Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.03.2010., 22:02   #1
Exclamation Ford Focus - ST look

Pozdrav svima,
Ne znam jel bilo vec slicnih tema, al uglavnom treba mi mala pomoc...
Planirao sam kupnju ST-a, ali trenutna finacijska situacija ne dozvoljava bas...
Ugl. kupio sam 2.0 TDCi i zanima me jel' se moze staviti cijeli ST look (prednji i zadnji branik, pragovi, krovni spojler, prednji blatobrani i, naravno, one njegove 18-ice)
Govorimo o focusu iz 2009. godine i 3 vrata.

Hvala!
bullit402 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2010., 22:15   #2
najbolje ti je da odeš na ford forum i tam pitaš
__________________
You can never smoke too much weed..... Just like you can never fuck too much pussy
marq.fcb is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2010., 22:16   #3
najbolje je nazvati i pitati auto kuću/zastupnika kod kojeg si kupio auto. Znam da dosta njih nudi sport kit (konkretan primjer - Mitsubishi Lancer je dobio Evolution X kit, ali za masne novce) samo po paprenoj cijeni. Toplo ti preporučam da ih nazoveš jer u Molydonima i Auti Kreši tog nema sigurno
__________________
"Though I fly through the valley of the shadow of death, I shall fear no evil, for I am at 80000 Feet above and climbing..."
home edition is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2010., 22:21   #4
Smile

Quote:
home edition kaže: Pogledaj post
najbolje je nazvati i pitati auto kuću/zastupnika kod kojeg si kupio auto. Znam da dosta njih nudi sport kit (konkretan primjer - Mitsubishi Lancer je dobio Evolution X kit, ali za masne novce) samo po paprenoj cijeni. Toplo ti preporučam da ih nazoveš jer u Molydonima i Auti Kreši tog nema sigurno
a i planirao sam uzeti u ovlastenom fordu, ovo "sa strane" ne dolazi u obzir
bullit402 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2010., 23:39   #5
i kad sve zbrojis za te novce si mogao vozit pravog st
ghostrider750 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2010., 23:39   #6
Neznam dal postoji ST kit,ali postoji Sport dodatan paket za Focus.

Dal se moze naknadno ugraditi... tesko, er ti sad sigurne nece spustat auto i slicno.

Uz to, ako naknadno ugradjujes to je sigurno skuplje nego da se uzme vec kod kupnje novog.

Svejedno, najbolje da pitas ovlastenog dilera, jer dok imas garanciju, nemoj bezveze prckat po autu.

Sretno s autom.
klinsider is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2010., 23:45   #7
Quote:
klinsider kaže: Pogledaj post
Neznam dal postoji ST kit,ali postoji Sport dodatan paket za Focus.

Dal se moze naknadno ugraditi... tesko, er ti sad sigurne nece spustat auto i slicno.

Uz to, ako naknadno ugradjujes to je sigurno skuplje nego da se uzme vec kod kupnje novog.

Svejedno, najbolje da pitas ovlastenog dilera, jer dok imas garanciju, nemoj bezveze prckat po autu.

Sretno s autom.
spusten je vec za 20 mm.. treba mi samo ST kit.

raspitat cu se u grand autu

Hvala!
bullit402 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2010., 23:55   #8
Pretpostavljam da ne dijele tek tako kitove, buduci da bi u tom slucaju postojao odredeni broj ljudi koji bi kupili normalne modele koji bi vizualno izgledali kao ST, a ako to dopuste, time bi pala ekskluziva ST modela sto im sigurno nije cilj.
Duke_st is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2010., 23:56   #9
Quote:
klinsider kaže: Pogledaj post
Neznam dal postoji ST kit,ali postoji Sport dodatan paket za Focus.

Dal se moze naknadno ugraditi... tesko, er ti sad sigurne nece spustat auto i slicno.

Uz to, ako naknadno ugradjujes to je sigurno skuplje nego da se uzme vec kod kupnje novog.

Svejedno, najbolje da pitas ovlastenog dilera, jer dok imas garanciju, nemoj bezveze prckat po autu.

Sretno s autom.
grand auto nudi uslugu dodatnog spuštanja svih modela eibach oprugama bez zadiranja u garanciju,tako da si tu u krivu
mustang01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2010., 00:01   #10
probaj na http://www.ford.co.uk/OwnerServices/FordAccessories vidjet što te zanima, ak te zanima (skini katalog), onda po broju možeš prek interneta doznati cijenu pojedinog dijela.
štenac is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2010., 00:10   #11
Quote:
Duke_st kaže: Pogledaj post
Pretpostavljam da ne dijele tek tako kitove, buduci da bi u tom slucaju postojao odredeni broj ljudi koji bi kupili normalne modele koji bi vizualno izgledali kao ST, a ako to dopuste, time bi pala ekskluziva ST modela sto im sigurno nije cilj.
lool koja logika

kako onda objasnjavas da pola golfova dizelasa ima optiku gti/r32? dodjes u servis kazes hocu taj i taj branik i amen.. jesam napomenuo masno platis? u svakom slucaju neisplativo jer ti komadi plastike sami od sebe skupi na svim novim autima, jos skuplji sto je auto rjeđi(primjer golf5 Rline optika je 14000kn bez lakiranja i montaze)
Joško is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2010., 00:43   #12
Quote:
Joško kaže: Pogledaj post
lool koja logika

kako onda objasnjavas da pola golfova dizelasa ima optiku gti/r32? dodjes u servis kazes hocu taj i taj branik i amen.. jesam napomenuo masno platis? u svakom slucaju neisplativo jer ti komadi plastike sami od sebe skupi na svim novim autima, jos skuplji sto je auto rjeđi(primjer golf5 Rline optika je 14000kn bez lakiranja i montaze)
Znači ima magaraca koji to plate?

Svašta.
__________________
Nije sramota pasti, sramota je ne dići se.
Brijač is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2010., 07:51   #13
Quote:
mustang01 kaže: Pogledaj post
grand auto nudi uslugu dodatnog spuštanja svih modela eibach oprugama bez zadiranja u garanciju,tako da si tu u krivu
A dobro, nisam znao
klinsider is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2010., 10:50   #14
Quote:
Joško kaže: Pogledaj post
lool koja logika

kako onda objasnjavas da pola golfova dizelasa ima optiku gti/r32? dodjes u servis kazes hocu taj i taj branik i amen.. jesam napomenuo masno platis? u svakom slucaju neisplativo jer ti komadi plastike sami od sebe skupi na svim novim autima, jos skuplji sto je auto rjeđi(primjer golf5 Rline optika je 14000kn bez lakiranja i montaze)
koji lik...

jesam napomenuo da ''nemasno platis?'', ili da ne dijele tek tako kitove, znaci da se mozda mogu nac za kupit, ali po paprenoj cijeni ili nekim drugim uvjetima, a naveo sam i razlog zasto.

malo bolje procitaj sto sam napisao pa onda smisleno komentiraj

EDIT: osim toga, tek sad vidim da uopce nemas post u ovoj temi, pa mi pogotovo nije jasno otkud ti ova ''jesam napomenuo masno platis''?

Zadnje uređivanje Duke_st : 26.03.2010. at 11:12.
Duke_st is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2010., 11:13   #15
Quote:
Duke_st kaže: Pogledaj post
koji lik...

jesam napomenuo da ''nemasno platis?'', ili da ne dijele tek tako kitove, znaci da se mozda mogu nac za kupit, ali po paprenoj cijeni ili nekim drugim uvjetima, a naveo sam i razlog zasto.

malo bolje procitaj sto sam napisao pa onda smisleno komentiraj
a lika

pod "ne dijele" "ne dopuste" "exkluzivnost" si predpostavljam htio reci da je ST branik skuplji recimo 1500kn od vurgalisa? kakvo mozda nalazenje kupnje? cemu kompliciras bezveze dodjes i kupis isto kao obicni branik samo platis nes skuplje i to je to
Joško is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2010., 11:47   #16
''ne dijele'' - da, ne dijele ih jeftino, ako ih uopce dijele
''ne dopuste'' - da, ne dopuste jeftino
''ekskluziva'' - da, veliki faktor u ekskluzivi tog auta je i vizualni look

1500 kn vise? Nisam se uopce osvrtao na konkretne cijene. Krivo pretpostavljas. Btw, pise se vulgaris.

''kakvo mozda nalazenje kupnje?'' to objasni ti meni sto si htio reci s ovim. u biti nemoras.

''cemu kompliciras bezveze'' - mislim da si ipak ti taj koji komplicira. buduci da nitko na temi jos sa sigurnoscu nije potvrdio da se ti dijelovi mogu nabaviti (pretpostavke su da mogu po paprenoj cijeni, ali samo pretpostavke), iznio sam logican argument zasto mislim da to mozda nije moguce.

''dodjes i kupis isto kao obicni branik samo platis nes skuplje i to je to'' - ako si tako siguran u ovu svoju tvrdnju, onda lijepo reci covjeku gdje, jer je zato i otvorio temu. poanta rasprave i jest zato da se dode to tog zakljucka. a ti sa prvim postom u temi tuces kontru i ispravljas sasvim logican argument. S kojom svrhom? i jos se osobno nalazis uvrijedenim jer sam kao zanemario tvoju tvrdnju da se masno placa (koja i ne postoji jer je nema)

Isli smo OT, necu se vise prepucavat. Stoj mi dobro.
Duke_st is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2010., 11:52   #17
ajmo uzmimo jednostavnu predpostavku da se lik uopce vise nece pojaviti na forumu neg se eto registrirao jednu vecer kad mu bilo dosadno i pala mu na pamet ST optika, kao i predpostavku da se uopce nije potrudio dignuti telefon i nazvati ford servis i pitati, sto mislim da bih napravio da je imalo ozbiljno razmisljao i mislio dati nemalu lovu za minimalnu promjenu glede izgleda auta
Joško is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2010., 14:43   #18
kupiš par pur pjena, izliješ si komad kocke 2m širine, visine 40cm i dubine proizvoljno i napraviš sa sklapleom izgled branika..

poslje samo fiber i imaš 5 puta jefiniji branik..

ako je mogao ona rus napraviti rols roysa tako, možeš i ti to..
__________________
"Čovjek se zaljubi gledajući ženu, a žena se najčešće zaljubi slušajući čovjeka."
CottonEyeJoe is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2010., 15:40   #19
Quote:
mustang01 kaže: Pogledaj post
grand auto nudi uslugu dodatnog spuštanja svih modela eibach oprugama bez zadiranja u garanciju,tako da si tu u krivu
i ne samo to, mijenjali smo zadnji lonac na fi 90 mm, mijenjali KN filterom original, ugrađivali veliki spojler na vrh trećih vrata..sve bez gubljenja garancije.

http://cgi.ebay.de/Original-Dachspoi...item335b5be844
http://cgi.ebay.de/Heckansatz-Ford-F...item35a6f1a95e

ima toga....

Zadnje uređivanje girling : 26.03.2010. at 15:46.
girling is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2010., 20:04   #20
Quote:
bullit402 kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima,
Ne znam jel bilo vec slicnih tema, al uglavnom treba mi mala pomoc...
Planirao sam kupnju ST-a, ali trenutna finacijska situacija ne dozvoljava bas...
Ugl. kupio sam 2.0 TDCi i zanima me jel' se moze staviti cijeli ST look (prednji i zadnji branik, pragovi, krovni spojler, prednji blatobrani i, naravno, one njegove 18-ice)
Govorimo o focusu iz 2009. godine i 3 vrata.

Hvala!
odi na ms design pa vidi što sve ima za focusa
piturf is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:59.