Ruke moraju biti ispružene, a trbuh stegnut. Dakle, ispružite ruke uvis pa ih zatim spuštajte prema podu koliko možete, a da ne pomjerate leđa. Vratite ruke u početni položaj. Ova vježba lakše se izvodi na klupi.

Vježba 3

Lezite na leđa, noge privucite na trbuh i prekrstite gležnjeve. Uzmite utege u ruke i savijte ih tako da šake dođu u visinu grudi Žlijezde koje luče mlijeko.(ne bradi, da ne povrijedite vratne mišiće). Ispravite ruke uvis, kratko ih zadržite u tom položaju i zatim spustite u početni položaj. Ova vježba lakše se izvodi na klupi.

Vježba 4


Lezite na leđa, noge podignite na trbuh i prekrstite gležnjeve. Uzmite loptu u ruke i držite je malo iznad grudi. Udišući, stisnite loptu što jače. Opustite stisak i izdahnite.

Zadnje uređivanje Piramida : 22.08.2009. at 19:17.
Piramida is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2009., 19:25   #70
Fala do'ture Faraone!!! Veličina Vaše piramide znanja me iz trenutka u trenutak iznenađuje. :klap:



Izvolite SVI poštovati g. Dr. liječnika jer je pregenijalan!!!
Amy Mc23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2009., 19:47   #71
G TOČKA u Žene

Čitaj pozorno

Iako većina ljudi misle da žene nemaju ovu ''magičnu točku'' nokon koje žena ''poludi'' a vi postanete čovjek njena života ,varaju se. Što je u biti G točka ? G točka je erogena zona , mala nakupina tkiva koje se nalazi u vagini obično na gornjoj strani od 4 do 7 cm od vaginalnog otvora. Dakle veličina kite i nije toliko bitna ako znaš što radiš.

G točka je toliko posebna jer funkcionira direktno s dijelom mozga koji je zadužen između ostaloga i za orgazme, što ženi nakon stimulacije prestavlja ogroman užitak.

Ako ste ikad pipali seksualno neuzbuđenu ženu u potrazi za ovom točkom ili ako ste pipale same sebe nije ni čudo što je niste našli jer se ista ossjeti kad je žena seksualno uzbuđena jer postaje grublja od ostatka.

Ok , našao sam G točku što s njom. Isčupaj je , dobro zajebajem se , imaj na umu da je ženi ukoliko želi stimulirati istu najbolje da bude ili na muškarcu ili u nekakvoj sjedećoj pozi za vrijeme seksualnog odnosa.

I to je to , ukoliko želite upotrijebiti prste ne trebam napominjati da su reakcije vaše partnerice najbolji putokaz
Piramida is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2009., 20:07   #72
BOLESTI UZROKOVANE GRINJEM


Od bolesti uzrokovanim grinjem najčešća je tzv.Svrab ili svrabac i bacit ćemo par riječi o njoj iako nije klasična spolna bolest , može se dobiti na razne druge načine, ali je možete nekome drugome prenijeti tijekom sekusalnog odnosa ( Nije važno kakvog dok ste fizički jedno uz drugo ) O čemu se radi ? Ženka grinje (matičarka) se ukopa pod kožu i širi se , pod povečalom čak možete vidjeti i kud se matičarka kretala po vama. Divno ,zar ne .

Ako već prije niste bili zaraženi svrabom morat ćete pričekati nekih mjesec / dva dana doks e razviju prvi simptomi. Ukoliko se prije bili zaraženi simptomi se razvijaju unutar jednog tjedana. Simptomi su crvenilo i stalno češkanje po istome. Grinje se najčešće nastanjuju na vlažnim mjestima a znamo koja su to na tijelu. Što se organa vezanih za seks tiče mogu se naći na bradavicama, anusu , spolnim organima i oko njih.

Važna činjenica kod dijagnoze svraba je to da se bez lociranja kanalića ne može u potpunosti sigurno reći da se radi upravo o njemu. Pregled uključuje pregled cijeloga tijela.

Liječi se obično losionima koji se nanose od 7 do 14 dana ovisno o količini grinja u tijelu , važno je da se i vaš spolni partner liječi s vama kako bi se spriječila ponovna zaraza.
Piramida is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2009., 20:54   #73
Quote:
Piramida_Sunca kaže: Pogledaj post
1.Ništa više nego biserni prištiči na obrubu glavića. O njihovim uzrocima se doslovno nezana ništa, nisu prenosive , nemaju veze s higijenom... Ne zajtjevaju liječenje iako bi bilo dobro zbog sličnosti s kondilomima posjetiti liječnika za testiranje (ako si imao odnos ) Jedino čoše što ti mogu učiniti je srušiti samopouzdanje..



Ti bi to što prije ha, e neće moći , o vremenu svršavanja ne odlučuješ ti nego hormoni.Jesi i gotovo Posebnim tehnikama isto se može oduljiti ali i odgoditi. A to bi trebala poznavati i druga strana a ne samo ti. O tehnikama odgode ću napisat post



I genetika i vanjski utjecaji. Ukoliko me pitaš kako ćeš promjeniti oblik svoga penisa na to ti pitanje neću odgovorit jer zahtjeva dosta fizike i boli

1. nekad je uništavalo samopouzdanje+što sam mislio da je neka bolest, a bilo me sram ići doktoru, slučajno naletio an forumu i vidio da nije ništa... mislio sam baš uzrok tome

2. ne zanimaju me tehnike odgode svršavanja, i sada već ponead predugo traje...

3. i ovo me nekad brinulo, jedan od najbitnijih rzloga zašto sam se bojao prvog sexa, strah me bilo da mi se neka mala ne bi smijala... danas nije problem, ali zanima me razlog tomu... naime zakrivljen je na krivu stranu(ajmo reć ko banana). neki su pretpostavili zbog ranog početka masturbacije(u što sumnjam,a nije ni tako rano-6. razred)
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2009., 21:00   #74
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
1. nekad je uništavalo samopouzdanje+što sam mislio da je neka bolest, a bilo me sram ići doktoru, slučajno naletio an forumu i vidio da nije ništa... mislio sam baš uzrok tome
Definitivno ti nije ništa ne brini.

Quote:
ovo me nekad brinulo, jedan od najbitnijih rzloga zašto sam se bojao prvog sexa, strah me bilo da mi se neka mala ne bi smijala... danas nije problem, ali zanima me razlog tomu... naime zakrivljen je na krivu stranu(ajmo reć ko banana). neki su pretpostavili zbog ranog početka masturbacije(u što sumnjam,a nije ni tako rano-6. razred)
Opet , ništa čudno, genetski. Da je ova terorija o ranom početku drkanja istinita moj bi već došao na oblik slova u
Piramida is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2009., 21:02   #75
Quote:
Piramida_Sunca kaže: Pogledaj post
1.Ništa više nego biserni prištiči na obrubu glavića. O njihovim uzrocima se doslovno nezana ništa, nisu prenosive , nemaju veze s higijenom... Ne zajtjevaju liječenje iako bi bilo dobro zbog sličnosti s kondilomima posjetiti liječnika za testiranje (ako si imao odnos ) Jedino čoše što ti mogu učiniti je srušiti samopouzdanje..



Ti bi to što prije ha, e neće moći , o vremenu svršavanja ne odlučuješ ti nego hormoni.Jesi i gotovo Posebnim tehnikama isto se može oduljiti ali i odgoditi. A to bi trebala poznavati i druga strana a ne samo ti. O tehnikama odgode ću napisat post



I genetika i vanjski utjecaji. Ukoliko me pitaš kako ćeš promjeniti oblik svoga penisa na to ti pitanje neću odgovorit jer zahtjeva dosta fizike i boli

1. nekad je uništavalo samopouzdanje+što sam mislio da je neka bolest, a bilo me sram ići doktoru, slučajno naletio an forumu i vidio da nije ništa... mislio sam baš uzrok tome

2. ne zanimaju me tehnike odgode svršavanja, i sada već ponead predugo traje...

3. i ovo me nekad brinulo, jedan od najbitnijih rzloga zašto sam se bojao prvog sexa, strah me bilo da mi se neka mala ne bi smijala... danas nije problem, ali zanima me razlog tomu... naime zakrivljen je na krivu stranu(ajmo reć ko banana). neki su pretpostavili zbog ranog početka masturbacije(u što sumnjam,a nije ni tako rano-6. razred)
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...

Zadnje uređivanje rocket86 : 22.08.2009. at 21:04. Reason: obriši
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2009., 21:05   #76
Dobio si već odgovor u postu prije. Ne odgovaraj ako nemaš još kakvo pitanje pričekat ćemo moda da ih pobriše radi preglednosti.
Piramida is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2009., 21:07   #77
Quote:
Piramida_Sunca kaže: Pogledaj post
Definitivno ti nije ništa ne brini.



Opet , ništa čudno, genetski. Da je ova terorija o ranom početku drkanja istinita moj bi već došao na oblik slova u
pa znam da mi nije ništa

ovo me brinulo prije prvog sexa, sada me ne brine, znam da nije problem... ali ajd ti to objasni iskompleksiranom dečku od 21 koji misli da je u svemu lošiji od drugih, pa ga još i ta nevolja snašla... sada se toga samo rijetko sjetim, prije nisam mogao spavati od toga...
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2009., 00:07   #78
Piramida, odakle tebi ovo znanje?

Što si po struci?

Počinjem ozbiljno sumnjati da imaš neki faks.
Crna dalija is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2009., 01:24   #79
Biljne viagre za bolji seks


ARTIČOKA
Vitamin C i gorka tvar cinaropirkin koji se nalaze u artičokama aktiviraju seksualne žlijezde kod muškaraca i žena, a time i veću produkciju seksualnih hormona. Mnogi muškarci i žene, koji iz zdravstvenih razloga u cilju smanjenja vrijednosti kolesterola, uzimaju farmaceutske proizvode na bazi visoko doziranih suhih ekstrakata iz listova artičoke, primijetili su da ove supstance povećavaju njihovu seksualnu želju.

AVOKADO
Stari meksički narod Asteci bili su toliko uvjereni u afrodizijačke sposobnosti avokada kao spolnog stimulatora da su mlade žene držali zatvorene u kući sve dok su se brali plodovi. I čini se da u tome ima nečega: avokado je bogat magnezijem (za energiju), nezasićenim masnoćama (za srce) i vitaminom E. Kako biste pojačali afrodizijačke kvalitete avokada, pripravite jednostavan meksički umak od avokada i začina pod nazivom guacamole: izmiješajte avokado sa žličicom limunova soka, a zatim dodajte žlicu sjeckanog češnjaka. Poslužite uz štapiće svježe narezane mrkve i celera, povrća koje su stari Rimljani također smatrali afrodizijacima.

BADEM
Bademi su dugo vremena povezivani s plodnošću: pretpostavlja se da njihov miris uzbuđuje žene, pa su se često upotrebljavali na svadbama. Bademi sadrže hranjive tvari za koje se misli da su esencijalne za poboljšanje spolnog života. Primjerice, 28 grama badema osigurava 35 posto preporučene dnevne doze (RDA) vitamina E, koji utječe na stupanj plodnosti i funkciju spolnih organa. Sadrže i visoke razine minerala magnezija, fosfora i cinka, od kojih cink stimulira libido kod muškaraca. Ako se redovno koristi, pojačava mušku snagu. Prastari orijentalni recept: svaku sjemenku badema prethodno umočite u med ili sirup od krušaka.

BOSILJAK
Narodna medicina preporuča uživanje čaja od bosiljka kao sredstva za pobuđivanje spolnog nagona. Bosiljak djeluje kao afrodizijak, potičući spolnu moć. Osim čaja, u spomenute svrhe bosiljak se može (svjež ili sušen) uzimati i kao začin, odnosno dodatak jelima: salatama, mesu i ribi. Što više bosiljka, to će i spolna moć muškarca biti veća, govori naš narod.

CELER
Za bolju potenciju kod muškaraca celer se koristio još u doba staroga Rima. Rimljani su celer posvetili svome bogu spolnosti Plutu. Djelovanje se pripisuje eteričnim uljima koja su u njemu sadržana, a prije svega androsteronu, muškome spolnom hormonu koji stimulira spolni nagon kod žena. Zbog toga se celer u nekim zemljama u velikim količinama koristi u salati.

ČEŠNJAK
Cink i molibden su u velikim količinama sadržani u bijelom luku koji se u srednjem vijeku zvao i "luk ljubavi". Glavna supstanca, alicin, pojačava protok krvi u spolnom organu. Problem predstavlja poznati i mnogima neugodni miris luka, pa je poželjno da ovo prirodno sredstvo koriste oba partnera istovremeno.
Prijedlog: ostavite češanj bijelog luka da prenoći u medu, a zatim ga dobro ižvačite. Preparati na bazi bijelog luka mogu se kupiti u ljekarnama ali djelovanje dolazi do izražaja tek poslije dugotrajne primjene.

KADULJA
Moreplovci su svojevremeno iz brodske kuhinje krali i žvakali listove kadulje (žalfije) prije uplovljavanja u luke i tako povećavali seksualni potencijal.

KAKAO
Ljubavni napitak koji sadrži kakao garantirano ne izaziva nikakve neželjene posljedice, potpuno je bezopasan i ugodnog okusa.
Prijedlog: šaku zrnaca kakaa ispržite u tavi, a zatim smrvite pa pomiješajte sa šakom kukuruznog brašna i 100 ml tople vode. Kratko prokuhajte, dodajte na vrh noža čili papričice u prahu, žličicu cimeta, tri zrnca pimenta, malo vanilije i meda po želji.

NAR
Za ugodnije intimne doživljaje od velike će koristi biti i neko voće, primjerice nar koji sadrži velike količine biljnih hormona, naročito estragona, pa povoljno djeluje na povećanje ljubavne želje kod žena.

PERŠIN
Još prije dva stoljeća u škotskim muškim klubovima važio je kao tajno sredstvo za jačanje potencije. Muškarci su tri sata prije planiranog ljubavnog čina žvakali po tri jušne žlice sirovog sitno isjeckanog peršinova lišća.

SJEME KOPRIVE
Na prijelomu prošlog i pretprošlog stoljeća, Mađari su otkrili novo sredstvo za jačanje potencije. I to sasvim slučajno. Mađarski trgovci konjima hranili su stare konje mješavinom meda i sjemena koprive, kako bi životinje izgledale snažnije i živahnije. Pokazalo se, međutim, da su se konji ubrzo pretvarali u prave rasplodne pastuhe. Liječnici su zatim vršili razne eksperimente s vremešnim muškarcima i postigli senzacionalne rezultate. Sluzave materije i saponidi koji su sadržani u koprivi napravili su pravo čudo po pitanju potencije.

ŠPAROGE
Ovo proljetno povrće djeluje pozitivno na mušku potenciju. Nekada se nazivalo i "čulnim štapićima". Tajna šparoga je u bogatstvu cinka i molibdena (oligoelement koji sudjeluje u metabolizmu, osobito kod mehanizama detoksikacije i čišćenja organizma) a tu je i asparaginska kiselina koja pojačava njihovo djelovanje na seksualnu potenciju.

VITAMIN E
U većim dozama također pozitivno djeluje na potenciju. Uspjeh se može postići redovnim uzimanjem pšeničnih klica u salatama ili u muesliju, u količini od bar dvije žlice dnevno.

ZELENA ZOB
Svećenik i travar Sebastian Kneipp, savjetovao je muškarcima koji su imali problema s potencijom da piju čaj od zelene zobi. Kao odgovor na viagru, američka znanstvenica dr. Melissa Harolan iz Teksasa došla je na ideju napraviti ekstrakt iz smjese sjemena koprive i zelene zobi u određenom odnosu. Aktivne supstance oba ova proizvoda dobro su se nadopunile. Višetjedni tretman ovim ekstraktom mnogim muškarcima je povratio samopouzdanje. Ekstrakt se danas proizvodi u kapsulama i prodaje po ljekarnama širom svijeta.

Izvor: Monitor.hr
Piramida is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2009., 15:25   #80
Kako poboljšati seks u braku ili duljim vezama

Već dulje vrijeme ste skupa i nakon nekoga vremena seks s vašim partnerom postaje dosadan ?

Svi znamo da je seks ipak itekako važan dio života, i da je dobro slaganje u krevetu važna komponenta sretnog braka ili veze, i da je zadovoljstvo koje postižemo ispod plahti možda baš ona sitnica koja odlučuje hoćemo li u vezi biti sretni ili ne.

Što bi trebalo znati da se popravi vaš seksualni odnos a samim time i veza ili brak. Prvo što trebate znati je da monotonija ubija seks, uvijek iste poze , uvijek isto mijesto brzo će i u vama i u partneru ugasiti sekusalni plamen.

Unesite malo živosti i spontanosti. Krevet i spavaća soba nije jedino miesto na kojemu možete imati sekusalni odnos.Pokušajte s seksom u prirodi , autu , garaži ... budite spontani i zadovoljite vašeg partnera na mjestima na kojima osjetite vaš sekusalni nagon.

Izbacite TV iz spavaće sobe. Tv-u nije mjesto u spavaćoj sobi posebno ne ako vam je seks braku sve slabijeg inteziteta ili ako jedan od partnera gubi volju za seksom.

Muškarci koji dijele kućne poslove sa svojim ženama poboljšavaju sklad u braku i imaju bolji seksualni život, dakle ostavite se daljinskog i češanja jaja i napravite nešto korisno a samim time olakšajte ženi svakodnevne i monotone poslove.

Kada muškarci obavljaju više poslova u kući, žene se osjećaju ravnopravnije i zadovoljnije su svojim brakom, što znači da među supružnicima ima manje sukoba”

Eksperimentirajte , osim seksa izvan kreveta tu je uvijek i roleplay seks koji uvijek rasplamsa vatru među partnerima.Oba partnera će na taj način moći zadovoljiti sve svoje fantazije, a veza između njih postat će gotovo neraskidiva.

Ako se do sada niste naučili nositi s svakodnevnim problemima bilo bi vrijeme da naučite. Problemima nije mjesto u krevetu. To što vam je šef rekao da ste mamlaz nije razlog da se partner koji je izrazio želju da se malo zaigra osijeća nepoželjim.

Razgovarajte s vašim partnerom, povjerenje i dijalog je ključ dobrog seksa u braku ili u duljim vezama. Mislim da ne treba napominjati da razgovor mora biti iskren i da se ne treba suzdražavti od nekakvih ''zabranjenih'' tema.

Nemaju svi parovi naviku pričati o seksu , nekima je to čak i jedino ''prešućivanje'' u braku , ali svi znamo da se s godinama sekusalne potrebe mjenjaju i ukoliko dugo vremena niste razgovarali s partnerom činite krivu stvar u krivo vrijeme. Ukoliko vam je priča o seksu tabu tema, sramite se , ili vaš perner jednostavno neće da priča o tome ,omekšajte atmosferu , pričajte o tome na samo prije ili poslije samog sekusanog odnosa.

Bez razgovora sve se svodi na sama nagađanja, parovi koji naglo prekinu s seksom u braku padaju u blaži oblik depresije upravo zbog razloga što je sekualna navika odjednom isčezla, a samim time čine štetu i sebi i partneru.
Piramida is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:01.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger