Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.02.2014., 16:44   #201
Zanima me nesto za usput i bez najave, kad se vracamo sa puta ili kad zaglavimo. Nesto bez puno skretanja. Zapadna obala je dosta dobro pokrivena ali istocna i centralna Istra malo losije.

Kod Danijele nam je bilo lose i jos to pamtim. Didi mi ni opcija od kad sam cula price domorodaca.
__________________
Cemo ben, tr ni sila
Maremonti is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2014., 16:55   #202
A onda ti preostaje jedino Motel i Beram, kad se otvori.
__________________
Don't confuse my personality with my attitude. My personality is who I am. My attitude depends on who you are.
(Frank Ocean)
MarLov is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2014., 21:41   #203
Puno ste mi pomogli u odabiru istarskih gastro-punktova pa da napisem dojmove:
Puli Pineta - ajme apsolutno odusevljenje i topla preporuka svima koji zele jako fino i jednostavno jesti u atmosferi nonine kuce jedina mana je da nismo shvatili konobaricu i mislili da vecer zavrsava s pastom, meso smo jedva ugurali u sebe.
predjelo: prsut, kobasica, tvrdi sir i frigani sir + domaci kruh - jedno bolje od drugoga, svega pola porcije i tu smo vec bili siti (i da,
jel ima igdje 10 dkg prsuta za manje od 70 kn u istri??)
toplo predjelo koje nemojte pomijesati s glavnim i i uzeti svatko svoju porciju (ili mozete jer je fino): ravioli s ricottom i prsutom i kaduljom - bez mane, odlicno tijesto, fino punjenje, okolni prsut, ma sve divota; pljukanci s istarskom kobasicom - izvrsniii (mozda mrvicu premasno, ali izbjegavas ulje po tanjuru pa je opet dobro)
glavno: janjetina na padelu - jako fino meso i odlican toc, teletina na padelu - fino, ali najslabije jelo veceri, malo prepovrtni okus mesa, ali teksturom skroz mekano; dinstani kiseli kupus i frigani krumpir - sve super; svega smo uzeli popola, svejedno bilo puno toga
desert: skuta s medom, limunovom koricom i sladoledom od oraha - fantasticno! uz svu prezderanost bijase mi krivo da nije uzeo svatko svoje. nekome bi mozda smetalo da je sladoled od oraha onaj lidlovski, meni ni najmanje jer je odlican.
vino: crno domace, skroz pristojno
cijena: 340 kn (bez mance)

Astarea - isto jako dobro
netko je pisao da je zimi mana jer se nasmrdis dima - nije ako sjednes u onaj pretprostor, tamo se nista ne osjeti. simpatican osobni pristup gazde koji sjeda za stol i osobno dogovara sto ces.
predjelo: kapesante na zaru - diivno, samo s malo maslinovog i cesnjaka uz ne domaci, ali zgrijani kruh, super
drugo predjelo: crni rizoto (uzeli popola) - jako dobar, jakog punog okusa, dosta sipe, bas ukusan
glavno: skoljke na buzaru (pedoci i kanestrele, isto jedna porcija) - odlicne, neprevelike nazalost, ali to nije do kuhara, pitali novi zgrijani kruh i dobili
desert: strudel - razocaranje citah tu o nekoj divoti, a ono hladno, iz najobicnije pecnice, nasla sjemenke jabuke unutra (?!), moj strudel duplo bolji
vino: crno domace, isto ok
cijena: 250 kn (minus - cekali racun dobrih 10 minuta)

Sa svim smo bili vrlo zadovoljni (osim strudelom) pa se svima zahvaljujem na nesebicnom dijeljenju preporuka, nastavite i dalje!
__________________
A rabbit a day keeps the doctor away.
HarveyNorman is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2014., 03:23   #204
Jel netko bio u Dreamu,u Rovinju,kako je tamo?
kiksy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2014., 09:48   #205
Ja sam bila Astarei i mi smo se nadimili. Jeli smo za desert strudle ispod cripnje, vruce, gledali smo dok su se pekle i tada su odlicne. Pekli su par komada.

Puli Pineta nismo bili, kad idemo u neki dir obicno Pino na toj festi ili kuha ili sudi pa se ne isplati ici. Ne radi, barem ni, rucak pa je i to nezgodno.


U Dreamu nisam bila ali sam od prijatelja cula da je bilo skupo i ne bas dobro. Znam da je to bilo u doba bivseg kuhara pa je mozda i do toga.
__________________
Cemo ben, tr ni sila
Maremonti is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2014., 20:54   #206
Motel Lovac, Pazin.
Ravijoli od sira s šugon od domaće kokoši. Domaći kruh.
Odlično.

Konoba Danilea, Ročko Polje.
Svinjska koljenica, kuhani kiseli kupus, restani. Domaći kruh.
Isto odlično, obilno, koljenica od 1,5 kg na nas 3 (dvoje odraslih, jedno dijete).
Kroštule i kava gratis.
__________________
Don't confuse my personality with my attitude. My personality is who I am. My attitude depends on who you are.
(Frank Ocean)
MarLov is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2014., 22:23   #207
Konoba Kolinasi
Teleće pečenje, kobasice, frigani kravlji sir (savršenstvo!!!) uz kiseli dinstani kupus i kumpir, ne znam što je bolje od čega.
Kruh domaći, fini. Za desert fritule, fine, toplo, božanstveno!
MEdenica i crno vino, fino.
__________________
...imamo naše najdraže...
zrnce soli is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2014., 10:37   #208
Viking na Limskom, nedavno. Hrana odlicna, malo skuplji, kolaci domaci kao i kruh kojeg bi bilo pametno preskočiti jer je odlican i samo se njega najedes. Nekoliko vrsta maslinovog ulja, jedan bolji od drugog. Svakako idemo opet.
__________________
Cemo ben, tr ni sila
Maremonti is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2014., 10:43   #209
U Viškovu je jedna. Vrhunska, jeftina!
zacuden is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2014., 13:16   #210
Viškovo, kao, Rijeka?
__________________
Don't confuse my personality with my attitude. My personality is who I am. My attitude depends on who you are.
(Frank Ocean)
MarLov is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2014., 19:22   #211
Quote:
MarLov kaže: Pogledaj post
Viškovo, kao, Rijeka?
Da malo je prije Istre, na putu za Istru ali eto, vredi posjetiti.


http://www.maretina.com/index.html
zacuden is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2014., 23:55   #212
Svakako posjetiti seosko domaćinstvo Toni - Brkač pored Motovuna. Priroda prekrasna, hrana savršena, domaćin zanimljiv . Cijene također odlične. Mi smo jeli (sve domaće) pršut, sir , domaći kruh, divljač sad njokima i pljukancima, vino, fritule, kava i brdo raznih rakija i likera za samo 200 kn za dvije osobe. Može se i prenoćiti, ima apartmana dva. 20 eura noćenje s doručkom! Ovo nemojte propustiti. Mi smo ostali bez riječi.
allinone is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2014., 20:39   #213
Konoba Danijeli u Tinjanu

Lijep ambijent, okay cijene, dobre porcije.
Konobarice malo smušene (donijele pljukance umjesto fuža), ali sve u svemu dobro iskustvo.
Jako fina medica.
Uredan wc.
Desert - palačinke sa skutom i marmeladom malo slabiji..
Salata svježa i fina.
Vino - super povoljno i OK.

Recenzija je malo u crticama, ali sam umorna od hrane hehe.
Preporuka!

Zaboravila meni najfiniju stvar: predjelo - sir s tartufima - odličan!
__________________
Candy Candy Candy I Can't Let You Go

Zadnje uređivanje Hard Candy : 12.10.2014. at 21:09.
Hard Candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2014., 16:49   #214
Nedavno Kod Pjera u Kremenju kod Momjana, sve odlicno, odmah bi ponovila. Dobra rakijica od badema, odlicna pasta sa tartufima, meso sa gradela, boskarin i fiorentine, deserte navodno radi sin, probala samo tortu od cokolade posipanu tartufima,odlicna. Kruh domaci, vina otvorena od Pilata odlicna. Preporucujem. Ne znam cijene.

Konoba Malo selo, ne znam ime sela, blizu Volpije, dobra iako Pjero bolji, meso sa gradela, kruh domaci, pasta dobra, vino ok, ne znam cije, deserte nismo probali. Minus rade samo popodne, komentiraju iako se ne poznajemo i povremeno zaborave na fiskalizaciju.

Parenzana u Volpiji promjenila kompletnu ekipu i navodno vise ni tako dobro, steta, to mi je bio draza konoba.

Danijela u Velenikima kod Poreca, sve odlicno, kruh domaci, vino dobro, jeli i meso i ribu, sve odlicno, deserte nismo stigli, oni caste fritulama, bile hladne, one iz Parenzane su i dalje nenadmasne.

David u Kastelu, pasta odlicna, meso samo korektno iako sa gradela, kruh podgriju na gradelama jucerasnji, los maslinjak na stolu, ambijent stariji od mene. Nisu skupi, mogli bi i bolje.
__________________
Cemo ben, tr ni sila
Maremonti is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2014., 00:36   #215
Cula sam da se david uzasno pokvario


Sent from my iPhone using Tapatalk
Zlatica Blatica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2014., 20:28   #216
Mi opet u Beram, Vela vrata

Standardno dobra tjestenina - njoki, pljukanci, ravijoli. Šugo od kokoše, od divljači i pršut vrganji kombinacija.
__________________
Don't confuse my personality with my attitude. My personality is who I am. My attitude depends on who you are.
(Frank Ocean)
MarLov is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2014., 11:26   #217
Vela vrata su uvijek dobra
Al treba nekad malo promjeniti
__________________
Candy Candy Candy I Can't Let You Go
Hard Candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2014., 20:13   #218
Ma naravno, ali ča je siguro, je siguro
__________________
Don't confuse my personality with my attitude. My personality is who I am. My attitude depends on who you are.
(Frank Ocean)
MarLov is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2014., 12:54   #219
Konoba Buščina

Prekrasan ambijent, ljubazno osoblje, ali puno vike nizašto iako je ista hvaljena na Tripadvisoru te u knjizi Dobri restorani.

Zbog čega puno vike nizašto? Evo ovako: odlična biska, odlično domaće crno vino i to je to. Cijene visoke, cuvee 10 kn po osobi , s porcije su jako male; zbog 100 g njoka s gulašom posluženom na tanjuru veličine omanjeg letećeg tanjura se osjećam prevarenom i gladnom. Škicala sam drugi stol za kojem su ljudi jeli peku, koliko mi se čini, to su bile samo kosti.
__________________
Riječi su isto kao i gomile ljudi, nije nužno znati za sve...
sheena0512 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2014., 20:41   #220
Quote:
sheena0512 kaže: Pogledaj post
Konoba Buščina

Prekrasan ambijent, ljubazno osoblje, ali puno vike nizašto iako je ista hvaljena na Tripadvisoru te u knjizi Dobri restorani.

Zbog čega puno vike nizašto? Evo ovako: odlična biska, odlično domaće crno vino i to je to. Cijene visoke, cuvee 10 kn po osobi , s porcije su jako male; zbog 100 g njoka s gulašom posluženom na tanjuru veličine omanjeg letećeg tanjura se osjećam prevarenom i gladnom. Škicala sam drugi stol za kojem su ljudi jeli peku, koliko mi se čini, to su bile samo kosti.
Potpisujem sve navedeno. Uz to, niti kvaliteta nije baš nešto. Jeo sam tamo file brancina i bilo je kao za penzionere - nekako neslano i bezukusno. U tom dijelu Istre su mi Villa Vilola i Konoba Nono puno bolji izbor.
BigDaddy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:09.