Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca

Roditelji i djeca Zato što ih volimo i oni vole nas.
Podforumi: Školarci i adolescenti, Dojenčad i predškolci, Trudnice, Medicinski potpomognuta oplodnja, Dječje zdravlje, Oprema

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.06.2020., 13:32   #1
Nepodnošljivi otac

Zdravo, imam 19 godina i decka vec godinu i nesto te sam ga upoznala sa roditeljima... Mama je u početku sve prihvatila normalno kao i tata no s vremenom mi se čini da ga je moj otac zamrzio te se jednom prilikom i razderao na njega... Kako sam počela dane provoditi s dečkom i spavati kod njega tata je prestao razgovarati sa mnom te mi rekao da mogu zaboraviti da imam mamu i tatu i da sam kurva... Ne znam kako reagirati na sve ovo pošto jos nisam zaposlena i otac me financira i živim sa njime te se iskreno bojim za svoju vezu..
Hannna is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2020., 23:31   #2
Quote:
Hannna kaže: Pogledaj post
Zdravo, imam 19 godina i decka vec godinu i nesto te sam ga upoznala sa roditeljima... Mama je u početku sve prihvatila normalno kao i tata no s vremenom mi se čini da ga je moj otac zamrzio te se jednom prilikom i razderao na njega... Kako sam počela dane provoditi s dečkom i spavati kod njega tata je prestao razgovarati sa mnom te mi rekao da mogu zaboraviti da imam mamu i tatu i da sam kurva... Ne znam kako reagirati na sve ovo pošto jos nisam zaposlena i otac me financira i živim sa njime te se iskreno bojim za svoju vezu..
Prvo nisi kurva , niti koliko iz ovoga vidim , ne radis nista neobicno ili lose.
Drugo tata ti je emotionally abusive idiot. Vjerujem da nije bio cvjetic ni prije ovoga.
Ima li sanse da pronades posao i odselis decku? Jesi li upisala faks u drugom gradu pa imas sanse otici? Pitam jer mislim da bi ti odlazak nesumnjivo godio
nothanks is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2020., 11:50   #3
sta kaze mama? ili se samo sklanja njemu s puta?
na to sto ti govori mozes reagovati tako sto ces naci posao i otici od kuce. nadam se da ti je to opcija i mogucnost, jer ostanak u takvom domu ti nista dobro ne moze donijeti. kurva svakako nisi, najnormalnija si osoba.
marla_s is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2020., 15:52   #4
Najbolje ti se odseliti, otidi zivjet s deckom i kad tad ce to prihvatit
Josipaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2020., 11:37   #5
Hannna je nedavno otvorila temu na LJES-u, iz koje se vidi da je njen dečko manipulator.

Možda je otac nanjušio nešto iz ponašanja dečka ili mu je ovaj izmislio neke kompromitirajuće priče o tebi, no to tvome ocu ne daje ni najmanje pravo da te naziva kurvom. Jel znaš zbog čega se tvoj otac izderao na njega?

Preseljenje isto preporučujem, no nikako dečku! Kakav je odnos s majkom? Možeš li s njom otvoreno razgovarati o situaciji s ocem i dečkom?
Dinah is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2020., 18:24   #6
Quote:
Dinah kaže: Pogledaj post
Hannna je nedavno otvorila temu na LJES-u, iz koje se vidi da je njen dečko manipulator.

Možda je otac nanjušio nešto iz ponašanja dečka ili mu je ovaj izmislio neke kompromitirajuće priče o tebi, no to tvome ocu ne daje ni najmanje pravo da te naziva kurvom. Jel znaš zbog čega se tvoj otac izderao na njega?

Preseljenje isto preporučujem, no nikako dečku! Kakav je odnos s majkom? Možeš li s njom otvoreno razgovarati o situaciji s ocem i dečkom?
pametan savjet
pacenica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:07.