Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Moderatorski kutak

Moderatorski kutak For mod eyes only

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.04.2004., 01:06   #1
Kak se postaje moderator

Kak se postaje moderator, koja im je funkcija (osim sto brisu nepodobne postove) i jel kaj zarade
grizli is offline  
Old 01.04.2004., 01:33   #2
Viš, ostaneš u idiotsko doba na forumu, i imaš sve ljupke povlastice Želim vjerovati da su pizdarije koje trenutno gledam to
Silajn is offline  
Old 01.04.2004., 01:34   #3
koja sam ja naivcina, ajme slabo mi je za ozbiljno mi je slabo
Donnie D. is offline  
Old 01.04.2004., 02:45   #4
Jel sad kužiš koji si pacijent
__________________
Ovdje je jednom stajao datum, više nije bitan.
MegaS is offline  
Old 01.04.2004., 18:48   #5
Re: Kak se postaje moderator

Quote:
grizli kaže:
Kak se postaje moderator, koja im je funkcija (osim sto brisu nepodobne postove) i jel kaj zarade
Idem, daklem...slijedom

- spavaš s Anderlonom (ako si žensko, u Londonu ili na nekakvoj poziciji koja mu omogucuje dilanje cdovima,dvdovima,svimeovima)

- ne spavaš s Anderlonom - ali učiniš neku drugu veleumnu uslugu (imaš restić, neki privatluk svoj)

- rodiš se ko PBE, to ti je sretja nad sretjama

funkcija....

- da ljudima poradiš na samopoštovanju i samosvojnosti, razumeš ti mene

- ako nisi znao ovo ti je privatno lječilište za one koji nemaju poziciju u životu, onda dobra duša se sleti i da im poziciju moderatora...

jebate....pa ko u Radovanu III-em viču sami sebi u ogledalu
" Evo ide član...."

Trebaš još neke obavijesti?

Javi mi se na PM

(inače sam moderator u sjeni,online sam tu 24 sata,funkcija mi je jebački odgovorna,a plaćena sam 120 kn po satu da nadgledam situaciju, ono... (sa Andyjem dogovoreno), nije loše, ma sve ti objasnim na Pm, na svakom forumu imaš velikog brata ili veliku SESTRU koja promatra - ono, nećemo tu preveć....)

Boooook.Javi se.
Vera Pavladoljska is offline  
Old 01.04.2004., 21:18   #6
Re: Kak se postaje moderator

Quote:
grizli kaže:
Kak se postaje moderator, koja im je funkcija (osim sto brisu nepodobne postove) i jel kaj zarade
Možeš postati mod kao ja.Selekcijom.Kad društvo na podforumu izludi tridesetak normalnih ljudi, onda postave penzića, gotovo na samrti, računajući da će društvo imati više obzira prema umirućem.
Lova? Pa prema zaslugama.Meni plaćaju TV pretplatu (umjesto Sanadera!)
__________________
Bare kaže:A sto je politika? Nacin da najinteligentniji, najobrazovaniji i najsposobniji ljudi drustva stvore blagostanje za siroke mase. Zato po meni trebamo imati povjerenja u sve nase politicare, postivati ih i vjerovati da rade za nase dobro. Bez obzira na stranku. ....
baka is offline  
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:14.