Natrag   Forum.hr > Društvo > Lijepa naša > Zagreb

Zagreb Dan i noć u metropoli

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.10.2005., 12:56   #81
Netko na poslu je prokomentirao da je ova u Selskoj centrala, a ostalo su podružnice kuda se pite razvoze.
Ja stvarno nemam pojma o Zgb piterijama.
Ima negdje i kod mercatora, navodno na strani PBZ-a.

Di je ta u Malešnici?
polly is offline  
Old 12.10.2005., 13:03   #82
ova "moja" se zove dolly , tak da ne zvuci ko podruznica selske.
nalazi se na pocetku krizanju brlickine i ul vrapce, tam su kafici i videoteka.
Billi is offline  
Old 12.10.2005., 13:23   #83
Quote:
polly kaže:
Nekad je bila kod doma sportova. Mislim da je to sad Andrije Žaje.
A bivša Žajina da su sad Svetice.
Ne nam dal' se neka sad zove Daničićeva negdje drugdje.
primljeno na znanje.

daleko mi je ali imam je u planu kad krenem put tog dijela grada.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Old 15.10.2005., 20:12   #84
Nego, znate li vi ljudi da je na tresnjevackom placu otvoren Vincek?

Ja do danas nisam imala pojma, a zivim 2,5 minute do placa...

Enivej, za fanove, sad mozete i na placu pojest vincekov slatkac i kolace, za ne-fanove, nemorate ic tamo ako necete
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Old 15.10.2005., 20:58   #85
Quote:
kemik kaže:
Nego, znate li vi ljudi da je na tresnjevackom placu otvoren Vincek?

Ja do danas nisam imala pojma, a zivim 2,5 minute do placa...

Enivej, za fanove, sad mozete i na placu pojest vincekov slatkac i kolace, za ne-fanove, nemorate ic tamo ako necete
uh..ti si onda suseda od moje sestricne!i ona je 2.5 min od placa-tj prek puta placa!kod konzuma
AFRODITA69 is offline  
Old 15.10.2005., 21:08   #86
Quote:
AFRODITA69 kaže:
uh..ti si onda suseda od moje sestricne!
di je onaj smajlic kojeg je Shree znala koristiti, koji onako teatralno pada u nesvijest?
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Old 15.10.2005., 21:11   #87
Quote:
kemik kaže:
di je onaj smajlic kojeg je Shree znala koristiti, koji onako teatralno pada u nesvijest?
pa ne trebas tako teatralno gubiti svjest...al mozda ju poznas..svijet je malecki!
AFRODITA69 is offline  
Old 15.10.2005., 23:02   #88
Quote:
kemik kaže:
Nego, znate li vi ljudi da je na tresnjevackom placu otvoren Vincek?

Ja do danas nisam imala pojma, a zivim 2,5 minute do placa...

Enivej, za fanove, sad mozete i na placu pojest vincekov slatkac i kolace, za ne-fanove, nemorate ic tamo ako necete
ma da ?
skoro svaki dan se propelam prek placa a pojma nemam
kam ja gledam?

tak isto ponukana info o slastičarni u petrovoj buljim svaki put kad prolazim kroz šajbu ne bi li je ugledala
polly is offline  
Old 16.10.2005., 01:23   #89
Bio sam jučer u preuređenom Vinceku u Zvonimirovoj. Katastrofa je blaga riječ. Htio sam sladoled, i požalio. Em ih čekaš iako posla baš i nema, em nemaju preljeva , i još mi je po ladicama tražila paket žličica. Shvaćam da sezona sladoleda polako završava, ali bar je zadnjih par dana bilo lijepo vrijeme. Mogli su očekivati da će netko i sladoled uzeti. Sve u svemu

Onaj na trešnjevačkom sam tražio, ali ga nisam našao. Može pomoć?
__________________
Different is not necessarily better, and is a poor goal to aim for without good reason and some skill.
nesho is offline  
Old 16.10.2005., 10:55   #90
Quote:
nesho kaže:
Onaj na trešnjevačkom sam tražio, ali ga nisam našao. Može pomoć?
Moze.

S unutarnje strane placa, na istocnoj strani. Vidi ga se samo iznutra, od klupa gdje su kumice, negdje na sredini tog novopreuredjenog dijela placa. Sutra vam na google-earthu zaokruzim gdje tocno, a sad se idem pocastiti sa kojim kolacicem!
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Old 16.10.2005., 15:01   #91
naravno da ne rade nedjeljom
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Old 16.10.2005., 17:03   #92
Quote:
nesho kaže:
Bio sam jučer u preuređenom Vinceku u Zvonimirovoj. Katastrofa je blaga riječ. Htio sam sladoled, i požalio. Em ih čekaš iako posla baš i nema, em nemaju preljeva , i još mi je po ladicama tražila paket žličica. Shvaćam da sezona sladoleda polako završava, ali bar je zadnjih par dana bilo lijepo vrijeme. Mogli su očekivati da će netko i sladoled uzeti. Sve u svemu

Onaj na trešnjevačkom sam tražio, ali ga nisam našao. Može pomoć?
pa neko mi je rekel da se u danasnje vrjeme sladoled i zimi prodaje(ono-tokom cjele godine)??kaj to samo negdje ili nigdje?
AFRODITA69 is offline  
Old 16.10.2005., 17:06   #93
hm..ja sam bila u vinceku nekidan u doba najgore moguće gužve (one summitske) i fino njupala sladoled bez ikakvih problema...
valjda sve ovisi u koje doba dana dođeš...
Kruska is offline  
Old 06.11.2006., 14:39   #94
Bila ja s društvom jutros u Šimi u Petrinjskoj. Vele nema kave, jer nemaju vode. Dobro mi naručili sok i kolače.
Trkne me frend i pokaže na konobara, a konobar lijepo grabi rukama kesten pire iz zdjele i slaže u one čašice. Pita ga frend ...a jeste bar oprali ruke? Pa kako možete to raditi prstima tako ispred gostiju? Dečko nas samo zbunjeno gledao .... kao ono PA KAJ ONDA
luce is offline  
Old 06.11.2006., 14:46   #95
kae bucnica?
Noemi is offline  
Old 06.11.2006., 15:41   #96
Orijent u Maksimirskoj ima odlične torte i kolače.
ica is offline  
Old 06.11.2006., 15:49   #97
ne zezaš se?!
bučnica je ko štrudla od sira sa još buće unutra. fino.

baj d vej, haš-haš trač je da vincek nije više od vinceka nego od nekog šipiripija-ak ste se čudili zašto im se srozala kvalitete, to vam je to. sad idu na kvantitetu i sve je od praškova. da ne spomenem one frustrirane i neljubazne tete u zvonimirovoj koje ti pogledom pasmater govore. brrr.. jeza me prođe, a još da im nofce ostavim

ali zato orijent u maksimirskoj, ajme, više nigdje drugdje ne žalim ići. taj sladoled...
dobro, još i ivica i marica su fakat super. ovo ostalo je čista konfekcija.

jedino me ta meli zaintrigirala, al mi nikak nije usput..
dendarii is offline  
Old 06.11.2006., 18:59   #98
..na slatkac idem u Centar u Jurisicevoj, a na kolace..tocnije kesten roladu i kremsnite u Vinceka..
Leona81 is offline  
Old 06.11.2006., 20:01   #99
hvala dendarii nisam znala
Noemi is offline  
Old 06.11.2006., 22:22   #100
Quote:
dendarii kaže:
baj d vej, haš-haš trač je da vincek nije više od vinceka nego od nekog šipiripija-ak ste se čudili zašto im se srozala kvalitete, to vam je to. sad idu na kvantitetu i sve je od praškova. da ne spomenem one frustrirane i neljubazne tete u zvonimirovoj koje ti pogledom pasmater govore. brrr.. jeza me prođe, a još da im nofce ostavim
išlo je i davno prije s praškom; pod uvjetom da je trač, a ja ga znam s ovog foruma priko godine dana.
to s kosovarom, albancem; štoliveć.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:51.