Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.10.2014., 15:03   #901
Super, hvala. Ja isto mislim da je dobro obične i slikovne afirmacije staviti negdje u vidokrug, jer se energija i želja fokusira.

Inače, na jednoj drugoj temi gdje je netko napisao da je našao srodnu dušu tako da je napisao njene osobine na papir sam napisala da sam ja svoje papire koje sam napisala prije 6 godina neki dan bacila u smeće, jer sam u hrpi konkretnih i stvarno dobro promišljenih činjenica zaboravila nešto ključno, ali eto, ljudi kažu da i ovo funkcionira. Možda treba dugo čekati, ali funkcionira.
__________________
[URL="https://www.youtube.com/watch?v=GGUCBOGcvz0"]Game of Thrones & Thompson - Neka ni'ko ne dira u moj mali dio svemira[/URL]
Gošća is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2014., 15:13   #902
Da budem iskren, ja i dalje ne verujem u te vizualizacije, afirmacije isl i smatram da se događaji u životu odvijaju po astrološkim zakonitostima.
__________________
There is neither creation nor destruction, neither destiny nor free will, neither path nor achievement. This is the final truth.
Sri Ramana
Truman is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2014., 16:05   #903
Quote:
Truman kaže: Pogledaj post
Da budem iskren, ja i dalje ne verujem u te vizualizacije, afirmacije isl i smatram da se događaji u životu odvijaju po astrološkim zakonitostima.
Ne znam baš, jer tranziti se ponavljaju svakih par godina, pa bi onda svako malo u životu išao u inozemstvo, pronalazio veliku ljubav, itd., a nije tako.

Je li ti prošlo puno vremena otkad si nacrtao do ostvarenja?
__________________
[URL="https://www.youtube.com/watch?v=GGUCBOGcvz0"]Game of Thrones & Thompson - Neka ni'ko ne dira u moj mali dio svemira[/URL]
Gošća is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2014., 16:25   #904
Eh, nije to baš tako prosto s atrologijom

Ne, prošlo je najviše mesec dana što se zapravo i poklapa s periodom kad sam počeo da tražim posao vani.
__________________
There is neither creation nor destruction, neither destiny nor free will, neither path nor achievement. This is the final truth.
Sri Ramana
Truman is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2014., 18:13   #905
Dobra tema.Procitala sam i knjigu "Tajna" koja je divna..ima istine u tome.Treba se samo fokusirati na pozitivne stvari i misli,tada ce se i pozitivne stvari poceti desavati. Pitpisujem! Pa sami znate kad ste nervozni i mrzovoljni nista vam od ruke ne ide.
__________________
Ti nisi htjela andjela,htjela si crnog djavola,od mene si to i dobila..Voli te tvoja zver...
nebeski prah is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2014., 19:04   #906
Ja sam bratu dala jednom knjigu da procita,on se poceo smijati,govorio mi je da sam upsla u neku sektu..Pitala sam ga sta bi zelio,rekao je malo vise novca u dzepu.Rekla sam mu da uzme papir i napise cifru koju zeli..posto nije vjerovao u to napisao je 5.000 eura i zaljepio na zid pored kreveta i kroz ismijavanje mi rekao da ce ga svaki dan gledati i misliti o toj sumi novca.Nakon nesto vise od godinu dana dobio je posao u inostranstvu i poceo zaradjivati ...ja sam mu rekla da je to bilo zbog zakona privlacnosti,a on i dalje ne vjeruje i kaze da je to bila samo slucajnost.Ja ipak mislim da nije,to je bila tajna xexexe ..
Eto jedan primjer za sve one koji ne vjeruju u tajnu i zakon privlacnosti.
__________________
Ti nisi htjela andjela,htjela si crnog djavola,od mene si to i dobila..Voli te tvoja zver...
nebeski prah is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2014., 22:26   #907
Hehe, posle godinu i nešto...to je i moj slučaj. Al ne znam za to da l ti treba Tajna
__________________
There is neither creation nor destruction, neither destiny nor free will, neither path nor achievement. This is the final truth.
Sri Ramana
Truman is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2014., 15:47   #908
Zove se tajna jer oni koji ju znaju bi ju trebali držat za sebe.
I nema niš loše u tome, ispadne bolje za obije strane tako.
__________________
worldbridger is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2014., 15:55   #909
Nema razloga da se drži za sebe...to je čak i sujeverno.
__________________
There is neither creation nor destruction, neither destiny nor free will, neither path nor achievement. This is the final truth.
Sri Ramana
Truman is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2014., 12:49   #910
Ja ipak mislim da to nema nikakve veze sa astrologijom..Ispravi me ako griješim.
Lost-soul is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2014., 19:13   #911
Misliš na to da događaji u životu nemaju veze s astrologijom? Moj zaključak je da i te kako imaju...
__________________
There is neither creation nor destruction, neither destiny nor free will, neither path nor achievement. This is the final truth.
Sri Ramana
Truman is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2014., 21:05   #912
Voljela bi znati tvoje mišljenje o tome Daj objasni...

Ima jedan citat koji kaže: ''Dokle god ne osvijestiš nesvjesno ono će upravljati tvojim životom i ti ćeš to nazivati sudbinom''.

Astrologiju i sama pratim i zanima me, ali ipak mislim da čovjek može upravljati svojim životom i promijeniti to ako se potrudi i krene pozitivno gledati na život,raditi na tome a ne gledati konkretno na horoskop... Neprekidan rad na sebi i vjera u sebe daje pomak i rezultate... Naravno ja u večini slučajeva kiksam zbog nekih stvari i perioda kroz koje znam prolazit ali mi je bitno da znam da ponekad i ima izlaz iz tog začaranog kruga. Mislim da na kraju krajeva taj horoskop ne donosi ništa značajno... Bar sam se uvjerila u neke stvari,nakon što sam dobila detaljne odgovore vezane za moju natalnu kartu.
Lost-soul is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2014., 23:44   #913
Heh, to je kompleksnija stvar nego što misliš. Astrologija sa koliko sam shvatio bazira na principu sinhroniciteta. Ono što je zanimljivo je da je to što neko misli ''sudbina mi je ovakva, ali ja sam je pobedio'' takođe zapravo posledica tih astro odnosa, kao i menjanje i razvoj. Na kraju, budeš tamo gde moraš da budeš i desi ti se to što karmički mora da ti se desi. Nisam siguran da sam dobro objasnio. Osnovna pretpostavka od koje polazim je da nemamo slobodnu volju i da su naše SVE naše misli zapravo samo posledica koja nas vodi do neizbežnog.
__________________
There is neither creation nor destruction, neither destiny nor free will, neither path nor achievement. This is the final truth.
Sri Ramana
Truman is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2014., 00:00   #914
Quote:
Truman kaže: Pogledaj post
Heh, to je kompleksnija stvar nego što misliš. Astrologija sa koliko sam shvatio bazira na principu sinhroniciteta. Ono što je zanimljivo je da je to što neko misli ''sudbina mi je ovakva, ali ja sam je pobedio'' takođe zapravo posledica tih astro odnosa, kao i menjanje i razvoj. Na kraju, budeš tamo gde moraš da budeš i desi ti se to što karmički mora da ti se desi. Nisam siguran da sam dobro objasnio. Osnovna pretpostavka od koje polazim je da nemamo slobodnu volju i da su naše SVE naše misli zapravo samo posledica koja nas vodi do neizbežnog.
Pa dobro si napisao,ja sam u potpunosti razumjela..ali nije nam sve bas zapisano u zvijezdama ima nesto i u nasim rukama,sto mi mozemo promjeniti,naravno zakonom privlacnosti hehehe
__________________
Ti nisi htjela andjela,htjela si crnog djavola,od mene si to i dobila..Voli te tvoja zver...
nebeski prah is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2014., 00:10   #915
Ja lično ne verujem da možemo.
__________________
There is neither creation nor destruction, neither destiny nor free will, neither path nor achievement. This is the final truth.
Sri Ramana
Truman is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2014., 00:35   #916
Quote:
Truman kaže: Pogledaj post
Ja lično ne verujem da možemo.
Imas cvrst karakter..sala
Paa dobro,to je tvoje misljenje,naravno.
__________________
Ti nisi htjela andjela,htjela si crnog djavola,od mene si to i dobila..Voli te tvoja zver...
nebeski prah is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2014., 21:07   #917
Ako je sve kako mora biti,čemu onda zakon privlačenja?
Lost-soul is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2014., 22:24   #918
Pa da, postavlja se pitanje da li on uopšte radi. I ako radi, možda radi samo onima kojima je predodređeno da radi.
__________________
There is neither creation nor destruction, neither destiny nor free will, neither path nor achievement. This is the final truth.
Sri Ramana
Truman is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2014., 05:48   #919
Quote:
Lost-soul kaže: Pogledaj post
Ako je sve kako mora biti,čemu onda zakon privlačenja?
Zakon privlačenja se vrti oko ideje da mi sve moramo kontrolirati da svijet i naš život budu ok. Dovoljno je ono što sam govorio: prepuštanje i djelovanje sa vjerujom da će sve ispasti na najbolji mogući način. Problem je što najbolje često nije i najlakše, pa to ljudi ne vole.
__________________
Od sreće do uspjeha - savjeti i inspiracija za bolji život
zoki89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2014., 12:35   #920
Ja sam se prebacila na Transurfing, jer puno bolje objašnjava te zakonitosti koje postavlja, recimo ovo sam slučajno pogodila:

Quote:
Gošća kaže: Pogledaj post
A trebao bi djelovati upravo obratno, ovako ako je netko u banani, svemir mu da košaru banana. Trebalo bi da ti ako si dobre volje, svemir ne da ništa, jer si sam po sebi euforičan, a kad si u bedu, trebao bi nastojati uspostaviti ravnotežu.
Sad se isto nešto pitam budući da mi se poklopilo: da li je trenutak kad smo otkrili Tajnu i Transurfing slučajan, (doduše, nešto malo o Tajni sam znala i prije), ili su nas oni sami našli po principu kad je učenik spreman, učitelj se pojavi..
__________________
[URL="https://www.youtube.com/watch?v=GGUCBOGcvz0"]Game of Thrones & Thompson - Neka ni'ko ne dira u moj mali dio svemira[/URL]
Gošća is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:34.