Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.11.2009., 08:03   #1
"Leptirići" - Yasmin kao insekticid

Veza u početku prekrasna, sve 5, sex fantastičan, međutim kad se stvari uhodaju pa zbog punog doživljaja i praktičnosti, cura počne korisititi Yasmin, on kao da djeluje na "leptiriće" kao insekticid.
Jednostavno, kao da ubija želju za sexom, kod nje počinju problemi sa postizanjem orgazma,...
I to već eto drugi put da me tako krene.
Neznam dal samo ja imam takvo iskustvo, il mi se slučajno potrefilo poklapanjem trajanja leptirića i trenutka početka uzimanja kontracepcije, ili ima stvarno veze sa samim djelovanjem tih tableta
Ili, jel možda ja nekak isto imam promjenu percepcije svih aspekata opuštenog i uzbudljivog sexa, pa povratnom vezom nekak i ja onda utječem na partnericu
Crodra is offline  
Old 18.11.2009., 08:06   #2
Quote:
Crodra kaže: Pogledaj post
Veza u početku prekrasna, sve 5, sex fantastičan, međutim kad se stvari uhodaju pa zbog punog doživljaja i praktičnosti, cura počne korisititi Yasmin, on kao da djeluje na "leptiriće" kao insekticid.
Jednostavno, kao da ubija želju za sexom, kod nje počinju problemi sa postizanjem orgazma,...
I to već eto drugi put da me tako krene.
Neznam dal samo ja imam takvo iskustvo, il mi se slučajno potrefilo poklapanjem trajanja leptirića i trenutka početka uzimanja kontracepcije, ili ima stvarno veze sa samim djelovanjem tih tableta
Ili, jel možda ja nekak isto imam promjenu percepcije svih aspekata opuštenog i uzbudljivog sexa, pa povratnom vezom nekak i ja onda utječem na partnericu
Kako da ne,hormoni imaju veliki utjecaj na libido
leptirica 2 is offline  
Old 18.11.2009., 09:54   #3
Quote:
Crodra kaže: Pogledaj post
ili ima stvarno veze sa samim djelovanjem tih tableta
Ima itekako veze. Znam.

Nazalost, to nece proci samo od sebe i mozda bi bilo bolje da pokusa s drugim pilulama koje nece negativno djelovati na njezin libido.
Hatsepsut is offline  
Old 18.11.2009., 10:09   #4
PILLE ubijaju libido, ali ne vidim kakve to veze ima sa leptiricima u stomaku i zaljubljenosti?!
SSDM is offline  
Old 18.11.2009., 10:28   #5
Dapače, to im je jedna od nuspojava. Imaju još samo jedne tbl sa nešto nižom koncentracijom estrogenog dijela, Yaz, pa možda s njima bude što bolje, al naglašavm možda. Svima im je to nuspojava. I treba malo vremena da se navikne.
miss_marple is offline  
Old 18.11.2009., 11:04   #6
Jep, kao što rekoše, antibaby tbl znaju utjecat na libido.
Kod mene to nije bio slučaj, ali znam masu cura kod kojih je.


A možda je kod vas i nešto drugo u pitanju.
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Old 18.11.2009., 11:37   #7
Da, znam mnogo frendica s istim iskustvom.
Osobno, osim radi lijecenja, hormone smatram poprilicno losom stvari koju covjek moze samovoljno trpati u sebe.
Hormonski sustav covjeka je puno kompleksniji i osjetljiviji nego sto se smatra,
a danas se pilule pripisuju ko bomboni.
Kao i terapija za menopauzu.
Naravno, farmaceutska industrija kaze da je to dobro za sve, od raka dojke do povecanja kvocijenta inteligencije..
Doduse, oni to i prodaju...
__________________
I think we should DDoS this server.
Orgonica is offline  
Old 18.11.2009., 11:42   #8
Istina. Pilule sjebu libido. Meni se to dogodilo prije 2-3 mj pa sam isla napraviti pauzu. Sad ih ne pijem jer sam jos uvijek u fazi "pauze"

Meni se to dogodi cca svake 2 godine.. iritantno znam
__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Old 18.11.2009., 12:48   #9
meni se to nikad nije dogodilo

nego i da je smanjen libido mislim da to nema veze s "leptirićima"
Coldplay25 is offline  
Old 18.11.2009., 13:00   #10
nema veze sa leptiricima, ali ima sa libidom.
pise na onom papricu koji se krije u kutiji tableta i uvijek misticno ostane neprocitan.
__________________
...but all the clocks in the city began to whirr and chime: o let not Time deceive you, you cannot conquer Time...
susannah is offline  
Old 18.11.2009., 13:00   #11
Čitala sam neko istraživanje koje je pokazalo da šteta uzrokovana u pogledu smanjenja libida kod žena zbog uzimanja pilula čak može biti ireverzibilna. Odnosno, pilule mogu trajno umanjini želju za seksom, pa se libio ne vrati na prijašnju razinu čak ni nakon prestanka uzimanja hormonalne kontracepcije.
Osobno, ne bih preporučila uzimanje hormona, osim zbog zdravstvenih razloga kad je nužno.
Ima i drugih načina kontracepcije koji nemaju tako negativne učinke na ženski organizam.
Ah! is offline  
Old 18.11.2009., 13:02   #12
Quote:
Ah! kaže: Pogledaj post
Čitala sam neko istraživanje koje je pokazalo da šteta uzrokovana u pogledu smanjenja libida kod žena zbog uzimanja pilula čak može biti ireverzibilna. Odnosno, pilule mogu trajno umanjini želju za seksom, pa se libio ne vrati na prijašnju razinu čak ni nakon prestanka uzimanja hormonalne kontracepcije.
Osobno, ne bih preporučila uzimanje hormona, osim zbog zdravstvenih razloga kad je nužno.
Ima i drugih načina kontracepcije koji nemaju tako negativne učinke na ženski organizam.
meni ništa nije bilo

zdravko dren
Coldplay25 is offline  
Old 18.11.2009., 13:05   #13
Yasminke su mi čak i dodatno povećale libido (a i prirodno je bio popriličan). već sam skoro 4 godine na njima i sve pet, nikad nikakvih problema. nema pms-a, menstrualnih bolova, nestalo nešto celulita, libido još skočio... kud bolje? nažalost, po pričama koje čujem od frendica većinom je obrnuto, pa se smatram sretnicom.

vjerojatno curi Yasminke ne pašu. je li bila na krvnim pretragama prije no što joj je ginić(ka) prepisala baš te pilule?
kao što je netko gore već savjetovao, neka pokuša s Yasminelle ili Yaz pilulama koje imaju nižu dozu hormona... možda će od toga biti bolje.
aibreann is offline  
Old 18.11.2009., 13:08   #14
Vidim da su iskustva istovrsna, pa je očito o tome riječ.

Quote:
violently_happy kaže: Pogledaj post
.
A možda je kod vas i nešto drugo u pitanju.
Kaj nemreš svršit? Ma to ti je zbog tableta
Quote:
bitchy-as-usual kaže: Pogledaj post
...
Meni se to dogodi cca svake 2 godine.. iritantno znam
Kaj ti se dogodi svake dvije godine?
Da uzimaš tablete, ili konstantno uzimaš pa svake dvije godine osjećaš pad libida?
Quote:
susannah kaže: Pogledaj post
nema veze sa leptiricima, ali ima sa libidom.
pise na onom papricu koji se krije u kutiji tableta i uvijek misticno ostane neprocitan.
OK, krivo sam to nazval leptirićima, no nitko neće poreći da je sex najbolji baš dok još oni škakljaju krilima

A btw. nepročitanih uputa, ne čita nitko ni uputu kak se stavlja kondom, pa im pucaju jer ostane zraka na vrhu i onda ... :beba:

Zadnje uređivanje Crodra : 18.11.2009. at 13:27.
Crodra is offline  
Old 18.11.2009., 13:13   #15
Quote:
aibreann kaže: Pogledaj post
Yasminke su mi čak i dodatno povećale libido (a i prirodno je bio popriličan).
...
vjerojatno curi Yasminke ne pašu. je li bila na krvnim pretragama prije no što joj je ginić(ka) prepisala baš te pilule?
...
Tebi je vjerojatno efekt povećani psihološkim faktorom da si se mogla bolje opustiti i ne razmišljati o potencijalnim posljedicama. Zato te smatram izimkom u ovim zapažanjima.

Što se tiče pretraga, naravno da se to obavi, ipak smo dovoljno odrasli, no to su samo jetrene probe i vađenje krvi tak da ... sigurno doktori ne rade analizu utjecaja na libido Barem ne u konvencijalnoj medicini i još k tome na uputnicu
Crodra is offline  
Old 18.11.2009., 13:28   #16
Quote:
Crodra kaže: Pogledaj post
Kaj nemreš svršit? Ma to ti je zbog tableta
Nema ručka?
Jbg, tablete..
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Old 18.11.2009., 15:31   #17
Svi kazu kako pilule sjebu libido.. Pih, ja sam pila Yasmin i sve je bilo ok, libido skroz normalan, sad pijem Yaz, eh tu je libido prejak Tako da u mom slucaju da prica da pilule sjebu libido je skroz suprotna
__________________
~ ~ Bubsi's nails
Bubsi is offline  
Old 18.11.2009., 15:38   #18
Pila sam pilule redovito i nakon 2 godine ucestalog konzumiranja istih dolazi do opadanja libida. bar kod mene. to sam htjela reci

Za koji mj cu opet pocet piti ali cu ga pitati dal mi moze prepisat yaz ili neke druge koje imaju manje hormona
__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Old 18.11.2009., 15:44   #19
Quote:
violently_happy kaže: Pogledaj post
Nema ručka?
Jbg, tablete..
I to u onim slučajevima kad "ljubav ulazi kroz želudac"
Sad sam se počel zafrkavat, no temu sam otvoril za ozbiljno

Quote:
Bubsi kaže: Pogledaj post
Svi kazu kako pilule sjebu libido.. Pih, ja sam pila Yasmin i sve je bilo ok, libido skroz normalan, sad pijem Yaz, eh tu je libido prejak Tako da u mom slucaju da prica da pilule sjebu libido je skroz suprotna
Hm, ok, dakle može biti čak i obrnuto, ali kak rekoh to je i taj efekt opuštenosti.
No, dakle, definitivno utječe, samo nije isto kd svakoga, ... naravno
Crodra is offline  
Old 18.11.2009., 18:27   #20
[QUOTE=aibreann;23598150]Yasminke su mi čak i dodatno povećale libido (a i prirodno je bio popriličan). već sam skoro 4 godine na njima i sve pet, nikad nikakvih problema. nema pms-a, menstrualnih bolova, nestalo nešto celulita, libido još skočio... kud bolje? nažalost, po pričama koje čujem od frendica većinom je obrnuto, pa se smatram sretnicom.


i ja sam sretnica... samo se povećao libido od tableta
samo sam ja godinu i pola na yasminkama... samo da i dalje tako ostane..
__________________
čuvam ovu svetu ljubav...
Daisy_24 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:14.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger