Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.06.2014., 09:20   #41
Ček malo u dva mjeseca ti je dužan dva soma kuna a ti ne radiš?

Gle, inače nisam za bježanje ako nekog voliš ali mislim da u dva mjeseca nisi se mogla toliko zaljubit da ne vidiš neke stvari koje su za alarm.

Ili to ili i ti kreni pušit travu pa će ti biti svejedno
BoMe is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2014., 09:23   #42
Igraš iznimno značajnu ulogu. Ogromnu, gigantsku, veliku ko mamutica.

U jednu ruku je nebitno koliko dugo on to vuče jer se u startu veza treba postaviti na zdrave i zrele temelje - ravnopravne (između ostalog). Nešto što ne želiš da izgleda tako cijeli život (a ima naznaka da bi moglo) je nešto što trebaš u startu definirati. Shvaćam ja da je ovo samo početak jedne veze, ali razmisli, sve da on magično preko noći riješi sve dugove, i dalje ostaje činjenica da s novcima ne zna, da bi ti morala biti 'aždaja' koja zbraja njegove kune!! S druge strane, itekako je bitno koliko dugo on taj problem vuče jer ti to govori o njegovom karakteru. Je li on spreman suočiti se s vlastitim problemom ili nije? Sve ako je do sada bio premlad, 23 je puno godina na leđima.
Pinkywinky is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2014., 09:27   #43
Quote:
arkadna vatra kaže: Pogledaj post
Pozdrav ljudi.
Evo koja je moja priča: Prije dva mjeseca upoznala sam dečka koji mi se svidio i nakon kratkog vremena (ekspresnog, ja bih rekla) smo započeli vezu. S moje strane sve je poprilično rezervirano, a s njegove sasvim druga krajnost. Nakon nekoliko tjedana već mi je izjavio ljubav u što ja naravno nisam povjerovala. Svaki dan smo zajedno i praktički već živimo zajedno,ali evo problema koji me pati: ne mogu steći povjerenje u njega jer je dosta problematičan. Dečko je dobar, uvijek je spreman pomoći drugima što oni znaju itekako dobro iskoristiti pa se on uvali u nevolje, financijske nevolje.
Ono što me najviše živcira je što sam onda ja ta koja ga mora čupati i spašavati situaciju. Naime, on radi (doduše, ne za neke velike pare),ali neprestano je u dugovima, a osim toga ne zna ni štedit. U kratkom vremenu potroši sve i onda žica ljude okolo i zadužuje se. Mene jako živcira što onda izvlači pare od mene, a ja sam samo student i nije da imam bogznašta para,ali bude mi žao pa mu uskočim. Pokušavam uštedit neke pare, on upane u nevolju i onda ja moram uskakati. Vrati mi,ali nikad sve pa sam ja tako uvijek u minusu.Uistinu ne zna raspolagati s novcima. Ne želim biti materijalist,ali stvarno više ne mogu izdržati. Ne znam, sve mi nekak gubi smisao. Dečko mi se sviđa i lijepo mi je uz njega,ali onda iskrsnu problemi i sve se pokvari. Neprestano se preispitujem i ljutim na samu sebe da nisam dobra osoba jer sam ga čak mislila ostaviti zbog toga,ali vidim da je on zapravo u problemima. Osim toga, dosta pije i puši travu i često je ukomiran. Smeta mi što mu recimo ja posudim novce,a on onda ode kupit alkohol. Dužan mi je preko dva soma i mislila sam samo istjerati taj dug i pobjeći od njega. Ili da ostanem i probam mu nekak pomoći...ali srpljenje mi je stvarno na zadnjim rezervama... čitam što sam napisala i govorim samoj sebi: "budalo, bježi čim prije i što dalje",ali dosta sam se vezala uz njega i ne znam što mi je činiti. Čak mislim da sam i ohladila od njega, upravo zbog svega navedenog i mislim se da je sve u redu s financijama onda bi bilo idealno i ne mogu biti pizda i samo se pokupiti i ostaviti ga...ili mogu?
meni su 24, njemu 23 godine
ispričavam se što ovaj post nema strukturu,ali previše sam sada emocionalno potresena da bih mogla misliti na gramatiku.
pozdrav
alo ženo, saberi se. Ne treba ti objašnjavati da to može ić samo u gore, nikako u bolje, jer to znaš i sama.

Možete ostati prijatelji, ali vezu s takvom osobom nije pametno održavati...zamisli da ostaneš kojim slučajem trudna s njim.
__________________
"I've suffered a great many catastrophes in my life. Most of them never happened." - Mark Twain
Biti svjestan bez svjesnosti je spavati.
satisamba is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2014., 09:31   #44
Super su mi priče o ekipi koja ima 30+ godina, sjebani su, kurcem nisu mrdnuli u životu, a za sve krive svoj sjeban odnos s roditeljima ili slične stvari. Tako će i ovaj tvoj. Zakoračiti u 30e i još uvijek svoj osobni neuspjeh pravdati činjenicom da je proživio traumatično iskustvo. Lik je ulov i po'.
Tika is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2014., 09:40   #45
Quote:
BoMe kaže: Pogledaj post
Ček malo u dva mjeseca ti je dužan dva soma kuna a ti ne radiš?

Gle, inače nisam za bježanje ako nekog voliš ali mislim da u dva mjeseca nisi se mogla toliko zaljubit da ne vidiš neke stvari koje su za alarm.

Ili to ili i ti kreni pušit travu pa će ti biti svejedno
posudila sam mu prije nekoliko dana, danas bi mi trebao vratit. ja radim,ali to je studentski posao, nije bogzna što plaćen, cca.2500 kn mjesečno.

stvar je što nisam ludo i bezglavo zaljubljena, ali mi žao i ipak mi je stalo do njega...
arkadna vatra is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2014., 09:43   #46
Quote:
arkadna vatra kaže: Pogledaj post
Rekao je da se tako ponaša jer je imao neka traumatična iskustva (bio je u situaciji da su mu pred očima ubili čovjeka za kojeg on misli da ga je mogao spasiti, a prije toga pred očima mu je poginuo najbolji frend)- Zato ne mogu biti sebična kuja i samo pobjeći.
Vi ste stvoreni jedno za drugo. Udaj se za njega, to ti je moj savjet. Palis se na patetiku i time se hranis, a on po patetici moze parirati profesionalnim proscima na ulicama Zagreba; onim zenama sa djecom u rukama, ili onima koje sa kolicima ulaze u McDonalds pa se ni tamo na kulturnom kapitalistickom mjestu ne mozes odmoriti od patetike.

PS: Sudeci po njegovom scoreu opisanom gore, velika je sansa da se nadjes u pateticnoj sceni svojih snova - umiranje pred njegovim ocima, na njegovim rukama, u stilu Romea i Julije, tako nesto.

Zadnje uređivanje A stranger : 26.06.2014. at 10:13.
A stranger is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2014., 09:46   #47
Quote:
satisamba kaže: Pogledaj post
alo ženo, saberi se. Ne treba ti objašnjavati da to može ić samo u gore, nikako u bolje, jer to znaš i sama.

Možete ostati prijatelji, ali vezu s takvom osobom nije pametno održavati...zamisli da ostaneš kojim slučajem trudna s njim.

i toga sam svjesna. stvar je i u meni. trenutno sam u takvoj nekoj fazi da me nije briga za budućnost. nekak defetistički nastrojena. pomalo i depresivna. takva sam po prirodi. znam da bi mi budućnost s njim bila katastrofalna,a to sam mu otvoreno i rekla i da ne bih mogla zamislit život s takvom osobom...i nekak sam si sama rekla da očito i ne zaslužujem više...
arkadna vatra is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2014., 09:51   #48
Quote:
A stranger kaže: Pogledaj post
Vi ste stvoreni jedno za drugo. Udaj se za njega, to ti je moj savjet. Palis se na patetiku i time se hranis, a on po patetici moze parirati profesionalnim proscima na ulicama Zagreba; onim zenama sa djecom u rukama, ili onima koje sa kolicima ulaze u McDonalds pa se ni tamo na kulturnom kapitalistickom mjestu ne mozes odmoriti od patetike.

PS: Sudeci po njegovom scoreu opisanom gore, velika je sansa da se nadjes u pateticnoj sceni svojih snova - umiranje pred njegovim ucima, na njegovim rukama, u stilu Romea i Julije, tako nesto.

istina je da sam malo dramatična,ali patetika nema nikakve veze s tim...ne znam zašto ste toliko zapeli za tu riječ...
arkadna vatra is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2014., 09:55   #49
Quote:
A stranger kaže: Pogledaj post
Vi ste stvoreni jedno za drugo. Udaj se za njega, to ti je moj savjet. Palis se na patetiku i time se hranis, a on po patetici moze parirati profesionalnim proscima na ulicama Zagreba; onim zenama sa djecom u rukama, ili onima koje sa kolicima ulaze u McDonalds pa se ni tamo na kulturnom kapitalistickom mjestu ne mozes odmoriti od patetike.

PS: Sudeci po njegovom scoreu opisanom gore, velika je sansa da se nadjes u pateticnoj sceni svojih snova - umiranje pred njegovim ucima, na njegovim rukama, u stilu Romea i Julije, tako nesto.


Žena voli biti "spasiteljica". Ono, ko Isus spašavati posrnule duše i kunuti se u kraljevstvo nebesko aka bolji život. Ne hrani se patetikom već kvazidobročiniteljstvom.
Tika is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2014., 10:07   #50
Quote:
arkadna vatra kaže: Pogledaj post
još žalosnije, sredovječnih usidjelica
Pa kad mi dušmani ne dadoše da se vjenčam.

Quote:
Tika kaže: Pogledaj post
Lik je ulov i po'.
Tako nekako.

Uvijek su mi išli na kurac ti serijski posuđivači novaca.
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2014., 10:09   #51
Quote:
Violently happy kaže: Pogledaj post
Pa kad mi dušmani ne dadoše da se vjenčam.



Tako nekako.

Uvijek su mi išli na kurac ti serijski posuditelji novaca.
kod nas se kaze
dok je ovaca bice i dzempera
edi_bosanceros is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2014., 10:51   #52
Quote:
arkadna vatra kaže: Pogledaj post
i toga sam svjesna. stvar je i u meni. trenutno sam u takvoj nekoj fazi da me nije briga za budućnost. nekak defetistički nastrojena. pomalo i depresivna. takva sam po prirodi. znam da bi mi budućnost s njim bila katastrofalna,a to sam mu otvoreno i rekla i da ne bih mogla zamislit život s takvom osobom...i nekak sam si sama rekla da očito i ne zaslužujem više...
znači problem je u tvom samopouzdanju, više nego u njemu zapravo.

Poradi na tome i odjednom će ti se on kao takav i ta veza sama po sebi zgadit

Vjeruj mi, isprobano

Jednom kad ne budeš više bila otirač za druge, izgubiti ćeš većinu ljudi oko sebe, možda ćeš biti sama, ali ćeš znati svoju vlastitu vrijednost, i koračit ćeš svojim putem, kojeg god ti odabrala. Ako najebeš jer si ti zapela u dugove, to će bit tvoje sranje. Ali ako tuđe muke nosiš na grbači, imaš duplu žalost
__________________
"I've suffered a great many catastrophes in my life. Most of them never happened." - Mark Twain
Biti svjestan bez svjesnosti je spavati.
satisamba is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2014., 13:20   #53
Quote:
satisamba kaže: Pogledaj post
znači problem je u tvom samopouzdanju, više nego u njemu zapravo.

Poradi na tome i odjednom će ti se on kao takav i ta veza sama po sebi zgadit

Vjeruj mi, isprobano

Jednom kad ne budeš više bila otirač za druge, izgubiti ćeš većinu ljudi oko sebe, možda ćeš biti sama, ali ćeš znati svoju vlastitu vrijednost, i koračit ćeš svojim putem, kojeg god ti odabrala. Ako najebeš jer si ti zapela u dugove, to će bit tvoje sranje. Ali ako tuđe muke nosiš na grbači, imaš duplu žalost
hvala ti. ovo je dosad najbolji savjet koji sam mogla pročitati na temi. tako nekako i ja razmišljam,ali u praksi još uvijek štekam. Ma bit će bolje, sigurna sam, pozdrav
arkadna vatra is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2014., 13:22   #54
ovako na prvu kad procitam to se meni ipak cini da je ozbiljnija veza , ipak se znate vec par tjedana i duzan ti je 2 soma , pa naravno da moras ostati i posudjivati mu kad treba zato jer ako ti konstantno nebi on bio duzan to bi znacilo da si materijalista i da ljubav tebi nista ne znaci , a ljubav je naravno sve
Doctor B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2014., 01:52   #55
Quote:
arkadna vatra kaže: Pogledaj post
znam gdje su novci. posudila sam mu za jednu stanarinu i da burazu vrati neku ratu što mu je platio za jedan tečaj...nešto s tjelesnim čuvarima, nemam blage...
Nije stvar u novcu, novac je manje bitan. No može biti dobar pokazatelj nečije osobne odgovornosti i stava prema praktičnim stvarima u životu. Zaslužuješ nekoga na koga se možeš osloniti i o kome ne moraš brinuti.
Vesper Arlene is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2014., 11:37   #56
Ako sam ja mogao preživjeti raspad banda iz naslova teme, moći ćeš i ti raspad ove veze.

No, really, probaj sagledati stvari objektivno. Što bi rekla nekoj svojoj frendici u istoj situaciji?
__________________
lemonzoo kaže:
nije zabranjeno iznositi argumente u korist ruske invazije, sve dok se netko ne naslađuje nad ubijanjima i sličnim stvarima, i dok se ponaša civilizirano
IamBlackShip is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2014., 22:34   #57
on je TAJ. Samo ga se drži, pa ćemo ti čitati postove za cca 2,3 godine...na Rastavama. Daj se malo skuliraj
__________________
Earth? Terrible name for a planet. Might as well call it Dirt.- Planet Dirt.
Cyanide Inc. is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2014., 09:11   #58
"I love you but you´ve chosen darkness"

Čovjek nije sposoban oko sebe i svojih financija...gdje ce biti oko drugih stvari? :/


Sent from my iPhone.
AntiB is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2014., 09:33   #59
Vutrica forica, sve pet, ali uzmi u obzir da mu ti vjerojatno plaćaš veću porciju dimljenja, jer ako netko pušti travu svaki dan, to ipak solidno košta.

Just sayin'.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:00.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger