Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.10.2014., 22:05   #1521
Haagen dasz, praline i karamelizirani orascici. E to je sladoled.. Sad mi zao da nisam kupila jos koji. Slana karamela, burbon vanilija se jako osjeti, prsti od okusa, fantasticno..
__________________
A rabbit a day keeps the doctor away.
HarveyNorman is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2014., 22:52   #1522
Od mljekare Runolist Krasnarski sir te Gabriel - kefir od kozjeg mlijeka i sirutka od kozjeg mlijeka. Sve kupljeno na štandu na Trešnjevačkom placu. Kefir mi je stvarno izvrstan!
mik is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2014., 11:07   #1523
Lešo glava od ždrebeta. Tolko mekano i fino meso, jezik odličan, dok su janjeće oči ipak bolje
spic is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2014., 12:12   #1524
Quote:
spic kaže: Pogledaj post
Lešo glava od ždrebeta. Tolko mekano i fino meso, jezik odličan, dok su janjeće oči ipak bolje
glupo pitanje - kak se oci jedu? pocuclas ih? jesu li zaista fine ili je cilj zgroziti drustvo za stolom?
gmit is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2014., 23:49   #1525
Iskopaš vilicom van i grizeš ima teksturu ko meso i ništa ljigavo ili ne znam kakvo u sebi... Ko da jedeš želudac od pileta
spic is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2014., 09:07   #1526
Integralne Kraševe napolitanke

Odlične, nisu tako slatke kao ostale, vafel vrlo hrskav, punjenje gorkasto (udio čokolade je 99%)


http://www.kras.hr/hr/katalog/katego...31-napolitanke
VK Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2014., 20:20   #1527
Quote:
gmit kaže: Pogledaj post
krilca iz interspara - zaista su izvrsna!
to sam vec cula od susjede. moram to probati.
__________________
And although my eyes were open wide
They might have just as well been closed..
Kymatica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2014., 20:57   #1528
meni su bolja iz kioska ispred Kauflanda
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2014., 21:18   #1529


drmnuo pol zlice cistog trinidad moruga scorpiona. vrlo ukusno, nije da se ne moze. al da je ljuto, ljuto je
gmit is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2014., 21:24   #1530
I ja imam nekoliko njihovih flašica i super su, ali čista Trinidadica, nasjeckana mi je bolja.
Gipsyqueen is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2014., 21:27   #1531
Onaj na kojm piše samo "ljuti" je fakat blag. I fin. Tabasco ne volim zbog onog kiselog mirisa/okusa, ovi su mi fini. Al Trinidad Scorpio mi baš nije za na žlicu jest...
__________________
-
"There is no love sincerer than the love of food."
o-killed is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2014., 21:38   #1532
Quote:
Gipsyqueen kaže: Pogledaj post
I ja imam nekoliko njihovih flašica i super su, ali čista Trinidadica, nasjeckana mi je bolja.
ja bas nisam fan sirove paprike, no, proslu sezonu narucio kompilaciju papricica, gricnuo bhut jolokiu da zadovoljim znatizelju, a od ostatka skuhao svoj umak.


Quote:
o-killed kaže: Pogledaj post
Onaj na kojm piše samo "ljuti" je fakat blag. I fin. Tabasco ne volim zbog onog kiselog mirisa/okusa, ovi su mi fini. Al Trinidad Scorpio mi baš nije za na žlicu jest...
nije, al tako prvo probam svaki novi umak, cisto da vidim o cemu se radi

ljuto-kisele kombinacije ne volim bas ni ja, al imam kandidate koji vole, pa ce u poklone



p.s. isprike pucanstvu na uzasu od jacobs kave u pozadini. ponestalo je zrnja
gmit is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2014., 22:03   #1533
Ma Bhutica je slabija, ali ima svoje čari.
Ni ja ne volim kiselkaste umakiće, a i općenito su mi draže same papričice nego umaci. Sto ljudi..
Gipsyqueen is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2014., 21:26   #1534
Quote:
gmit kaže: Pogledaj post

drmnuo pol zlice cistog trinidad moruga scorpiona. vrlo ukusno, nije da se ne moze. al da je ljuto, ljuto je
Gdje si nabavio sve te bočice?
Direktno od proizvođača ili u nekoj trgovini?
__________________
Dođite svi, u Petrovu tri :)

Zadnje uređivanje L3go : 16.10.2014. at 23:01. Reason: img
Buraz is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2014., 21:32   #1535
Skatte, čekiraj na Volim ljuto.
Inače prodaju i u par trgovina u Zagrebu i na Malom placu na Tavanu.
Gipsyqueen is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2014., 21:39   #1536
danasnji ulov u konzumu








slike tesko docaravaju velicinu - tanjur nije desertni, vec veliki duboki za juhu
gmit is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2014., 22:59   #1537
Cizs
I ja bi :cvil:
Obozavam mango ak je dobar
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2014., 01:04   #1538
Quote:
Francesca kaže: Pogledaj post
Cizs
I ja bi :cvil:
Obozavam mango ak je dobar
ovi velike sutra treba pojesti jer su na kraju. predvidjam da ce manji biti savrseni
gmit is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2014., 09:20   #1539
Japansku jabuku kaki, mljac
I ovo Ginger Preserve
http://www.gourmetco.in/Products/Jam...id-594630.aspx
jako je fino na kruhu s putrićem jer nije tako ljuto, a opet neobično i ukusno. Fino je i bez kruhića s putrićem i onda tog ne možeš pojesti tako puno što je opet dobro
Je li zna netko gdje je dobar izbor ovih đemova? Konkretno ovaj đumbirov sam kupila u jednom malom Konzumu, ali tamo još samo jedna vrsta postoji, od nekih crnih jagoda. Sjećam se da sam nekoć kupila isto Mackays od jagode pa od naranče i svi su bili mrak, Lemon Curd je bio isto pristojan (meni najmanje drag iz njihove ponude, al ok, loš svakako nije), ali ne sjećam se gdje Dostupan mi je širi centar Zagreba, Lidl i sl. nažalost ne.
__________________
I'm not insane, my husband had me tested.
_lolly is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2014., 12:39   #1540
Quote:
_lolly kaže: Pogledaj post
Japansku jabuku kaki, mljac
I ovo Ginger Preserve
http://www.gourmetco.in/Products/Jam...id-594630.aspx
jako je fino na kruhu s putrićem jer nije tako ljuto, a opet neobično i ukusno. Fino je i bez kruhića s putrićem i onda tog ne možeš pojesti tako puno što je opet dobro
Je li zna netko gdje je dobar izbor ovih đemova? Konkretno ovaj đumbirov sam kupila u jednom malom Konzumu, ali tamo još samo jedna vrsta postoji, od nekih crnih jagoda. Sjećam se da sam nekoć kupila isto Mackays od jagode pa od naranče i svi su bili mrak, Lemon Curd je bio isto pristojan (meni najmanje drag iz njihove ponude, al ok, loš svakako nije), ali ne sjećam se gdje Dostupan mi je širi centar Zagreba, Lidl i sl. nažalost ne.
Taj Ginger Preserve je odličan. Prvo je malo onak... ne znaš je l ti se sviđa ili ne, ali poslije mmmm I da, ne može ga se odjednom puno pojesti što je isto dobro
Ne sjećam se gdje sam konkretno ovog kupila, a li Mackays proizvoda ima u Billi, Konzumu, Intersparu.
erin78 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:17.