Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.05.2007., 23:11   #1001
...mislim da nije preporučljivo koristiti kreme protiv akni i masne kože i onda izlaziti na sunce...
__________________
trebam novo telo
gica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2007., 23:16   #1002
Svakako koristi visoki faktor (oko 50).
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2007., 23:22   #1003
ajoj,pa bit ću sir,a obožavam sunce
a da prestanem s tim,pošto je sad već lice puno bolje?
irenko007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2007., 23:29   #1004
Ako se mislis suncati, svakako prestani koristiti te proizvode.
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2007., 23:34   #1005
neću se sunčati onako ciljano još bar 3 tjedna/mjesec dana.tad ću definitivno prestati s tim,a do tada ću raditi sve kao i do sad,samo se kloniti sunca u što većoj mjeri i koristiti visok faktor.tnx na odgovorima
irenko007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2007., 09:00   #1006
nasla sam kremu za lice (vise emulzija zapravo) sa SPF 50, za osjetljivu, masnu i problematicnu kozu.
kremica je od bioderme.
__________________
cola je lijek!
snjoxi is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2007., 12:25   #1007
Quote:
patientia kaže: Pogledaj post
Svakako koristi visoki faktor (oko 50).
jel se uz taj faktor može imalo pocrnit? jer ga planiram nabavit pa me zanima. iako me necrnjenje neće spriječit, moram se štititi od sunčeka
mala cHrna is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2007., 12:35   #1008
A cuj, uvijek moze malo, ne znam koliko tocno blokira UVA zraka (SPF je samo mjera koliko blokira UVB zraka). Problem je sto je crnjenje znak ostecenja (tj. pokusaj koze da se bori protiv ostecenja).
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2007., 13:21   #1009
O tome baš čitam puno u zadnje vrijeme, a ja svake godine nenormalno pocrnim iako se mažem i ne sunčam se, sunce me uvijek uhvati. Ajd, bar ne gorim. Hvala na info
mala cHrna is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2007., 12:46   #1010
e bok curke. imam pitanje. da li je koja od vas koristila onaj holyplantov anti ox sa pumpicom protiv borica-za oko očiju serum/krema? gledam ga, pa ga gledam u dm-u pa nikako da ga kupim. a fakat bi mi već tak nešt rebalo.

i još jedno-negdje sam pročitala da su radili neko veliko istraživanje protiv bora i da je najbolje rezultate imala ona stara krema oil of olaz. mama ju je moja koristila davno, a ne viđam ju više po našim dućanima.

da li koja od vas koristi koju oil of olaz kremicu, kak ste zadovoljne i gdi to kod nas (zgb) im za kupiti? mislim si nekak da bij je u mulleru bilo, ne znam zašto..

tenks.

ja sam sad, ponukana forumašicama, pokupila masu avene kremica iz apoteka raznih jer imam suhu i dehidriranu kožu i mogu reći da mi ni za ruke nisu bile ok (imam alergiju na rukama pa su mi one tester za najnježnije kreme).

još mi je najbolja od ive neka pčelarska kremica, al bi ja neku preventivnu protiv borica.
dendarii is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2007., 13:59   #1011
moram kupiti kremu za problematičnu kožu.. po mogućnosti neku sa zaštitnim faktorom.. jer dolazi ljeto..
nemasnu,i ne komedogenu!

kakva vam je uriage (ako ste probale) ona za masnu i problem. kožu?
ili neka druga a da je super?
nasty_girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2007., 14:20   #1012
Quote:
nasty_girl kaže: Pogledaj post
moram kupiti kremu za problematičnu kožu.. po mogućnosti neku sa zaštitnim faktorom.. jer dolazi ljeto..
nemasnu,i ne komedogenu!

kakva vam je uriage (ako ste probale) ona za masnu i problem. kožu?
ili neka druga a da je super?
Avene hydrance sa UV 15
mouse is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2007., 14:22   #1013
mouse jel to bas za problematicnu kozu? jer ja bi nesto nekomedogeno, ali da vlazi i da nije agresivno (nemam akne, samo mitesere i tu i tamo neki pristic).
__________________
FIONA
...mais l'important, c'est pas la chute... c'est l'atterrissage...
Cigarette Smoker Fiona is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2007., 14:28   #1014
Quote:
CigaretteSmokerFiona kaže: Pogledaj post
mouse jel to bas za problematicnu kozu? jer ja bi nesto nekomedogeno, ali da vlazi i da nije agresivno (nemam akne, samo mitesere i tu i tamo neki pristic).
Da. Imam normalnu / mješovitu kožu, bez akni i mitesera; tek tu i tamo koji prištić i gotovo su mi sve kreme masne!
Imala sam avene hydrance legere: vlažna, lagana, hidratantna - odlična!
Sad sam uzela tu sa UV zaštitom - ista mi je, ponaša mi se jednako na licu kao legere.
mouse is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2007., 14:35   #1015
e super, hvala! meni bi bas trebalo nesto lagano i hidratantno, a posto mi to treba za nocnu kremu uzela bi ovu bez spf. daj mi jos sam reci kolko otprilike dodje avene hydrance legere (nisam bas upucena u cijene avenea)?
__________________
FIONA
...mais l'important, c'est pas la chute... c'est l'atterrissage...
Cigarette Smoker Fiona is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2007., 14:42   #1016
Quote:
CigaretteSmokerFiona kaže: Pogledaj post
e super, hvala! meni bi bas trebalo nesto lagano i hidratantno, a posto mi to treba za nocnu kremu uzela bi ovu bez spf. daj mi jos sam reci kolko otprilike dodje avene hydrance legere (nisam bas upucena u cijene avenea)?
Oko 110 kn sam platila u Požegi.
Meni je to super krema!
mouse is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2007., 14:43   #1017
tenks!
__________________
FIONA
...mais l'important, c'est pas la chute... c'est l'atterrissage...
Cigarette Smoker Fiona is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2007., 22:13   #1018
stavila sam na lice ovu afroditinu, lijepo se upila, ne zateže, ne svrbi, ne iritira...mislim da sam zadovoljna vidjet ću još kroz par dana kako djeluje
raverica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2007., 08:24   #1019
Bok svima!
Vidim da dosta vas hvali afroditine kreme. I meni su otkriće, i to osim kamilice još ona jedna nova hydro control za masnu zreliju kožu. Zakon.
Ali totalno mi je bez veze kaj ne znaju staviti pošteni spf na te svoje kreme. Tako da negdje od 4-5. mjeseca možeš zaboravit te kreme i patit se s onim maščobama za sunce. Pa what's the point???!!!!
Ne znam jel gore stavljati ta masna sr... pa ne izgoriti ali dobiti proširene pore i prišteve, ili njegovati kožu pa izgoriti i dobiti bore??!!
mikka is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2007., 09:08   #1020
mouse thanks for advice
nasty_girl is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:43.