Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.08.2014., 05:27   #3061
E poz svima. Ja sam novi na forumu, mislim reg samo radi ove teme, kako sam na googlo našao ovaj forum i temu. Al ono što se meni desilo ne znam kako bi opiso, znam samo da je ružan osjećaj. Čitajući i googlajući naletio sam o astralnoj projekciji i nekako mi se čini da je to isto iskustvo koje sam ja imao, odnosno 2x mi se desilo. Ja sam mislio da je san, i dalje mislim da je san(zapravo ne znam više šta da mislim zbunjujuće je). Znači doslovno, smješno zvuči, al kao da sam usto nekad u "gluho" doba, hodao po stanu, imao sam osjećaj da je jedno 2-3h poslije ponoći...al znači sve je onakvo bilo kada sam zaspao, vidio sam cimera kako spava na drugom krevetu, sve ama baš sve isto, stan, soba, nije mi djelovalo kao san, toliko je bilo realno, čak sam i upalio svjetlo u wc-u, e kada sam ušo u wc jer sam krenuo da piškim (mislio da sam radi toga se probudio što me je potjeralo u wc), kada sam ušao isto kao da me je nešto zaljepilo za ogledalo ono kao da me drži rukom od ogledalo i pokuššava ući u mene kroz usta al ne vidim ni ko, ni šta, baš sam se uspaničio, i nekako sam se naglo probudio, usta su mi bila otvorena i ukočena i sav sam znojav bio. A potpuno takva situacija mi se desila godinu ranije. I dalje ne znam je li san, ili stvarno ma nemam pojma šta bi moglo biti. Nekako mi to za astralnu projekciju previše fantazija, al et morao sam svoj doživaljaj negdje podjelit.
d eminem is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2014., 19:45   #3062
Citao sam ovu temu prosle godine. Uglavnom pokusavao bio sam blizu ali nije uspjelo. I tako odustao, nedavno naletim na temu o tajnama piramida(oblik piramida) jucer kupim na Grand Bazaru nekakvu hamajlicu u obliku piramide i gle cuda. Sinoc sanjam i postajem svjestan u snu, procitao sam ovdje i sjetio se fazona sa satom koji uvijek pokaze drugo vrijeme i istina je po tome sam i shvatio da sam svjestan, ali nazalost kratko je trajalo. Veceras opet pokusavam
KaFle is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2014., 23:34   #3063
Quote:
d eminem kaže: Pogledaj post
E poz svima. Ja sam novi na forumu, mislim reg samo radi ove teme, kako sam na googlo našao ovaj forum i temu. Al ono što se meni desilo ne znam kako bi opiso, znam samo da je ružan osjećaj. Čitajući i googlajući naletio sam o astralnoj projekciji i nekako mi se čini da je to isto iskustvo koje sam ja imao, odnosno 2x mi se desilo. Ja sam mislio da je san, i dalje mislim da je san(zapravo ne znam više šta da mislim zbunjujuće je). Znači doslovno, smješno zvuči, al kao da sam usto nekad u "gluho" doba, hodao po stanu, imao sam osjećaj da je jedno 2-3h poslije ponoći...al znači sve je onakvo bilo kada sam zaspao, vidio sam cimera kako spava na drugom krevetu, sve ama baš sve isto, stan, soba, nije mi djelovalo kao san, toliko je bilo realno, čak sam i upalio svjetlo u wc-u, e kada sam ušo u wc jer sam krenuo da piškim (mislio da sam radi toga se probudio što me je potjeralo u wc), kada sam ušao isto kao da me je nešto zaljepilo za ogledalo ono kao da me drži rukom od ogledalo i pokuššava ući u mene kroz usta al ne vidim ni ko, ni šta, baš sam se uspaničio, i nekako sam se naglo probudio, usta su mi bila otvorena i ukočena i sav sam znojav bio. A potpuno takva situacija mi se desila godinu ranije. I dalje ne znam je li san, ili stvarno ma nemam pojma šta bi moglo biti. Nekako mi to za astralnu projekciju previše fantazija, al et morao sam svoj doživaljaj negdje podjelit.

jesi u meduvremenu saznao sto bi to moglo biti ?
nevanevičicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2014., 22:07   #3064
Interesantna je ova tema. Imam nekoliko pitanja vezanih za ovu temu:

1. Da li je neko probao seks u astralnom stanju?
2. Što se događa ako neko umre a astral luta van tijela?
3. Da li je moguće da se astral ne vrati u tijelo?
4. Da li je moguće da se neko drugi prikači na tijelo pored astrala, npr. demon?
5. Koliko daleko astral može putovati, npr. da li može otići u daleke zemlje?
ForumkoX is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2014., 23:45   #3065
Ne znam zašto je ova tema zamrla?
ForumkoX is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2014., 18:43   #3066
Quote:
ForumkoX kaže: Pogledaj post
Ne znam zašto je ova tema zamrla?
ni ja isto. pricaj nam svoja iskustva.
nevanevičicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2014., 18:58   #3067
Quote:
ForumkoX kaže: Pogledaj post
Interesantna je ova tema. Imam nekoliko pitanja vezanih za ovu temu:

2. Što se događa ako neko umre a astral luta van tijela?
5. Koliko daleko astral može putovati, npr. da li može otići u daleke zemlje?
2. nema teorije kako bi mi to mogli znat
5. da
__________________
Prije će bankari i zelenaši uništiti san slobodne Hrvatske nego svi vojnici Europe - Ante Starčević
Kiki114 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2014., 16:26   #3068
Quote:
nevanevičicaa kaže: Pogledaj post
ni ja isto. pricaj nam svoja iskustva.
Nažalost, nemam iskustva iako sam više puta probao, svaki bi put zaspao. Više puta mi se dogodilo da pri samom kraju sna, kroz neki polusan čujem nečiji poznati glas kako me zove, ko da stoji kraj mog kreveta, samo ga ja ne vidim.
ForumkoX2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2014., 00:36   #3069
Za prvi pitanje odgovor- bas u astralnom stanju ne ali u lucidnom da, i točno sve se osjeti kao zapravo, znaci nikakve razlike, i sama sam se iznenadila kak tak moze bit stvarno, sto se tice broja 3. Nije m
moguce, uvijek se vrati.
__________________
...our trip was different...our trip was different..
All_Star is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2014., 11:26   #3070
upravo sam napisala OGROMAN POST sa uvodom , zapletom , vrhuncom radnje, a sto se tice raspleta nadala sam se da cete mi vi pomoci.... I STO MI SE DESI ?
pritisnem nesto i nestane sve.

ocito je da taj post nije bio suden a ovaj put preskacem uvod i koncentriram se na zaplet i vrhunac radnje.

ako netko bude zainteresiran za moju pricu i zeljan postaviti neko pitanje koje bi mu rasvijetlilo pricu u smislu da donese bolji zakljucak za dio moje price koji se zove rasplet SAMO DAJ PRIJATELJU !

< prica, prica , prica >

SINOC

nakon sto sam spavala popodne probudila sam se u 10 , odgledala film , svrljala po stanu ,zaspala ponovno oko 3 .

U jednom trenutku OSJETIM PRITISAK NA LEDIMA < SpAVAM NA TRBUHU INACE > i kazem samoj sebi TO JE TO, ZNAM STO MI SE DESAVA.

neznam koliko je trajalo to < da tako nazovem > odvajanje . imala sam osjecaj kao da me nesto izvlaci , odvaja, cupa iz vlastitog tijela.
nekakva jaka sila.

2.

OSJECAM STRAH i NESIGURNOST I TO DA nisam sama u sobi . cujem korake, vise njih. osjecam kao da je prisutno vise necega < ljudi ? ne znam kako da nazovem to nesto sto je bilo prisutno , nisam vidjela jer sam se bojala i nisam se zeljala suociti s tim , osjecam kao da sam izbjegavala taj cin suocavanja na neki nacin > zbog straha . mozda bi punina iskustva bila jaca da sam se vise prepustila i da se nisam bojala ? svjesna sam da se nemam cega bojati , to nesto mi ne moze napraviti apsolutno nista . svejedno , strah je < bio> prisutan.

ponovno sam natrag ispod popluna , paralizirana sam i znam sto mi se desava i znam da se ne mogu pomaknuti iako to pokusavam , idem zazvati brata sto mi ne uspijeva jer glas ne izlazi. tipicna paraliza sna u tom trenutku.

3.

na nogama sam. kraj kreveta. s lijeve strane. kazem samoj sebi. ako je ovo san ja se mogu baciti u zrak i poletjeti i necu pasti na pod. ta misao me zabavila , to sam i napravila. bacila sam se u zrak , na pod nisam pala. osjecaj je fantastican.

4.

otvaram oci. budna sam. pod dojmom. zazovem brata. mogu pustiti glas , mogu se micati , budna sam u potpunosti.
kazem samoj sebi da nisam sigurna da li zelim da mi se nesto slicno ponovno desi.

Zadnje uređivanje nevanevičicaa : 29.11.2014. at 11:42.
nevanevičicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2014., 04:32   #3071
Quote:
ForumkoX kaže: Pogledaj post
Interesantna je ova tema. Imam nekoliko pitanja vezanih za ovu temu:

3. Da li je moguće da se astral ne vrati u tijelo?
Odgovor je Da.AP.nije za zajebanciju ..za pocetnike ne idite daleko od fizickog tjela i ne petljajte se sa raznim entitetima.To mozete procitati u svakoj knjigi ili prirucniku o astralnim putovanjima.Budite oprezni,i ne bih preporucila AP za one koje ih je strah..

5. Koliko daleko astral može putovati, npr. da li može otići u daleke zemlje?
DA.Gdje god te masta odvede..

Kao mala sam imala par spontanih astralnih projekcija,tada nisam znala o cemu se radi,bilo je ono otkud ja ovdje,sve u krugu kuce,i krenem da se vratim u krevet vidim sebe kako vec lezim.Zbunjujuce,vidjela sam sve prostorije kao jednu,nije bilo vrata.ni zidova ..sve prostorije u kuci kao jedna velika soba.. Kasnije sam pokusavala sama izazvati AP ali to su bila samo jako neugodna iskustva da vas ne zamaram,i od tada nikad vise..
__________________
Ti nisi htjela andjela,htjela si crnog djavola,od mene si to i dobila..Voli te tvoja zver...
nebeski prah is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2014., 19:15   #3072
Quote:
nevanevičicaa kaže: Pogledaj post
upravo sam napisala OGROMAN POST sa uvodom , zapletom , vrhuncom radnje, a sto se tice raspleta nadala sam se da cete mi vi pomoci.... I STO MI SE DESI ?
pritisnem nesto i nestane sve.

ocito je da taj post nije bio suden a ovaj put preskacem uvod i koncentriram se na zaplet i vrhunac radnje.

ako netko bude zainteresiran za moju pricu i zeljan postaviti neko pitanje koje bi mu rasvijetlilo pricu u smislu da donese bolji zakljucak za dio moje price koji se zove rasplet SAMO DAJ PRIJATELJU !

< prica, prica , prica >

SINOC

nakon sto sam spavala popodne probudila sam se u 10 , odgledala film , svrljala po stanu ,zaspala ponovno oko 3 .

U jednom trenutku OSJETIM PRITISAK NA LEDIMA < SpAVAM NA TRBUHU INACE > i kazem samoj sebi TO JE TO, ZNAM STO MI SE DESAVA.

neznam koliko je trajalo to < da tako nazovem > odvajanje . imala sam osjecaj kao da me nesto izvlaci , odvaja, cupa iz vlastitog tijela.
nekakva jaka sila.

2.

OSJECAM STRAH i NESIGURNOST I TO DA nisam sama u sobi . cujem korake, vise njih. osjecam kao da je prisutno vise necega < ljudi ? ne znam kako da nazovem to nesto sto je bilo prisutno , nisam vidjela jer sam se bojala i nisam se zeljala suociti s tim , osjecam kao da sam izbjegavala taj cin suocavanja na neki nacin > zbog straha . mozda bi punina iskustva bila jaca da sam se vise prepustila i da se nisam bojala ? svjesna sam da se nemam cega bojati , to nesto mi ne moze napraviti apsolutno nista . svejedno , strah je < bio> prisutan.

ponovno sam natrag ispod popluna , paralizirana sam i znam sto mi se desava i znam da se ne mogu pomaknuti iako to pokusavam , idem zazvati brata sto mi ne uspijeva jer glas ne izlazi. tipicna paraliza sna u tom trenutku.

3.

na nogama sam. kraj kreveta. s lijeve strane. kazem samoj sebi. ako je ovo san ja se mogu baciti u zrak i poletjeti i necu pasti na pod. ta misao me zabavila , to sam i napravila. bacila sam se u zrak , na pod nisam pala. osjecaj je fantastican.

4.

otvaram oci. budna sam. pod dojmom. zazovem brata. mogu pustiti glas , mogu se micati , budna sam u potpunosti.
kazem samoj sebi da nisam sigurna da li zelim da mi se nesto slicno ponovno desi.
hah koja slučajnost, napišem ja post na mobu krivo stisnem i sve ode.. ugl. pod brojem 2. na kraju nisi napisala da li si na kraju izašla iz tijela ili ne, to što ti se desilo je vjerojatno paraliza snova, i ja kad sam bila u paralizi čula sam sve i svašta, jednom mi je netko nešto šapnuo na uho, haha nimalo ugodna situacija, ali to je sve zakon privlačnosti, što se više bojiš to će i biti više stvari zbog kojih češ se bojati, kada ti se to desi samo ponavljaj ''ne bojim se!'' meni uvijek pomogne..
__________________
...our trip was different...our trip was different..
All_Star is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2014., 00:27   #3073
Quote:
All_Star kaže: Pogledaj post
hah koja slučajnost, napišem ja post na mobu krivo stisnem i sve ode.. ugl. pod brojem 2. na kraju nisi napisala da li si na kraju izašla iz tijela ili ne, to što ti se desilo je vjerojatno paraliza snova, i ja kad sam bila u paralizi čula sam sve i svašta, jednom mi je netko nešto šapnuo na uho, haha nimalo ugodna situacija, ali to je sve zakon privlačnosti, što se više bojiš to će i biti više stvari zbog kojih češ se bojati, kada ti se to desi samo ponavljaj ''ne bojim se!'' meni uvijek pomogne..
ja kad osjetim to izvlačenje kontrolom uma se odmah smirim, gotovo u potpunosti otklonim strah ali tada nisam u mogućnosti napustiti tijelo

nisam još ni jednom postigao AP

neki savjeti?
__________________
Prije će bankari i zelenaši uništiti san slobodne Hrvatske nego svi vojnici Europe - Ante Starčević
Kiki114 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2014., 19:48   #3074
muzika u snu..

vecer svima,,,,,jako mi je zanimljiva ova tema...nisam imala astralna putovanja,ali neznam kako opisati ovo sto sanjam,bolje receno,zasto sanjam...uglavnom.bavim se glazbom,sviram klavir,skladam pjesme,sve super,sve divno,,i onda dodje vrijeme totalne NEinspiracije,kad ne pisem po par mjeseci.sto zna biti doista uznemiravajuce) i onda se dogodi taj san.....dakle sanjam melodiju,s rijecima,od pocetka do kraja,ali ne bilo kakvu melodiju,to je takva muzika,da se ne moze opisati rijecima,nesto carobno,neopisivo,nesto sto covjek kao da nemoze napisati bez bozanske pomoci,,neznam kako da vam to opisem...to mi se dogadja već par zadnjih puta,zanima me odakle to,zasto,,,,jesam li to napisala ja ili?? i svaki put se probudim ocarana,trazim mobitel,diktafon,ali nista,,,,,,zaboravim cim se probudim,,ima tko slicnih iskustava,,,i kako bi se ovo nazvalo,,,hvala i pozdrav
bigben24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2014., 21:55   #3075
Quote:
bigben24 kaže: Pogledaj post
vecer svima,,,,,jako mi je zanimljiva ova tema...nisam imala astralna putovanja,ali neznam kako opisati ovo sto sanjam,bolje receno,zasto sanjam...uglavnom.bavim se glazbom,sviram klavir,skladam pjesme,sve super,sve divno,,i onda dodje vrijeme totalne NEinspiracije,kad ne pisem po par mjeseci.sto zna biti doista uznemiravajuce) i onda se dogodi taj san.....dakle sanjam melodiju,s rijecima,od pocetka do kraja,ali ne bilo kakvu melodiju,to je takva muzika,da se ne moze opisati rijecima,nesto carobno,neopisivo,nesto sto covjek kao da nemoze napisati bez bozanske pomoci,,neznam kako da vam to opisem...to mi se dogadja već par zadnjih puta,zanima me odakle to,zasto,,,,jesam li to napisala ja ili?? i svaki put se probudim ocarana,trazim mobitel,diktafon,ali nista,,,,,,zaboravim cim se probudim,,ima tko slicnih iskustava,,,i kako bi se ovo nazvalo,,,hvala i pozdrav
O da. Ista stvar...
__________________
Every fact of science was once damned. Every invention was considered impossible. Every discovery was a nervous shock to some orthodoxy. The entire web of culture and ‘progress,’ everything on earth that is man-made and not given to us by nature, is the concrete manifestation of man’s refusal to bow to Authority
emnasut462 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2014., 15:05   #3076
Ma daj..jel ti zapamtis,,,,aj..nisan jedina ..hehe
bigben24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2014., 15:30   #3077
Quote:
bigben24 kaže: Pogledaj post
Ma daj..jel ti zapamtis,,,,aj..nisan jedina ..hehe
Nisi, ima nas dosta

POnekad je pjevusim cijeli dan i onda samo kako vrijeme ide zaboravim...ali ostane onaj osjecaj blazenstva, snenost...i ceznja do novog slicnog sna.

Sva glazba u astralu djeluje bolje, ljepse, kvalitetnije...ne znam zasto..mozda mi imamo jaca osjetila. Neke melodije i danas znam svirati, ali nikad nece zvucati tako lijepo i mocno kao sto bi su zvucale. Jednostavno ne mogu u potpunosti prenijeti u realnost ono sto sam cula.
__________________
Every fact of science was once damned. Every invention was considered impossible. Every discovery was a nervous shock to some orthodoxy. The entire web of culture and ‘progress,’ everything on earth that is man-made and not given to us by nature, is the concrete manifestation of man’s refusal to bow to Authority
emnasut462 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2014., 21:10   #3078
moja sva iskustva sa ap nisu negativna, ali posljednje je bilo borba. bilo je i gorih iskustava, a ovo je zadnje je bilo uzrokovano spontanom projekcijom i totalno me zdrmalo. nemojte pokusavat ap ako ste nepripremljeni i nezasticeni. za vrijeme paralize ste podlozni napadima za vrijeme apa jos gore.
hamstercat is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2014., 00:14   #3079
Bilo je skoro 3 sata popodne kada sam mrtva umorna zaspala.
Lezala sam na boku.
Odjednom osjetim nekakve vibracije na ledima , nekakvu silu koja kao da nesto izvlaci iz mene, kao da me odvaja od mog fizickog tijela.
osjetim uzbudenje i svijesna sam toga sto mi se desava.



zvukovi iz bratove sobe < prica izmedu njega i frenda > su me probudili.


nevanevičicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2014., 00:33   #3080
Quote:
All_Star kaže: Pogledaj post
evo i ja sam danas imala opet astralnu nakon malo duže pauze i moram s vama podijelit, i posebno sam sretna jer sam vidjela nebo koje me ostavilo bez daha!
znači otišla sam napokon spavat nakon dan i pol, nakon što sam odspavala 4 sata kod dečka odlazim kući i odma legnem u krevet, i valjda sam zaspala ali sam se odjednom ili probudila ili poistala svjesna jer sam osjetila vibracije i to puno jače nego inače, i kažem sebi to je astralna, idemo i kažem si idem se dići iz kreveta i odma osjetim kak mi se svaki dijelić tijela lagano izdiže i odjednom ko da sam se počela vrtit na mjestu, ko da sam u tornadu, i prestane i kažem si još moram otvorit oči i otvorim ih i vidim prostoriju u kojoj spavam zatim izađem van u dvorište i pogledam u nebo, bilo je jednostavno neopisivo, sve je bilo tamno plavo i samo na jednom dijelu prekrasni ljubičasti oblaci koju su izgledali onak kao raspuknuti, i sve nijanse ljubičaste, i sve sjajno oko tog, predivna slika! i ništ ja se krenem kretat kroz kuće u svojoj ulici i dok sam se kretala razmišljam onak jebote pa ovo je tak stvarno, nije ni približno kao u snu, odlučim posjetit dečka koji živi par kuća od mene ali sam valjda postala preuzbuđena i misli su mi odlutale pa sam se ponovno našla u krevetu i probala sam opet ući u astralnu i čim sam to pomislila osjetim vibracije i oept vrtlog, sad se nažalost ne sjećam šta sam radila, i samo znam da sam se nakon tog probudila u maminoj sobi sva umorna i onak želim još spavat al ništ dignem se odem u svoju sobu i uzmem bilježnicu gdje zapisujem snove i krenem pisat tu astralnu projekciju, tek pogledam na komp a ono 3:45 ja sva zbunjena jer znam da sam došla kuć oko 5 ujutro i ne kužim kak je 3:45 a probudila sam se, vidim mamu kak dođe i odjednom se probudim OPET! al sad sam se stvarno probudila i skužim da je to prije bio san, al jebeno stvaran san nakon astralne, dreamception
Quote:
chenonchenaux kaže: Pogledaj post
To što ti se dogodilo sa vrtnjom je izlaz kroz chakru.Chakre se sve vrte .
vrtloga se sjecam kao djevojcica.
mozes li mi molim te objasniti podcrtano? hvala.
nevanevičicaa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:44.