Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.11.2017., 15:29   #5081
Quote:
Tika kaže: Pogledaj post
Meni bi to bilo za jedan obrok. Promjer kao veliki?? (prije srednji) tanjur, a visina možda 1 cm? Ne znam, mizerija kako god.

Otkrila sam recept za "zdravi burek" OD SIRA. Moram to isprobati.

1 kg posnog sira
4 bjelanjka
1 cijelo jaje
1 jogurt
300 g cornflakesa bez šećera
mrvica soli

To je već konkretnija porcija, tj. meni će biti za 4 puta.
Ništa, treba poduplati količinu ili i više, da bude za jedan protvun.
Scarlett_O_Hara is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 15:31   #5082
Quote:
TincH kaže: Pogledaj post
A ono ... ja sam na dijeti pa tu i tam jedem slatko.
Svi zasluzuju cheat meal jbg.

Bitno je sve dobro upisati u MFP, uracunati i postimati makrose. tkrilaameriku:
To nije cheat meal, to ti je reward meal!
Ak se odlucis probat Haagen, preporucam ti ovaj:
https://haagen-dazs.co.uk/flavours/m...ttle-ice-cream
Hannah 3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 16:56   #5083
Quote:
Tika kaže: Pogledaj post
Meni bi to bilo za jedan obrok. Promjer kao veliki?? (prije srednji) tanjur, a visina možda 1 cm? Ne znam, mizerija kako god.

Otkrila sam recept za "zdravi burek" OD SIRA. Moram to isprobati.

1 kg posnog sira
4 bjelanjka
1 cijelo jaje
1 jogurt
300 g cornflakesa bez šećera
mrvica soli

To je već konkretnija porcija, tj. meni će biti za 4 puta.
E taj s kornfleksom sam nasla na nekom fit blogu.
Naravno odmah sam ga isla raditi.

I guess what, ja od tog (valjda) kornfleksa dobijem gastriris Pocne me pec zeludac.
Ok, desilo se 1x, mislila mozda slucajno.
Pekla ga opet - i opet mi se isto ponovilo, tocno sat vremena nakon tog recepta tj jedenja istog.
Bas nisam lik za kornfleks.

Hvala Hannah, probat ce se i taj decko
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 20:10   #5084
Noooo. Znaš mene i moj želudac, fak. Pojest ću pa kud puklo, a ako bude žgaravice, imam Gastal, Rennie i Peptoran.
Tika is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 09:34   #5085
Hahahhaha #samojako

Anyhow, natrgam 2-4 kore (ovisno jesu debele ili tanke) za strudlu u recimo kilu sira, opcenito su te kore zahvalne ful.
Jes da zvaces uglavnom hrpr posnog sira na kraju, kore su tu tek tolko da drze pricu na okupu ali nije bed, nama dvoma bude to i rucak i vecera
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 11:37   #5086
može i bez toga, sami nadjev spečeš, al sa dosta jaja. i ja ne šmekam te posne priče, običan sv sir i vrhnje fak jea
Orak is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 14:49   #5087
Quote:
Orak kaže: Pogledaj post
može i bez toga, sami nadjev spečeš, al sa dosta jaja. i ja ne šmekam te posne priče, običan sv sir i vrhnje fak jea
Stavim posni jer ga ugl imam u kuci
I 4 jaja


Danas sam se bas lose hranila al kaj sad
Sutra bu bolje
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 16:16   #5088
Quote:
Orak kaže: Pogledaj post
može i bez toga, sami nadjev spečeš, al sa dosta jaja. i ja ne šmekam te posne priče, običan sv sir i vrhnje fak jea
Ni ja ne volim nemasno.
Najfiniji su sir i vrhnje s placa.
Nekad specem palacinke, pa napravim smjesu od sira i jaja i metnem cvebe iz ruma i secera, nafilam, zarolam, prelijem s vrhnjem i zapecem.

A samo sir i vrhnje mi ide sa soli i kuruznjakom.
Hm... nisam sto godina to jela.

A gledajte ovo:

Hahaha
Slovenka Ana iz Celja
http://www.slovenskenovice.si/lifest...-shujsala-27kg

Originalni Clanak iz 2016:
http://www.dailymail.co.uk/femail/ar...sh-browns.html

Hrvatica Ana iz Zagreba
https://m.24sata.hr/news/ana-je-smrs...tvenike-532161

Originalni clanak iz 2013.

http://www.trimmedandtoned.com/fat-l...tions-30-pics/
Hannah 3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 16:20   #5089
ma ta prica sa posnim je takva glupost al dobro treba jest normalan sir.
svake subote idem u sedam ujutro na plac po najfiniji sir i vrhnje na svijetu. jednom sam na moru kupila neki hvaljeni svjezi sir sa foruma jer nisam imala druge opcije...nisam to mogla jest, a inace nisam nesto izbirljiva. uzas. kuzim da kad se naviknes i jebiga ne znas za bolje ti je ok, al ja cijeli zivot jedem samo domace i ovo je bila uvreda nepcu


Sent from my iPhone using Tapatalk
raymond is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 16:33   #5090
Ja volim posni. I zrnati. I skutu. I sve sireve opcenito koji nemaju voca u sebi.
Koji cu izvuci iz frizidera ovisi o dijelu dana, krejvingu, razlogu jedenja. Recimo te posne & co jedem kao medjuobrok ili za veceru ili pojedem kanticu 750g zrnatog jer citam dobru knjigu. Tvrdi cu tipicno jesti za dorucak ili navecer nakon ovih zlicastih za desert
__________________
Et viens avec moi!
Xiang Chi is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 17:10   #5091
Ja isto sir mi je najdraza hrana na svijetu
samo ne razumijem tu fascinaciju posnim sirevima, nit nepotrebnim izbjegavanjem masnoce, a jos manje okusom


Sent from my iPhone using Tapatalk
raymond is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 18:00   #5092
I ja se krkam masnoćama, domaćim mlijekom, punomasnim jogurtima i sirevima. Sve light samo prezirno pogledam. Krvna slika idealna, viška nemam ničega pa ni kila.
Joj da mi je nać ovu kantu cottage sira, u nas samo mižerija od 20 deka. Prođe me volja stalno do frižidera đipat.
Ay Carmela is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2017., 03:32   #5093
Quote:
TincH kaže: Pogledaj post
Danas sam se bas lose hranila al kaj sad
I ja. A nisam ni vježbala.


Quote:
Hannah 3 kaže: Pogledaj post
Ni ja ne volim nemasno.
Najfiniji su sir i vrhnje s placa.
O, da! I užasno mi fali što ih ovdje ne mogu kupiti, pa si ih svaki put donesem iz Zg.


Quote:
Hannah 3 kaže: Pogledaj post



Quote:
raymond kaže: Pogledaj post
Ja isto sir mi je najdraza hrana na svijetu
I meni.

A za light proizvode se općenito zna da nisu pretjerano zdravi. Meni su moj bivši endokrinolog i par godina kasnije sadašnji dr opće prakse neovisno jedan o drugom rekli da ni u kom slučaju ne jedem ništa što je light - radije samo par zalogaja normalne namirnice, nego dozvoljenu količinu light.
zelena truba is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2017., 14:23   #5094
Nisu mi lijepe debele osobe ni plus size modeli. Ne podržavam i ne lajkam ih na instagramu
__________________
Ne.
Yuna is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2017., 18:24   #5095
A kome su lijepi? Nisu ni sami sebi i taj plus sajz modeling im je samo tješenje i razlog da ne dignu dupe sa kauča
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2017., 18:38   #5096
svježi sir, jaje, naribana tikvica.
Stella PoP is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2017., 18:47   #5097
Našla sam neki predivan džem od marelice, bez dodanih šećera, skup ko zlato, ali prefin. 30 g UH (šećera) na 100 g. Lijepo sam jednu veliku žlicu pomiješala s grčkim jogurtom i uživala u "slastici".

Btw, danas u gymu je bio neki lik, prvi put ga vidim. Stick figure, ali u životu nisam osjetila da je netko tako ogavno prdio. Ne znam je li uzeo nešto za preworkout ili koji bog. Nisam završila zadnju seriju za triceps jer sam morala pobjeći. Doslovno. Želudac mi se dizao.

OT: Meni žena nije žena ako nema malo masti. Mršavost i izgladnjelost ne volim, niti mušku niti žensku.
Tika is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2017., 18:51   #5098
ja se veselila ovoj tu piti i onda glupaca skuzim da kukuruzna krupica koji nemam nije isto sto i palenta koju imam. ah, nista, drugiput
__________________
Možda je rođena s tim...
Colospa Retard is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2017., 18:57   #5099
Quote:
Tika kaže: Pogledaj post
Našla sam neki predivan džem od marelice, bez dodanih šećera, skup ko zlato, ali prefin. 30 g UH (šećera) na 100 g. Lijepo sam jednu veliku žlicu pomiješala s grčkim jogurtom i uživala u "slastici".

Btw, danas u gymu je bio neki lik, prvi put ga vidim. Stick figure, ali u životu nisam osjetila da je netko tako ogavno prdio. Ne znam je li uzeo nešto za preworkout ili koji bog. Nisam završila zadnju seriju za triceps jer sam morala pobjeći. Doslovno. Želudac mi se dizao.

OT: Meni žena nije žena ako nema malo masti. Mršavost i izgladnjelost ne volim, niti mušku niti žensku.
A nekakav gainer

Meni je slatko danas bila banana

I jela sam punjene paprike od puretine. Jedva sam se zaustavila
Iscrpio me prosli tjedan ocito.

Strpala sam 3 komada jos u led, 3 u fridz za sutra.
Pojela sam danas tri i jos dvije cufte. Za rucak i veceru. Nezz. Tako su mi prefino uspjele :imgonnabefatforever: :hranajesveikad:
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2017., 18:58   #5100
Ja sam radila s instant palentom i dobro je ispalo. Hvala Karmeli i Šanći.
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:44.