Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.12.2009., 02:29   #21
jednostavno ste od onih parova koji ili se ljube ili mlate...
zakaj si dozvolis da te tak naziva i istjerava van...?mislim,pa nisi krpa majku mu...
na pogreskama uci...za iducu vezu govorim...
__________________
Kad pripadam tebi, tad konačno potpuno pripadam i samome
sebi.
librica is offline  
Old 19.12.2009., 02:31   #22
hah a budala
Whitepirat is offline  
Old 19.12.2009., 09:01   #23
Quote:
Smetlarka kaže: Pogledaj post
Ne zelim ga ostaviti jer ga jebeno volim, ali me izludjuje toliko da ga nezelim gledati pored sebe, a u isto vrijeme on popizdi i ohladi se za 10 min i onda bi trebali nastaviti razgovor kao da nis nije bilo. Kao da me nije sterao 213 puta u picku materinu. Samo zelim kmečati tu na forumu i neke cheer up postove citati. Tako da potrudite se. Ovo do sada nije bas ohrabrujuce
Tako i zaslužuješ .Prvi put kad te netko uvrijedi i povrijedi pa u momentu svađe iskoristi tvoje povjerenje (ne zaslužuje svatko znati o tvojoj prošlosti)tu se napravi generalni rez.Ako prvi put prijeđeš preko toga to se kasnije uvijek vraća.Samo glupače i osobe koje ne drže do sebe mogu to tolerirati.Neke vole da ih se gazi pa onda dođu tražiti razumjevanje pod krinkom neke fatalne ljubavi.
rozarija is offline  
Old 19.12.2009., 09:36   #24
Quote:
Smetlarka kaže: Pogledaj post
Ne zelim ga ostaviti jer ga jebeno volim...

To je jedino važno. Nek' te on i dalje zove glupačom i govori ti da se gubiš, nek' ti objašnjava kakva si drolja i niškoristi - što su te beznačajne sitnice spram tvoje velebne ljubavi prema njemu?
Lord Byron is offline  
Old 19.12.2009., 09:47   #25
Nasla rupa zakrpu
__________________
-Intelektualac je netko tko je otkrio da postoji nesto zanimljivije od seksa... Aldous Huxley
-Trebali bi razmisliti da li je ovisnost o nikotinu poremecaj... Neki bi ( se ) ubili za cigaretu...
homer11 is offline  
Old 19.12.2009., 11:31   #26
Quote:
Smetlarka kaže: Pogledaj post
Dakle, u vezi sam godinu i pol, i sve je kaktiga bajno i krasno. Oboje imamo proslost, moja je recimo tako malo burnija i naravno da mi ju uvijek servira na stol kada se svadjamo, a ja sam mu glupaca rekla sve o tim nekim dogadjajima koji njega "pogađaju" tako da sada on to uzima kao primjer mene kurve, mene drolje, mene takve i takve, ja cu njega sjebati itd. price.

Glavno da je on anđeo, anđeo za kojeg ja moram biti uvjerena da je tamo di kaze da je, da ne radi pizdarije, da se nemora apsolutno nikada opravdavati, da je on uvijek u pravu itd.

Kako jebeno izaci na kraj s nekime tko ti svako malo objasni da si glupa i kada popizdi redovito te stera iz auta/stana rijecima gubi se?!?! Kako objasniti njegovo histericno ponasanje, koje istinabog se pojavi s vremena na vrijeme i koje bi kaktiga trebalo biti tolerirano, a ja kada popizdim ja nisam normalna, ja sam luda, ja sam ovakva i onakva, ja zabrijavam itd. Pa koja picka materina?!?!

Pa kako netko moze imati toliko dva razlicita lica?!?! Ja to jebeno ne razumijem. Obozavam ga, ali majke mi ja cu njega jedan dan ubiti. Sto posto.
Tip se iživljava na tebi,zaista neznam što radiš s njim.

A što se tvoje prošlosti tiče,to nije opravdanje da se prema tebi tako ponaša....i ubuduće drži jezik za zubima što se prošlosti tče,pogotovo ako se nemaš baš čime ponositi.
_Golubica_ is offline  
Old 19.12.2009., 11:40   #27
Da nije idiot nebi ga ni voljela. As simple as that
leslie is offline  
Old 19.12.2009., 11:48   #28
Quote:
Smetlarka kaže: Pogledaj post
Dakle, u vezi sam godinu i pol, i sve je kaktiga bajno i krasno. Oboje imamo proslost, moja je recimo tako malo burnija i naravno da mi ju uvijek servira na stol kada se svadjamo, a ja sam mu glupaca rekla sve o tim nekim dogadjajima koji njega "pogađaju" tako da sada on to uzima kao primjer mene kurve, mene drolje, mene takve i takve, ja cu njega sjebati itd. price.

Glavno da je on anđeo, anđeo za kojeg ja moram biti uvjerena da je tamo di kaze da je, da ne radi pizdarije, da se nemora apsolutno nikada opravdavati, da je on uvijek u pravu itd.

Kako jebeno izaci na kraj s nekime tko ti svako malo objasni da si glupa i kada popizdi redovito te stera iz auta/stana rijecima gubi se?!?! Kako objasniti njegovo histericno ponasanje, koje istinabog se pojavi s vremena na vrijeme i koje bi kaktiga trebalo biti tolerirano, a ja kada popizdim ja nisam normalna, ja sam luda, ja sam ovakva i onakva, ja zabrijavam itd. Pa koja picka materina?!?!

Pa kako netko moze imati toliko dva razlicita lica?!?! Ja to jebeno ne razumijem. Obozavam ga, ali majke mi ja cu njega jedan dan ubiti. Sto posto.
Kao prvo,njemu nisi trebala reći apsolutno sve što si radila prije da si se poševila sa omanjim gradom,da si majka šestero dijece,i sumnjaš na dvostruki broj mogućih očeva. Kažeš mu onoliko koliko je potrebno da zadovoljiš njegovu znatiželju i mirna bosna.

Sumnjam da bi bilo tko normalan trpio vrijeđanja i tjeranje van iz auta ili stana sa : marš,gubi se,glupa si. Znam da ja to prvi nebi trpio ,dobila bi nogom u dupe i pozdrav,koliko lijepa da mi bila. Tu si sama kriva,jer ti to njemu dopuštaš,on to iskorištava. Živo me zanima dali bi mu dala da te mlati,eto teko toliko šamar dva onako edukativnog karaktera da se zna da je ipak on "gazda" ? Kad sama sebi odgovoriš na ovo pitanje znat češ kako dalje.
sucker is offline  
Old 19.12.2009., 14:33   #29
Slažem se sa stričekom suckerom - apsolutno
Neke stvari iz prošlosti treba i prešutjeti čisto zbog mira u vezi...sve staviti na pladanj...hm...nikad ne znaš kakvu reakciju očekivati...
Dečko u tebe očito nema povjerenja - i smatra da ako si jednom bila takva, takva ćeš i opet biti....povjerenje je dakle nikakvo - a to je definitivno najvažnije u vezi koliko god je ljubav jaka...želiš li da ti to konstantno spočitava i vrijeđa zbog nečeg što si promijenila (vjerojatno) otkad si s njim?
Samo možeš izgubiti samopoštovanje...i možda ne želiš samoću - ali se počni prilagođavati - bolje biti sama i sretna nego s nekim i u kurcu...
__________________
Take life with a grain of salt, a slice of lime and a shot of tequila.
Anubisova Robinja is offline  
Old 19.12.2009., 14:36   #30
Ma nije tvoja prošlost burna.

To što si se drapala s x tipova, danas nije ni najmanje subverzivno, već traženo i pohvalno.
FassGoHard is offline  
Old 19.12.2009., 14:37   #31
Quote:
Anubisova Robinja kaže: Pogledaj post
Slažem se sa stričekom suckerom - apsolutno
Neke stvari iz prošlosti treba i prešutjeti čisto zbog mira u vezi...sve staviti na pladanj...hm...nikad ne znaš kakvu reakciju očekivati...
Dečko u tebe očito nema povjerenja - i smatra da ako si jednom bila takva, takva ćeš i opet biti....povjerenje je dakle nikakvo - a to je definitivno najvažnije u vezi koliko god je ljubav jaka...želiš li da ti to konstantno spočitava i vrijeđa zbog nečeg što si promijenila (vjerojatno) otkad si s njim?
Samo možeš izgubiti samopoštovanje...i možda ne želiš samoću - ali se počni prilagođavati - bolje biti sama i sretna nego s nekim i u kurcu...
al pitanje je sta ona radi pa joj decko ne vjeruje?
npr kad izlazi sa drustvom ako izadje polugola,napije se ko stoka,vrati se kuci tek sutradan oko podne,prica i izlazi sa osobama kojima se svidja i koje joj se nabacuju itd itd

zar onda ima razlog da joj vjeruje?
__________________
Upozerenje na EU puzzle-ama: "Djeca mlađa od 3 godine bi mogle progutati Sloveniju" :D :D
ellish is offline  
Old 19.12.2009., 14:42   #32
on zna da to može i da za to neće biti kažnjen i zato to sad radi a ti to više ne možeš promijenit ni da hoćeš.
muškarci imaju to nešto u sebi što se neče nikada promijenit ma kolko god mi bile samostalne žene 21. stoljeća uvijek će znati nači način kako da mi ispadnemo za sve krive ha da!
__________________
Brainfreeze!
Love_Me_Do is offline  
Old 19.12.2009., 14:43   #33
Quote:
Love_Me_Do kaže: Pogledaj post
samostalne žene 21. stoljeća
Ukoliko ovo nije ironično, onda je tužno.
FassGoHard is offline  
Old 19.12.2009., 14:45   #34
ironija ironija
__________________
Brainfreeze!
Love_Me_Do is offline  
Old 19.12.2009., 14:51   #35
treba uvijek govorit da si spavala sa dvojicom i amen. nema svađe.
crna87 is offline  
Old 19.12.2009., 14:52   #36
Quote:
Smetlarka kaže: Pogledaj post
Dakle, u vezi sam godinu i pol, i sve je kaktiga bajno i krasno. Oboje imamo proslost, moja je recimo tako malo burnija i naravno da mi ju uvijek servira na stol kada se svadjamo, a ja sam mu glupaca rekla sve o tim nekim dogadjajima koji njega "pogađaju" tako da sada on to uzima kao primjer mene kurve, mene drolje, mene takve i takve, ja cu njega sjebati itd. price.

Glavno da je on anđeo, anđeo za kojeg ja moram biti uvjerena da je tamo di kaze da je, da ne radi pizdarije, da se nemora apsolutno nikada opravdavati, da je on uvijek u pravu itd.

Kako jebeno izaci na kraj s nekime tko ti svako malo objasni da si glupa i kada popizdi redovito te stera iz auta/stana rijecima gubi se?!?! Kako objasniti njegovo histericno ponasanje, koje istinabog se pojavi s vremena na vrijeme i koje bi kaktiga trebalo biti tolerirano, a ja kada popizdim ja nisam normalna, ja sam luda, ja sam ovakva i onakva, ja zabrijavam itd. Pa koja picka materina?!?!

Pa kako netko moze imati toliko dva razlicita lica?!?! Ja to jebeno ne razumijem. Obozavam ga, ali majke mi ja cu njega jedan dan ubiti. Sto posto.
Upucaj ga sad,upucaj ga sad

Bez ljutnje ali glupa si što si s takvim likom
__________________
Ljubav je samo jedna,a njenih kopija tisuću!!!
ICE WOMAN is offline  
Old 19.12.2009., 15:01   #37
Quote:
Love_Me_Do kaže: Pogledaj post
on zna da to može i da za to neće biti kažnjen i zato to sad radi a ti to više ne možeš promijenit ni da hoćeš.
muškarci imaju to nešto u sebi što se neče nikada promijenit ma kolko god mi bile samostalne žene 21. stoljeća uvijek će znati nači način kako da mi ispadnemo za sve krive ha da!
Ja mislim da to oni mogu zato jer je svijet postao užasno okrutan, osim toga vrlo se rano razočaramo u mnogim prijateljicama i zabodu nam nož u leđa i onda cura traži u dečku neki spas od razočaranja. Budući s dečkom često ima i nježnost i ljubav, ali i dečka je jako teško danas naći, onda se ona počne ovisnički o njemu ponašati, jer nema nikog drugog, osim neke frendice kojima baš i ne vjeruje previše.

S druge strane dečki imaju puno veću ekipu i lako upoznaju nove ljude s kojima se mogu družiti tako da većinom ne osjećaju takvu ovisnost o curama ( osim rijetkih koji su inače slabije osobe i kojih neka cura može izmanipulirati toliko). Zato meni ispada da su cure većinom te koje su puno ovisnije i više plaču i trude se oko veze nego dečki.

ONTOPIC - U ovoj vezi je mala izmanipulirana jerbo ju je uvjerio da je valjda prije njega bila najveća drolja na svijetu, a sad se zahvaljujući njemu promjenila, jer ju je on htio, a da ga nema opet bi bila samo dno. Jedna vrlo nezdrava veza i odnos koji se ne temelji na ničem lijepom, osim na onim kratkim trenucima kad se oboje zaborave.
Brownies is offline  
Old 19.12.2009., 15:01   #38
Quote:
crna87 kaže: Pogledaj post
treba uvijek govorit da si spavala sa dvojicom i amen. nema svađe.
ma ja poslije prvog svaki je drugi zar ne?
__________________
Upozerenje na EU puzzle-ama: "Djeca mlađa od 3 godine bi mogle progutati Sloveniju" :D :D
ellish is offline  
Old 19.12.2009., 15:14   #39
Quote:
ellish kaže: Pogledaj post
ma ja poslije prvog svaki je drugi zar ne?
naravno
crna87 is offline  
Old 19.12.2009., 20:45   #40
Kladim se da će slijedeći "argument", biti šamarčina, ako već nije i taj ispucan?
malimačak is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:38.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger