Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.11.2007., 18:13   #61
To je potpuno normalno svakog kog sam pito za to je reko da se to i njemu dogođalo
IQI is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2007., 16:05   #62
Ta "paraliza" u snu - nekakvo polu buđenje, što li, je zapravo poznati fenomen, objašnjen u znanosti, ali se malo o tome priča i kada to čovjek prvi puta doživi, zaista je zastrašujuć!

Meni se to dogodilo više puta, ali jednom je bilo usitinu grozno. Probudila sam se, s tom istom nemogućnošću glasanja ili pomicanja i onda doživjela da se stvara nešto kao crni oblak pored mene i nadvija se nad mene i pritisce me uzasnom snagom. Katastrofa, mislila sam da sam opsjednuta i svakakve gluposti. Objašnjenje je zapravo sasvim realno i nimalo nadnaravno.

I ono što je netko ovdje već napomenuo: odlično je znati da nisi jedini na svijetu koji je nešto takvog doživio, već se to događa skoro svima.

Ipak, bilo kako bilo, nadam se da mi se neće ponoviti to uskoro, jer u tom trenutku me hvata panika i zadnja stvar na pameti su mi znanstvena pojašnjenja, hehe.
HummingBird is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2007., 21:40   #63
meni se to i ne događa često (samo jednom) i videl sam neku nakazu kraj mene s cudnom kosom pa sam skoro puko po šavu-gleda ona mene gledan ja nju isto me nebi bog pomaka onda uj sta to mrzin....jedino sta volin lucidne snove ---smislim si odma jessicu albu i .....DERI BRATE!!!
__________________
Because the clipped waveform has more area underneath it than the smaller maximum unclipped waveform, the amplifier produces more output power. This extra power can cause damage to any part of the loudspeaker, including the woofer, tweeter, or crossover, via overheating.
atomic bomberman is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2008., 23:24   #64
prije nekoliko dana...lezala sam u krevetu i samo razmisljala o necemu...lezala sam na ledima, sto se inace ne dogada...i totalno nesvjesno ispraznila glavu...onda sam imala osjecaj da netko hoda po krevetu..prvo sam mislila da je moj mali pas koi inace spava samnom,...ali onda sam shvatila da je pored mene, spava....htjela sam se ustati da pogledam..ali onda..slijedi svjestan dio....pokrivac mi je postao tezak 200 kg..zatim se nisam mogla pomaknuti..ostala sam paralizirana, nisam mogla ni usta otvoriti...nakon toga me sve pocelo grciti..,.kad sam se napokon smirila...pogledala sam u strop..,i vidjela nekakve zvjezdice....tada sam se digla i pocela hodati po grevetu(ali samo moj duh)..al kak nisam bila sigurna dal je to ono kaj mislim ili nije...i sve mi je bilo mutno, isla sam trljat oci il neznam kai ne.,.,.,i u tom trenutku sam se opet nasla lezeci na krevetu...ali tada u stvarnom svijetu, ne astralu...uzasno cudan i zbunjujuc osjecaj...
fg_mia is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2008., 23:30   #65
Quote:
fg_mia kaže: Pogledaj post
prije nekoliko dana...lezala sam u krevetu i samo razmisljala o necemu...lezala sam na ledima, sto se inace ne dogada...i totalno nesvjesno ispraznila glavu...onda sam imala osjecaj da netko hoda po krevetu..prvo sam mislila da je moj mali pas koi inace spava samnom,...ali onda sam shvatila da je pored mene, spava....htjela sam se ustati da pogledam..ali onda..slijedi svjestan dio....pokrivac mi je postao tezak 200 kg..zatim se nisam mogla pomaknuti..ostala sam paralizirana, nisam mogla ni usta otvoriti...nakon toga me sve pocelo grciti..,.kad sam se napokon smirila...pogledala sam u strop..,i vidjela nekakve zvjezdice....tada sam se digla i pocela hodati po grevetu(ali samo moj duh)..al kak nisam bila sigurna dal je to ono kaj mislim ili nije...i sve mi je bilo mutno, isla sam trljat oci il neznam kai ne.,.,.,i u tom trenutku sam se opet nasla lezeci na krevetu...ali tada u stvarnom svijetu, ne astralu...uzasno cudan i zbunjujuc osjecaj...
usla si u astral i bila si napadnuta od strane mracnih sila
slijedeci put kad budes usla u astral bori se.... nemoj dozvolit da te bilo sto napadne pa tak ni osjecaj da te pritisce pokrivac od 200kg. kad te ne pritisce. I nemoj dozvolit da si mutis vid, kad mozes normalno gledat.
vjerojatno si bila toliko podlozna mracnim silama da su ti pomutili um i zamislila si ta dva problema.
strucnjaci govore da je ulazenje u astral iznimno opasna stvar...
__________________
nemam potpis. Ups... potpisao sam se
Vergilius is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2008., 23:44   #66
takvi su se snovi znali dogadat mojo sestri, ja sam joj se smijao jer nisaqm znao da to stvarno postoji ali sad kad znam malo mi je tesko zamisliti si taj osjecaj
__________________
''It demands alot of reflection every day to understand life''
Sensei Yoshigasaki
supergi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2008., 00:09   #67
kakav fucking astral lol, to je zastitni mehanizam u mozgu koji se normalno gasi budjenjem, a ponekad/rijetko vam ostane ukljucen iako ste "budni", sluzi za zastitu tijela da se ne ozlijedi prilikom sanjanja, da ne hodas,tuces se, trcis, lajes ili sta vec sanjate...radi na principu blokiranja impulsa za pokret i govor i nemrete nista. imam to oduvijek, prvih par puta je bilo gadno, isto gusenje i stiskanje klasika. danas mi je to fora kad se desi, jednostavno slusam oko sebe kaj se dogadja, dok mi ne dosadi ili dok ne zaspem ponovno i normalno se probudim.
morate znat, da jedino kaj taj zastitni mehanizam ne blokira je DISANJE. to vam nemre blokirat, sjetite se toga u next napadu gusenja i smirit cete se. danas kad mi se to dogodi i kad mi dosadi slusat curu kak tipka na kompu pored mene, jednostavno pocmem brzo i panicno disat i to joj je znak: gle budalu, zaglavio se opet. takodjer me nemre probudit dodir druge osobe ili da me trese, nego samo povuce za obrve hehe i cim mi otvori oci budan sam.
to je 100% svima tako jer je to ljudska fiziologija, a ove ostale brije su stvar ne znanja sto vam se dogadja, pomijesno s napadom panike i onda vam podsvijest proradi i nabacate si zvukove, disanja, pipanja, svijetlo na kraju tunela lol i ostalo.
najnormalnija stvar koja uopce ne mora biti toliko neugodna, kad naucite dovoljno o tome. negdje sam procito da se lako odglavite ako pokusate pomaknut misice lica, meni nije uspjelo, nemrem cijelo tijelo pomaknut a da cu namigivat u snu...gledajte to s lijepse strane, jedni ste od rijetkih koji znaju kako se osjecaju ljudi u kolicima, a niste u njima, sjetite se toga kad sutra kad vidite nekoga u kolicima.
uglavnom, take it easy, niste mrtvi, nista vas nije obuzelo, niste zapeli u drugoj dimenziji niti ce vam puknut astralna nit i duh se odvojit od tijela nema nista u sobi pored vas osim cist ZRAK, koji mozete NORMALNO DISATI.
mracne sile jedine mracne sile su ljudi.
wucko is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2008., 00:18   #68
Quote:
wucko kaže: Pogledaj post
kakav fucking astral lol, to je zastitni mehanizam u mozgu koji se normalno gasi budjenjem, a ponekad/rijetko vam ostane ukljucen iako ste "budni", sluzi za zastitu tijela da se ne ozlijedi prilikom sanjanja, da ne hodas,tuces se, trcis, lajes ili sta vec sanjate...radi na principu blokiranja impulsa za pokret i nemrete se micat. imam to oduvijek, prvih par puta je bilo gadno, isto gusenje i stiskanje klasika. danas mi je to fora kad se desi, jednostavno slusam oko sebe kaj se dogadja, dok mi ne dosadi ili dok ne zaspem ponovno i normalno se probudim.
morate znat, da jedino kaj taj zastitni mehanizam ne blokira je DISANJE. to vam nemre blokirat, sjetite se toga u next napadu gusenja i smirit cete se. danas kad mi se to dogodi i kad mi dosadi slusat curu kak tipka na kompu pored mene, jednostavno pocmem brzo i panicno disat i to joj je znak: gle budalu, zaglavio se opet. takodjer me nemre probudit dodir druge osobe ili da me trese, nego samo povuce za obrve hehe i cim mi otvori oci budan sam.
to je 100% svima tako jer je to ljudska fiziologija, a ove ostale brije su stvar ne znanja sto vam se dogadja, pomijesno s napadom panike i onda vam podsvijest proradi i nabacate si zvukove, disanja, pipanja, svijetlo na kraju tunela lol i ostalo.
najnormalnija stvar koja uopce ne mora biti toliko neugodna, kad naucite dovoljno o tome. negdje sam procito da se lako odglavite ako pokusate pomaknut misice lica, meni nije uspjelo, nemrem cijelo tijelo pomaknut a da cu namigivat u snu...
uglavnom, take it easy, niste mrtvi, nista vas nije obuzelo, niste zapeli u drugoj dimenziji niti ce vam puknut astralna nit i duh se odvojit od tijela

sam se ti smij... dok ne budes imao iskustva tipa neki da pocnu vidjat kojekakve stvari i osobe...
sam se sprdaj
__________________
nemam potpis. Ups... potpisao sam se
Vergilius is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2008., 11:11   #69
Pozdrav svima, slične stvari (gotovo iste) događaju se i meni, s jednom malom razlikom. Dok sam se borio protiv toga bilo je strašno, kad sam se prestao boriti i prihvatio to postalo je jaaako zanimljivo. Dali je to neki obrambeni mehanizam - jest. To je obrambeni mehanizam kojim se tijelo brani od ozljeda u toku sna i da - osjećaj paralize jest posljedica nesinkroniziranog buđenja ili utonuća u odmor svijesti i tijela. Jedan dio sna posebno je predodređen za potpuni odmor ljudskog uma. U tom periodu svijest čovijeka se gasi, govorim o svijesti koja nam je najpoznatija, dakle ona koje smo svjesni u budnom stanju. Kada se ta svijest (svijest koja je cijelo vrijeme pod utjecajem ljudske okoline i fizičkog svijeta) ugasi ostaje samo svijest koja je slobodna od fizičkih zakona. Dakle to može biti ona svijest koja ima zadatak proizvoditi ljudsku maštu. Oba objašnjena u prošlih par postova su točna, samo su točke gledišta različite, zato se i objašnjenja razlikuju.
aco344 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2008., 20:24   #70
sredina trećeg mjeseca 2005

tih dana sam se skompao s nekom ekipom iz SAD-a, koja se skupljala na stranici psinoobs.com,tamo su skupljali članke o telepatiji,telekinezi,OBe...itd

i tako ja nabavio detaljne upute za OBE(out of body experience) i odlučio pokušati...i tako nekoliko dana zaredom..i ništa ništa..i onda jedan ponedjeljak
ja tako fino obavio pripreme i legao na krevet u 0:45.sve mirno tiho,vrata sobe zatvorena,vrata balkona također.

fino se okrenuo na leđa i zatvorio oči.nisam imao osjećaja o vremenu ali oči su se same odjednom otvorile. ravno ispred mene kraj mojih nogu,stajala je ženska osoba(prema mojoj procjeni oko 25-30 godina stara) u nekakvoj crnoj haljini kakve su se nosile prije kakvih 200-300 godina.Polagano je krenula prema mom uzglavlju,još uvijek se sjećam kako je ta haljina prilično šuštala pri pokretima.

e sad,da je ovo bilo u normalnim okolnostima,ova priča bi počinjala sa ''dear penthouse'' ,ali nisam bio prestravljen ničim do činjenicom da sam potpuno paraliziran.pokušao sam ustati,vrištati...ništa

a ona je sjela na krevet kraj mog uzglavlja,nagnula se nad mene(sjećam se kako mi je njena crna kovrčava kosa pala preko lica) i poljubila me nježno ravno u usta dvaput.

mislio sam,gotovo je sa životom.ako tad nisam dobio infarkt i umro,neću nikada.
reakcija je bila


u taj tren,nakon drugog poljupca uspio sam nekako razbiti paralizu,nagnuti se naprijed i vrhovima prstiju dosegnuti prekidač za svjetlo koji se nalazi točno poviše donjeg kraja kreveta.

nikog nije bilo u sobi.

na satu je bilo 0:50



pitao sam neke ljude koji su imali OBE iskustva o ovome,neki tvrde da je mentalna halucinacija,neki opet da je succubus u pitanju.neam pojma ali sumnjam da ću ikad više pokušati izvesti OBE.
Pepy the Killer is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2008., 23:32   #71
Quote:
Pepy the Killer kaže: Pogledaj post
sredina trećeg mjeseca 2005

tih dana sam se skompao s nekom ekipom iz SAD-a, koja se skupljala na stranici psinoobs.com,tamo su skupljali članke o telepatiji,telekinezi,OBe...itd

i tako ja nabavio detaljne upute za OBE(out of body experience) i odlučio pokušati...i tako nekoliko dana zaredom..i ništa ništa..i onda jedan ponedjeljak
ja tako fino obavio pripreme i legao na krevet u 0:45.sve mirno tiho,vrata sobe zatvorena,vrata balkona također.

fino se okrenuo na leđa i zatvorio oči.nisam imao osjećaja o vremenu ali oči su se same odjednom otvorile. ravno ispred mene kraj mojih nogu,stajala je ženska osoba(prema mojoj procjeni oko 25-30 godina stara) u nekakvoj crnoj haljini kakve su se nosile prije kakvih 200-300 godina.Polagano je krenula prema mom uzglavlju,još uvijek se sjećam kako je ta haljina prilično šuštala pri pokretima.

e sad,da je ovo bilo u normalnim okolnostima,ova priča bi počinjala sa ''dear penthouse'' ,ali nisam bio prestravljen ničim do činjenicom da sam potpuno paraliziran.pokušao sam ustati,vrištati...ništa

a ona je sjela na krevet kraj mog uzglavlja,nagnula se nad mene(sjećam se kako mi je njena crna kovrčava kosa pala preko lica) i poljubila me nježno ravno u usta dvaput.

mislio sam,gotovo je sa životom.ako tad nisam dobio infarkt i umro,neću nikada.
reakcija je bila


u taj tren,nakon drugog poljupca uspio sam nekako razbiti paralizu,nagnuti se naprijed i vrhovima prstiju dosegnuti prekidač za svjetlo koji se nalazi točno poviše donjeg kraja kreveta.

nikog nije bilo u sobi.

na satu je bilo 0:50



pitao sam neke ljude koji su imali OBE iskustva o ovome,neki tvrde da je mentalna halucinacija,neki opet da je succubus u pitanju.neam pojma ali sumnjam da ću ikad više pokušati izvesti OBE.

FAK !!
ja sam sada mislio ic spavat i ja idem citat ovo!!
__________________
nemam potpis. Ups... potpisao sam se
Vergilius is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2008., 03:20   #72
Quote:
Vergilius kaže: Pogledaj post
usla si u astral i bila si napadnuta od strane mracnih sila
slijedeci put kad budes usla u astral bori se.... nemoj dozvolit da te bilo sto napadne pa tak ni osjecaj da te pritisce pokrivac od 200kg. kad te ne pritisce. I nemoj dozvolit da si mutis vid, kad mozes normalno gledat.
vjerojatno si bila toliko podlozna mracnim silama da su ti pomutili um i zamislila si ta dva problema.
strucnjaci govore da je ulazenje u astral iznimno opasna stvar...
joj mracne sile uffff.. a opasna stvar jos vise uffffffffff. dakle kad gledas neki horor i poslje sanjas taj isti film uplele su ti se mracne sile.. kaj se tice opasnost nje nema i ak neznas malo progooglaj i preispitaj ekipu sama naznaka opasnosti daje ovoj temi vecu privlacnost sto je po meni djetinjasto a osobito kad netko to govori ko nije probo..ja prakticiram oobe i astral vec 3 godine i osim sto je jebeni trip ..neugodna su iskustva jedinio ak je neki bad trip ali uvjek se probudis sa malo vise znoja i jacim otkucajem srca nista vise ...inace po meni je astral i oobe setnja po nasaoj dakle subjektivnoj stvarnosti ....
__________________
sunch4ny 8)
S4sh4nn is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2008., 14:43   #73
Quote:
S4sh4nn kaže: Pogledaj post
joj mracne sile uffff.. a opasna stvar jos vise uffffffffff. dakle kad gledas neki horor i poslje sanjas taj isti film uplele su ti se mracne sile.. kaj se tice opasnost nje nema i ak neznas malo progooglaj i preispitaj ekipu sama naznaka opasnosti daje ovoj temi vecu privlacnost sto je po meni djetinjasto a osobito kad netko to govori ko nije probo..ja prakticiram oobe i astral vec 3 godine i osim sto je jebeni trip ..neugodna su iskustva jedinio ak je neki bad trip ali uvjek se probudis sa malo vise znoja i jacim otkucajem srca nista vise ...inace po meni je astral i oobe setnja po nasaoj dakle subjektivnoj stvarnosti ....
da nije opasno ne bi se ti budil u znoju i s jacim otkucajem srca....
__________________
nemam potpis. Ups... potpisao sam se
Vergilius is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2008., 15:41   #74
Quote:
Vergilius kaže: Pogledaj post
da nije opasno ne bi se ti budil u znoju i s jacim otkucajem srca....
U ovom svijetu kakav je danas, ljudima često zakuca srce brzo i često se poznoje, a samo je malo od tih situacija koje zapravo u stvarnosti predstavljaju takvu opasnost na koju tijelo opravdano tako reagira. Recimo kad gledaš horror film, tijelo će reagirati iako nema prave opasnosti. Što više imaš iskustva s filmovima to će blaže tijelo reagirati. Ista stvar se može primjeniti za sve u životu. Što je veći stupanj poznavanja nečega to je manji stupanj jačine kojim tijelo upozorava na opasnost tog nečeg samo zato što prava priroda tog nečeg izlazi na svijetlo dana
aco344 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2008., 00:38   #75
Quote:
Vergilius kaže: Pogledaj post
da nije opasno ne bi se ti budil u znoju i s jacim otkucajem srca....

analogno tvom zakljucku moru ti rec da je opasno isto ko i bordanje,box,brza voznja sa autom itd..ali i fizicki i psihicki ... naravno ako iskljucimo moguce sudare,padove itd u stvarnome svijetu .. i ako se slozimo da nema nikakvih mracnoh sila i duhova ..
__________________
sunch4ny 8)
S4sh4nn is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2008., 09:50   #76
Quote:
Khor kaže: Pogledaj post
neznam stvarno, čitam tu takve slične priče.
evo što se meni dogodilo; spavao sam (naravno), mislim da je bilo pred jutro, bio sam u polusnu (ono, kad se stalno vrtiš i pokušavaš se namjestiti) i odjednom sam osjetio kao da me pritisnuo neki tlak i nemrem se pomaknut, hoću ja nešto promrmljat ali neide... samo šapat. mislim da je trajalo nekih 10-15 sekundi i nakon tog me valjda pustilo, neznam, pošto sam se vjerovatno okrenuo na drugu stranu i nastavio spavat pa sam se sjetio kad sam se probudio.

neznam dali je bilo neko ''zlo'', ''paraliza'' ili slično, samo znam da nije bilo ugodno. evo, još jedan u nizu klišeja, ali tako je bilo...
Zanimljivo, evo sinoć se meni opet dogodila slična stvar, zaspao, pa se probudio, vrtio u krevetu, 2.30h,...spava mi se a nemogu zaspat, oči mi spavaju ali um jednostavno ne ,..i tad se pojavilo nešto kao da je naskočilo na mene 100kg nekog šita,..hoću se okrenut, nemogu, hoću vikat, psovat nemogu,otvorit oči nemogu..apsolutna paraliza, ono ne spavam sto posto, no nemogu mrdnut, i tako to drži par minuta i nakon toga mogu se okrenut, okrenem se na drugu stranu i opet isto..i tako par puta neznam koliko do jutra,..već mi se to javljalo i prije par mjeseci,..povremeno,..stvarno odvratan osjećaj, i ide mi na kurac a nemogu se riješit tog sranja, a i učestalost nema nekog pravila, pojavi se kad najmanje očekuješ,...wtf,...mislim stvarno smeta, živcira
__________________

Prvi stupanj u spoznaji stvari,
promatranje je njihovih sumnjivih strana.
aring is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2008., 23:37   #77
Quote:
zlatna kaže: Pogledaj post
upravo mi se desio jedan od njih, citala sam tu vec o tome ali moje je bio malo drukciji a i ne mogu sada naci gdje sam citala

dakle..spavala popodne malo i probudi me neko jezenje koze, u pravilnim razmacima, ali skroz grozan osjecaj..dlake najezene od glave do pete, skoro da me je bolilo..i praceno snaznim lupanjem srca

e sad, lezim i svjesna sam gdje sam, cujem sve oko sebe i klasika nemrem se ni pomaknut... a imam jaki osjecaj nekog uzasa..kao da ce se nesto lose desiti..kao da cujem necije disanje u sobi..osjecam da ce mi se nesto lose desiti ak se ne pomaknem

da se nista nije desavalo ne bi se ni uznemirila..cekala bi da se pomaknem..ali ti zmarci su se nastavljali a kad bi poceli sva bi se zgrozila .. kao da je neko zlo u sobi

razmisljala sam usput da mi uskoro brat treba stici doma pa mi mozda on pomogne
sjetila sam se nekih prica tu s foruma i nekako mi je izgledalo da je lose kad se to desi pa me to jos vise uznemirilo

pokusala sam se moliti ali se nisam mogla skoncentrirati na to..nije islo dalje od dvije tri rijeci i tak stalno ispocetka (to sam valjda isto tu procitala)

uglavnom..odjednom kao da me je neko povukao za noge i pocela sam kliziti po trosjedu..skroz polako .. dok mi noge nisu udarile u naslon .. inace, do onda mi je glava bila na jastuku..kojih pola metra gore

mislim da sam tada skoro popusila srcani udar .. tad sam stisnula sve snage u sebi i pokusala vrisnuti ili zvati u pomoc..kaj ja znam .. a iz mene su izlazila samo tihi uzdasi .. kao kad imas nocnu moru ili nekaj .. i to je onda jos trajalo ko zna koliko .. uglavnom nekako sam okrenula glavu i otvorila oci .. uzas

uglavnom zmarci su trajali jos sat vremena .. a i osjecaj straha i uzasa
isla sam i stan pretrazivat od muke .. mislila da je neko umro .. svasta

i jos mi nije jasno wtf... mi se upravo desilo
kolpiralo te možda imaš ugrušak ili tumor odi kod doktora hitno!!!!!!!!!!!
robi500 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2008., 23:45   #78
nemojte se zajebavat odite koddoktora????????
robi500 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2008., 18:17   #79
takoje odite kod doktora i bu vam dao sugave tablede za smiranje moza vas posljae i u vrapce..ahhaahhah.. pol tih munjara nije ni culo za pojam paralize u snu sto je lose posto je to dozivjelo 40 posto ljudu .. sa istim simptomima ..
__________________
sunch4ny 8)
S4sh4nn is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2008., 19:23   #80
meni se jako često događa ..i to u prvih pola sata da zaspim i da se vrlo brzo "probudim",tj. probudim se,al se ne mogu pomaknuti,tijelo i dalje spava,al um je budan,osjećam toplinu kako struji tijelom i to stanje obično traje manje od minute ,jer se na sve načine pokušavam probuditi i to obično samostalno i uspijem ,većinom na način da počinjem "zavijati",jer su mi i usta paralizirana.
Kada sam bio mlađi često mi se dešavalo da u snu skužim da sanjam i jednostavno se odlučim probuditi.

Prije jedno 2 godine često mi se dešavalo da se usred noći probudim i shvatim da ne osjećam ruku,jer ona i dalje spava.
kriskros99 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:41.